Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Re: # Чудові новини з Криму. Рідна говень, камнєпади, бєндери та інші останні новини

вже воював, воює рідний брат і брат дружини
про результати Майдану

а ви чого чекали?
особисто я результати бачу і відчуваю

воюють десятки тисяч і готуються до війни сотні тисяч
і війна йде не тільки на передовій
а кожен день і по всій Україні

повільно, але суспільство усвідомлює себе і свою силу

все буде добре
і Крим буде Україною
і Донецьк, і Луганськ

суспільство повинно дозріти
Повторяй, повторяй. Как Отче наш.
   

особисто я результати бачу і відчуваю

Стесняюсь даже спросить, что приросло -Дом, автомобиль, земелька, должность?
   
Стесняюсь даже спросить, что приросло -Дом, автомобиль, земелька, должность?
Тарифы ЖКХ и благосостояние воров при владе.
   
Стесняюсь даже спросить, что приросло -Дом, автомобиль, земелька, должность?

для талановитих і неуважних

я маленькиф ФОП в напрямку інжинірингових послуг, брати маленькі бізнесмени, батьки пенсіонери

доходи виросли, але виключно тому, що почало рухатись виробництво, ми реально дешевше Китаю в напрямку підготовки виробництва, якщо раніше фурнітуру, запчастини і т.д. тягнули з Китаю чи Польщі, то зараз почали робити тут

а про Отче наш

ви здається старша людина, а мислите місяцями

коли у 1990 р. ми знімали істукана в Тернополі, виходили на першу смолоскипну ходу на Покрови, то я і мріяти не міг, що через 25 років, істуканів знімуть по всій Україні, що факт того, що москальска імперія ворог і ворог смертельно небезпечний буде визнаний більшістю суспільства

коли у 2002 р. ми проводили акції Україна без чучми, то я не вірив, що виступи президента України будуть завершуватись - Слава Україні

на Майдані 2004 р. я чітко розумів, що Майдан за особу не принесе перемоги і буде відкат
на Майдані 2014 р. я побачив хлопців з Харкова і Донецька, з Криму та Одеси, я відчув, що суспільство перейшло через певну межу

а далі була війнао
брат у бат. ім. Кульчицького, з першого дня, зразу з Майдану і на передову
розвід рота, пройшов через таке пекло у Вуглегірську, що капець, але держава відбулась

якщо хтось думає, що жити стане добре без роботи, без щоденних зусиль, то прапор йому не в руки і вперед

попереду важка робота на багато років

а про економічний стан

я добре пам*ятаю 1986-1989 роки
і хоча мої батьки досить пристойно заробляли, мати вже була економістом на великому підприємстві, а батько вже кандидат технічних наук і замголоного інженера оборонного заводу, але порівняно з сьогднішнім днем, ми жили куди бідніше, я вже мовчу про можливості для моїх дітей, не порівняти з тим, що я мав на момент випуску з школи
   
Тарифы ЖКХ и благосостояние воров при владе.

так
тут гілка про Крим, можемо перейти в окрему гілку

за ЖКХ - 600 грн. з телефоном та інтернетом за 3-х кімнатну в панельці 1983 р. здачі
правда з індивідуальним опаленням, утепленням, світлодіодними лампочками і т.д.
менше 7% доходу

закінчать діти школу, буду думати про будинок у селі чи під містом

хто хоче заробляти - шукає можливості, а у кого лінь - шукає винних у своєму х...му житті

в цій гілці дискусію завершив, відкриєте окрему по ЖКХ, рівню життя і т.д. прийду
   
тому, що суспільство ще не усвідомило, що йде війна, дуже і дуже інертна штука
це як під час Майдану,
іде переформатування суспільної думки і позиції громадянського суспільства

більшість громадян України дуже схожі на страуса
сховали голову в задницю і не хочуть бачити реальності

дуже шкода, але більшість СМІ підтримують такий стан речей

тільки коли в конкретний населений пункт привозять загиблих
коли йдуть похорони знайомих, близьких чи сусідів

тоді починають очухуватись

Все это лирика :)  Лучше расскажите про Главнокомандующего, он по-прежнему ваш кумир?
   
ви здається старша людина
Много ошибок в определении "ватная курва" :(
   
Все это лирика :)  Лучше расскажите про Главнокомандующего, он по-прежнему ваш кумир?

а він ніколи кумиром і не був
я взагалі не створюю собі кумирів, чи вождів


в момент виборів, кращої кандидатури не було і шансів провести другий тур було мало
час ішов дуже швидко
тому вважаю вибір Порошенка президентом у першому турі позитивним

дії Президента у зонішній політиці оцінюю на тверду 5
у внутрішній на тверду 4
у кадровій політиці на 3 (хоча і розумію, яку ВР ми мали до виборів і яку маємо зараз)

оцінювати звик поступки і дії, а не особу

давайте альтернативні програми дій, алтернативу людей
а ще механізми, як ці люди прийдуть до влади і як реалізують свою програму через наявну ВР
   
дії Президента у зонішній політиці оцінюю на тверду 5
Значит еще кумир, вместо Будапешта - Минск, вместо агрессии и войны, по мнению Европы "внутренний конфликт", а кацапы миротворцы-посредники, безвизовый - новый срок объявлял уже раз семь наверно - это пять?
   
а він ніколи кумиром і не був
я взагалі не створюю собі кумирів, чи вождів


в момент виборів, кращої кандидатури не було і шансів провести другий тур було мало
час ішов дуже швидко
тому вважаю вибір Порошенка президентом у першому турі позитивним

дії Президента у зонішній політиці оцінюю на тверду 5
у внутрішній на тверду 4
у кадровій політиці на 3 (хоча і розумію, яку ВР ми мали до виборів і яку маємо зараз)

оцінювати звик поступки і дії, а не особу

давайте альтернативні програми дій, алтернативу людей
а ще механізми, як ці люди прийдуть до влади і як реалізують свою програму через наявну ВР

В принципі вас тут підтримаю повністю... Кадрова політика - це пипець що. Але на зовнішній арені - вважаю дії його непогані. Ну не хоче ніхто воювати за нас. Обама вже давно б з хуйло ручкався і перезавантажував відносини, якби не той чортовий меморандум.
   
Значит еще кумир, вместо Будапешта - Минск, вместо агрессии и войны, по мнению Европы "внутренний конфликт", а кацапы миротворцы-посредники, безвизовый - новый срок объявлял уже раз семь наверно - это пять?

Що б ми не робили - в Європу нас візьмуть не скоро. Росія для них куди важливіша - і від цього нікуди не дінешся. Якби не тиск американців і Великобританії - вже давно б за все забули і простили Вовчику.
   
Стесняюсь даже спросить, что приросло -Дом, автомобиль, земелька, должность?

Бабулька ніяк не заспокоїться.... давай згадаємо "жирні 80-ті", я так зрозумів ти на них надрочуєшь та на "радянське суспільство"?

Порівняно з тими роками, й так як жили мої батьки, моя родина живе в 3 чи 4 рази краще, є два авто.
Саме головне є бажання це все захищати від російських загарбників та інших совкродрочерів.
А ваше покоління - я вже не дочекаюсь коли ви всі совко-дрочери-геронтофіли повиздихаєте та нарешті дасте молоді спокійно пожити у вільній країні без тоталітарного мислення та російського шовінізму.
Українській молоді не потрібна ваша срана "імперія" та ваша "велич"- великої країни вбивці цілих народів..
Є багато причин "гардіцца" - наприклад досягненнями своїх дітей. Вони в мене в 4 роки вже розмовляють англійською в той час як я більш-менш опанував її у 18 років.
   
Много ошибок в определении "ватная курва" :(
Я 60 лет проработала в другом государстве и на другое государство. Если кто помнит - на УССР. И почему я не должна быть ватой? И почему я должна вдруг полюбить тех, кто не может сказать мне двух слов без оскорбления?
Вы же и сейчас клеймите тех, кто предает клятвы и присягу. А я клялась и отябренком, и юным пионером и молодым комсомольцем, да и взрослой приходилось давать много всяких обещаний государству. Так кем я должна стать в итоге? Бандеровкой?
   
Я 60 лет проработала в другом государстве и на другое государство. Если кто помнит - на УССР. И почему я не должна быть ватой? И почему я должна вдруг полюбить тех, кто не может сказать мне двух слов без оскорбления?
Вы же и сейчас клеймите тех, кто предает клятвы и присягу. А я клялась и отябренком, и юным пионером и молодым комсомольцем, да и взрослой приходилось давать много всяких обещаний государству. Так кем я должна стать в итоге? Бандеровкой?

А какому государству Вы "присягали"? Не тому что четверть века как перестало существовать? Да, хочу напомнить, от октябрят, равно как и у комсомольцев никаких "клятв" не требовали. Не придумывайте.
   
А какому государству Вы "присягали"? Не тому что четверть века как перестало существовать? Да, хочу напомнить, от октябрят, равно как и у комсомольцев никаких "клятв" не требовали. Не придумывайте.
Ну перестаньте:
під час прийому на...службу присягу таки приймали. :)
   
А какому государству Вы "присягали"? Не тому что четверть века как перестало существовать? Да, хочу напомнить, от октябрят, равно как и у комсомольцев никаких "клятв" не требовали. Не придумывайте.
Ух, как страшно. Да, 25 лет горя. На вашем празднике. Но я же знаю, чте "есть всему конец. У кошки хвост кончается..."
И знаю, сколько государств и империй отработали свое. И вы увидите конец своего государства.. Хотя нетерпеливо ждете конец хуйло.
   
Ух, как страшно. Да, 25 лет горя. На вашем празднике. Но я же знаю, чте "есть всему конец. У кошки хвост кончается..."
И знаю, сколько государств и империй отработали свое. И вы увидите конец своего государства.. Хотя нетерпеливо ждете конец хуйло.
Які цікаві у бабки...ремінісценц ії :)
   
 В аэропорту Брюсселя произошло два взрыва.
В центре Европы. В центре цивилизации. Вас это не настораживает? Вдруг это начало конца?
   
В Севастополе появилась новая профессия — «очередянщик»
 
Пользуется спросом в поликлиниках, банках, паспортных столах, МРЭО и т.п. Если стоять в 5-10 очередях одновременно, быстро перемещаясь для проверки места, то за сезон можно заработать больше, чем на сдаче квартиры курортникам.
   
piccy.info/view3/9583786/7788b204ec642567b8dec7339e83f51f/1200/][/URL]
   
Так не зрозуміло, в Криму,- єсть світло чи :aggressiv:  не дуже, чи немає...? Чи є тільки Света?
   

ФСБ России перекрыла канал ввоза контрафактного алкоголя в Крым на автомобилях «Почты России», сообщает ТАСС.

По данным ведомства, контрафактный алкоголь ввозился в Крым с территории материковой России через Керченскую переправу. Его загружали в автомобили «Почты России». Это было сделано для уклонения от возможных досмотров.

Опломбированные грузовые автомобили «Почты России » беспрепятственно проходили через Керченскую паромную переправу.


Во время спецоперации сотрудники ФСБ изъяли около 4 тыс. бутылок спиртосодержащей жидкости с водочными этикетками известных российских марок. Общий объем реквизированной продукции составил 2 тыс. литров.

Правоохранительные органы предполагают, что контрафактный алкоголь был предназначен для розничной реализации в торговых точках Керчи и Феодосии.
   

ФСБ России перекрыла канал ввоза контрафактного алкоголя в Крым на автомобилях «Почты России», сообщает ТАСС.

По данным ведомства, контрафактный алкоголь ввозился в Крым с территории материковой России через Керченскую переправу. Его загружали в автомобили «Почты России». Это было сделано для уклонения от возможных досмотров.

Опломбированные грузовые автомобили «Почты России » беспрепятственно проходили через Керченскую паромную переправу.


Во время спецоперации сотрудники ФСБ изъяли около 4 тыс. бутылок спиртосодержащей жидкости с водочными этикетками известных российских марок. Общий объем реквизированной продукции составил 2 тыс. литров.

Правоохранительные органы предполагают, что контрафактный алкоголь был предназначен для розничной реализации в торговых точках Керчи и Феодосии.
І що ж з ним зроблять? Невже розтопчуть кирзаками?
   
Под бульдозер!!! Принародно!!! На центральной  площади!!! Шоб знали....   :)
   
разопьют по-тихому
   
как интересно!  :laugh:


24.03.16 00:34
Для строительства моста в Крым нужно согласие Украины, - "марионетка" Аксенов

Ситуация вокруг строительства транспортного перехода через Керченский пролив становится все более запутанной. До сих пор казалось, что основная проблема — отсутствие ТЭО и генподрядчика проекта, но вчера марионеточный "глава Крыма" Сергей Аксенов заявил, что для строительства моста нужно согласие Украины, которого Киев не даст, и предложил строить тоннель :weep: . Эксперты по морскому праву подтверждают, что действующие договоры требуют согласовать проект моста с Украиной, и говорят, что Киев вправе оспорить строительство в международных судах.

Источник: http://цензор/n380746
   
как интересно!  :laugh:


24.03.16 00:34
Для строительства моста в Крым нужно согласие Украины, - "марионетка" Аксенов
Ситуация вокруг строительства транспортного перехода через Керченский пролив становится все более запутанной. До сих пор казалось, что основная проблема — отсутствие ТЭО и генподрядчика проекта, но вчера марионеточный "глава Крыма" Сергей Аксенов заявил, что для строительства моста нужно согласие Украины, которого Киев не даст, и предложил строить тоннель :weep: . Эксперты по морскому праву подтверждают, что действующие договоры требуют согласовать проект моста с Украиной, и говорят, что Киев вправе оспорить строительство в международных судах.

Источник: http://цензор/n380746

петя согласіццо.
А то хуйло нападьот (на ліпецкую фабріку)
   
как интересно!  :laugh:


24.03.16 00:34
Для строительства моста в Крым нужно согласие Украины, - "марионетка" Аксенов
Ситуация вокруг строительства транспортного перехода через Керченский пролив становится все более запутанной. До сих пор казалось, что основная проблема — отсутствие ТЭО и генподрядчика проекта, но вчера марионеточный "глава Крыма" Сергей Аксенов заявил, что для строительства моста нужно согласие Украины, которого Киев не даст, и предложил строить тоннель :weep: . Эксперты по морскому праву подтверждают, что действующие договоры требуют согласовать проект моста с Украиной, и говорят, что Киев вправе оспорить строительство в международных судах.

Источник: http://цензор/n380746
это мудачуковый цензор зарепостил баян за декабрь 2014 года
   
Греция не может принимать у себя туристов из Крыма, так как этому препятствуют законы Европейского Союза, передает РИА «Новости».
Об этом заявила генеральный консул Греческой Республики в Москве Элени Михалопулу.
«Греция является страной Евросоюза. Мы со своей стороны с большим удовольствием бы принимали туристов из Крыма, но Греция вынуждена действовать по законам Европейского союза», --сказала она.
По ее словам, Греция не может отклониться от законов ЕС.
http://www.gazeta.ru/business/news/2016/03/24/n_8412695.shtml
   
это мудачуковый цензор зарепостил баян за декабрь 2014 года

жаль, что боян :(

но разрешение Украины всё равно нужно  ;)
   
Греция не может принимать у себя туристов из Крыма, так как этому препятствуют законы Европейского Союза, передает РИА «Новости».
Об этом заявила генеральный консул Греческой Республики в Москве Элени Михалопулу.
«Греция является страной Евросоюза. Мы со своей стороны с большим удовольствием бы принимали туристов из Крыма, но Греция вынуждена действовать по законам Европейского союза», --сказала она.
По ее словам, Греция не может отклониться от законов ЕС.
http://www.gazeta.ru/business/news/2016/03/24/n_8412695.shtml
3.14здёж. У меня друзья сейчас в Греции, по россзагранпаспорту. До этого были в Венгрии(визу получили за 4 дня).
   
3.14здёж. У меня друзья сейчас в Греции, по россзагранпаспорту. До этого были в Венгрии(визу получили за 4 дня).
они крымчане?
   
они крымчане?
нет, но когда-то в Крым ездили :)
   
это алуштинцы, полагаю.
   
Кримнашам дійсно видають шенгени в аусвайси без особливих проблем (роблять фіктивну реєстрацію не в криму і вуаля)
   
они крымчане?
Про не крымчан я не писал бы.
В загранпаспортах всё равно стоит краснодарская регистрация.
   
Кримнашам дійсно видають шенгени в аусвайси без особливих проблем (роблять фіктивну реєстрацію не в криму і вуаля)
Не надо ничего робити, как я говорил выше, в загранпаспортах(у крымчан) изначально стоит краснодарская регистрация.
Без проблем дают визы: Венгрия, Голландия, Италия; Германия и Франция без проблем дают визы при наличии предидущей визы в украинском загранпаспорте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія