Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені подобається теперішній фуп

Re: Мені подобається теперішній фуп

4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено. Флуд в Адмінфорумі - бан.

сьогодні можна ;)
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Optimistic , розкажи, чим форум має відрізняється від стрічки новин. На твій погляд.

Просто цікаво.
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Я знаю українську краще за тебе, і ще 90% борцунів за мову, крім того, знаю ще 3 іноземні мови, але проблема не в мові, а в порушенні моїх конституційних прав та свободи спілкуватися у побуті будь-якою мовою.

Хто не розуміє, нехай не читає і не цитує... все, питання вирішене.

Але тут знову ж таки справа не в мові, а в можливості принизити опонента за мовним принципом - це неубитий козир, на думку недалеких *ценз*, для цього не потрібно не розуму, ані фантазії...

як тему назвати?
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

З'єднайте з темою "Прикиньте, когда нас останется...." :gigi:
   
як тему назвати?

Назови "Мы все просрали" — пусть будет хоть одна ветка для зрадоебов, украинофобов, ворожих наратывив тощо  :-)o
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Лизнуть модератору можно. Это не карается.

 (tu)   :lol:
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Назови "Мы все просрали" — пусть будет хоть одна ветка для зрадоебов, украинофобов, ворожих наратывив тощо  :-)o

Поддерживаю!
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

пропоную ще простіше.
у всіх забрати право створення тем.

і всі існуючі теми злити в одну яка називається "єдиний онлайн-марафон ФУП", там і писати.
:super:

подобається ця ідея
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

З'єднайте з темою "Прикиньте, когда нас останется...." :gigi:
:pooh_lol:
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Optimistic , розкажи, чим форум має відрізняється від стрічки новин. На твій погляд.

Просто цікаво.

і те і те засіб розповсюдження інформації, алв стрічка новин не атакується ботами для маніпуляції інформації, що стало прокляттям соц мереж
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

і те і те засіб розповсюдження інформації, алв стрічка новин не атакується ботами для маніпуляції інформації, що стало прокляттям соц мереж

Ти Optimistic?  У тебе два ніка, з яких ти дописуєш одночасно?
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

проблема не в языке, а в нарушении моих конституционных прав  и свободы общаться в быту на любом языке.

Тобто для пана спілкування на ФУП то є спілкування в побуті?   ;o
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

і те і те засіб розповсюдження інформації


Ніхєра.
Форум - це засіб обміну суб'єктивними думками з приводу отриманої інформації
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Я знаю украинский лучше тебя, и еще 90% борцунов за мову, кроме того, знаю еще 3 иностранных языка, но проблема не в языке, а в нарушении моих конституционных прав  и свободы общаться в быту на любом языке.

Кто не понимает, пусть не читает и не цитирует... все, вопрос решен.

Но тут опять же дело не в языке, а в возможности унизить оппонента по языковому принципу - это неубиенный козырь, по мнению недалеких псевдопатриотов, для этого не нужно не ума, ни фантазии...

місяць в бані ска просиділа, і де видумаєте він перший пост заєпашив? правильно в темі про мову.

пече єблана
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

місяць в бані ска просиділа, і де видумаєте він перший пост заєпашив? правильно в темі про мову.

пече єблана
жєлчь накаплівал.
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Тобто для пана спілкування на ФУП то є спілкування в побуті?   ;o

А что ФУП это государственный оган?
Это как клуб любителей пива...
Место для общения.
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Десь років 5 не заходив на ФУП, а тут щось понесло мене сюди сьогодні. Ну що вам сказати, таке враження, що майже нічого не змінилося. Так, раніше кацапʼя та вати було більше, а тепер їх трохи меньше, це радує. І ще радує, що більшість народу пише українською. Колись тут таких були одиниці, олди памʼятають:)))
   
Re: Мені подобається теперішній фуп
Ale

А что ФУП это государственный оган?
Это как клуб любителей пива...
Место для общения.
Ну так спілкуйся українською)
   
Интересно, чем так удобен администрации Болукан, что ему после бана оставили право создавать темы?  B-)
   
Re: Мені подобається теперішній фуп
Ale

Интересно, чем так удобен администрации Болукан, что ему после бана оставили право создавать темы?  B-)
Просто зараз ера зради)
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Десь років 5 не заходив на ФУП, а тут щось понесло мене сюди сьогодні. Ну що вам сказати, таке враження, що майже нічого не змінилося. Так, раніше кацапʼя та вати було більше, а тепер їх трохи меньше, це радує. І ще радує, що більшість народу пише українською. Колись тут таких були одиниці, олди памʼятають:)))
тут і пам'ятати не мус.
все (ну, майже все) записано в архівах.
якщо проглянути фуп 20 років тому, який був на 95% російськомовним
і тепер. на тепер картина діаметрально протилежна
   
Просто зараз ера зради)

не, я думаю, цель другая — как можно больше засрать форум, создать видимость "много", а на самом деле — зафлудить тут все окончательно
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Десь років 5 не заходив на ФУП

Які люди! Шкода що вас нема.
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Адміни послухали...і випустили Болукана, який зразу почав обсирати воюючих українців і їх керівниицтво...
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Адміни послухали...і випустили Болукана, який зразу почав обсирати воюючих українців і їх керівниицтво...

Слухай ти, біженець. Я обсираю продажне, нікчемне і корумповане керівництво України.

Дійшло, поц?
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Всі важливі новини можна дізнатися з декількох гілок.
Пропоную на час воєнного стану відібрати у користувачів право створювати гілки.
Якщо щось важливе відбувається нехай модератор створить тему.
===============================
ЯК ПРАВИЛЬНО! Зовсім по  Безуглої! Безуглі модери створюють тему:" Наш Бубочка-наш керманич!" А усялякі тут сумнівающієся- нехай звіздячать нах на Єдиний мараХвон на перевиховання. З таких "корисних козлів" все в нас і відбувається. Як взагалі можна забороняти рстворювати тему? Ну якщо тема зовсім якась антиукраїнська-приберіть її, чи забаньте ТС. А це що? Пуццінська "обмежена демократія"? Він так і починав. Зараз необмежена диктатура. Гидоти!
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Слухай ти, біженець. Я обсираю продажне, нікчемне і корумповане керівництво України.

Дійшло, поц?

Ой, ой, "біженець", ТИ...який легобразливий арабський виплодок...чи негритянський? :D
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Я обсираю продажне, нікчемне і корумповане керівництво України.
Добре, хоч чесно підтверджує, що обсирає… :gigi:
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Добре, хоч чесно підтверджує, що обсирає… :gigi:

І конкретно кого саме.
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Я обсираю продажне, нікчемне і корумповане керівництво України.
Уйобку, ти можеш тільки собі в штани насрати.
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Слухай ти, біженець. Я обсираю продажне, нікчемне і корумповане керівництво України.

Дійшло, поц?

І крім того. Тy бидло, яке спустило в унітаз свій український паспорт, шоб вициганити швабівський. Ти не маєш АБСОЛЮТНО НІЯКОГО МОРАЛьНОГО ПРАВА "критикувати/обсирати" тe що відбувається в Україні.
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

І крім того. Тy бидло, яке спустило в унітаз свій український паспорт, шоб вициганити швабівський. Ти не маєш АБСОЛЮТНО НІЯКОГО МОРАЛьНОГО ПРАВА "критикувати/обсирати" тe що відбувається в Україні.

Дебіл, я обсираю не те, що відбувається, а конкретних дегенератів в українській владі.
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

спустило в унітаз свій український паспорт
Чи це правда? 8-)
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

І конкретно кого саме.
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

Чи це правда? 8-)

Так. Він сам про це розповідав. Типу був "змушений" відмовитись від українського шоб взяти швабовський.
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

був "змушений" відмовитись від українського шоб взяти швабовський

"політичний" біженець, нє?
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

наврочив автор цією гілкою, навіжені болукани перетворили першу сторінку на смітник, доведеться чекати чергового бану для цих індивідів, інакше діла не буде
   
Re: Мені подобається теперішній фуп
Ale

Слухай ти, біженець. Я обсираю продажне, нікчемне і корумповане керівництво України.

Дійшло, поц?
Ти ж по легенді - науковець і повинен знати що узагальнення то - хуїта)
Тобто уряд ФРН допомагає продажному і корумпованому керівництву уже стільки років?)
   
Re: Мені подобається теперішній фуп

З'єднайте з темою "Прикиньте, когда нас останется...." :gigi:

вас майже 150 мільйонів. плюс  20 мільйонів ускогаварящіх ускомірних совків. тобто вас майже 200 мільйонів Наташа.
   
Re: Мені подобається теперішній фуп


Пропоную на час воєнного стану відібрати у користувачів право створювати гілки.


підтримую. у тебе першого відібрати треба. читай уп і тіліграм. фуп - на смітник історії. Гія буде в захваті ?!?!?!
кому той форум для дискусій треба ?  :buba:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія