Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як ви спілкуєтесь зараз із друзями та рідними? :)

Як ви спілкуєтесь зараз із друзями та рідними? :)

У мене зараз перше питання: ти хто?
Зазвичай отримую віповідь: я порохобот або я за ЗЕ :laugh:
Якщо порохобот, тоді про політику ні слова :laugh:

Останнє редагування: 7 квітня 2019 22:22:01 від шафран
   
Re: Як ви спілкуєтесь зараз із друзями та рідними? :)

у мене вся рідня за Зе, я один юльок  :facepalm:
   
Re: Як ви спілкуєтесь зараз із друзями та рідними? :)

У мене зараз перше питання: ти хто?
Зазвичай отримую двіповідь: я порохобот або я за ЗЕ :laugh:
Якщо порохобот, тоді про політику ні слова :laugh:

Да, тяжело Вам
   
у мене вся рідня за Зе, я один юльок  :facepalm:
Нормально, "яБлуко від яблуні..."
   
Рідні норм.
Знайомі мовчать бо знають що можу  B-)
   
У мене зараз перше питання: ти хто?
Зазвичай отримую віповідь: я порохобот або я за ЗЕ :laugh:
Якщо порохобот, тоді про політику ні слова :laugh:

Правильно, когда молчите умнее кажетесь.
   
-куме, а ви за кого голосувати будете.
-ой, куме воно вам треба тої сварки.
   
У меня железное правило: никогда ни с кем не спорить на тему политики. Т.е. что бы мне ни говорили по поводу Юлечки или Свинофермы - я не выдвигаю никаких контраргументов. Что помогает великолепно ладить и с сестрой-ватницей, и с женой-бандеровкой. И жену учу этому, чтобы не цеплялась за ватные постулаты  золовки. Они раз, бля, не уследил... Разосрались таки..  :weep:
   
мені легше - серед моєї рідні не існує порохоботів.
   
Re: Як ви спілкуєтесь зараз із друзями та рідними? :)

З розуму посходили... А що рідні більше немає про що говорити?
   
мені легше - серед моєї рідні не існує порохоботів.

Порохоботство - это тяжёлое и неизлечимое заболевание. Сродни ФГМ.  (P)
   
Re: Як ви спілкуєтесь зараз із друзями та рідними? :)

В мене зі знайомих за Порошенка - звичайно то або якісь пенси з великими пенсіями, або люди ,що мають великий дохід. Гавкотять за нього аж бризкають слиною.
Бідніші й простіші - хто за кого, але об'єднує ненависть до Порошенка і з ними я за політику не розмовляю. З першими - тим паче - я зразу кажу, що я за ЮВТ. Там зразу істерика і спроби срати на голови. Я попереджую, що при найменшій образі закінчую відносини. Троє знайомих вже отак втратив але нема жалю.
   
Re: Як ви спілкуєтесь зараз із друзями та рідними? :)

З рідні за Порошенка нема нікого
   
Я стараюсь не обсуждать дома политику, после того, как пару лет назад неудачно пошутил по поводу забитой канализации в подвале: Юля прийдет - порядок наведет. Мой восьмилетний сын озвучил это соседям на полном серьезе, после чего я неделю на мог понять, почему во дворе на меня смотрят как на душевнобольного.
   
Я стараюсь не обсуждать дома политику, после того, как пару лет назад неудачно пошутил по поводу забитой канализации в подвале: Юля прийдет - порядок наведет. Мой восьмилетний сын озвучил это соседям на полном серьезе, после чего я неделю на мог понять, почему во дворе на меня смотрят как на душевнобольного.
:lol:
   
 :(  Уже пятеро друззев забанили меня на Пейсбухе. Я пока четверых :laugh:
   
У мене зараз перше питання: ти хто?

Если у вас с друзьями и родными нет других тем для разговора, то я вам сочуствую... но, это не лечится...
   
В мене майже всі за зе )
   
Re: Як ви спілкуєтесь зараз із друзями та рідними? :)

В стосунках з близькими, та і будь з ким, не потрібно ставити ставку на протиріччях адже кожен може бути не правий в своєму виборі.
Навіщо псувати час і нерви, якщо згодом час це покаже і розсудить?

Інша справа коли об'єкт жаги один і той же. Це - конкуренція. Може бути здорова чи не здорова. Межу вирішує рівень розвитку суспільства чи вашого середовища.

   
мені легше - серед моєї рідні не існує порохоботів.
невже самі прихильники певної політсили?  ;o
   
у мене всі аполітичні
   
Мать инвалид, не выходит издому 15 лет, ее жизнь только телевизор.

Превратилась в параноидальное зомби.

Коломойский падлюка, Юлька сучка и воровка, Зеленский сраный комик, Петя бог....

Прямой канал = зло.
   
мені легше - серед моєї рідні не існує порохоботів.
:super:
   
Я тільки ПІСЛЯ галасування спробувала поговорити про політику із рідними. В переважній більшості це виявилися ляшківці.  ;o 

Син так і не зміг взяти участь у виборах.
   
Re: Як ви спілкуєтесь зараз із друзями та рідними? :)

десь рік тому дружина говорить по телефону і раптом бачу, у неї обличчя застигає і щелепа починає відвисати, вона мовчить і слухає якийсь монолог...
виявилось, що звонила "мамочка" із класу, де моя доця учиться. Вона запідозрила там якісь грандіозні махінації із 200 грн, які батьки здали на якісь там потреби класу. Моя сказала, що не хоче із такого робити проблему, розмова крутилась навколо цього і раптом, як стиць-п***а ту мамочку прориває: і вообще я горжусь, что нам далі бєзвіз, что у нас такой прєзідєнт, он виступаєт в ООН, нас началі уважать в мірє і т.п.

домовились із хворою людиною не сперечатись  :laugh:
   
Я тільки ПІСЛЯ галасування спробувала поговорити про політику із рідними. В переважній більшості це виявилися ляшківці.  ;o 

Син так і не зміг взяти участь у виборах.

Перепрошую за офтопік. Вперше став свідком бану, так би мовити, в реальному часі. Дочитав сторінку, оновив - опа! - нік перекреслений ;o
   
невже самі прихильники певної політсили?  ;o

самі юльки ))))
   
Re: Як ви спілкуєтесь зараз із друзями та рідними? :)

Всі мої за ПП, бо у Вінниці це освічені кола, середній клас, а у Львові галичани-державники.
   
всі бендерівці  [ua]
   
У меня просто: все за ПАПа. Только один племяш за Зе.
   
Всі мої за ПП, бо у Вінниці це освічені кола, середній клас, а у Львові галичани-державники.

шо таке "середній клас"? Чиновники із з/п 30 тис?  :weep:
   
У мене зараз перше питання: ти хто?
Зазвичай отримую віповідь: я порохобот або я за ЗЕ :laugh:
Якщо порохобот, тоді про політику ні слова :laugh:

Шо воно у свити зминюецця .., х й з .., а я ото чогось спочатку здоровкатысь звык , з двоногымы .., а от якшо вжэ хтось рачкы повзэ , алэ впэвнэно - на базу ))) .., добройи дорогы побажаю та и сам соби дали пиду .
Иншых нэ цикаво згадуваты . )))
   
Всі мої за ПП, бо у Вінниці це освічені кола, середній клас, а у Львові галичани-державники.

прокурорсько-судівський середній клас?

Інакше як може адекватна людина з пристойним рівнем життя голосувати за крадія та брехуна - повного антипода основи середнього класу?
   
У мене зараз ТЕПЕР перше питання: ти хто?

У мене отепер (бо в отеперішній миті) питання: ти хто?
А зараз, лиш ЗА одну мінутку - буде: хто я?
Отаких правильних питань - матиму аж сто:
Якщо вчасно скасую і суржик - і касна-нуля!


Ширше: https://ua-mova.livejournal.com/1333079.html?thread=18668375#t18668375

   
десь рік тому дружина говорить по телефону і раптом бачу, у неї обличчя застигає і щелепа починає відвисати, вона мовчить і слухає якийсь монолог...
виявилось, що звонила "мамочка" із класу, де моя доця учиться. Вона запідозрила там якісь грандіозні махінації із 200 грн, які батьки здали на якісь там потреби класу. Моя сказала, що не хоче із такого робити проблему, розмова крутилась навколо цього і раптом, як стиць-п***а ту мамочку прориває: і вообще я горжусь, что нам далі бєзвіз, что у нас такой прєзідєнт, он виступаєт в ООН, нас началі уважать в мірє і т.п.

домовились із хворою людиною не сперечатись  :laugh:

А чому ця  мамашка почала хвалебну тераду про Пороха? Вона знає, що ви проти нього?
   
У мене зараз перше питання: ти хто?
Зазвичай отримую віповідь: я порохобот або я за ЗЕ :laugh:
Якщо порохобот, тоді про політику ні слова :laugh:
невірно. перше питання в сучасному свті "який в тебе пароль до wi-fi
друге то вже, егеж, ти якого політичного кольору
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія