Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ідіотів-підагогів на дорогах відчутно побільшало :rotate:

В мене є 300 метрів дороги з одностороннім рухом, де можна спокійно проїхати проти течії, не створивши нікому ніяких перешкод чи (тим більше) аварійної ситуації. І я там їду. Бо мені так треба.

Але майже завжди знаходиться якесь тупе уйобіще, яке починає тобі фафакати, а то ще й спирає бампером, хоча спокійно може об'їхати по своїй стороні. Трапляються й такі упороті, що мусорів викликають :facepalm: . Ці доставляють найбільше. Нема нічого кумеднішого, ніж свята віра в "рехвормовану поліцію".  Крім підагога-наставника-віруючого-у-поліцію, який (б***ь  :facepalm: ) їде на бляхах:facepalm1:

Так багато сумлінних водіїв постраждали. І головне - чемних, ввічливих, грамотних та законослухняних. Як отой підарас позавчора. Бляха поїхала на евакуаторі на штрафплощадку, а пєдагог потюхав пішки шукати того п'яного румуна - юридичного власника бляхи. сотку ойро румуну + 3 сотки митнику. (Також реформованому)    :laugh:
   


Ето типа рагуль авиатор оправдываеца почему ездит против течения и злостно нарушает правила?
   
з одностороннім рухом, де можна спокійно проїхати проти течії  :facepalm:

камаз тобі назустріч
   
Бо мені так треба.
Ну, собственно, всё понятно.
   
твій пост радує мене, що побільшало небайдужих громадян, які порять скот.  (tu)
   
І я там їду. Бо мені так треба.

 :lol:  :weep:  :lol:
   
Часом це не вулиця Хвойки в Києві? Бо там багато таких ідіотів, коли починаєш їм розказувати що тут односторонній рух вони падають на дурачка, хоча висить купа знаків.
   
По моєму,  то він тролить так
   
твій пост радує мене, що побільшало небайдужих громадян, які порять скот.  (tu)

Розумного порушника випороти непросто. Бо він не порушує там, де не можна відпиздітися. Або там, де дійсно важко чи небезпечно.
   
Часом це не вулиця Хвойки в Києві? Бо там багато таких ідіотів, коли починаєш їм розказувати що тут односторонній рух вони падають на дурачка, хоча висить купа знаків.

А для чого ти розказуєш щось ідіотам?
Тримайся ближче до тротуару, най він собі проїде.
Може, треба людині.
А ти бикуєш.
Хоча тебе держава не уповноважувала це робити.
   
В мене є 300 метрів дороги з одностороннім рухом, де можна спокійно проїхати проти течії

https://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/8/6/7/7825768.jpg
   


Ето типа рагуль авиатор оправдываеца почему ездит против течения и злостно нарушает правила?

+1
   
В мене є 300 метрів дороги з одностороннім рухом, де можна спокійно проїхати проти течії, не створивши нікому ніяких перешкод чи (тим більше) аварійної ситуації. І я там їду. Бо мені так треба.

Але майже завжди знаходиться якесь тупе уйобіще, яке починає тобі фафакати, а то ще й спирає бампером, хоча спокійно може об'їхати по своїй стороні. Трапляються й такі упороті, що мусорів викликають :facepalm: . Ці доставляють найбільше. Нема нічого кумеднішого, ніж свята віра в "рехвормовану поліцію".  Крім підагога-наставника-віруючого-у-поліцію, який (б***ь  :facepalm: ) їде на бляхах:facepalm1:

Так багато сумлінних водіїв постраждали. І головне - чемних, ввічливих, грамотних та законослухняних. Як отой підарас позавчора. Бляха поїхала на евакуаторі на штрафплощадку, а пєдагог потюхав пішки шукати того п'яного румуна - юридичного власника бляхи. сотку ойро румуну + 3 сотки митнику. (Також реформованому)    :laugh:

Та ж фігня. Як підїжджаю до переходу і бачу що якийсь олень пробує перейти , сигналю і даю газу. Взагалі не розумію , ті пішоходи чомусь думають що як вони на зебрі , то  всі уступати повинні.  І пруть не дивлячись по сторонах.
   
А для чого ти розказуєш щось ідіотам?
Тримайся ближче до тротуару, най він собі проїде.
Може, треба людині.
А ти бикуєш.
Хоча тебе держава не уповноважувала це робити.
Чувак ти реально хворий, чи просто тролиш.
Чому я на дорозі з одностороннім рухом повинен пропускати якихось мудаків чи тулитись до правого краю де припарковані купа авто, я вже одного разу стукнувся правим дзеркалом в такій ситуації.
   
В мене є 300 метрів дороги з одностороннім рухом, де можна спокійно проїхати проти течії, не створивши нікому ніяких перешкод чи (тим більше) аварійної ситуації. І я там їду. Бо мені так треба.

Але майже завжди знаходиться якесь тупе уйобіще, яке починає тобі фафакати, а то ще й спирає бампером, хоча спокійно може об'їхати по своїй стороні. Трапляються й такі упороті, що мусорів викликають :facepalm: . Ці доставляють найбільше. Нема нічого кумеднішого, ніж свята віра в "рехвормовану поліцію".  Крім підагога-наставника-віруючого-у-поліцію, який (б***ь  :facepalm: ) їде на бляхах:facepalm1:

Так багато сумлінних водіїв постраждали. І головне - чемних, ввічливих, грамотних та законослухняних. Як отой підарас позавчора. Бляха поїхала на евакуаторі на штрафплощадку, а пєдагог потюхав пішки шукати того п'яного румуна - юридичного власника бляхи. сотку ойро румуну + 3 сотки митнику. (Також реформованому)    :laugh:
Черговий камінг аут мєнтального інваліда.
   
. І я там їду
Жаль що з битою не попав.
І воно пише про "навести порядок"
Та б вже нписав на чолі: "я чмо", думаю пропускали б без проблем
   
з одностороннім рухом, де можна спокійно проїхати проти течії  :facepalm:

камаз тобі назустріч
   
Re: Ідіотів-підагогів на дорогах відчутно побільшало  :rotate:

Хоч аварійку вмикаєш як ідеш проти течіі ?чи чипляеш знак інвалід?
   
В мене є 300 метрів дороги з одностороннім рухом, де можна спокійно проїхати проти течії, не створивши нікому ніяких перешкод чи (тим більше) аварійної ситуації. І я там їду. Бо мені так треба.

Але майже завжди знаходиться якесь тупе уйобіще, яке починає тобі фафакати, а то ще й спирає бампером, хоча спокійно може об'їхати по своїй стороні. Трапляються й такі упороті, що мусорів викликають :facepalm: . Ці доставляють найбільше. Нема нічого кумеднішого, ніж свята віра в "рехвормовану поліцію".  Крім підагога-наставника-віруючого-у-поліцію, який (б***ь  :facepalm: ) їде на бляхах:facepalm1:

Так багато сумлінних водіїв постраждали. І головне - чемних, ввічливих, грамотних та законослухняних. Як отой підарас позавчора. Бляха поїхала на евакуаторі на штрафплощадку, а пєдагог потюхав пішки шукати того п'яного румуна - юридичного власника бляхи. сотку ойро румуну + 3 сотки митнику. (Також реформованому)    :laugh:

я би на твому місці взагалі  соромився би таке писати. рагуль рагулем  :facepalm1:
   
Хороший тролінг, назбере сторінок 12.
А якщо правда, то один такий кацапомозглий недавно побібікав мені (я йшов по  тротуару)- він різко повернув наліво, перетнув подвійну суцільну і став боком на зустрічній бо хотів заїхати у двір а я йому заважав.
Проїхати 200 метрів до перехрестя з світлофором щоб розвернутися і нормально заїхати оленю було в облом.
   
В мене є 300 метрів дороги з одностороннім рухом, де можна спокійно проїхати проти течії, не створивши нікому ніяких перешкод чи (тим більше) аварійної ситуації. І я там їду. Бо мені так треба.

Але майже завжди знаходиться якесь тупе уйобіще, яке починає тобі фафакати, а то ще й спирає бампером, хоча спокійно може об'їхати по своїй стороні. Трапляються й такі упороті, що мусорів викликають :facepalm: . Ці доставляють найбільше. Нема нічого кумеднішого, ніж свята віра в "рехвормовану поліцію".  Крім підагога-наставника-віруючого-у-поліцію, який (б***ь  :facepalm: ) їде на бляхах:facepalm1:

Так багато сумлінних водіїв постраждали. І головне - чемних, ввічливих, грамотних та законослухняних. Як отой підарас позавчора. Бляха поїхала на евакуаторі на штрафплощадку, а пєдагог потюхав пішки шукати того п'яного румуна - юридичного власника бляхи. сотку ойро румуну + 3 сотки митнику. (Також реформованому)    :laugh:

 :facepalm1:   Налоговые мусора они такие. Почему-то ни разу не  удивительно
   
Хоч аварійку вмикаєш як ідеш проти течіі ?чи чипляеш знак інвалід?
воно начепить свої пости з ФУПу
щоб
зразу видно шо інвалід умствєнного.
   
В астрахані проти руху будеш їздити , ганєчко. :pleasantr:
   
Re: Ідіотів-підагогів на дорогах відчутно побільшало  :rotate:
IP

на регістратор зніми, поржем разом.
   
на регістратор зніми, поржем разом.

Він уже викладав свої порушення заявляючи що так можна - та потер після тикання кацапської морди в лайно
   
Авіатор, а що в тебе в голові і чому ще не має власного гелікоптера?
Адже ти такий весь розтакий.
Якщо це тролінг, то тільки самого себе любого. :lol:
   
Тема гівно, Автор мудак .. А люди таки міняються..  (tu)
   
Давноооо это было  :D

Один такой уйобк
На Набережно-крещатинской на крутом джипе получил хорошенько по ипальнику, пиджак с оторванными рукавами, прорез всех четырех колес и вогнутые с ноги все четыре двери.

А всего-то навсего - поехал по ОДНОСТОРОННЕЙ встречке (во время ремонта дороги) :laugh:, умнее всех, думал, проскочить моргая фарами, и когда его подперли бампер в бампер - выскочил и начал визжать матом и протягивать руки в водительское окно подперевшей его машины (хотя мог объехать, место было)  :D .

Хе-хе... Там аплодировал весь поток, что в пробке стоял
   
Тема гівно, Автор мудак .. А люди таки міняються..  (tu)

Люто плюсую  [ua]
   
Бо мені так треба (с) все что надо знать о тс
   
Re: Ідіотів-підагогів на дорогах відчутно побільшало  :rotate:

Лайфхак.
Якщо вам потрібно безплатно поремнтувати машину, дочекайтесь поки авіатор буде летіти проти руху.
А далі невелика аварія. І страхова з радістю взує порушника.
   
Давноооо это было  :D

Один такой уйобк
На Набережно-крещатинской на крутом джипе получил хорошенько по ипальнику, пиджак с оторванными рукавами, прорез всех четырех колес и вогнутые с ноги все четыре двери.

А всего-то навсего - поехал по ОДНОСТОРОННЕЙ встречке (во время ремонта дороги) :laugh:, умнее всех, думал, проскочить моргая фарами, и когда его подперли бампер в бампер - выскочил и начал визжать матом и протягивать руки в водительское окно подперевшей его машины (хотя мог объехать, место было)  :D .

Хе-хе... Там аплодировал весь поток, что в пробке стоял

Т.е. жып нарушыл статью КУпАп, а некие граждане - сразу несколько статей УК. И окружающие аплодируют? Это всё, шо надо знать об этих людЯх.  :rotate:

Эти же моралисты заползают на пузе в налоговую и, заискивающе глядя в глаза, просят принять скромный "дар". А потом честят авіатора налоговиков благим матом. Дескать, суки такие, взяточники, червячки, мотают жилы из трударей базаров.  :laugh:
   
Т.е. жып нарушыл статью КУпАп, а некие граждане - сразу несколько статей УК. И окружающие аплодируют? Это всё, шо надо знать об этих людЯх.  :rotate:

Эти же моралисты заползают на пузе в налоговую и, заискивающе глядя в глаза, просят принять скромный "дар". А потом честят авіатора налоговиков благим матом. Дескать, суки такие, взяточники, червячки, мотают жилы из трударей базаров.  :laugh:
А у базарников какие нарушения, что им нужно платить налоговикам - контрабанда ковров и других товаров? Налоговики их смогут наказать за такое? Или работники у них без оформления?
   
Т.е. жып нарушыл статью КУпАп, а некие граждане - сразу несколько статей УК. И окружающие аплодируют? Это всё, шо надо знать об этих людЯх.  :rotate:

Эти же моралисты заползают на пузе в налоговую и, заискивающе глядя в глаза, просят принять скромный "дар". А потом честят авіатора налоговиков благим матом. Дескать, суки такие, взяточники, червячки, мотают жилы из трударей базаров.  :laugh:

Чувак просто здачи дал дегенерату, который через окно ему лицо начал бить кулаками. Вышел, и наказал засранца
   
Он судя по всему хотел рукава пиджака на узел завязать, но оторвал оба рукава  :facepalm:
   
І я там їду. Бо мені так треба.

красивая засветка.
ЗЫ видеокамеры нужно ставить, но Аваков все еще тюльпанами любуется
   
На Ереванской одностороннее движение, но через раз вижу умников, едущих навстречу потоку, иногда даже - по тротуару.
Бляди, сэр.
   
Re: Ідіотів-підагогів на дорогах відчутно побільшало  :rotate:

Яка нахабна скотина...  і ще про це саме пише...виродок просто.
   
Мені цікаво - він тролить,  чи реально такий дебіл?)
   
Чувак просто здачи дал дегенерату, который через окно ему лицо начал бить кулаками. Вышел, и наказал засранца

Ну, это неправильно, конечно - ехать против шерсти и бить кому-то лицо.
Вообще, бить лицо кому бы то ни было - это нецивилизованно и недостойно высокого звания гражданина.
За исключением тех случаев, когда кто-то решил набить лицо тебе.
В частности за то, что ты едешь против шерсти.
Я подозреваю, что у многих возникали подобные греховные поползновения - сотворить насилие над нарушителем ПДД.
И некоторые даже порывались это сделать, выскочив из своей повозки и, пылая праведным гневом, открывали дверь моего тазика.
Но до сих пор никто ещё не довёл своих преступных, общественно-опасных и даже в чём-то аморальных намерений до конца.
Я даже не знаю, что их наставляло на путь истинный:  то ли трезвое сопоставление своих возможностей с параметрами нарушителя, то ли монтировка, лежащая прямо вдоль порога.
Но обычно решительный и мощный кинетический запал трансформировался в вербальную форму со множеством междометий.
Так бывает на паровозе (говорят - "пар уходит в свисток").
После сброса давления и угасания праведного гнева, пидагог возвращался в свою колымагу остывшим и намного более благоразумным.
Это правильно. Смирение есть противоположность гордыне, которая, как известно, является одним из смертных грехов, наряду с обжорством.
Поэтому езду против шерсти можно в некоторой степени считать общественно-полезным деянием.
Чада Божии начинают осознавать бренность бытия перед вечными ценностями.
И как следствие - проникаются благодатью и духовностью. Как Пётр Львович Цуканов, например.
Что не может не радовать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія