Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пасажир помер у поїзді після падіння з верхньої полиці

Колись давно я одного разу попросив паски у провідника, він подивився на мене як на дебіла, і сказав що пошукає і пізніше принесе. Не приніс.

))) саме десь так.

ніхто ті паски не використовує за фактом.

одного разу бачила, як жінка своєму сину-підлітку ті ремені прохала -отримала, але...ціла епопея була

Останнє редагування: 12 червня 2021 19:03:50 від эЛКа
   
Причем тут его падение. Настало время его болезни
   
Якраз п'яні падають і з 5 поверху - і нічого..
я таке бачила одного разу. встав, отряхнувся, і в напівсвідомості назад поліз.
   
))) саме десь так.

ніхто ті паски не використовує за фактом.

одного разу бачила, як жінка своєму підлітку ті ремені прохала -отримала, але...ціла епопея була
якось не звертала увагу, але паятаю, що вони є в потягах. ще незручно залазити, навіть коли вони опущені.
дивно, що проблема їх отримати. персонал потягів вже давно вимуштрований. а це як прямо новини з 90-их.
   
Може йому ще вночі, уві сні, було погано, зайорзав, впав, пішов адреналін, шо таке?, та ні, все нормально.., ліг, розслабився...

Останнє редагування: 12 червня 2021 19:12:03 від Дід Варава
   
якось не звертала увагу, але паятаю, що вони є в потягах. ще незручно залазити, навіть коли вони опущені.
дивно, що проблема їх отримати. персонал потягів вже давно вимуштрований. а це як прямо новини з 90-их.
паски не можуть бути спущені -вони м'які, вставляються і потім знімаються.
а бортик -так, він якось відкидається. але тільки в гарних потягах -швидких, з новим вагоноскладом.
в 17 їздили до Костянтинівки - ніяких бортиків не було в плацкарті...

   
Як не дивно, два місяці тому в поїзді вперше побачив такі паски, і їх стали чіпляти на верхні полиці.
   
Заборонити другі полиці!
(tu)


і поїзди теж заборонити  (tu)


ps
а ваще я завжди з острахом позирав на верхні полиці і на металевий столик, прикидуючи, як воно зносить столиком голову, якшо заснув і наіпнувсь  :-)o
   
і поїзди теж заборонити

Ось еталон офуєнного плацкарта в Китаї:



Навряд чи звідти хтось випадає зверхи.
   
Ось еталон офуєнного плацкарта в Китаї:

https://www.youtube.com/watch?v=4OX1h3rr3YY
Навряд чи звідти хтось випадає зверхи.
це чувак шо, не вміщається? :D
   
це чувак шо, не вміщається?
То він сидить просто. Якраз там поробили так, шо вміщається аж бігом. Зроблена "тумбочка", в якій насправді ноги сусіднього пасажира.
Більше 2-х метрів ліжко. Кацапи зараз скопіювали ці вагони й собі збираються клепати.

Останнє редагування: 12 червня 2021 23:24:47 від птах Сорока
   
Героям слава
в тобі є щось людське? чи ти виродок від народження? Тобі весело бачу завжди
   
Все поезда укомплектованы ремнями, кто не пользуется - героям слава!
перепис дотепних придурків?
   
Самая смешная шутка была от многочисленных лоеров ФУПа про немедленную милионную компенсацию семье старого пьяницы.
   
Re: Пасажир помер у поїзді після падіння з верхньої полиці

Щось з тим пасажиром не так. Після падіння він повідомив дружині, що все в порядку і раптом помер. Ушибів на тілі нема.
просто.Внутрішній корововилив в районі шийного хребця чи основи черепа .невеликий і якраз по часу співпадає.
   
Re: Пасажир помер у поїзді після падіння з верхньої полиці

Щось з тим пасажиром не так. Після падіння він повідомив дружині, що все в порядку і раптом помер. Ушибів на тілі нема.
   
Самая смешная шутка была от многочисленных лоеров ФУПа про немедленную милионную компенсацию семье старого пьяницы.
Про " старого пьяніцу" не соромно брехати?
   
Субдуральна гемвтома можливо. Зі світлим проміжком - з часом натекла критична маса і стиснула мозок
   
Субдуральна гемвтома можливо. Зі світлим проміжком - з часом натекла критична маса і стиснула мозок
Але в такому випадку мав би в кому загрузитись, а не померти раптово.
ХЗ, коротше кажучи. "Вскритіє пакажет" .
   
В новых вагонах, новее 1990 года, быльца на верхних полках есть почти всегда.
В старых вагонах они тож всегда были, но съемные, у проводника надо было брать:
Показати зображення...
Только почти никто никогда не брал, разве что для детей, но кто-ж дитя на верх ложит?
я брала похожие ремни у проводника в поезде киев-мариуполь.
дело в том, что пассажиры не осведомлены в большинстве своем, что такие ремни есть. а даже если и догадываются, то не придают им какого-то значения - примерно как ремням безопасности в машине.

ну и не знаю, как на практике такие ремешки спасут от падения.
   
Щось з тим пасажиром не так. Після падіння він повідомив дружині, що все в порядку і раптом помер. Ушибів на тілі нема.

Падіння - то підступна я річ....крововиливу мозк..
Був випадок: дитина послизнувся у ванній - 6 годин норм, потім втрата свідомості, реанімація - зараз вегетативгий стан....
   
ремни безопасности есть у проводников, я видела люди брали, но они такого вида  :bueee: и не слишком надежные как мне кажется (это в старых вагонах)

В новых есть бортики которые поднимаются, уже хоть что-то.

но умереть упав с полки и долбанувшись об стол можно запросто. бедный парень :(
   
Якраз п'яні падають і з 5 поверху - і нічого..

Колись довелось їхати плацкартом КИїв-Баку. ПРовідничка понабирала "лівих" пасажирів на треті (!) багажні полиці.

І в нашому відсіку якийсь дядько п'яний серед ночи з тієї полиці впав. Полежав трохи на підлозі, і назад поліз :)

Чи доїхав кудись, не знаю, мені в Дніпрі треба було виходити :)
   
Крововилив у мозок. В мене так друге помер.отримав пляшкою по голові, почувався нормально, а на ранок помер.
   
Я в своей жизни видел только один раз падение со второй полки - пассажир был мертвецки пьян.
   
Колись довелось їхати плацкартом КИїв-Баку. ПРовідничка понабирала "лівих" пасажирів на треті (!) багажні полиці.

І в нашому відсіку якийсь дядько п'яний серед ночи з тієї полиці впав. Полежав трохи на підлозі, і назад поліз :)

Чи доїхав кудись, не знаю, мені в Дніпрі треба було виходити :)
у мене може матрас впасти, сам ще не падав. Їздив 5 років студентом на третій полиці в загальному вагоні.
   
В оїзді є щей ремені безпеки? У старому? це фантастика синку. :facepalm1:

Рахів-Київ то "виставковий" потяг УЗ там всі вагоні майже нові і все справне. Цеж на Буковель  8-)
   
поїзд Рахів_Київ з трьох цифр це звичайний пасажирський потяг. зі старим вагоноскладом

Не-ааа...  :-B Це щось типу 92 на Львів, а може й краще :0
   
Колись довелось їхати плацкартом КИїв-Баку. ПРовідничка понабирала "лівих" пасажирів на треті (!) багажні полиці.

І в нашому відсіку якийсь дядько п'яний серед ночи з тієї полиці впав. Полежав трохи на підлозі, і назад поліз :)

Чи доїхав кудись, не знаю, мені в Дніпрі треба було виходити :)

Я не раз на третій полиці їздив у студентські часи  :D
   
Рахів-Київ то "виставковий" потяг УЗ там всі вагоні майже нові і все справне. Цеж на Буковель  8-)
я ним буває їзжу. там різні вагони декількох цінових категорій.
   
я ним буває їзжу. там різні вагони декількох цінових категорій.

Я особисто іздив 10 місяців тому і в мене таке враження.

А із випадком питання ну після того не означає внаслідок того. Не факт, що людина не померла б без усякого падіння... Розбиратись треба.
   
Про " старого пьяніцу" не соромно брехати?

А то не понятно что произошло. Сели, приняли - шлёпнулся. Особенно забавно что "компенсацию" сразу в евро рисовать стали. Он что, в евро платил?!
   
В "Укрзалізниці" стверджують, що полиця, з якої впав пасажир, була облаштована ременями безпеки, якими він не скористався.


Скільки їздив у вагонах УЗ ніразу не бачив ремені безпеки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія