Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДТП у Харкові

Re: ДТП у Харкові

ну от і прочитай, як я дав порядок дій при проїзді і як подаєш ти, а потім, згідно з наведеним визначенням, спробуй з'ясувати, у кого алгоритм (чітка впорядкована інструкція), а у кого вода.  :facepalm:
Ось це
якщо світлофор, стоп-лінію якого ти перетнув, горить червоним або жовтим, то рух тобі заборонено тотально.
є чіткою інтрукцією???
Ну, тоді моя мала б мати вигляд
якщо світлофор, стоп-лінію якого ти перетнув, горить червоним або жовтим, то рух тобі НЕ заборонено тотально.
Але, на відміну від тебе, я сформулював межі простору, ДЕ має знаходитись водій, й ЩО він має там робити.
Й, до речі, начебто з'ясували вже, що не можна вести мову про _тотальну_ заборону руху.

Цитувати
а, ну ми знову вперлися у фантазію про світлофор, який нібито не стосується Дронова.
а, ну ми знову вперлися у фантазію про світлофор, який нібито не стосується Дронова.

Цитувати
цікаво було б подивитися, як ти проїзджатимеш, наприклад, ось це перехрестя, де на шість смуг лише три світлофори. адже за твоєю логікою, тих, хто їде по трьох смугах з шести, світлофори не стосуються  :facepalm1:

Показати зображення...

Світлофори встановлено не найліпшим чином.
Але, якщо уважно подивишся, то за переходом маємо ТРИ проїздні частини, над кожною з яких й вісить свій світлофор: направо, прямо, наліво.
Так само на смугах нанесено відповідні стрілки.

До речі, дуже гарна ілюстрація яким чином можна було б розташувати світлофори над дорогою, де стояв Дронов.
Це б зняло багато питань.

Останнє редагування: 27 грудня 2018 17:19:16 від skiff
   
Re: ДТП у Харкові

Ну шо, девачки, какие новасти?..

 :shuffle:
   
Re: ДТП у Харкові

дещо про автошколу

   
Re: ДТП у Харкові

дещо про автошколу

Отлично.

Страниц 300 выше я об этом говорил.

Теперь надо врачей при "автошколе" немного пошугать :)

Ну а потом по списку, а шлейф длиииинный Зайка хвостом назигзагила...
   
Re: ДТП у Харкові

15.28 - Судья говорит, что судебно-техническую экспертизу из Днепра приобщили к материалам дела на прошлом заседании и дали время сторонам с ней ознакомиться.

"Заключение экспертов от 11 декабря содержит ответы на 18 вопросов. Итоги: границы перекрестка определить не удалось", - сообщает судья.


   
Re: ДТП у Харкові

15.33 - "При просмотре видео эксперты установили скорость "Lexus" 106,4 км/час. Водитель мог понять опасность на дороге, когда "Lexus" попал в его поле зрения", - зачитывает результаты экспертизы судья.
   
Re: ДТП у Харкові

15.28 - Судья говорит, что судебно-техническую экспертизу из Днепра приобщили к материалам дела на прошлом заседании и дали время сторонам с ней ознакомиться.

"Заключение экспертов от 11 декабря содержит ответы на 18 вопросов. Итоги: границы перекрестка определить не удалось", - сообщает судья.

Та ви шо ? А перехрестя хоч  знайшли  за більше ніж рік ? Це на початку Сумської, єжєлі чо..
   
Re: ДТП у Харкові

15.38 - "Если бы автомобили соблюдали ПДД и ехали на скорости, допустимой в пределах города, ДТП можно было бы избежать", - продолжает зачитывать выводы экспертов судья.
   
Re: ДТП у Харкові

15.38 - "Если бы автомобили соблюдали ПДД и ехали на скорости, допустимой в пределах города, ДТП можно было бы избежать", - продолжает зачитывать выводы экспертов судья.

Що значить "автомобілі " ?

Такі вдвох летіли на червоне ? Правий був БлюОранж..
   
Re: ДТП у Харкові

Отлично.

Страниц 300 выше я об этом говорил.

Теперь надо врачей при "автошколе" немного пошугать :)

Ну а потом по списку, а шлейф длиииинный Зайка хвостом назигзагила...

Показовий рівень інтелекту  :facepalm1: Водійські права у нас видає після екзамену МРЕВ/ДАЇ/ТСЦ, а не автошкола.  :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

дещо про автошколу
Да причём тут автошкола. Как можно было по той улице 106 км/час ехать?
Сознаюсь, не всегда соблюдаю ограничения скорости. Но когда вижу знак и людей работающих на дороге автоматом скидываю. Ну как можно возле живого человека проезжать на скорости больше 100 км/час?
   
Re: ДТП у Харкові

Та ви шо ? А перехрестя хоч  знайшли  за більше ніж рік ? Це на початку Сумської, єжєлі чо..
а що я?
це висновки експертів з Дніпра з вчорашнього засідання
   
Re: ДТП у Харкові

а що я?
це висновки експертів з Дніпра з вчорашнього засідання


Ясно. " Ми нємєстниє , дакумєнти патєрялі"..
   
Re: ДТП у Харкові

Що значить "автомобілі " ?

Такі вдвох летіли на червоне ? Правий був БлюОранж..
Экспертиза не оправдывает Дронова. Не на все вопросы мы получили ответы. Скорость автомобиля Дронова не важна, так как он ее не превышал", - говорит адвокат обвиняемого.

Он добавил, что много вопросов осталось к экспертам, их нужно задать им в зале суда.
   
Re: ДТП у Харкові

щось людас вже взагалі дахом поїхав, на своїх кидається  :weep:
   
Re: ДТП у Харкові

15.33 - "При просмотре видео эксперты установили скорость "Lexus" 106,4 км/час. Водитель мог понять опасность на дороге, когда "Lexus" попал в его поле зрения", - зачитывает результаты экспертизы судья.

Я щітаю ета акуєнно! Мабуть експерт вже ку7 замовив.
   
Re: ДТП у Харкові

Я щітаю ета акуєнно! Мабуть експерт вже ку7 замовив.

А обдовбаний вадітєль Лєксуса я так розумію вже нічіво нє мог панять і на червоне летів як некерований болід ?
Патаму ми іво пращаєм..

А вінават вот тот тєрпіла , каторий нє услєділ за болідом..
   
Re: ДТП у Харкові

А обдовбаний вадітєль Лєксуса я так розумію вже нічіво нє мог панять і на червоне летів як некерований болід ?
Патаму ми іво пращаєм..

А вінават вот тот тєрпіла , каторий нє услєділ за болідом..

Анажи рібьонак!
   
Re: ДТП у Харкові

Я щітаю ета акуєнно! Мабуть експерт вже ку7 замовив.
5 секунд з такою швидкістю - це майже 150 метрів.
мабуть той експерт так і робить. зупиняється, коли хтось в цих межач від ППЧ.

саме тому Перепелиця хоче задати питання цим експертам в залі суду
   
Re: ДТП у Харкові

5 секунд з такою швидкістю - це майже 150 метрів.
мабуть той експерт так і робить. зупиняється, коли хтось в цих межач від ППЧ.

саме тому Перепелиця хоче задати питання цим експертам в залі суду

Тут мінімум двоє стверджують, що саме так і проізжають перехрестя. В одного з них навіть авто немає  :weep:
   
Re: ДТП у Харкові

скорость "Lexus" 106,4 км/час. Водитель мог понять опасность на дороге, когда "Lexus" попал в его поле зрения", - зачитывает результаты экспертизы судья.
за долі секунди.
а дві контори експертів за рік не змогли визначити межі перехрестя.
   
Re: ДТП у Харкові

за долі секунди.
а дві контори експертів за рік не змогли визначити межі перехрестя.

А міг дочекатися до зеленого
   
Re: ДТП у Харкові

Тут мінімум двоє стверджують, що саме так і проізжають перехрестя. В одного з них навіть авто немає  :weep:
мене цікавить, а на яку саме відстань ці святі люди спостерігають в правий та лівий боки аби пересвідчитися в безпечності маневру, чи використовують якісь оптичні приладдя чи прибори визначення швидкості?
бо я зізнаюсь, зараз проїжджаю круги на оболоні сподіваючись лише на томос, бо зараз круг головний, але це дуже некомфортно повертати коли тобі в правий бік летить 4 боліда з 80+.
завжди боюся що вони ото ще не вивчили нові норми та не бачили тих двометрових червоних попереджувальних знаків "встановлено нові дорожні знаки".
   
Re: ДТП у Харкові

мене цікавить, а на яку саме відстань ці святі люди спостерігають в правий та лівий боки аби пересвідчитися в безпечності маневру, чи використовують якісь оптичні приладдя чи прибори визначення швидкості?
бо я зізнаюсь, зараз проїжджаю круги на оболоні сподіваючись лише на томос, бо зараз круг головний, але це дуже некомфортно повертати коли тобі в правий бік летить 4 боліда з 80+.
завжди боюся що вони ото ще не вивчили нові норми та не бачили тих двометрових червоних попереджувальних знаків "встановлено нові дорожні знаки".

 В них доплєр бокового огляду в голові. Як в кажанів.
Клацають язиком і розраховують швидкість бокового зближення. А ще очі як в равликів.
   
Re: ДТП у Харкові

Суд допросит судмедэкспертов по делу об аварии на Сумской.

«Хочу уточнить, чем руководствовались эксперты, когда сказали, что не могут установить состояние Зайцевой в момент аварии», - сказала Лариса Матвеева.

Она отметила, что экспертиза выполнена с нарушением действующих нормативных правил и она является необоснованной.
   
Re: ДТП у Харкові

Перепелица сообщил, что хотел бы допросить экспертов, какие пункты ПДД нарушил Дронов и почему они исключили один из пунктов его нарушения, который был заявлен ранее. Кроме того, адвокат хотел выяснить, каким образом эксперты установили скорость автомобиля Зайцевой. Он отметил, что нужно установить, есть ли разница между разъяснениями экспертов из Харькова и Днепра.

Суд отказал адвокату Перепелице в ходатайстве о вызове экспертов из Днепра.
   
Re: ДТП у Харкові
PAL

"Заключение экспертов от 11 декабря содержит ответы на 18 вопросов. Итоги: границы перекрестка определить не удалось", - сообщает судья.

я щитаю это шедевр!
Эксперты, мля, ЭКСПЕРТЫ не смогли определить границы перекрестка. Сидя за столом, имея вагон времени, спутниковые снимки и возможность выехать на место ДТП и замерить все
Но при этом от Дронова требовалось четко определить эти границы, чтобы не нарушить ПДД
По-моему одна эта фраза должна означать полное оправдание Дронова
   
Re: ДТП у Харкові

Но при этом от Дронова требовалось четко определить эти границы, чтобы не нарушить ПДД

щоб не порушити ПДР, від Дронова вимагалося зупинитися перед основним світлофором.
   
Re: ДТП у Харкові

я щитаю это шедевр!
Эксперты, мля, ЭКСПЕРТЫ не смогли определить границы перекрестка. Сидя за столом, имея вагон времени, спутниковые снимки и возможность выехать на место ДТП и замерить все
Но при этом от Дронова требовалось четко определить эти границы, чтобы не нарушить ПДД
По-моему одна эта фраза должна означать полное оправдание Дронова
та відкриття справи проти тих, хто організував перехрестя, межі якого не змогли встановити навіть експерти, не те що водії.
   
Re: ДТП у Харкові

Тут мінімум двоє стверджують, що саме так і проізжають перехрестя. В одного з них навіть авто немає  :weep:

А в кого саме немає авта?
   
Re: ДТП у Харкові

я щитаю это шедевр!
Эксперты, мля, ЭКСПЕРТЫ не смогли определить границы перекрестка. Сидя за столом, имея вагон времени, спутниковые снимки и возможность выехать на место ДТП и замерить все
Но при этом от Дронова требовалось четко определить эти границы, чтобы не нарушить ПДД
По-моему одна эта фраза должна означать полное оправдание Дронова

если пофиксилось 106км/ч и это, то похоже писец зайке котенку
   
Re: ДТП у Харкові

А вінават вот тот тєрпіла , каторий нє услєділ за болідом..
Ще трохи і винуваті будуть загиблі. Lexus на швидкості  106,4 км/г не міг наблизитися без шуму. Тому загиблі повинні були тікати. Ще можна будівельників дороги назначити винними. Якщо б вони не побудували дорогу, то нічого б не сталося.
   
Re: ДТП у Харкові

я щитаю это шедевр!
Эксперты, мля, ЭКСПЕРТЫ не смогли определить границы перекрестка. Сидя за столом, имея вагон времени, спутниковые снимки и возможность выехать на место ДТП и замерить все
Но при этом от Дронова требовалось четко определить эти границы, чтобы не нарушить ПДД
По-моему одна эта фраза должна означать полное оправдание Дронова

Це документально підтверджено рішення суду чи перекручення журналістів чийогось висловлювання, як уже неодноразово постити?
   
Re: ДТП у Харкові

Це документально підтверджено рішення суду чи перекручення журналістів чийогось висловлювання, як уже неодноразово постити?

Це в тебе немає авта?
   
Re: ДТП у Харкові

щоб не порушити ПДР, від Дронова вимагалося зупинитися перед основним світлофором.

під час зіткнення дронов перебував на перехресті (межі якого не змогли встановити експерти  :weep: ) на свій зелений сигнал світлофору, якого йуха там робила в цей час на своєму авто зайка питання над космічної складності  :laugh:

Останнє редагування: 16 січня 2019 17:16:02 від Came Tak
   
Re: ДТП у Харкові

Це документально підтверджено рішення суду чи перекручення журналістів чийогось висловлювання, як уже неодноразово постити?

А чому ти питання про рішення суду не задавав, коли тут дурню від Бокаріуса постили???
Бо ті експертизи, в яких купа помилок, тобі подобалися, а ця, суттєво більш адекватна, не стикується з твоїми хвантазіями.

ЗІ.
15.28 - Судья говорит, что судебно-техническую экспертизу из Днепра приобщили к материалам дела на прошлом заседании и дали время сторонам с ней ознакомиться.
"Заключение экспертов от 11 декабря содержит ответы на 18 вопросов. Итоги: границы перекрестка определить не удалось", - сообщает судья.
16.23 - Суд принял решение отказать в ходатайстве определить эту экспертизу ненадлежащей и недопустимой.
   
Re: ДТП у Харкові

щоб не порушити ПДР, від Дронова вимагалося зупинитися перед основним світлофором.
блакитний, хватить вже.
   
Re: ДТП у Харкові

та порушив правила дронов порушив. Як і сотні тисяч порушників кожен день у світі. А от вбивці  шести людей трапляються набагато рідше.
   
Re: ДТП у Харкові

під час зіткнення дронов перебував на перехресті (межі якого не змогли встановити експерти 

експерти все встановили і вже давно намалювали всі необхідні схеми.
   
Re: ДТП у Харкові
PAL

експерти все встановили і вже давно намалювали всі необхідні схеми.
тож суддя сбрехав?  ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія