Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Впечатление от марша защитников [ua]

Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Порох - простий депутат.
це перехідний статус до порох простий зек
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Сергій Добровольський‎ до "УКРАЇНЦІ 25" Київ
22 хв. ·
Привіт, Хунта.

Думаю, що тема параду, і цього кандибоберу, який вийшов з тими святкуваннями, ще довго не затихне. Для того буде багато приводів та зачіпок.

Я таки "подякую" Зеленському:

1. Він утнув цей свій вибрик з парадом. Тупіше нічого видумати було неможливо, але Зеленському таки вдалося.

Тобто, спочатку з його боку прозвучала відмова в параді, а потім нате вам усім креативчику - бадоєв-коляденко-ліберман. Ну і та, з полумиском на голові.

Може, хто мені скаже, в чому була фішка? На хєра то він утнув і перше, і друге?

Ну реально ж війна на сході, пацани.

В нас же не першемая, блін і не деньмолодьожі.

2. Зеленський консолідував та відродив до нового життя те, що вже було опустило хвіст між ноги і майже скавчало.

А тепер ОЦЕ вже НІХТО, жодними засобами та методами під лавку не зажене. В принципі - Зеля молодець. Думаю, скоро це нове життя забуяє так, що понти того ж Богдана, коли він каже, що йому всі пох, будуть ой як не пох...

Маєте сумніви?

3. Зеленський дав НОВИЙ ПРИВІД. Для нового і активного майбутнього. Він не хотів, я розумію. Він зараз, мабуть, вже нічого не хоче. Ну якийсь час, звісно, не хотітиме, а потім фсьо...

Куди дивився Разумков? Чи той СВОЄ отримав і Вова йди нах? мабуть що так...

4. Хто той умнік, хто дав пораду відмінити Парад і гроші воякам виплатити? Він ще цілий і живий?

Вова... Ногами його, ногами і больно.

5. В результаті оцих парадів, а перед тим ще всякого бульбулятора з макронами, трампами, хуйло я особисто розумію - НАШ НЕ ПОЛІТИК. Ну ваащє наш вова не політик. Воно може комусь і гарно, тільки Україні то нафіга?

6.Вова має зробити ЩОСЬ ТАКЕ... що я навіть не знаю, якого розміру має бути та уважуха, аби ще на перших кроках спробувати вирівняти ситуацію.

Інакше не президент.

Отак просто.

Вже НЕ політик.

Скоро НЕ президент. Повний.

Ну і фото... Замість танків. Аби злякалися воріженьки.



https://www.facebook.com/groups/ua25kyiv/permalink/2065731900400831/
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

По поводу иных мнений и  впечатлений - фэйсбук вчера взорвался Можно цитировать их бесконечное число раз. Но вот ещё одно впечатление от марша. Как марш осветили СМИ.

ИМХО. Я не видел телекамер и передвижных студий на маршруте марша. Интер полностью проигнорировал событие. Это показательно. Если российский пропагандистский канал сознательно решил не освещать - значит понимают  значимость. Ахметовская Украина показала только в новостях, также как и 1+1 с каналами Пинчука. Причем журналистке 1+1 высказали всё что думают по поводу КАК освещают новости на плюсах. Мне показалось, что она явно не ожидала от участников марша обструкцию телеканала.
Прямой, пятый, эспрессо и Первый показывали фрагментарно вживую и в новостях. Причем ИМХО на Первом понимают, что дни их сочтены и они были даже более оппозиционны к действиям Зекоманды чем иные каналы. Умирать, так с музыкой!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Сергій Добровольський‎ до "УКРАЇНЦІ 25" Київ
22 хв. ·
Привіт, Хунта.

Думаю, що тема параду, і цього кандибоберу, який вийшов з тими святкуваннями, ще довго не затихне. Для того буде багато приводів та зачіпок.

Я таки "подякую" Зеленському:

1. Він утнув цей свій вибрик з парадом. Тупіше нічого видумати було неможливо, але Зеленському таки вдалося.

Тобто, спочатку з його боку прозвучала відмова в параді, а потім нате вам усім креативчику - бадоєв-коляденко-ліберман. Ну і та, з полумиском на голові.

Може, хто мені скаже, в чому була фішка? На хєра то він утнув і перше, і друге?

Ну реально ж війна на сході, пацани.

В нас же не першемая, блін і не деньмолодьожі.

2. Зеленський консолідував та відродив до нового життя те, що вже було опустило хвіст між ноги і майже скавчало.

А тепер ОЦЕ вже НІХТО, жодними засобами та методами під лавку не зажене. В принципі - Зеля молодець. Думаю, скоро це нове життя забуяє так, що понти того ж Богдана, коли він каже, що йому всі пох, будуть ой як не пох...

Маєте сумніви?

3. Зеленський дав НОВИЙ ПРИВІД. Для нового і активного майбутнього. Він не хотів, я розумію. Він зараз, мабуть, вже нічого не хоче. Ну якийсь час, звісно, не хотітиме, а потім фсьо...

Куди дивився Разумков? Чи той СВОЄ отримав і Вова йди нах? мабуть що так...

4. Хто той умнік, хто дав пораду відмінити Парад і гроші воякам виплатити? Він ще цілий і живий?

Вова... Ногами його, ногами і больно.

5. В результаті оцих парадів, а перед тим ще всякого бульбулятора з макронами, трампами, хуйло я особисто розумію - НАШ НЕ ПОЛІТИК. Ну ваащє наш вова не політик. Воно може комусь і гарно, тільки Україні то нафіга?

6.Вова має зробити ЩОСЬ ТАКЕ... що я навіть не знаю, якого розміру має бути та уважуха, аби ще на перших кроках спробувати вирівняти ситуацію.

Інакше не президент.

Отак просто.

Вже НЕ політик.

Скоро НЕ президент. Повний.

Ну і фото... Замість танків. Аби злякалися воріженьки.

Показати зображення...
https://www.facebook.com/groups/ua25kyiv/permalink/2065731900400831/

Там дійсно всі ці фортепіано все здали. Якби пройшов згуртований строй десантників, прикордонників, моряків, нг, то люди б мали принаймні надію на захист. Хто буде захищати їх? Музиканти з Тіною?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

По поводу официального празднования. Некоторые новые элементы празднования мне понравились. А некоторые неприятно напомнили мне шоу Зеленского и его квартала "Майданс", когда кремлёвские технологи решили затанцевать протест киевлян против беспредела Януковича. Кстати, Зеленский так и не открыл публике причины по которым он решил в 2010 году стать генпродюсером Интера, как возникла и почему закрылась программа Майданс, сколько она стоила и кто финансировал.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

По поводу иных мнений и  впечатлений - фэйсбук вчера взорвался Можно цитировать их бесконечное число раз. Но вот ещё одно впечатление от марша. Как марш осветили СМИ.

ИМХО. Я не видел телекамер и передвижных студий на маршруте марша. Интер полностью проигнорировал событие. Это показательно. Если российский пропагандистский канал сознательно решил не освещать - значит понимают  значимость. Ахметовская Украина показала только в новостях, также как и 1+1 с каналами Пинчука. Причем журналистке 1+1 высказали всё что думают по поводу КАК освещают новости на плюсах. Мне показалось, что она явно не ожидала от участников марша обструкцию телеканала.
Прямой, пятый, эспрессо и Первый показывали фрагментарно вживую и в новостях. Причем ИМХО на Первом понимают, что дни их сочтены и они были даже более оппозиционны к действиям Зекоманды чем иные каналы. Умирать, так с музыкой!
Бачила те відео, та журналістка дійсно була в шоці. Спершу аж дух в неї сперло, а потім почала молоти, що люди вірять різним нісенітницям і т. д.
Але впевнена, ті обслуговуючі Бєню та Зєльку журналісти зрозуміли, яка до них "народна любов".  :)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Умирать, так с музыкой!
двіж був організован ветеранами для ветеранів та всіх небайдужих українців. ніякої політики. ніякого протистояння з чинною владою. весь двіж було офіційно погджено, в тому числі з АП, поліцією та владою столиці. з АП була домовленість, що після офіційної частини Хрещатик оперативно звільнять в 11-00 для провдення інших заходів, що б не буде ніяких заборів, рамок та 100500 мусорів. Все це було зроблено чітко, як і домовлялися. Порохоботи ж пугали, тим, що Зєля із врєдності поставить паркани і марш не пустять. це брєд негідників, які нікуя не в темі
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

По поводу иных мнений и  впечатлений - фэйсбук вчера взорвался Можно цитировать их бесконечное число раз. Но вот ещё одно впечатление от марша. Как марш осветили СМИ.

ИМХО. Я не видел телекамер и передвижных студий на маршруте марша. Интер полностью проигнорировал событие. Это показательно. Если российский пропагандистский канал сознательно решил не освещать - значит понимают  значимость. Ахметовская Украина показала только в новостях, также как и 1+1 с каналами Пинчука. Причем журналистке 1+1 высказали всё что думают по поводу КАК освещают новости на плюсах. Мне показалось, что она явно не ожидала от участников марша обструкцию телеканала.
Прямой, пятый, эспрессо и Первый показывали фрагментарно вживую и в новостях. Причем ИМХО на Первом понимают, что дни их сочтены и они были даже более оппозиционны к действиям Зекоманды чем иные каналы. Умирать, так с музыкой!

А дронів було декілька.

То були приватні зйомки, чи таки від якихось медій?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Вот к чему Вы это написали? Какая связь между работой Первого  телеканала и коммуникацией организаторов марша с офисом Президента? Можете объяснить?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Вот к чему Вы это написали? Какая связь между работой Первого  телеканала и коммуникацией организаторов марша с офисом Президента? Можете объяснить?
нагадую - це форум, а не ваш власний блог
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Бачила те відео, та журналістка дійсно була в шоці. Спершу аж дух в неї сперло, а потім почала молоти, що люди вірять різним нісенітницям і т. д.
Але впевнена, ті обслуговуючі Бєню та Зєльку журналісти зрозуміли, яка до них "народна любов".  :)

За всё надо платить. Работники наёмного труда телеканала 1+1 будут ещё   платить долго за свою деятельность в 2018-2019 году. И им их слёзы не помогут. С ними будут поступать также, как они поступали с другими - топить в дерьме.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

По поводу официального празднования. Некоторые новые элементы празднования мне понравились. А некоторые неприятно напомнили мне шоу Зеленского и его квартала "Майданс", когда кремлёвские технологи решили затанцевать протест киевлян против беспредела Януковича. Кстати, Зеленский так и не открыл публике причины по которым он решил в 2010 году стать генпродюсером Интера, как возникла и почему закрылась программа Майданс, сколько она стоила и кто финансировал.
На мою думку все просто. Зєля, скажімо так, пацифіст, як і більшість творчих людей,які є його кругом спілкування. Вони ТАК бачать.  Вони все ще думають, що можна домовитися. Але, на данний історичний момент пацифізм є шкідливим для України, бо у нас йде війна, і дуже дуже вирогідно, що попереду війна ще більш страшна та більш масштабна. Тому йому потрібно знімати розові окуляри, не боятися військових та ветеранів, а прийти до тями і прийняти жорстоку реальність, що прийдеться хуярити і сєпарів і кацапів. Я сподіваюся, що він це зрозумів ВЖЕ.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

нагадую - це форум, а не ваш власний блог
Так вот поэтому и прошу объяснить какая связь между впечатлением от работы Первого телеканала и Вашим цитированием мнения о коммуникации организаторов марша с офисом Президента. Можете объяснить?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

нагадую - це форум, а не ваш власний блог

то есть можно писать любую хню не по теме
окей
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Так вот поэтому и прошу объяснить какая связь между впечатлением от работы Первого телеканала и Вашим цитированием мнения о коммуникации организаторов марша с офисом Президента. Можете объяснить?
порохоботу - ні
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Я сподіваюся, що він це зрозумів ВЖЕ.

мбугога
сподивайся
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

На мою думку все просто. Зєля, скажімо так, пацифіст, як і більшість творчих людей,які є його кругом спілкування. Вони ТАК бачать.  Вони все ще думають, що можна домовитися. Але, на данний історичний момент пацифізм є шкідливим для України, бо у нас йде війна, і дуже дуже вирогідно, що попереду війна ще більш страшна та більш масштабна. Тому йому потрібно знімати розові окуляри, не боятися військових та ветеранів, а прийти до тями і прийняти жорстоку реальність, що прийдеться хуярити і сєпарів і кацапів. Я сподіваюся, що він це зрозумів ВЖЕ.
Я тоже пацифист и тоже хотел бы, чтобы миллионы украинцев пошли мирным маршем для братания с украинцами в ОРДЛО. И в России миллионы россиян мирно пошли на Москву и заблокировали работу кремлёвской хунты.
Но это же невозможно!!! Невозможно договариваться с террористами, уголовниками, убийцами. Их можно или нейтрализовать или уничтожить. Это в ближайшее время также невозможно . Впереди долгая война. Война на то, у кого больше потенциал. И сопли и вопли, что я устал, в воюющей стране должны восприниматься  минимум как истерика, а максимум как провоцирование к капитуляции. Крым и ОРДЛО были и будут украинскими. Точка!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

порохоботу - ні

Ну вот ты и проявил свой прихильники певної політсили! В игнор!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Атмосферне відео

   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ну вот ты и проявил свой прихильники певної політсили! В игнор!
дякую))
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

За всё надо платить. Работники наёмного труда телеканала 1+1 будут ещё   платить долго за свою деятельность в 2018-2019 году. И им их слёзы не помогут. С ними будут поступать также, как они поступали с другими - топить в дерьме.

хорошо помню как этим *** журналистам
в 2004м рассказывали люди, что они думают за их деятельность.
Отлично помню. Сам при этом присутствовал.
И помню, как эти *** журналисты потом извинялись
и уверяли, что они так больше не будут.
Но, видимо, горбатого исключительно могила исправит
   
А в чем наглость?

В выбивании Ништяков. Ни одна сессия миськрады не проходит, чтобы не припёрлась эта банда бездельников в камуфляже со своими хотелками. И похер им, что страна бедная. Дай и всё! Нам положено!!!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Максим Дереза
7 год

В какой Украине я хочу жить?

Ответ на этот вопрос окончательно сформировался в моей голове после 24 августа.

Именно в этот день я посетил «Марш Защитников Украины».
Это было неимоверное событие.
В течении 2-х часов я испытывал шквал эмоций. Одни сменялись другими, а я все пытался зафиксировать основную эмоцию, чтобы затем написать о ней.

Потом понял, что нужно писать обо всех, потому как каждая из них была настолько сильной, что вызывала у меня одновременно слезы, радость и гордость.

Поэтому напишу об эмоциях, а в конце поста будет ответ на вопрос: В какой Украине я хочу жить?

Эмоция 1. Участники марша

Дети с портретами погибших отцов, жены/матери со слезами на глазах, ветераны, медики, волонтеры, капелланы…..

Мы стояли в начале движения колоны возле парка «Шевченко». Я начал снимать марш на телефон, думал это займет 10-15 минут. Телефон сел через 40 минут, а колона все шла. Полтора часа и более 2-х километров. Это только участники.
А какие лица. Видно, что они не ожидали такой массы людей. Не ожидали, что все 1,5 часа их движения будут сопровождаться громкими ударами в ладоши и словами «Дякую».
Это была искренняя благодарность от людей, и искренняя благодарность людям.

Эмоция 2. Посетители марша

Я думаю, что их было более 100 тысяч.
Вдоль движения всей колоны с двух сторон от дороги стояли люди. Люди со светлыми лицами, в вышиванках, с государственными флагами, с искренними благодарностями за мир в их домах.

Слова «Дякую» и удары в ладоши. Через 30 минут я почувствовал, как у меня болят руки, потому как я старался как можно сильнее и громче ударить в ладоши, чтобы это услышали участники Марша.
Когда почувствовал боль, подумал: разве это боль? Разве это может сравниться той болью, которую испытывали эти люди защищая Украину?
После этого я стал еще сильнее бить в ладоши. И это делали все посетители.

Эмоция 3. Отношение людей

Как же комфортно пребывать в окружении таких людей.
Красивые лица, разумные глаза, вежливы, культурны. Людей, всей душой любящих свою Украину.
Тысячи извинений за то, что случайно задели тебя в толпе.

Одна женщина предложила сфотографировать нас, сказав, что мы красивая пара. Другая женщина рассказала нам стих, и поблагодарила за то что мы пришли на это мероприятие.

Эмоция 4. Организация

Без единой копейки из бюджета, без политических движений. Все было организовано людьми.
Я представляю какой это был труд. Видно, что организаторы не ожидали такого количества участников и посетителей.
За все время я увидел не более десятка полицейских. Они не нужны, когда собираются такие люди.
Свободные люди.

Эмоция 5. Искренность

Это не было срежиссированным представлением. Собрались свободные, любящие Украину люди. Люди пришли сказать слова благодарности тем, кто несет в их дома мир. Сказать искренне. Сказать со слезами благодарности на глазах.
У меня на протяжении всего марша непроизвольно текли слезы.

Эмоция 6. Стержень

Знаете, что я понял. Что пофиг политики, их лица и имена. У Украины есть стержень, который не сломить.
Вот эти люди им и являются. И эти люди точно знают какой они видят Украину. Они это не просто знают, а делают.
И этот стержень показывает в направлении европейских ценностей и принципов.

Так в какой Украине я хочу жить?

Я хочу жить в окружении этих людей. Я хочу жить в Стране, которая в головах у этих людей.

Я люблю Вас Люди. Вы и есть Украина.
(tu)  [A]  :peremoga:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Олег, Финикс, дякую за фотозвіт! З поважних причин не була на заході, тому з жадібністтю читаю та дивлюся ваши звіти.  Дуже хотілося б, щоб атмосфера Ходи надовго (якщо не назавжди) оселилася в наших умах та душах.
Але треба "слідкувати за руками", бо владі бу дан неабиякий месідж. Недарма же їснуе присліввя - якщо з чімось неможливо боротися - його потрібно очолити. А потім розвалити знутри.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

<Ота ваша срана хода - було не що інше, як спроба військового перевороту. Крапка.>

Спроба ваійськового перевороту,то занадто,але народ сказав президенту:не робитемеш того,що треба для України,для людей,отримаєш по жопі.


ХОДА-СУПЕР!!!!! Слава Україні!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Що ж ти раніше про це не нагадав, ніхто б на марш не пішов, якби знали що на табуретці Зеленський. 
+=====================================================+
Тому що люди за єдність українців, а не за потроха на табуретці! 
Саме для демонстрації єдності люди й вийшли на Марш.
І скавчання потрощків показали лише декілька десятків,
що приперлися до Офісу Президента. Це й були всі активні
педрилки...  :K
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]





   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Все вони розуміють і Київ будуть брати дуже активно - тут Майдани, їх нічний кошмар, зароджуються

І на першому ж засіданні вони внесуть зміни в закони, що регулюють внесення змін в Конституцію, щоб не чекати дві сесії, а щоб за одне засідання Ради проголосували 300+ і зміни в основний закон внесені - їм треба дуже швидко і радикально змінити всю систему влади в країні. І тоді бідь-які демократичні прояви незгоди з діями влади, будуть юридино злочинами і Авакян буде душити ще жорсткіше ніж омон в рашці

Їм за одне-два засідання треба змінити законодавство і Конституцію так, щоб ніяких мітингів під ВР чи ОП чи КМ, навіть в думках не було!
Тільки ворухнулись організувати мітинг - на нари на багато років!
Нам рашу тут готують, тільки хочуть досягти такого контролю як Хуйло не за декілька років, а за місяць максимум два.

Щодо переобрання влади в Києві, треба чекати надзвичайно активних дій - після сьогодняшної демонстрації киян хто в місті господар, взяти під повний контроль столицю, їх найперша мета
До попи їхня верховна рада і їхні закони,якщо проти волі народу.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

(tu)  [A]  :peremoga:

Дякую
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

В результаті оцих парадів, а перед тим ще всякого бульбулятора з макронами, трампами, хуйло я особисто розумію - НАШ НЕ ПОЛІТИК. Ну ваащє наш вова не політик
Так це і раніше було зрозумілим.
Дилетант, який не розуміє, що він дилетант.
   
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Так це і раніше було зрозумілим.
Дилетант, який не розуміє, що він дилетант.
Розуміє. Він актор. Грає, що скажуть.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

В выбивании Ништяков. Ни одна сессия миськрады не проходит, чтобы не припёрлась эта банда бездельников в камуфляже со своими хотелками. И похер им, что страна бедная. Дай и всё! Нам положено!!!
розумію, що саме вам неприємно, але їм таки положено, як мало кому іншому.
І це перша війна вітчизняна після другої світової. І взагалі перша, тільки, і тільки за саме свою батьківщину, і тільки на території своєї батьківщини.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

В выбивании Ништяков. Ни одна сессия миськрады не проходит, чтобы не припёрлась эта банда бездельников в камуфляже со своими хотелками. И похер им, что страна бедная. Дай и всё! Нам положено!!!
Ти разом з кацапським мордором в унісон хочеш знищення Зеленої Планети,бо підтримуєш рашистську пропоганду.Їдь до своїх,Путлєр призиває всіх кацапів напружити всі сили,віддати останню копійку,підвищити пенсійний вік,але створити більше Лошаріків,які розставляють ядерні заряди на дні моря,запускають Бурєвєснікі,які сотні років будуть розпиляти радіацію над нашими головами.Їдь туди,до своїх.Он Смоленська область спустіла зовсім,Псковська вимирає рекордними темпами.Чого сидиш в такій противній Чернівецькій?Це не твоя земля.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

+=====================================================+
Тому що люди за єдність українців, а не за потроха на табуретці! 
Саме для демонстрації єдності люди й вийшли на Марш.
І скавчання потрощків показали лише декілька десятків,
що приперлися до Офісу Президента. Це й були всі активні
педрилки...  :K
Що ж ти мовчиш? Ти ж просто "народний голос". Я то гадав що це марш захисників вітчизни проти кацапоокупантів. А виявилось це єдність щоб пожерти шаурму і дивитись сватів. Це зовсім інша справа. Порошенко не пройде!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ти разом з кацапським мордором в унісон хочеш знищення Зеленої Планети,бо підтримуєш рашистську пропоганду.Їдь до своїх,Путлєр призиває всіх кацапів напружити всі сили,віддати останню копійку,підвищити пенсійний вік,але створити більше Лошаріків,які розставляють ядерні заряди на дні моря,запускають Бурєвєснікі,які сотні років будуть розпиляти радіацію над нашими головами.Їдь туди,до своїх.Он Смоленська область спустіла зовсім,Псковська вимирає рекордними темпами.Чого сидиш в такій противній Чернівецькій?Це не твоя земля.

Де я писав, що вона мені противна? Мені противні професійні ветеранитм.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

На мою думку все просто. Зєля, скажімо так, пацифіст, як і більшість творчих людей,які є його кругом спілкування. Вони ТАК бачать.  Вони все ще думають, що можна домовитися. Але, на данний історичний момент пацифізм є шкідливим для України, бо у нас йде війна, і дуже дуже вирогідно, що попереду війна ще більш страшна та більш масштабна. Тому йому потрібно знімати розові окуляри, не боятися військових та ветеранів, а прийти до тями і прийняти жорстоку реальність, що прийдеться хуярити і сєпарів і кацапів. Я сподіваюся, що він це зрозумів ВЖЕ.
Вам давно потрібно зрозуміти, що він нічого не вирішує, він ширма і все...
А вийшов дійсно сильний обсирон, бо той хто той цирк організовував, ніуя не тямить в Україні і Українцях, їм пох., той цирк під час війни.
Я маю на увазі Українців а не хохлів, бо хохлам дай шоу, а Українці самоорганізувалися і показали, що їм потрібно і як потрібно це робити.
Всі ці розмови, що зеля . щось там не так зробив, що він пацифіст, повна дурня. яка не відповідає дійсності...
А про те що він буде х у ярити , кацапів і сєпарів, не сміши мої тапочки, що він може х у ярити  по піаніно, не більше... :gigi:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ці всі марші звичайно дуже добре.Але-завтра на марш проти авакова,проти чорта .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія