Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я Українобот

Re: Я Українобот

Але я не вірю, що людина яка немає  абсолютно ніякої поваги до звичних українських цінностей буде цінноті ці захищати.
Якщо цей удаваний "захист" забезпечить тій людині подальший доступ до державного корита? та запросто!

Просте запитання. 2009 рік. В Україні фактично діють 3 православні церкви : 2 українських і 1 масковська.
Яка сила змусила Петю зі своїми інвестиціями податися саме до масковської, якщо йому реально небайдужа Україна з її цінностями?
   
Re: Я Українобот

ви праві щодо петра,ймовірно
але чому саме  зеленський?
якщо не хотіли саме зеленського, потрібно було плекати ці 5 років когось проукраїнського - Садового чи Гриценка. А не топити їх в смітті.
   
Re: Я Українобот

Для меня бот это неодушевлённое и безмозглое с заранее прописанными ответами на основные вопросы
   
Re: Я Українобот

якщо не хотіли саме зеленського, потрібно було плекати ці 5 років когось проукраїнського - Садового чи Гриценка. А не топити їх в смітті.


Хотелось как хуйло,но не срослось
   
Re: Я Українобот

якщо не хотіли саме зеленського, потрібно було плекати ці 5 років когось проукраїнського - Садового чи Гриценка. А не топити їх в смітті.
Ну то такоє. За Зеленського голосували саме тому, що про нього нічого не знають.Достойна відповідь не Садовий і Гриценко - а Сергій Притула
   
Re: Я Українобот
Via

Для меня бот это неодушевлённое и безмозглое с заранее прописанными ответами на основные вопросы
Це мені набридло слухати звинувачення, що я порохобот. Термін Українобот більше відповідає стану речей.
   
Re: Я Українобот

Ти Вія брешеш ) ти порохобот ))  сама писала, Пьотр харошій баярє плахіє )
   
Re: Я Українобот
Via

Ти Вія брешеш ) ти порохобот ))  сама писала, Пьотр харошій баярє плахіє )
Який сенс мені брехати? В мене критерій один - Україна. А те, що ви мене записуєте то в саакофоби, то в порохоботи - то ваші власні проблеми.
   
Re: Я Українобот

Дурний термін. Більшість поросенковської ботви сидять на бюджеті що автоматично їх нібито робить україноботами. Але ж це не так. Вони - гниди, які вилизують шоколадне ачько за народні гроші.
   
Re: Я Українобот

Це мені набридло слухати звинувачення, що я порохобот. Термін Українобот більше відповідає стану речей.

Так воно усе перевернулося через дупу,
що порохобот = українобот.
   
Re: Я Українобот
Via

Так воно усе перевернулося через дупу,
що порохобот = українобот.
Переживемо, хай хоч горщиком називають, аби в піч не посадили :)
   
Re: Я Українобот

Який сенс мені брехати? В мене критерій один - Україна. А те, що ви мене записуєте то в саакофоби, то в порохоботи - то ваші власні проблеми.

А сприймаєш ти Україну тільки з Педром, то як це називається ?)
   
Re: Я Українобот

У Фейсбуці влучну назву підказали. Мені подобається.
Хто ще такий?

А я просто українець.

Вигадують собі люди всяких укропів, укрів, бандерівців, жидо-бандерівців, руських, укроботів... тільки б українцями не бути.
   
Re: Я Українобот
Via

А сприймаєш ти Україну тільки з Педром, то як це називається ?)
Ще краще Україні буде без Петра. Але не цього тижня.
   
Re: Я Українобот

Я трохи інакше кажу: моя релігія - це Україна.

ага..і росія екзистенційна загроза...
зручно...
   
Re: Я Українобот

А я просто українець.

Вигадують собі люди всяких укропів, укрів, бандерівців, жидо-бандерівців, руських, укроботів... тільки б українцями не бути.

Кістками таких "українців" засіяний Сибір.
   
Re: Я Українобот

Якщо цей удаваний "захист" забезпечить тій людині подальший доступ до державного корита? та запросто!

Просте запитання. 2009 рік. В Україні фактично діють 3 православні церкви : 2 українських і 1 масковська.
Яка сила змусила Петю зі своїми інвестиціями податися саме до масковської, якщо йому реально небайдужа Україна з її цінностями?

Я , думаю, що коли за п"ять років ми знову розвернемося до Москви на путь многовєкторності мене мало буде хвилювати скільки і де вкрав Порошенко.
А стосовно церкви , то саме при ньому Україна дістала свою церкву :pooh_on_b:
   
Re: Я Українобот

І що? Розкажу кулеметною чергою.
Чи ти хочеш натякнути, що після обрання Зеленського оточення з трьох сторін зникне? То це теж не новина, я в курсі.
Нахрен окупанта сцикливого!

Ага-ага, да-да-да, да-да-да. :facepalm1:
Розказуватимеш не тільки ти, а ми всі, так само як і в Криму, в березні 2014 року.
Окупаційні війська зайдуть на Оболонь швидше ніж, наприклад, на Теремки чи Борщагівку. Бо відстань коротша.

Після обрання Зеленського оточення не зникне.  Навпаки, українська оборона буде нейтралізована. І окупант зайде значно швидше, ніж хтось це собі уявляє.
Тобі ж і Бартка досить чітко розтлумачив:підготовка до великої війни іде повним ходом.

   
Re: Я Українобот

Ага-ага, да-да-да, да-да-да. :facepalm1:
Розказуватимеш не тільки ти, а ми всі, так само як і в Криму, в березні 2014 року.
Окупаційні війська зайдуть на Оболонь швидше ніж, наприклад, на Теремки чи Борщагівку. Бо відстань коротша.

Після обрання Зеленського оточення не зникне.  Навпаки, українська оборона буде нейтралізована. І окупант зайде значно швидше, ніж хтось це собі уявляє.
Тобі ж і Бартка досить чітко розтлумачив:підготовка до великої війни іде повним ходом.



невже ядерної?
   
Re: Я Українобот

Називатися ..ботом - це грати на концептуальному полі ворога. Він загнав у цю парадигму.
Я б краще обрав би термін - укрокіборг, тим паче що це наш українский концепт.
   
Re: Я Українобот


Любое сочетание, где в конце "-бот" - не есть хорошо. БОТ - это неживое, безмозглое, зазомбированное, запрограммированное ...
Уж лучше "українолюб"
   
Re: Я Українобот

Уж лучше "українолюб"

Українолюбом і китаєць може бути.

А от коли людина почувається українцем - нічого вигадувати їй не потрібно. Ні ботів, ні любів...
   
Re: Я Українобот

невже ядерної?
Навіщо ядерної ?
Такої як в Іловайську і в Дебальцево цілком достатньо, щоб взяти територію України під контроль ( по Дніпро або навіть і по Збруч).
   
Re: Я Українобот

Цитувати
Ще краще Україні буде без Петра. Але не цього тижня.


і чим раніше він піде, тим краще
Я в 2014 була в шоці як все злили все в один день, але подумала що люди таки зможуть контролювати ту шоблу, а потім була війна
І клав Петро на той контроль, на голови вам клав, ви вдавали борців з сатрапом, а тепер за нього топите, як так?  Царя вам не вистачає? А може краще спробувати взяти під контроль нового найманого працівника, замість лишити старого рейдера ? Тут хоч якийсь шанс є

Останнє редагування: 14 квітня 2019 23:07:46 від SvitLana
   
Re: Я Українобот

Один мій друг віддавна так сам себе називає, скільки пам"ятаю від моменту віртуального знайомства
пише цікаві статті, публікує їх на ФБ, сайт
я порадила йому зареєструватися на ФУПі
створив аккаунт  (вже двічі спробував), але щоразу отримує повідомлення :
 "Для завершення реєстрації Вашу заявку повинен розглянути модератор. У разі активації акаунту ви отримаєте ще одного листа"
Двічі, і ніякої повторної реакції.
Ботів реально маса, а розумна людина залишається поза межами форуму.
свят-свят .якщо то Ти говориш. :)
   
Re: Я Українобот

Кістками таких "українців" засіяний Сибір.
(tu)
   
Re: Я Українобот

Який сенс мені брехати? В мене критерій один - Україна. А те, що ви мене записуєте то в саакофоби, то в порохоботи - то ваші власні проблеми.
от мені вже приписують що я начебто топлю за Зеленського
а я всього лише за Україну, тому переконана у необхідності якнайскорішого усунення свиноферми від влади
іншої можливості крім як голосувати за зеленського, на жаль, Українці своїм голосуванням у першому турі не надали
   
Re: Я Українобот

Вія, на фіга вам  рошено ольгінські методички ?  :laugh: я вчора з цеї мадамки насміялась капєц ) от ваші соратники ))



   
Re: Я Українобот
Via

А це вони мавпують. Нехай, жалко, чи що?
   
Re: Я Українобот

Я , думаю, що коли за п"ять років ми знову розвернемося до Москви на путь многовєкторності мене мало буде хвилювати скільки і де вкрав Порошенко.
А стосовно церкви , то саме при ньому Україна дістала свою церкву :pooh_on_b:
(tu)
   
Re: Я Українобот

Як чітко зараз перед другим туром вимальовуються два табори: проукраїнський і прокацапський. Усі познімали маски. Гра вже ва-банк.
   
Re: Я Українобот

швидко ви хуйлоботи реагуєте
   
Re: Я Українобот
Via

Як чітко зараз перед другим туром вимальовуються два табори: проукраїнський і прокацапський. Усі познімали маски. Гра вже ва-банк.
Насправді це добре.
   
Re: Я Українобот

А це вони мавпують. Нехай, жалко, чи що?

Хто "вони" ? )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія