Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ветеран АТО пришел с гранатой в кабмин :(

Re: Ветеран АТО пришел с гранатой в кабмин  :(

А глава рда - подчиненный президента - тоже вата?
==============================
Та ЗЕлень-усі ватники.
   
Якесь дивне уявлення про тероризм.
Не за ознаками дії, а за її мотивацією.
   
Re: Ветеран АТО пришел с гранатой в кабмин  :(
U2

Якесь дивне уявлення про тероризм.
Не за ознаками дії, а за її мотивацією.

Интересно - как бы ты повёл себя, если б тебе устроили прессинг? Обгадился б наверное, и сглотнул. Была ж тут тема за американца на бульдозере.
   
Re: Ветеран АТО пришел с гранатой в кабмин  :(

Интересно - как бы ты повёл себя, если б тебе устроили прессинг? Обгадился б наверное, и сглотнул. Была ж тут тема за американца на бульдозере.
:D
-Здоров, Гриню!
-Копаю глину...
   
Re: Ветеран АТО пришел с гранатой в кабмин  :(
U2

:D
-Здоров, Гриню!
-Копаю глину...
.   

Таки террорист?
   
Re: Ветеран АТО пришел с гранатой в кабмин  :(
a49

  Попри усі обставини слід зауважити - такий вчинок є наслідком величезної прірви між урядом і громадянами.
Це - перший дзвіночок!
   
Ветерану інкримінують ст. 341 (захоплення державних будівель, карається обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк), ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі, карається обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років) ККУ.

Почти половина считала ветерана террористом.

Ну и где здесь статья о терроризме?
   
Ну и где здесь статья о терроризме?

А где в опросе "незаконне поводження зі зброєю" ?   :laugh:
   
Ветерану інкримінують ст. 341 (захоплення державних будівель, карається обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк), ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі, карається обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років) ККУ.

Почти половина считала ветерана террористом.

Ну и где здесь статья о терроризме?

 1. Терористичний акт, тобто застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров'я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків, якщо такі дії були вчинені з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту, міжнародного ускладнення, або з метою впливу на прийняття рішень чи вчинення або невчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об'єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста), а також погроза вчинення зазначених дій з тією самою метою -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Нема дій, нема статті.
   
1. Терористичний акт, тобто застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров'я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків, якщо такі дії були вчинені з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту, міжнародного ускладнення, або з метою впливу на прийняття рішень чи вчинення або невчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об'єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста), а також погроза вчинення зазначених дій з тією самою метою -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Нема дій, нема статті.

Если б рвонул гранату - был бы терроризм. Так?
   
Вымогать политические или экономические требованием с оружием в руках это и есть тэрорызмус  :(
   
Если б рвонул гранату - был бы терроризм. Так?

якщо такі дії вчинені з метою(С) ....
   
якщо такі дії вчинені з метою(С) ....

Ну да. Значить террорист в чистому вигляді. Я так і відповів у опитуванні пана Олега.
   
Я оформлял в прошлом году пенсию. В собесе сидит молодая девка и просит дубликат справки от 1990 года, на которой плохо видна печать. Я ей пояснял, что эта справка прокатывала при приеме на работу и в некоторых других случаях. Эта дура из собеса довела меня до состояния, что будь у меня граната, я не задумываясь запустил бы ее прямо в кабинете. Я могу понять состояние человека с гранатой. Но есть определенные правила. В другой стране, если бы данный субъект достал гранату в таком месте, то через минуту стал бы трупом. Я думаю, что ему просто повезло, попался бы с другой стороны нормальный охранник, сообщение было бы о ликвидации террориста.   
   
Очевидно що тероризм
Терори́зм (від лат. terror — «жах») — у широкому сенсі використання або загроза застосування насильства для досягнення політичної, релігійної або ідеологічної мети.
Правда погроза підірвати гранату була але не була  озвучена мета.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія