Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Одно фото - два мира

Re: Одно фото - два мира

БГГГГ. Шо, дождался подмоги от себе подобных? Пришли тебе штаны засранные подержать? :gigi:
тримайте своі штані сами.
   
Re: Одно фото - два мира

оу, вот это южноблядь попердолило на ровном месте ;o  ебанарию разорвало анус. блядина, а ну-ка подай голос, че тя так подорвало, сученыш?
   
Re: Одно фото - два мира

Шеноу, це ж прікольно!
   
Re: Одно фото - два мира

Шеноу, це ж прікольно!

це досить неочікувано, він зазвичай на інше у стойку фас стає. проте так, прикольно було подивитися на його ватну сутність.
   
Re: Одно фото - два мира

це досить неочікувано, він зазвичай на інше у стойку фас стає. проте так, прикольно було подивитися на його ватну сутність.
"сутність", вона передбачає наявність особистості. А тут - асмердей штинючій.
   
Re: Одно фото - два мира

"сутність", вона передбачає наявність особистості. А тут - асмердей штинючій.

це ствердження мені подобається :-B
   
Re: Одно фото - два мира

це ілюстрація краха сістеми. В гарних чоботах мали би сідіти наши хлопци та дівчата. Однак, совкова та постсовкова ментальність все просрала. По ітогу - Маск.  А ми смокчемо продовгувату ракету. Ви - носій тоі ментальності. Робіть щось з собою.
(tu)
   
Re: Одно фото - два мира

(tu)
"сутність", вона передбачає наявність особистості. А тут - асмердей штинючій.
:D  (tu)
   
Re: Одно фото - два мира

це ствердження мені подобається :-B
я тут нідочого. Це просто констатація.
   
Re: Одно фото - два мира

я тут нідочого. Це просто констатація.

так, проте констатувати теж треба вміти коротко та ємко.
   
Re: Одно фото - два мира

так, проте констатувати теж треба вміти коротко та ємко.
асмердей з вами не погодиться.
   
Re: Одно фото - два мира

на якому фото українські астронавти?

   
Re: Одно фото - два мира

Норги ни одной не запустили,что не мешает им ложить болт на чукчей с ракетами!
Если вообще понятно о чём речь,скрепоносец лапотный!

Норги не величают себя "космичной державой", в отличии от вас лузеров майданных
Так что чем вы хватаетесь? Тем что всё просрали?  :facepalm:
   
Re: Одно фото - два мира

Норги не величают себя "космичной державой", в отличии от вас лузеров майданных
Так что чем вы хватаетесь? Тем что всё просрали?  :facepalm:

Та кацапи теж уже не є космічною державою  :laugh: 
   
Re: Одно фото - два мира

О, ще один за піздюлями прийшов.
   
Re: Одно фото - два мира

Велесов, що там з батутами? Ваше маленьке все, глава роскосмосу, просто з'ебеться з МКС, чи на розпіл нову станцію замовить?
   
Re: Одно фото - два мира

Норги не величают себя "космичной державой", в отличии от вас лузеров майданных
Так что чем вы хватаетесь? Тем что всё просрали?  :facepalm:

а где Украина себя величала космической державой? а, лузер батутный? переживаешь за страну 404 без флага, пидар? :laugh:
   
Re: Одно фото - два мира

Белка та Стрелка нові вже тренуються? а, велесов? Почінати вийде мало не з нуля.
   
Re: Одно фото - два мира

Велесов, що там з батутами? Ваше маленьке все, глава роскосмосу, просто з'ебеться з МКС, чи на розпіл нову станцію замовить?

Космонавты майдана:



ПОЕХАЛИ!



Останнє редагування: 1 травня 2021 23:21:18 від Велесов жив!
   
Re: Одно фото - два мира

Ці в космос не лізли. А ваши бушмени вважають, що можуть. Флага дайте ім в руки.
   
Re: Одно фото - два мира

Повторюю: Ваше маленьке все, глава роскосмосу, просто з'ебеться з МКС, чи на розпіл нову станцію замовить?
   
Re: Одно фото - два мира

оу, вот это южноблядь попердолило на ровном месте ;o  ебанарию разорвало анус. блядина, а ну-ка подай голос, че тя так подорвало, сученыш?
Шмонька, я ж у тебя в игное, недоразвитое. :laugh:
Или тебе как напомнишь про кредиторов и паяльник в гузне, так у тебя память отшибает? :lol:
   
Re: Одно фото - два мира

А в нас тут дощ та гівно. Погода та саусблядь. Все як на форумі.
   
Re: Одно фото - два мира

гивно у тебя в макитре. все как всегда, охуек мокрожопый. 
   
Re: Одно фото - два мира

Ну ще розродитесь чімось, асмердею, того недостатньо.
   
Re: Одно фото - два мира

Шмонька, я ж у тебя в игное, недоразвитое. :laugh:
Или тебе как напомнишь про кредиторов и паяльник в гузне, так у тебя память отшибает? :lol:

ты долбоеб и это не лечится :laugh: я вижу, что ты долбоеб, когда тебя цитируют, и я вижу, что ты долбоеб, когда нажимаю одну кнопку и читаю, что ты пишешь. и реально ты долбоеб :K надо быть совсем долбоебом, чтобы считать меня "киянином" или кем ты там, долбоеб, меня считаешь. ну и опыт общения с кредиторами вижу, дался тебе тяжело, ебанарий :K
   
Re: Одно фото - два мира

Шеноу, не треба того. Воно ебануте, ми маемо мати співчуття. Нервувати не треба, то не гарно виглядає.
   
Re: Одно фото - два мира

Сауз прикольный.. вы чо та него набросились?? Шо там он не того сказал?
   
Re: Одно фото - два мира

ты долбоеб и это не лечится :laugh: я вижу, что ты долбоеб, когда тебя цитируют, и я вижу, что ты долбоеб, когда нажимаю одну кнопку и читаю, что ты пишешь. и реально ты долбоеб :K надо быть совсем долбоебом, чтобы считать меня "киянином" или кем ты там, долбоеб, меня считаешь. ну и опыт общения с кредиторами вижу, дался тебе тяжело, ебанарий :K
Ого как тебя бомбануло. Зачастил, повалило как из переполненных трусов. Пересрал? это ты кредиторам будешь рассказывать шо ты - это не ты, наркоша конченный. :lol:  (пока это не процитируют - ты кагбе не видишь?) :gigi:
   
Re: Одно фото - два мира

Вовка, ви правда гросмейстер?
   
Re: Одно фото - два мира

Асмердея треба помазати йодом, по голові погладити, сказати тепле слово "підарас", та спати вкласти. Ось і всі справи.
   
Re: Одно фото - два мира

Вовка, ви правда гросмейстер?
да .. GM 2514
   
Re: Одно фото - два мира

Головку себе йодом помажь, может всосется и йододефицит восполнишь, мумоеп.  :laugh: Уже и помощники тебе подоспели, а ты все мямлишь, как будто хер в зубах застрял. :facepalm:
   
Re: Одно фото - два мира

да .. GM 2514
а чому ж ви довбойоб, що не бачіть більших довбойобів? ГМ статус предполагает високій рівень розумності.

Останнє редагування: 1 травня 2021 23:56:44 від beggy
   
Re: Одно фото - два мира

Головку себе йодом помажь, может всосется и йододефицит восполнишь, мумоеп.  :laugh: Уже и помощники тебе подоспели, а ты все мямлишь, как будто хер в зубах застрял. :facepalm:
ваш плач мене уміляє, та все одне, ви - мудак і то ніщо не поминяє.
   
Re: Одно фото - два мира

а чому ж ви довбойоб, що не бачіть більших довьойобів? ГМ статус предполагает високій рівень розумності.
Опять вы беспочвенно обзываться начали)) ну вот что заставляет вас общаться именно в таком стиле?)
   
Re: Одно фото - два мира

Опять вы беспочвенно обзываться начали)) ну вот что заставляет вас общаться именно в таком стиле?)

статус укрнауківця) , і укрвоїна [ua]

маєправо
   
Re: Одно фото - два мира

Опять вы беспочвенно обзываться начали)) ну вот что заставляет вас общаться именно в таком стиле?)
вовка, ми знайомі давно, я вас образити не хотів. Прійміть моі вибачення. Пріймете?
   
Re: Одно фото - два мира

статус укрнауківця) , і укрвоїна [ua]
маєправо
ну куди ж без нашого мамчура.
   
Re: Одно фото - два мира

вовка, ми знайомі давно, я вас образити не хотів. Прійміть моі вибачення. Пріймете?
Та ну вас.. Вам человека оскорбить шо два пальца .. Неприятный вы человек.. Никому не рекомендую с вами быть лично знакомым
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія