Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ведь не в хуйло дело

Re: А ведь не в хуйло дело

И главное чего? Я лишь подтвердила то что уже миллион раз говорено и переговорено ими же самими.

Дрейк.
якщо чесно, я сам не дуже вірю що якісь упороті чиновники в держ.установі вирізали ножницями тризуб з обкладинки паспорта. Схоже на поетичне перебільшення  :shuffle:
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Научитесь отвечать за свои слова, а если всё-таки по недомыслию соврёте, изучайте предмет разговора тщательнЕе, тогда и не будет так стыдно

Отряд нє замєтіл патєрі байцов.  :lol:
   
Re: А ведь не в хуйло дело

А якщо дописувач себе неадекватно оцінює. Вважає себе свідомим, а сам - дуб-дерево? Що тоді?
це інша тема. Тупизна це не те саме що "свідомість", хоча є й такі екземпляри.

москалі вживають "свидомьій" "нєзалєжна" саме для приниження українців.
тобто, явище позитивне по суті, вони перекручують в обрАзу
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Дрейк.
якщо чесно, я сам не дуже вірю що якісь упороті чиновники в держ.установі вирізали ножницями тризуб з обкладинки паспорта. Схоже на поетичне перебільшення  :shuffle:

Але, сподіваюсь, в те, що росіяни люблять українців, тут їхніх військ нема, вони воюють з американцями і це все хуйло винен/пєрєіграл ви хоч вірите? 
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Научитесь отвечать за свои слова, а если всё-таки по недомыслию соврёте, изучайте предмет разговора тщательнЕе, тогда и не будет так стыдно
О еще один "сурьезный".
Эта ветка - просто шедевр, как липучка для мух... тупых, жирных, отъевшихся на дерьме Хуйла и киселева.
Модераторы - лупите их, меньше будут гадить в других ветках.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

це інша тема. Тупизна це не те саме що "свідомість", хоча є й такі екземпляри.

москалі вживають "свидомьій" "нєзалєжна" саме для приниження українців.
тобто, явище позитивне по суті, вони перекручують в обрАзу
так в москалів українські слова використовуються в зневажлиовму значенні. вже років 200
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Як ти то поділиш на три чи чотири? В нас на чотирох в сім'ї 3 документи з тризубами? І що? Поки що нікого не викручувало так як це повезло Дрейк за песиком на пару днів з'їздичши.
Ну й логіка: "В Росії злочинність відсутня. Бо ми тут живемо вже три роки і нас не вбили, не обікрали і не пограбувалиє"
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Ви думаєте не було з ФУПу на росфорумах тупеньких дописувачів, яких тут усі знають. Не буду вказувати ніки, які себе вважають офігенно розумними та патріотичними? Їм же роти не зав'жеш.
это на тех самых, где доброжелательное отношение к Украине? можно линк?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Дрейк.
якщо чесно, я сам не дуже вірю що якісь упороті чиновники в держ.установі вирізали ножницями тризуб з обкладинки паспорта. Схоже на поетичне перебільшення  :shuffle:

А можете себе представить как я глазам не поверила, когда увидела порезанную обложку. :) Но меня это уже не злило а рассмешило. Край наступил. Окончательно поняла с кем имею дело. Узколобая злобная закомплексованная толпа. Понимаете, я ехала туда не смотря ни на что с "открытым забралом" У меня были абсолютно мирные цели. Забрать щенка, повидаться с сестрой и посетить Эрмитаж. Все. Я настраивала себя на позитив. Но с первых шагов уже на таможне в Пулково мне начали потихоньку плевать в это открытое забрало. Почему таможенницу заинтересовало "Ну как там в Одессе и не собираемся ли мы еще кого-то палить?" Это нормально? так что срезанный флаг со старой обложки после всего что я наслушалась до этого просто показался глупым и смешным поступком. Хотя может в бюро пропусков сидел тайный поклонник Украины и решил себе его на память оставить :) За все время осталось два светлых пятна. Это ветконтроль в Пулково я уже выше писала об этом. И заводчица у которой я щенка покупала. Она раньше жила в Крыму и после всех событий вернулась на родину в Гатчину. На вопрос почему ответила, что не хочет жить в Российском Крыму.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Дрейк.
якщо чесно, я сам не дуже вірю що якісь упороті чиновники в держ.установі вирізали ножницями тризуб з обкладинки паспорта. Схоже на поетичне перебільшення  :shuffle:

а в хамство совкових чиновників вірите? В те, що якби вони захотіли щось там зрізати, вони спершу спитали б дозволу?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Його закрили чомусь  в 2013. На Росбалті Юнік хай скаже скільки раз він провокував і його навіть з вічних банів -коли вже не витримував якийсь занадто патріотичний модеи, то адмін скільки раз випускав. Тут є декілька дописувачів звідти. Той же МахНо, Мимопроходила (двоє в вічному бані - Гарпунер та Кузькін Отєц) та ще кілька, які схоже взяли інші ніки. Але по стилю здається впізнаються.
то есть, ни одного русского политфорума с нормальным отношением к Украине нет?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Дрейк решила заработать дополнительных дивидендов на ФУПе и получить индульгенцию, придумала историю. но не срослось.
СУП снова ждёт Вас. а вот племяшку можно оставить здесь. да
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Всех русских надо убить, русские не люди в отличие от нас , миролюбивых украинцев со щенками.
Краткое резюме автора, вооружённой бюстом Боголюбского :)
   
Re: А ведь не в хуйло дело

а в хамство совкових чиновників вірите? В те, що якби вони захотіли щось там зрізати, вони спершу спитали б дозволу?

Не думаю что бы какой-то чинуша стал бы что-то резать с моего паспорта. А вот то что в бюро пропусков мог сидеть обычный совкопочетатель пенсионного возраста наслушавшийся с телека про фашистов и бандеровцев вполне могло быть.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

А якщо дописувач себе неадекватно оцінює. Вважає себе свідомим, а сам - дуб-дерево? Що тоді?

Змішали в кучу коні-люди...

Ви самі то розумієте, що пишете? Гілка про відсутність неадекватність самооцінки опонентів кацапо-нацистів? А якщо людина абсолютно нормальна, до банальності пересічна, як для українця, лише не кацапо-нацист, але кацапо-нацисти все одне вважають його "свідомим", бо він не зашорений їхнім ТБ та їхньою доксою? Мова ж йшла про це. Нащо перекручувати?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

а в хамство совкових чиновників вірите?

в хамство вірю.
в ненависть до укропів і біндєровцев вірю.
в зверхнє ставлення до "молодшого брата" вірю

але щоб чиновник на роб. місці таке витворяв (тобто псував особисту власність вдівідувача), тільки тому що йому щось там не сподобалося - ну це вже якось поза межами уяви  8-)
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Всех русских надо убить, русские не люди в отличие от нас , миролюбивых украинцев со щенками.
Краткое резюме автора, вооружённой бюстом Боголюбского :)

Всі рашисти, в душі добрі та ласкаві люди,  війна та агресія на українську землю у них вийшли випадково, в рамках боротьби з США за світове лідерство.
Коротке резюме кожного рашиста, що зайшов в цю гілку.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Я читав ФУП та був на Росбалті - вже забагато часу в мене вони відбирали. Знайомишся заочно з людьми потихеньку. Потихенько форум починає відгризати все більше часу в тебе. Я б просто фізично не змяг витримати більше.
то есть, таки нет?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Вопрос к Дрейк - может ли простой человек собрать гуманитарку жителям донецка. Или раз россия накуролесила, а украина блокирует- пусть дохнут без денег, еды и лекарств сепарюги проклятые . Все 2млн.
Как вы их раньше ласково называли- даунбасят
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Научитесь отвечать за свои слова, а если всё-таки по недомыслию соврёте, изучайте предмет разговора тщательнЕе, тогда и не будет так стыдно

Все вірно. Вам мало порізати людині обкладинку, вам треба ще й нахамити їй. "Етава нє может бить, ібо нє может бить нікахда!"
Ну так у вас багато чого не може бути. Не може бути, щоб Мєдвєдєв помилився та залишив Росію на декілька років не на своєму часовому поясі, а хуйло його прикривав, бо влада в Росії не помиляється. Не може бути, щоб Сенцов був звичайним кримським режисером та патріотом України, а не був терористом, раз його ФСБ арештувало саме за тероризм... Не може бути, що Савченко не винна в смерті російських журналістів, раз її збираються судити саме за це... Не може бути, що Крим- не російський, якщо хуйло уже прийняв рішення анексувати Крим...

Чия б корова тут мукала, але не росіянин пересічний, що народився у брехні, розмножує брехню й подохне теж у брехні
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Я ж написав чітко що не експерт в цьому. Росбалт закрили, так фупоголік та фуп відкрили. Тепер вони час відбирають.
вот что мне в кацапах не нравится - боятся прямо ответить
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Всі рашисти, в душі добрі та ласкаві люди,  війна та агресія на українську землю у них вийшли випадково, в рамках боротьби з США за світове лідерство.
Коротке резюме кожного рашиста, що зайшов в цю гілку.

Россия неправа. Не надо было мутить воду и поддерживать гопников.
Это первопричина.
И всёж таки не русские бомбят киев и запорожье, а донецк под бомбами ато
И я сам, лично общался в кафе под ростовом с тётками из под луганска у которых в посёлке убило в бомбёжку 15 человек, и после этого они свалили.
И винят они в смерти близких не россию.
У медали 2 стороны.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Это п***а конечно. Хочется проснуться
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Та не перекручую я. Добре - як Ви на форумі збираєтесь їх сепарувати?

Кого? Розумних від нерозумних? Звичайно. Чи Вам обов'язково потрібний такий ярлик, за використання якого Вас відправлять до бану?
Та й який сенс? Щоб когось обізвати ? Не розумію
Будь-який дерогатив принижує людську гідність , не дає висловитись опонентові...
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Россия неправа. Не надо было мутить воду и поддерживать гопников.
Это первопричина.

Золотые слова.

Вот когда я услышу нечто подобное от представителя РФ в ООН - у Вашей страны появится маленький шанс выжить.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Золотые слова.

Вот когда я услышу нечто подобное от представителя РФ в ООН - у Вашей страны появится маленький шанс выжить.
а чуть выше - тоже золотые слова?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

а чуть выше - тоже золотые слова?

Мне все 30 страниц цитировать или Вы соблаговолите показать о чем говорите?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Мне все 30 страниц цитировать или Вы соблаговолите показать о чем говорите?
предыдущее сообщение
   
Re: А ведь не в хуйло дело

предыдущее сообщение

Процитируйте пожалуйста.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

И всёж таки не русские бомбят киев и запорожье, а донецк под бомбами ато
И я сам, лично общался в кафе под ростовом с тётками из под луганска у которых в посёлке убило в бомбёжку 15 человек, и после этого они свалили.
И винят они в смерти близких не россию.

Цитувати
И всёж таки не русские бомбят киев и запорожье, а донецк под бомбами ато
И я сам, лично общался в кафе под ростовом с тётками из под луганска у которых в посёлке убило в бомбёжку 15 человек, и после этого они свалили.
И винят они в смерти близких не россию.[/qoute]
   
Re: А ведь не в хуйло дело

И всёж таки не русские бомбят киев и запорожье, а донецк под бомбами ато
И я сам, лично общался в кафе под ростовом с тётками из под луганска у которых в посёлке убило в бомбёжку 15 человек, и после этого они свалили.
И винят они в смерти близких не россию.[/qoute]

Ну что тут скажешь...

Русские действительно не бомбят Киев и Запорожье.

Донецк действительно отхватывал от ВСУ, как и от войск РФ / ДНР.

Может действительно он общался и услышал такую версию.



   
Re: А ведь не в хуйло дело

Россия неправа. Не надо было мутить воду и поддерживать гопников.
Это первопричина.
И всёж таки не русские бомбят киев и запорожье, а донецк под бомбами ато
И я сам, лично общался в кафе под ростовом с тётками из под луганска у которых в посёлке убило в бомбёжку 15 человек, и после этого они свалили.
И винят они в смерти близких не россию.
У медали 2 стороны.

Якщо в будинку Донецька з вікна стріляє рашистський кулемет чи під будинком стоїть і стріляє рашистський танк очікувати до в цей будинок не прилетить щось безглуздо.
Всі знають, що тактика рашистів чітко визначена їх президентом: "ми станемо за спини жінок і дітей і нехай спробують стріляти".
Але очікувати рашистам, що стріляти у відповідь не будуть вже не варто.
Поки Росії не було в Донецьку там не загинув жоден мирний житель, як тільки вона там з'явилась - з'явились жертви серед мирного населення.
А те що в тіток є проблеми з формальною логікою то проблеми тіток, а не українців.
Ненависть до країни агресора і її народу нормальна реакція жертви на агресію.
А от звідки це в Росії... "ведь не в хуйло дело"
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Ну что тут скажешь...

Русские действительно не бомбят Киев и Запорожье.

Донецк действительно отхватывал от ВСУ, как и от войск РФ / ДНР.

Может действительно он общался и услышал такую версию.
ну что же. вам россиянам виднее
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Россия неправа. Не надо было мутить воду и поддерживать гопников.
Это первопричина.
И всёж таки не русские бомбят киев и запорожье, а донецк под бомбами ато
И я сам, лично общался в кафе под ростовом с тётками из под луганска у которых в посёлке убило в бомбёжку 15 человек, и после этого они свалили.
И винят они в смерти близких не россию.
У медали 2 стороны.

Мій макіївський друг конкретно займався цією темою. Включаючи формою воронки від Граду, коли ще перший раз був обстріл та попали в школи. Висновки, що він дає, однозначні- це не ЗСУ

Мені насправді однаково. Щоб він від мене відчепився з цією темою ( а він реагує на всі обстріли, бо живе там) , я йому просто написав список аргументів, чому сепарам та росіянам вигідно обстрілювати мирняків, звалюючи все на Україну.

1) Щоб озлобити населення Лугандонії, одержати більшу підтримку та збільшити потік добровольців до НОД. Благо в них із початку була перевага в російських ЗМІ, а місцеве населення їх не підтримувало в достатній кількості

2) Росії потрібна дестабілізація України та руйнація промисловості Донбасу, щоб завалити українську економіку. Потім усе це повісити на бюджет та економіку України

3) Росії потрібний відтік капіталу з України, щоб не лише в Донбасі не видобували сланцевий газ ( як планувалось в 2013 році) , але й у всій Україні ( в тому числі на Західній). Гроші люблять тишу та прибуток, завдяки руйнації Донбасу та вбивства й покалічення великої кількості трудових ресурсів, а також їх еміграції Україна довго ще не буде привабливою для інвесторів

Були ще інші пункти, ліньки писати... Тим більше вже писав Вам про реальність- але Вам треба демонструвати упоротость. Всього було 6-7 пунктів, включно з тими , що є вигідними й для ЗСУ... Це придушення бойових точок сепарів, які спеціально маскувались в містах, прикриваючись мирняками ( особливо це було очевидно в Слов'янську, коли єдина на той час НОНА обдроченців вела обстріл позицій ЗСУ із житлових кварталів... І тоді ж вона почала обстрілювати житлові квартали з інших житлових кварталів, що було добре чути мирняками...)...  Та ще одна причина- потрібно ж артилерістам на комусь вправлятись... Ну й помилки бувають, самі обдроченці валять на них, коли попадаються- в Маріуполі, наприклад...

Цікаво, що Ви палите, що несете таку очевидну дурню, що за "дурь"

4)
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Якщо в будинку Донецька з вікна стріляє рашистський кулемет чи під будинком стоїть і стріляє рашистський танк очікувати до в цей будинок не прилетить щось безглуздо.
Всі знають, що тактика рашистів чітко визначена їх президентом: "ми станемо за спини жінок і дітей і нехай спробують стріляти".
Але очікувати рашистам, що стріляти у відповідь не будуть вже не варто.
Поки Росії не було в Донецьку там не загинув жоден мирний житель, як тільки вона там з'явилась - з'явились жертви серед мирного населення.
А те що в тіток є проблеми з формальною логікою то проблеми тіток, а не українців.
Ненависть до країни агресора і її народу нормальна реакція жертви на агресію.
А от звідки це в Росії... "ведь не в хуйло дело"
А кондиционер в лугадм кто взорвал?
А снежное разбомбил с самолёта?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

ну что же. вам россиянам виднее

Я понимаю Ваше желание уколоть побольнее, но я не россиянин.

У меня точно такой же паспорт гражданина Украины как и у Вас. И никакого другого нет.

   
Re: А ведь не в хуйло дело

Я понимаю Ваше желание уколоть побольнее, но я не россиянин.

У меня точно такой же паспорт гражданина Украины как и у Вас. И никакого другого нет.
паспорт - это бумажка.
а по уколах вы тоже в долгу не остаетесь
   
Re: А ведь не в хуйло дело

паспорт - это бумажка.
а по уколах вы тоже в долгу не остаетесь

Для кого как.

Для меня паспорт Украины - такой же символ как флаг, к примеру.

   
Re: А ведь не в хуйло дело

ну что же. вам россиянам виднее

Про сидить у Криму
   
Re: А ведь не в хуйло дело

А кондиционер в лугадм кто взорвал?
А снежное разбомбил с самолёта?

чесно, я не знаю, я навіть не вникав у це все, бо смислу нема,
доки не прийшли рашисти цього всього не було
підете нахуй з України і цього не стане, просто не стане
будь-яка смерть в Україні є наслідком рашистської агресії і винні в цьому тільки рашисти - агресор винен у всіх, без виключення, випадках
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія