Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

сиджу в єбєнях і заздрю київському генплану забудови :love:

В Йоханесбургу теж так думали
Києву і Україні до пошесті блмів ще дуже далеко :laugh:
   
Києву і Україні до пошесті блмів ще дуже далеко :laugh:
На сході є орки які із задоволенням насеруть у ліфт і будуть викидати сміття з вікон.
   
У мене в ЖК все добре.  8-)
1000 євро за 3 кімнати.
   
ні, я жив і буду жити в іншому місці.  Але теж в Голосіївському районі.

 Цей же комплекс для мене є прикладом гарної реалізації ЖК комфорт класу
Знаем мы твою нычку... Шо там, Варус открыли вже?
   
Знаем мы твою нычку... Шо там, Варус открыли вже?

вже 3 місяці як.  Ще й на території є Selecto тільки для жителів комплексу.  так, що вибір нових супермаркетів в радіусі 300 метрів достатній
   
вже 3 місяці як.  Ще й на території є Selecto тільки для жителів комплексу.  так, що вибір нових супермаркетів в радіусі 300 метрів достатній

А як назва Вашого ЖК, якщо не секрет? Здається, була про це Ваша гілочка, але вже давно, може я просто забула назву. Мене цікавлять відгуки про різні київські ЖК.
   
Воркута вымирает. Люди уезжают и отдают свои квартиры даром. Репортаж Znak.com

Їпануцца. Кіно вихідного дня (tu)  Раджу дивитись на швидкості 1,25, ну й різати рекламу плагінами.



Це вже сцуко навіть не КНДР з Венесуелою, таку сраку там не знайдеш.
Як вам пенсія до 10 тисяч рубасів кацапських, з яких половина влітає на комуналку, за несплату якої одразу блокують кредитні картки?

А хто довпойопам винен за їх словами? - Байден та Порошенко (??). А Хуйлу бажають здоров'я, бо він таких занятой, що не встигає за усім дивитись.
І це ж місце, де  за совдепії осіло дофуїща народу з України, коли  там можна було заробити ніфуйове бабло.
Зараз обурюються, шо нема за який фуй поїхати до рідні в Україну, клятий Порошенко ))

Нє, цих людей  "перевиховає" лише газова камера.

Останнє редагування: 1 травня 2021 18:23:27 від птах Сорока
   
Зате вони всі за Хуйла
Винні журналісти і тамтарм...Порошенко  :weep:
   
в такому кліматі як у Воркуті, на планеті майже ніхто не живе

подивіться на Канаду, де там все населення розташоване

це совок вкладав гігантські кошти щоб заселити ці території, у Росії вже нема ні ресурсу, ні бажання
   
це совок вкладав гігантські кошти щоб заселити ці території, у Росії вже нема ні ресурсу, ні бажання
Так Раша не може відселити тих кілька тисяч, шо залишились, причому справно здирає бабло за комуналку, нехай навіть вони у тих квартирах не мешкають.
Відселюють з одного аварійного будинку до іншого. Така сама ситуація й на Курилах, та взагалі дофуїща де.
Там за бабло, шо пішло  на один палац Хуйла, можна переселити кілька "воркут" під Москву.
   
Так Раша не може відселити тих кілька тисяч, шо залишились, причому справно здирає бабло за комуналку, нехай навіть вони у тих квартирах не мешкають.
Відселюють з одного аварійного будинку до іншого. Така сама ситуація й на Курилах, та взагалі дофуїща де.
Там за бабло, шо пішло  на один палац Хуйла, можна переселити кілька "воркут" під Москву.


так у них же капіталізм

що значить відселити?  із Детройта теж ніхто не відселяє. як і з українських покинутих сіл

я от жінчину бабцю в рідне село возив так волосся дибки стає від того у яких там умовах одинокі бабці помирають.  Фільми жахів можна знімати. А вам усе Воркута чешеться кацапська
   
Хтось під дулом автомату примушує піднімати сраку з єбєнєй і переїжджати до Києва?
Сидіть там.
Тут вже й так не пройти не проїхати.

Мені моя нова хата в новобудові подобається. І парк, і озеро, і підземна парковка з ліфтом прямо до квартири, і гарний краєвид з панорамних вікон.






   
Хтось під дулом автомату примушує піднімати сраку з єбєнєй і переїжджати до Києва?
Сидіть там.





питання дуже просто вирішити перерозподілом податків
у столицю їдуть не тому, що там ти такий працьовитий і  красівий, а тому що з усієї країни туди бабло стікається

та ж сама ситуація по умовній Москві і Тюмєні
   
Я ж кажу, сидіть дома й перерозподіляйте. А я тут народився. І мама моя. І бабцю дитиною перевезли.
   
нє рєзіновая тм


 :laugh:
   
Я переконався в свій час, що сюди перлись з усіх кінців, щоб аутсорсити на захід, хоча ніякої різниці, звідки аутсорсити, жи з Харкова, чи з Краматорську, чи з Києва, нема.
Хочеться більш просунутої цивілізації? То чому в своїх єбєнях не робите?
   
тому що кияни це люди вищої цивілізації

і страждають через змішування із генетично дефективними жителями єбєнєй

треба ставити стіну

   
Я за весь час на форумі жодного юзера його місцем народження чи проживання не попрікав.
Але ж весь час знаходяться якісь єбанати з єбєнєй (як вони самі охарактеризовують свої місця проживання), котрим дуже срака за Київ підгорає. Люблять його куєвом називати.
Типу трохи покиздів на Київ і киян, й не так вже гівном під носом смердить.
   
тому що кияни це люди вищої цивілізації

і страждають через змішування із генетично дефективними жителями єбєнєй

треба ставити стіну

Показати зображення...
Ти думаєш що ніхто не розуміє що ви з бригадою польтовців робите?  Сепаратизм викохуєте, комуняки підкацапні
Київ ніколи не був і не буде мацквою
І ніколи тут не ставились зверхньо до селян
Українці всі з селом ментально зв'язані, навіть якщо бабці містянки.
 Так шо не треба тут суто кацапської пропаганди про мацкву і замкад'є, єбєня у вас в голові.
   
Живу зараз на 25, була протипожежна сигналізація, і система пожежогасіння на поверсі і безпосередньо в квартирах.
Відключили, бо 73% розумак те заважало робити "елітний" ремонт, і міні пожежні гідранти місце займали
У випадку чого - самі винні, будинок здали з протипожежною сигналізацією і системою пожежогасіння
проектанти криворукі, бо по нормах якщо якийсь 73процентний рагуль відріже шлейф сигналізації в своїй квартирі, то все інше все одно має працювати
   
Мене більш за все вражає, коли якийсь чорт приїжджає до києва з якоїсь жопи, живе десь вп'ятьох в з'йомному гадюшнику на Борщазі біля окружної і вже через рік починає щось смердіти про Троєщину, ДВРЗ, Лівий берег тощо.
Центрові, плять  :gigi:  :weep:
   

Ти думаєш що ніхто не розуміє що ви з бригадою польтовців робите?  Сепаратизм викохуєте, комуняки підкацапні
Київ ніколи не був і не буде мацквою
І ніколи тут не ставились зверхньо до селян
Українці всі з селом ментально зв'язані, навіть якщо бабці містянки.
 Так шо не треба тут суто кацапської пропаганди про мацкву і замкад'є, єбєня у вас в голові.


люблю таке


Хтось під дулом автомату примушує піднімати сраку з єбєнєй і переїжджати до Києва?
Сидіть там.
Тут вже й так не пройти не проїхати.



 :laugh:
   
люблю таке


:laugh:

Тут по вашому профілю дисертації і наукові роботи можна пекти як пиріжки. ))
   
Тут по вашому профілю дисертації і наукові роботи можна пекти як пиріжки. ))

По якому профілю?
Цей фейковий психіатр, а насправді платний бот не вилазить з політичного форуму денно і нощно і генерує сотні постів, які в сукупності носять антиукраїнську, скрєпну, або принижуючу направленість.
А ця конкретна тема - типу відповідь чємбєрлєна на недавні теми про колодязі багатоповерхівок в Масквє.

І якщо муділо в назві теми заявляє, що сидить в єбєнях і заздрить київському генплану, то побажання йому й надалі продовжувати сидіти в тих єбєнях є ніяк не зверхність, а небажання, щоб таке десь лазило, чи їздило поруч.
   
пацани, де я попалився?  :(

цей пильний пістюк мене швидко вивів на чисту воду
   
Це зробили форумчани, а не я.
Тебе, підарка гнойного, три чверті ФУПу вважає антиукраїнською мразотою, за що й голоснула в опитуванні.
   
заздрістне муділо з єбєнєй :weep:
   
Це зробили форумчани, а не я.
Тебе, підарка гнойного, три чверті ФУПу вважає антиукраїнською мразотою, за що й голоснула в опитуванні.


 :S

графіня ізмєнівшимся ліцом бєжит к пруду
   
Шо, ботяра з єбєнєй, дурачком прикинувся?
   
:S

графіня ізмєнівшимся ліцом бєжит к пруду

приветики, говно :-B
   
Шо, ботяра з єбєнєй, дурачком прикинувся?



не шкварчи, а то кондратій скосопиздить

я тебе теж глибоко "поважаю", але від цього нічого не залежить тому не варто витрачати час

витри монітор від слини, випий кефір і пистуй в люлю
   
То ви ще на Мангеттені не були - одні стовпи будівель височенні.
с удивлением недавно узнала, что жилой Нью-Йорк невысотный по большей части.
Небоскребы только на Манхэттене

сиджу в єбєнях і заздрю київському генплану забудови
Вєталька таки толковий мер
Про британский пролетариат байку слышала
Что когда в Манчестере и Ливерпуле стали строить для него 16 этажные дома,
рабочие отказались туда переезжать
что привело к смене концепции
   
приветики, говно :-B


не я сказав
це ти сам  :laugh:
   
с удивлением недавно узнала, что жилой Нью-Йорк невысотный по большей части.
Небоскребы только на Манхэттене

Про британский пролетариат байку слышала
Что когда в Манчестере и Ливерпуле стали строить для него 16 этажные дома,
рабочие отказались туда переезжать
что привело к смене концепции



байка звичайно
але хотілось би вірити що існує такий пролетаріат

 8-)
   
не я сказав
це ти сам  :laugh:

75% відсотків форумчан :laugh: і так, це ти сам. ватяне гівно.
   
75% відсотків форумчан :laugh: і так, це ти сам. ватяне гівно.



моя думка значно авторитетніша ніж твоя і "75% форумчан"

а оскільки ти нудний, одноманітний і не цікавий, то ідеш в ігнор  8-)
   
моя думка значно авторитетніша ніж твоя і "75% форумчан"

а оскільки ти нудний, одноманітний і не цікавий, то ідеш в ігнор  8-)

наведи мені який Стандард енд Пурс рейтингував твою думку, єбанько :laugh:
   
але хотілось би вірити що існує такий пролетаріат
ну, судя по тому, как элита себя ведет, пролетариат в Британии гоноровый

О так называемом районе ПОХ (позняки=Осокорки-Харьковский) спорят
Это градостроительная ошибка?
Или катастрофа?

Если и дальше так пойдет,  можно будет весь Киев в ПОХ записывать
   
бізнес скрізь однаковий
заради грошей зроблять що завгодно

забудова це індикатор стану справ у місті і країні загалом

якщо забудова хаотична, генплану немає або її всі порушують, будівництво іде з порушенням санітарних норм, немає соціальної інфраструктури і т д .....   значить забудовники корумпують владу

якщо порядок у забудові є, значить забудовникам не вдається корумпувати владу

це може робити житло надто дорогим, але це питання виживання і здоровя, питання майбутнього країни
   
А головний архитектор в Київі є??

 :facepalm1: шкода Київ...

Всё куплено
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія