Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Що треба щоб створити ОСББ)))

ФЗВ: Що треба щоб створити ОСББ))) Нове

ЧИ треба згоду всіх власників на це , особливо цікавить))))

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 19:00:22 від pravda
   
https://krmisto.gov.ua/ua/articles/osbb/step_by_step.html

тільки 10 раз спитай себе напуркуя воно тобі треба. з нашими людьми мати справу - треба бути великим філантропом)))
   
https://krmisto.gov.ua/ua/articles/osbb/step_by_step.html
тільки 10 раз спитай себе напуркуя воно тобі треба. з нашими людьми мати справу - треба бути великим філантропом)))
Якраз що не треба, місцеві пробують дурникам скинути дохлий будинок, з куча проблем, які ніяк не будутьв рішені, а сусіди такі веселіщо краще з ними ніяких справ не мати... Просто гівно, а не сусіди.

Якщо немєа згоди 100 відсотків власників можна створити?
   
Якраз що не треба, місцеві пробують дурникам скинути дохлий будинок, з куча проблем, які ніяк не будутьв рішені, а сусіди такі веселіщо краще з ними ніяких справ не мати... Просто гівно, а не сусіди.

Якщо немєа згоди 100 відсотків власників можна створити?

якщо є більше 50 відсотків власників ( пропорційно площі ) то можна створити.

осбб має снс лиш в новобудовах і то якщо новобудову здали по всім пунуткм без проблем
   
ЧИ треба згоду всіх власників на це , особливо цікавить))))

Не всех , а 50% +1 голос.  На практике собрать всех на большую сходку не реально. Закон позволяет голосовать путем письменного опроса. Я пошел по этому пути. Объявил тем кто собрались о начале письменного опроса и инициаторы побежали по квартирам с опросным листом. Две недели бегали , зато у меня на руках письменное подтверждение голосования "за" и "против" с собственноручными подписями за решение.
   
масовіки актівісти)))
   
Не всех , а 50% +1 голос.  На практике собрать всех на большую сходку не реально. Закон позволяет голосовать путем письменного опроса. Я пошел по этому пути. Объявил тем кто собрались о начале письменного опроса и инициаторы побежали по квартирам с опросным листом. Две недели бегали , зато у меня на руках письменное подтверждение голосования "за" и "против" с собственноручными подписями за решение.

Я не хочу цю лайно ідею щоб впроваджували .... Це лайно тут парила ментбастерша помниш сепаршу?

Ця ідея лайно ...
   
масовіки актівісти)))
Платити менше не будеш, зато на тебе скинуть те що не працює, а гроші знімали 30 год... Нах мені таке щастя? Придурки щось вигадають а ти потім полати цим придуркам ... ????
   
Платити менше не будеш, зато на тебе скинуть те що не працює, а гроші знімали 30 год... Нах мені таке щастя? Придурки щось вигадають а ти потім полати цим придуркам ... ????

це і є громада :laugh:

а держаа це велика громада)))
   
Re: ФЗВ. Нагадайте, що треба щоб створити ОСББ)))
den

Платити менше не будеш, зато на тебе скинуть те що не працює, а гроші знімали 30 год... Нах мені таке щастя? Придурки щось вигадають а ти потім полати цим придуркам ... ????
Маєш право так думати
Не голосуйте за створення тоді
   
це і є громада :laugh:

а держаа це велика громада)))
Тому ти проти держави? Що всі кругом дураки крім тебе ?))))
   
Тому ти проти держави? Що всі кругом дураки крім тебе ?))))

мені насрать
   
ти ж проти осбб)))))
   
ти ж проти осбб)))))

Мене намагаються держава надути, заставити 2 людям платити зарплату, скинути проблеми які вона створила на мене , чого я маю бути за?
   
Мене намагаються держава надути, заставити 2 людям платити зарплату, скинути проблеми які вона створила на мене , чого я маю бути за?

все найкраще доходить через гаманець))))) як тільки справа торкається гаманця - відразу весь патріотизм і пафос зникають - тобто весь ваш патріотизм брехня. )))))

а я не брешу . я відверто кажу - патріотизм держава віра то є меганаїбалово.)))

от ти прагнеш оптимізувати податки - а звідки ж братимуться в бюджеті гроші на армію поліцію медицнину освіту етс?

   
Я не хочу цю лайно ідею щоб впроваджували .... Це лайно тут парила ментбастерша помниш сепаршу?


ОСББ придумала не ментбастерша и ее у тебя там не будет.
   
осбб старого будинку все рівно лайно)))
   
осбб старого будинку все рівно лайно)))
щей збудованого радянськими хворими людьми.
   
все найкраще доходить через гаманець))))) як тільки справа торкається гаманця - відразу весь патріотизм і пафос зникають - тобто весь ваш патріотизм брехня. )))))

а я не брешу . я відверто кажу - патріотизм держава віра то є меганаїбалово.)))

от ти прагнеш оптимізувати податки - а звідки ж братимуться в бюджеті гроші на армію поліцію медицнину освіту етс?
ТИ козак?
   
ОСББ придумала не ментбастерша и ее у тебя там не будет.
На фоні моїх сусідів вона дуже адекватна і дуже патріотична... :facepalm1: 
   
ТИ козак?
:laugh:

мені насрать на будь які класифікації в Україні. тут все бутафорія
   
:laugh:

мені насрать на будь які класифікації в Україні. тут все бутафорія
Ти живеш не в Україні?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія