Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

і знову новий правопис

Re: і знову новий правопис

а, за чиїма примхами тоді?
ні за чиїми
   
Re: і знову новий правопис

ні за чиїми
суттєвий допис  :)
   
Re: і знову новий правопис

Кстацє, шо це за спамерка тут швендяє? Заспамила маже всі гілочки своєю нудотою.
Дуже схоже на Вільху.

І від мене +  в-шосте. Дурепа на дурневі - і дурістю поганяє!

Суржико-Карофка - вона:
Хай добавить собі пів-ума!
Моворечення не розуміє -  та звідкіля?
Не позичить їй пів-ума ані теля!


 
   
Re: і знову новий правопис

Суржико-Карофка - вона:
Хай добавить собі пів-ума!
Моворечення не розуміє -  та звідкіля?
Не позичить їй пів-ума ані теля!


Мабуть вже таки треба піднімати питання банування цього спам-бота.

Засрала увесь форум своїми дебільними зайобами.

Мало того, воно ще й суне своє смердюче рило у чужі пости, приписуючи опоненту своє дрислиння.
   
Re: і знову новий правопис

Проблему бачать і бачитимуть ті, хто за великим рахунком не налаштований на перенавчання.
.
   
Re: і знову новий правопис

А як ви відноситесь до "укання":

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1019564.msg21783231#msg21783231

Питання евфонії-милозвучности - те саме, як і оце: "з/с": https://harnack.livejournal.com/20933.html
 
Все залежить од контексту - всякого, а тим паче поетичного й творчого! Бо - лиш подумаймо про наслідки:

Ой учора ізвечора
Пасла Меланка два качура
.
ітд!
   
Re: і знову новий правопис

суттєвий допис  :)
граматика ФІКСУЄ у підручниках існуючий стан мови, щоби навчити йому дітей. Все інше - параноя філологів. І філологинь
   
Re: і знову новий правопис

Суржико-Карофка - вона:
Хай добавить собі пів-ума!
Моворечення не розуміє -  та звідкіля?
Не позичить їй пів-ума ані теля!

американко, Кароффка ТВОРИТЬ українську мову, і не має ніякого значення, подобається це вам, американці, чи ні
   
Re: і знову новий правопис

американко, Кароффка ТВОРИТЬ українську мову, і не має ніякого значення, подобається це вам, американці, чи ні

Ви їй вперше і всоте повторіть -
Що вшосте пишеться разом!
Вона, розумачка - жертва лихоліть:
Не зрозуміє мову - є суржикомазом!



   
Re: і знову новий правопис

пишеться
не має значення. Вам, як лінгвісткині, це не зрозуміти
   
Re: і знову новий правопис

 :gigi: б***ь.... дєвачька-пріпєвачька
ні разу не дінь-дінь.


Шо це за фігня тут вилізла така приставуча.

ще я буду її забаганки лінгвістичні тут виконувати.
   
Re: і знову новий правопис

не має значення. Вам, як лінгвісткині, це не зрозуміти

І соліст - і солістка, і лінгвіст - і лінгвістка:
І крива Карофка - бо касна-соліпсистка!
Вона у всьому винувата - бо се москвоневістка!
Спорожніла хата - втекла й ложка, й мовомиска!


Примітивізм ізсуржикізованих-зкацаплених умів - ніколи не схибить: завжди привселюдно похизується своїми антимовними злиднями! 
   
Re: і знову новий правопис

Батько мав ім"я "Валерій"

Питання, як писати "по батькові"

1. Валерійович
2. Валерович
3. Валеріович
4. Валерйович
5. Валерийович.

Я все життя відбиваюсь від різних офігенних варіантів, що пропонують відповідні інстанції... Є ще, насправді, я надав п"ять основних.

Задовбало. Як і варіантів транслітерації ім"я "Сергій"... В печінках вже...  (td)

Паспорт 2001 року

Sergiy

2010 року

Sergi

2019 року

Sergii

Коли припинится ця хрінь???  8-)

   
Re: і знову новий правопис

лінгвістка
е ні, зараз вже лінгвісткиня
))
   
Re: і знову новий правопис

Батько мав ім"я "Валерій"

Питання, як писати "по батькові"

1. Валерійович
2. Валерович
3. Валеріович
4. Валерйович
5. Валерийович.

Я все життя відбиваюсь від різних офігенних варіантів, що пропонують відповідні інстанції... Є ще, насправді, я надав п"ять основних.

Задовбало. Як і варіантів транслітерації ім"я "Сергій"... В печінках вже...  (td)

Паспорт 2001 року

Sergiy
2010 року

Sergi
2019 року

Sergii
Коли припинится ця хрінь???  8-)
коли згеноцидити лінгвістів/лінгвісткинь
)))
   
Re: і знову новий правопис

Батько мав ім"я "Валерій"

Питання, як писати "по батькові"

1. Валерійович
2. Валерович
3. Валеріович
4. Валерйович
5. Валерийович.

Я все життя відбиваюсь від різних офігенних варіантів, що пропонують відповідні інстанції... Є ще, насправді, я надав п"ять основних.

Задовбало. Як і варіантів транслітерації ім"я "Сергій"... В печінках вже...  (td)

Паспорт 2001 року

Sergiy
2010 року

Sergi
2019 року

Sergii
Коли припинится ця хрінь???  8-)
Я - Serhii (ID карта 2017)  :)
   
Re: і знову новий правопис

е ні, зараз-ІБА-СЇЙЧАС вже лінгвісткиня
))

Для Вас - саме так: бо Ви знетеперішнена суржикожертва та россокріпаченятко (не живете в отеперішньому моменті й українському теперішньому часі - а в якомусь "заразному") - отож зараз-сїйчасенятко-зомбенятко

Для справжньої, не розбещеної, україномовної людини: час - то честь, бо час - то вчасність: https://ua-mova.livejournal.com/1307107.html?thread=18607843#t18607843
   
Re: і знову новий правопис

Шановна Вродо, ви ніби кажете, що "зараз" це поняття майбутнього. Твердження сумнівне як на мене, середнього носія мови. Конкретно, без цитат, своіми словами, будь ласка, чому зараз це майбутнє.
   
Re: і знову новий правопис

Шановна Вродо, ви ніби кажете, що "зараз" це поняття майбутнього. Твердження сумнівне як на мене, середнього носія мови. Конкретно, без цитат, своіми словами, будь ласка, чому зараз це майбутнє.

Та чому Ви гадаєте, що то я тверджу - і що саме я є критерієм і тестом розуміння теперішнього часу? Лиш органіка мови є остаточним тестом та суддею - та її всім очевидна й доступна логіка.

Крім того - розумна людина завжди засумнівається в собі самій, і перевірить все через логіку інших, перевірить консенсус. Отепер я перевірю саме Вас: ану чи Ви спроможні зрозуміти текст лінгвіста (а не мене), який саме про оте і мовить таки найпростішою мовою: http://yak-my-hovorymo.wikidot.com/pryslivnyky#zaraz-teper-nyni-teperenky

Це пронаналізовано вище в оцій темі - але Ви не волієте читати. А потім - побачимо.
   
Re: і знову новий правопис
PAL

Оновлені правила максимально схожі на правопис 1928 року — його скасували як «націоналістичний»
за часів Йосипа Сталіна та затвердили інший документ, який в редакції 1993 року діяв донині.

Що змінилося
Потроху звикайте до нових правил і привчайтеся писати без помилок


Коротко:
коли коту робити нічого, він яйця лиже

Отак й наші чиновники
   
Re: і знову новий правопис
PAL

Примітивізм ізсуржикізованих-зкацаплених умів - ніколи не схибить: завжди привселюдно похизується своїми антимовними злиднями!


Колись тут на хвупі був такий собі колоритний персонаж: Гайди-до-Байди
старожили хвупу мають пам'ятати
Цікавою особливостю данного персонажу були дві речі: він НЕ жив в Україні й він писам так, що його неможливо було зрозуміти. Якоюсь вигаданою їм говіркою
Причому вперто не хотів користуватися нормальною мовою

Ви мені дуже його нагадуєте

PS. й про примітивізм. А скажіть, будь ласка, чи Ви знаєте відмінність американської та британської англійської?
Чи Ви вважаєте, що американці спаскудили/"ізсуржикували" чисту англійську мову й хизуються цим?
   
Re: і знову новий правопис

Колись тут на хвупі був такий собі колоритний персонаж: Гайди-до-Байди
старожили хвупу мають пам'ятати
Цікавою особливостю данного персонажу були дві речі: він НЕ жив в Україні й він писам так, що його неможливо було зрозуміти. Якоюсь вигаданою їм говіркою
Причому вперто не хотів користуватися нормальною мовою

Ви мені дуже його нагадуєте

PS. й про примітивізм. А скажіть, будь ласка, чи Ви знаєте відмінність американської та британської англійської?
Чи Ви вважаєте, що американці спаскудили/"ізсуржикували" чисту англійську мову й хизуються цим?

Залежить од Вашого моворадару. Кожному своє.
   
Re: і знову новий правопис
PAL

Залежить од Вашого моворадару. Кожному своє.

1. "радар" - займане суржик-слово
2. "моворадар" - вигадана неіснуюча комбінація двох слів, яка не має смислового сенсу
   
Re: і знову новий правопис

Та чому Ви гадаєте, що то я тверджу - і що саме я є критерієм і тестом розуміння теперішнього часу? Лиш органіка мови є остаточним тестом та суддею - та її всім очевидна й доступна логіка.

Крім того - розумна людина завжди засумнівається в собі самій, і перевірить все через логіку інших, перевірить консенсус. Отепер я перевірю саме Вас: ану чи Ви спроможні зрозуміти текст лінгвіста (а не мене), який саме про оте і мовить таки найпростішою мовою: http://yak-my-hovorymo.wikidot.com/pryslivnyky#zaraz-teper-nyni-teperenky

Це пронаналізовано вище в оцій темі - але Ви не волієте читати. А потім - побачимо.

Розмова буде, якщо ви почнете виражати свої ідеї своїми словами. Конкретно запитую: яке відношення має "зараз" до майбутнього?
   
Re: і знову новий правопис

Розмова буде, якщо ви почнете виражати свої ідеї своїми словами. Конкретно запитую: яке відношення має "зараз" до майбутнього?

Успіхів Вам! Ви неохочі чи немічні зрозуміти найпростіші тексти. Та ще й вимоги ставите. Бувайте!
   
Re: і знову новий правопис

тут многие старого толком не знают,так они еще новое вводят
А на чем еще кандидатские защищать? Псевдоученые херовы!  :X
   
Re: і знову новий правопис

1. "радар" - займане суржик-слово
2. "моворадар" - вигадана неіснуюча комбінація двох слів, яка не має смислового сенсу

Ото моводурень!
   
Re: і знову новий правопис

яка прикрість,
новий український правопис тільки прийняли,
а ви уже встигли від нього постраждати
навіть не знаю, як на це реагувати
чи просто поспівчувати чи створити петицію на сайті президента з вимогою правопис відмінити
А если взять и отменить все псевдонаучные титулы и привилегии следующие за ними, то сразу отпадет вся проблематика нового правопису.
   
Re: і знову новий правопис
PAL

Ото моводурень!

дивись вище п.2
   
Re: і знову новий правопис

А если взять и отменить все псевдонаучные титулы и привилегии следующие за ними, то сразу отпадет вся проблематика нового правопису.

проблєматіка також відпаде
якщо просто не зважати на думку коцапів, які до нового правопису не мають ніякого відношення,
   
Re: і знову новий правопис

проблєматіка також відпаде
якщо просто не зважати на думку коцапів, які до нового правопису не мають ніякого відношення,
Отмена всевозможных "псевдопрофессоров" и "кандидатов наук" имеет существенный экономический эффект, а "зважаты" чи "не зважати" - не стоит и копейки.
Вот почему Тарасу Шевченко и Лесе Украинке хватало и старого правописания, хотя они писали гениальные тексты? Что гениального написали авторы нового правописания?
   
Re: і знову новий правопис

Отмена всевозможных "псевдопрофессоров" и "кандидатов наук" имеет существенный экономический эффект, а "зважаты" чи "не зважати" - не стоит и копейки.
Вот почему Тарасу Шевченко и Лесе Украинке хватало и старого правописания, хотя они писали гениальные тексты? Что гениального написали авторы нового правописания?

ну це вже не коцапам і русифікованим хахлам вирішувати, хто пседвопрофессор а хто ні
   
Re: і знову новий правопис

ну це вже не коцапам і русифікованим хахлам вирішувати, хто пседвопрофессор а хто ні
А что тут решать? Поднять кандидатскую автора "правопысу", прогнать через антиплагиат и выгнать из "науки" на хер с позором.
P.S. Чучело, ты сам то на украинский когда перешел, сразу как за впн спрятался или раньше?
   
Re: і знову новий правопис

Успіхів Вам! Ви неохочі чи немічні зрозуміти найпростіші тексти. Та ще й вимоги ставите. Бувайте!

Якщо ви не здатні пояснити, що ви хочете донести, своіми словами!, а натомість посилаєте людей читати якість тексти, то хреновий ви лінґуіст. Взаємно, успіхів у боротьбі з вітряками.
   
Re: і знову новий правопис

А что тут решать? Поднять кандидатскую автора "правопысу", прогнать через антиплагиат и выгнать из "науки" на хер с позором.
P.S. Чучело, ты сам то на украинский когда перешел, сразу как за впн спрятался или раньше?

ретельно запиши всі свої безцінні побажання українцям що їм робити з їх правописом
а потім сходи з ними в туалет :weep:
   
Re: і знову новий правопис

ретельно запиши всі свої безцінні побажання українцям що їм робити з їх правописом
а потім сходи з ними в туалет :weep:
Украинцев не заботит проблема нового "правопысу", проблема нового "правопысу" занимает умы "псевдоученых".
   
Re: і знову новий правопис

Украинцев не заботит проблема нового "правопысу", проблема нового "правопысу" занимает умы "псевдоученых".

для того щоб розказувать хто псевдоучьоний а хто ні, треба для початку вивчити українську мову :weep:
   
Re: і знову новий правопис

для того щоб розказувать хто псевдоучьоний а хто ні, треба для початку вивчити українську мову :weep:
Дружок, я очень хорошо знаю прайс на кандидатские и к кому с этим вопросом обратиться. И если с точными науками такие фокусы не проходят, то на "проблематике" "вживання літери Ґ у слові ганок окремими межканцями Полтави" можно десяток докторских защитить.
   
Re: і знову новий правопис

Якщо ви не здатні пояснити, що ви хочете донести, своіми словами!, а натомість посилаєте людей читати якість тексти, то хреновий ви лінґуіст. Взаємно, успіхів у боротьбі з вітряками.

Правильно: отепер Ви розумієте - чому я й не збираюсь пояснювати нічого якомусь суржиковітрякови! Лінгвісти притьмом вгадують суржикокалібр всяких мудрагелів. Даремна праця!
   
Re: і знову новий правопис

дивись вище п.2

Дивись нижче - закон мовної аналогії:

МОВОТВО́РЕЦЬ, рця, чол. Той, хто творить нові слова і вирази. Він [М. Рильський] змагається з великими майстрами і.. стоїть в ряду з найвизначнішими мовотворцями (Леонід Первомайський, З щоденника.., 1956, 19).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія