Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ведь не в хуйло дело

Re: А ведь не в хуйло дело

Вы семимильными шагами, обеими руками рушите свою экономику, страну. Так, что вольно или не вольно вы будете на положении рабов, а уж в Польше, Румынии или Венгрии, это, так уж и быть, вы можете выбрать.
А в России своих йододефицитных хватает.
Вас видели союзным народом, страной, развивали совместные проекты. Вы проебали всё до копеечки.
Настоящее положение дел вам видеть не выносимо и вы сочиняете себе виртуальную реальность. Можете убеждать себя в чём угодно, каждый сам п***а своему счастью.
А в России опять на каждом километре будут гарные украинские проституки, пучёк за пятачёк, как в девяностых и начале двухтысячных.


Прочла и как обратно в Питер вернулась  :lol: Чур меня :)
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Вы семимильными шагами, обеими руками рушите свою экономику, страну. Так, что вольно или не вольно вы будете на положении рабов, а уж в Польше, Румынии или Венгрии, это, так уж и быть, вы можете выбрать.
А в России своих йододефицитных хватает.
Вас видели союзным народом, страной, развивали совместные проекты. Вы проебали всё до копеечки.
Настоящее положение дел вам видеть не выносимо и вы сочиняете себе виртуальную реальность. Можете убеждать себя в чём угодно, каждый сам п***а своему счастью.
А в России опять на каждом километре будут гарные украинские проституки, пучёк за пятачёк, как в девяностых и начале двухтысячных.
о. люберецкие пожаловали :)
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Прочла и как обратно в Питер вернулась  :lol: Чур меня :)

Це дуже тупо. На вісімнадцятій сторінці добровільно підтвердити те, що заперечували на попередніх сімнадцяти. Чисто по-кацапськи.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Це дуже тупо. На вісімнадцятій сторінці добровільно підтвердити те, що заперечували на попередніх сімнадцяти. Чисто по-кацапськи.

А ты думаешь меня это удивляет? После пяти дней в Питере сложно чем-то удивить.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

навіть спеціально зареєструвався
в модерів вже, певне, рука стерпла - одну голову в чудища смрадного, многозевого рубають, дві відростають
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Ну тогда Глеб Жеглов:    
Если есть на свете дьявол, то он не козлоногий рогач, а он дракон о трёх головах, и головы эти — хитрость, жадность, предательство. И если одна прикусит человека, то две другие доедят его дотла.
чтобьі сберечь свое реноме умеренно-адекватного россиянина, лучше бьі тьі не разводил демагогию в єтой ветке. Не к месту єти твои цитатьі, разве неясно?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

А ты думаешь меня это удивляет? После пяти дней в Питере сложно чем-то удивить.

Я Москву трирічної давності згадую, як темний жах. А зараз навіть уявити не можу, як там можна витримати п"ять днів.
   
Re: А ведь не в хуйло дело
lab

абсолютно згоден із топікстартером, кацап - це унікальний приклад дегенерації народу
навіть в США кацапи живуть у свому перевернутому світі, отримують зарплату в доларах, пільги від американського суспільства  і при цьому проклинають Обаму і славлять упиря путю
це дегенерати і виправить їх лише могила на жаль
   
Re: А ведь не в хуйло дело

За пять дней в Питере поняла и ужаснулась одной вещи. хуйло лишь порождение монстра под названием народ РФ. Убери его и они родят точно такого же. Они нас ненавидят просто потому что ненавидят. Совершенно необъяснимо и по животному. Я видела людей которые собираются добровольно ехать в лугандон чтобы цитирую дословно "Чтобы вы бляди хохляцкие умылись кровью. Что бы ваши матери захлебнулись кровью своих детей". Я видела, как в крутейших джипах снимались задние сидения и они до верху набивались лекарствами и сухпайками для обдроченцев в лугадонии. ОНИ ХОТЯТ ВОЕВАТЬ С НАМИ! До дрожи в коленках хотят. И это не следствие того что наслушались Киселва и иже с ним. Не стоит себя обманывать. Дело не в пропаганде. Они просто не хотят что бы мы существовали. Им ненавистно все  Украинское. Настолько ненавистно, что у меня в Смольном в бюро пропусков с обложки паспорта вырезали Украинский флаг. Я прилетела вчера вечером и до сих пор не могу прийти в себя от пережитого.

суцiльна брехня.
Це я вам кажу як людина що щойно повернулась з рашки де провела пiвтора мiсяця. Саме в Петербурзi до речi.

Останнє редагування: 22 лютого 2015 21:48:10 від ЧемоданВокзал
   
Re: А ведь не в хуйло дело

суцiльна брехня.
Це я вам кажу як людина що щойно повернулась з рашки де щойно провела пiвтора мiсяця. Саме в Петербурзi до речi.

Тебе, російське чмо, ніхто не питав!
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Тебе, російське чмо, ніхто не питав!

 :dopovid:
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Цікаво, чому вони лізуть зі своєю братською любов'ю до нас - в країну, в ТБ, та навіть на форуми?!  Все не можуть позбутись "синдрома старшого бората".  От потрібно хохлам розповісти, хто такий Бандера, як у них все погано, і т. д....
От дав Бог сусідів.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

суцiльна брехня.
Це я вам кажу як людина що щойно повернулась з рашки де провела пiвтора мiсяця. Саме в Петербурзi до речi.

аякже. певне, сидів десь там у вагончику на будові з іншими заробітчанами і носа не висував в місто, щоб часом не депортнули.
то ясно що ніц такого не бачив не чув.

ну давай конкретні факти. нам цікаво
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Цікаво, чому вони лізуть зі своєю братською любов'ю до нас - в країну, в ТБ, та навіть на форуми?!  Все не можуть позбутись "синдрома старшого бората".  От потрібно хохлам розповісти, хто такий Бандера, як у них все погано, і т. д....
От дав Бог сусідів.

То они так сильно переживают что бы мы как поляки рабами у америкосов не стали :)
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Цікаво, чому вони лізуть зі своєю братською любов'ю до нас - в країну, в ТБ, та навіть на форуми?!  Все не можуть позбутись "синдрома старшого бората".  От потрібно хохлам розповісти, хто такий Бандера, як у них все погано, і т. д....
От дав Бог сусідів.
расия — коллективная анна каренина. Истеричка. Скорее бы уже подошел поезд.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Это легко программируемые звери создания. Точно такие же настроения у 47 хромосомных вспыхивают и по отношению к другим народам... Как этих примитивных биороботов запрограммируют, так они и гавкают: сказали открыть пасть против чечен, грузин, прибалтов, белорусов, поляков, украинцев... так те сразу же во имя православия, сатаны, партии и её лидера, отечества, мумии в мовзолее и т.д.... делают свой звериный оскал и готовы выполнять любую команду.

Кстати, не случайно у них водка дешевеет. У быдла нужно на корню отбивать любые потуги к самостоятельному мышлению и трезвой оценки ситуации. Гебисты ничего нового тут не придумали, а лишь повторяют то, что было заведено на Московии испокон веков...
Ой, как же тут любят искать соринку в чужом глазу. Ребята. Если вы не в курсе, нам похрен на вас. Было. Пока вы не начали убивать в Одессе, Мариуполе - далее везде. Мы враги? Народ, как же вы странно относитесь к нам. Не ваши ли солдатики переходили границу после боев с ополченцами, наши люди принимали их, лечили и отпускали? Или может их пытали и расстреливали в РФ? Вы годами п***а газ, Годами! Мы тем не менее продавили его вам по сниженным ценам. Потом перед вами помахали евро-морковкой и вы тут же бросили раздвигать ноги. Ну-ну. Идите, куда вас кривая выведет. Но не кляните Россию за то, что приходится мыть сортиры в домах тех, кто моет сортиры европейцев.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

аякже. певне, сидів десь там у вагончику на будові з іншими заробітчанами і носа не висував в місто, щоб часом не депортнули.
то ясно що ніц такого не бачив не чув.

ну давай конкретні факти. нам цікаво

Всi знають, що в нас вiйна, всi звiсно симпатизують сепарам бо так каже зомбоящик. Але ненавистi до решти українців я не бачив жодного разу. Hiхто менi жодного разу нiчого паганого не сказав хоч я нiколи не приховував що я проти сепарiв. Як це не сумно, але москалi набагато терпиміші зараз ніж українці.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Всi знають, що в нас вiйна, всi звiсно симпатизують сепарам бо так каже зомбоящик. Але ненавистi до решти українців я не бачив жодного разу. Hiхто менi жодного разу нiчого паганого не сказав хоч я нiколи не приховував що я проти сепарiв. Як це не сумно, але москалi набагато терпиміші зараз ніж українці.


Росіянин, твоя дурна галіматья вже набридла!
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Росіянин, твоя дурна галіматья вже набридла!

я тут не багато пишу на вiдмiну вiд тебе, ковбаснику, тому вважаю, що ти набридло товариству набагато бiльше
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Вот тут был взрыв в Харькове. Скажите, неужели вы и правда думаете, что ополченцы настолько тупы, что не догадаются снять георгиевскую ленту с машины? И эти самые "тупые ополченцы" гоняют вашу армию, как кроликов? Что-то не сходится, м? А если это не они, то кто? Сспросите себя, кому выгодно, чтобы люди подумали на ополченцев?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Всi знають, що в нас вiйна, всi звiсно симпатизують сепарам бо так каже зомбоящик. Але ненавистi до решти українців я не бачив жодного разу. Hiхто менi жодного разу нiчого паганого не сказав хоч я нiколи не приховував що я проти сепарiв. Як це не сумно, але москалi набагато терпиміші зараз ніж українці.
до хохлів відношщення нормальне. якщо визнаєш себе хохлом - все нормально
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Всi знають, що в нас вiйна, всi звiсно симпатизують сепарам бо так каже зомбоящик. Але ненавистi до решти українців я не бачив жодного разу. Hiхто менi жодного разу нiчого паганого не сказав хоч я нiколи не приховував що я проти сепарiв. Як це не сумно, але москалi набагато терпиміші зараз ніж українці.

Хоть одного покажи "терпимого", плз.
Звери они, дикие звери, заболевшие бешенством.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

до хохлів відношщення нормальне. якщо визнаєш себе хохлом - все нормально

я не знаю що таке "визнати себе хохлом". Я нiчого такого не робив. Розписку про це не давав, хохлом себе не називав
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Хоть одного покажи "терпимого", плз.
Звери они, дикие звери, заболевшие бешенством.

ну тобi краще видно
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Вот тут был взрыв в Харькове. Скажите, неужели вы и правда думаете, что ополченцы настолько тупы, что не догадаются снять георгиевскую ленту с машины? И эти самые "тупые ополченцы" гоняют вашу армию, как кроликов? Что-то не сходится, м? А если это не они, то кто? Сспросите себя, кому выгодно, чтобы люди подумали на ополченцев?

називай речі своїми іменами
ополченці - це координована кремлем структура

оснвний план це знищення державності України
слідуюча атака буде на Одесу та Харків
   
Re: А ведь не в хуйло дело

В них на федеральних каналах у полiтичних токшоу я кiлька разiв бачив майданiвцiв до речi
   
Re: А ведь не в хуйло дело

в них на дощi i на якомусь фм радiо терiв називають сепаратистами, кажуть, що путiн хуйло. Тi хто тут пишуть що москалiв треба знищити - самi нелюди
   
Re: А ведь не в хуйло дело

   
Re: А ведь не в хуйло дело

в них на дощi i на якомусь фм радiо терiв називають сепаратистами, кажуть, що путiн хуйло. Тi хто тут пишуть що москалiв треба знищити - самi нелюди


Скільки москалів ти знищив особисто, прапорщік Гавноєдов?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

в них на дощi i на якомусь фм радiо терiв називають сепаратистами, кажуть, що путiн хуйло. Тi хто тут пишуть що москалiв треба знищити - самi нелюди

У немцев тоже был Эрнст Тельман, но это не мешало каждому советскому человеку ненавидеть НЕМЦЕВ, всех без исключения.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

В них на федеральних каналах у полiтичних токшоу я кiлька разiв бачив майданiвцiв до речi
от не п***а, мил человек
а чому я знаю що ти п***а - я не скажу  B-)
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Показати зображення...

ви все брешете

 докази є, що не хуйло ?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

У немцев тоже был Эрнст Тельман, но это не мешало каждому советскому человеку ненавидеть НЕМЦЕВ, всех без исключения.

ну воюйте далi...А я пiшов
   
Re: А ведь не в хуйло дело

от не п***а, мил человек
а чому я знаю що ти п***а - я не скажу  B-)

Я бачив Гончаренко на першому каналi i ще когось
   
Re: А ведь не в хуйло дело

ну воюйте далi...А я пiшов

Ви юльок, мабуть? Дуже схожий на істоту, яка підтримує блядіну косасту.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

 :bueee:  вiд ковбаснi яка підбурює срач та вiйну. Гниди
   
Re: А ведь не в хуйло дело

Я бачив Гончаренко на першому каналi i ще когось
одеський Гончаренко ? він аж ніяк не майданівець.
Симпатизуючий, так.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

:bueee:  вiд ковбаснi яка підбурює срач та вiйну. Гниди


так ти - від хуйло?
   
Re: А ведь не в хуйло дело

:bueee:  вiд ковбаснi яка підбурює срач та вiйну. Гниди
а шо таке? захищаєш своїх російських працедавців, щоб було де заробити копійчину на будові?

добра тобі порада - не варто робити ставку на Росію, в тій країні нічого хорошого не буде. і навіть грошей там не буде які ти міг би заробити.
Абьідно? але факт.
   
Re: А ведь не в хуйло дело

я не знаю що таке "визнати себе хохлом". Я нiчого такого не робив. Розписку про це не давав, хохлом себе не називав
звичайно, не знаєте. я по попередніх темах помітив
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія