Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Думаю цену на отопление повысят везде кроме.....

А от те що трохи топив за Пе у 2014 дуже каюсь. Не розпізнав п.дараса. Таки старію.
ну при Пе не підписували штанмаєра, не випускали єфрємова, вулиці на кацапський лад не перейменовували взад.. а тут пошло-поєхало...
   
Ти віриш " апросам" ?  Скільки тобі рочків, Сєня ?  Серед 73 % як ти розумієш були люди іноді полярних поглядів. Їх об*єднала не комуналка.
Петро Олексійович. Глиба. Талант. Це практично відповідає його антирейтингу .
а чо іменно за Зе? Чо не за Рабіновича чи хто там ще був?
   
Re: Думаю цену на отопление повысят везде кроме.....

Я ще пам'ятаю часи коли під нікому Людас дописувала така приємна російськомовна жіночка. Ех.
   
ну при Пе не підписували штанмаєра,не випускали єфрємова, вулиці на кацапський лад не перейменовували взад.. а тут пошло-поєхало...

Це штанмайєр лише продовження мінських  угод, за яких Порох чіплявся всіма ратицями.  Ти їх читав ? Їх зе підписав  ?
Єфрємов ? Один мудак за 5 років  ? Якому навіть вироку не було ?
Які вулиці перейменували  ?  В Харкові у друга Пороха Кернеса ? Де ще ?

Яке , пляць, пошло - поєхало ? Що поєхало ? Конкрєтно  ? Дах у Педри від строаху і відсутності табуретки під сракою ?
Він згоден навіть країну розхитати і завалити ?
   
а чо іменно за Зе? Чо не за Рабіновича чи хто там ще був?

Тому що опція Зе була максимальна з точки зору вибити з під хряка крісло.
   
Я ще пам'ятаю часи коли під нікому Людас дописувала така приємна російськомовна жіночка. Ех.

 (P)

Не уявляєш як зараз регочуть аксакали фупчеги , які мене знають особисто  .

* Ти пі да рас, якщо бачиш у чоловікові жінку  ? Нічого особистого. Скажи . Це зараз несоромно.
   
Паці, що затихли ?

Кароч. Харош шатать будку - хуйло нападьот.
   
Порохоботам можно смело новую погремуху давать - дерьмофродиты.
   
Паці, що затихли ?

Кароч. Харош шатать будку - хуйло нападьот.
я спати. махнемся фотками платьожок за опалення коли прийдуть? :-B
   
Порохоботам можно смело новую погремуху давать - дерьмофродиты.

 (P)

Жостко. Но справєдліво. Їм країна пох. Аби гівно повернути в  крісло президента.
Але ж країни не буде. Їм насрати ?
   
Совка уже 30 лет нет. Пора привыкать к евротарифам. Инфраструктуру на какие деньги обновлять? Да и комунальщики хотят хорошо получать.
   
Совка уже 30 лет нет. Пора привыкать к евротарифам. Инфраструктуру на какие деньги обновлять? Да и комунальщики хотят хорошо получать.
Легко. За обоснованные тарифы, а не от фонаря и все пи3дить, а в обновление нечего не вкладывать ка кэтол делал рыжий последние 10 лет. Другие страны ЕС после развала совка всю гниль за пару лет повыкапывали и повыбрасывали взяв на это кредиты,только у нас некому давать кредит - все спи3дят. Будит как с шулявским мостом. Цены на трубы теплосетей такие влупят, что за эти деньги их можно гальваникой платиной покрыть. Да и с субсидиями - это путь в некуда т.к. люди не будут экономить пока за них оплачивают налогоплательщики. Если будит так: Пенс 1 - оплата отопления 1 комната. Все остальное - сдавай или пускай наследники платят. У меня у соседей (смотрел по реестру субсидиантов) субсидия за тот год 20+ тысяч, а они в турции отдыхают каждых 2 месяца. Вот и думайТЕ.
   
Субсидии жуткий совок. За счет их отмены можно било снизить тарифи. И вынудить одиноких пенсов продавать большие квартиры и кооперироваться друг с другом. В Латвии, например, старухи выезжают жить на хутора или в одной квартире живут несколько, а освободившиеся жилье сдают или продают. Для молодежи освободятся тысячи квартир, ниже аренда и в ипотеку лезть не надо. Поработал 20-30 лет в Киеве и уехал обратно на село.
   
Поработал 20-30 лет в Киеве и уехал обратно на село.


 Людина пропахалa десятки років на кооперативну приватну квартиру. Стаж 56 років повних робочих днів і їдьть на старості років на хутір. Для чого потрібна така держава ?

Останнє редагування: 9 жовтня 2019 23:26:38 від Tracy
   
Re: Думаю цену на отопление повысят везде кроме.....

(P)

Не уявляєш як зараз регочуть аксакали фупчеги , які мене знають особисто  .

* Ти пі да рас, якщо бачиш у чоловікові жінку  ? Нічого особистого. Скажи . Це зараз несоромно.

Саксули

В тобі бачу просто  содоміта безстатевого
Прости , але так
   
Re: Думаю цену на отопление повысят везде кроме.....

Людас
Ти там той.. затяни пояса, мені треба пенсію ментовську платити.  А сам знаєш яка комуналка зараз  :zrada:

Останнє редагування: 9 жовтня 2019 23:41:24 від Serge_D
   
   
Re: Думаю цену на отопление повысят везде кроме.....

Газ упал в цене, а отопление должно повыситься? 8-:
Звісно.
Он курс долара падає, а ціни в гривнях ростуть.
   
Re: Думаю цену на отопление повысят везде кроме.....

https://twitter.com/view/status/1182043790439305216
В Одеській обл лишили ту ж ціну. А в самій Одесі?
   
В Одеській обл лишили ту ж ціну. А в самій Одесі?
вот этого пока я не знаю. Только этот док. нашел
   
Re: Думаю цену на отопление повысят везде кроме.....
Agh

Заживём братцы. Чувствую Зеля получит полный кабздец зимой.
https://twitter.com/view/status/1182043790439305216
По Франковску без изменений, в чём зрада?

Останнє редагування: 10 жовтня 2019 17:48:32 від Agh
   
а шо за дика ціна по Франківську для установ і організацій?
   
Re: Думаю цену на отопление повысят везде кроме.....
Agh

а шо за дика ціна по Франківську для установ і організацій?
ХЗ, на Франковском сайте тариф только для населения: http://www.mvk.if.ua/tarif
   
Людина пропахалa десятки років на кооперативну приватну квартиру. Стаж 56 років повних робочих днів і їдьть на старості років на хутір. Для чого потрібна така держава ?
Ошибка работать на квартиру. В Штатах люди работают всю жизнь, а на пенсии едут жить во Флориду. Нынешнему поколению стариков не повезло, они все с квартирами, но без денег. Продадут квартиру и денег им хватит на Геническ/Очаков/село
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія