Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Патріотичний» гумор В.Зеленського і його команди

Ну, якщо прибічники Зеленського асоціюють його з кіношним Голобородько з серіалу "Слуга народу", може, після перегляду цієї нарізки в них теж виникніть певні асоціації?

   
А можете навести приклади патріотичного гумору без лапок?
   
Пипл хавает.
   
Выразитель чаяний народных. Владимир Владимирович, заберите меня!  :laugh:
   
фанклуб Зе опять дружно отморозился. Не нравится гумор, чи шо?
   
Ось і "Слава Україні" як гасло для туалету.

Ну це ж так кумедно, панове,особливо  у виконанні майбутнього Президента!


   
Мне больше всего понравилось про девчат. Очень смешно.  :clapping:
   
Сколько можно пережёвываться одно и то же?
   
Сколько можно пережёвываться одно и то же?

А шо такое? Мы у захвати от шуток кандидата в президенты.
   
Сколько можно пережёвываться одно и то же?

зараз то ще нічого
от коли він буде президентом, тоді це все згадають по-справжньому
і навіть не ми згадаємо, що характерно
   
Ну, якщо прибічники Зеленського асоціюють його з кіношним Голобородько з серіалу "Слуга народу", може, після перегляду цієї нарізки в них теж виникніть певні асоціації?

https://youtu.be/q2ptlsMwzSM
Із зе зрозуміло, а от з ідіотами які сидять в залі...
   
Знаєте, почитайте статтю дубинянського на головній УП.

Забагато патріотизму це погано. Вилізло кнуру боком.

Оце співання гімну коли треба і не треба, влізання у приватне життя манюпаса з настановами як молотись, які пісні слухати,
який гумор патрітичніший, які соц.мережі патріотичніше. Та пішов він наухй. Бидло свинарчуцьке. Мені не треба вчитель патріотизму чи нравствєнності. Хай би сука гроші не крав, свинорил вшивий. Забагато на себе взяв, отець нації бля.
   
Re: «Патріотичний» гумор В.Зеленського і його команди

Сколько можно пережёвываться одно и то же?

пока не скинут наркомана, фашиста и мародера зеленского с поста президента (потому как его изберут)  :-)o
   
Тут речь не о патриотизме, а об элементарном самоуважении. Которого нет. Ну нет так нет.
   
пока не скинут наркомана, фашиста и мародера зеленского с поста президента (потому как его изберут)  :-)o

Чтоб потом выбрать Верку Сердючку  :laugh:
   
Знаєте, почитайте статтю дубинянського на головній УП.

Забагато патріотизму це погано. Вилізло кнуру боком.

Оце співання гімну коли треба і не треба, влізання у приватне життя манюпаса з настановами як молотись, які пісні слухати,
який гумор патрітичніший, які соц.мережі патріотичніше. Та пішов він наухй. Бидло свинарчуцьке. Мені не треба вчитель патріотизму чи нравствєнності. Хай би сука гроші не крав, свинорил вшивий. Забагато на себе взяв, отець нації бля.

там в коментах навіть зє-боти пишуть, що в статті фігня і вони проти пороха через "корупцію"
зарано він почав про "нацизм", щоб українці, навіть ті, що за зє, таке з*їли, ще промивати мізки й промивати
   
ne, a chjo? 2,5 ljamov zebilov nravitsja. chem ne narodnoe priznanie...
   
Чтоб потом выбрать Верку Сердючку  :laugh:

А шо? Премьер-министром.

Зеленский - Президент, Сердючка - премьер.

Зато в Раде будет всегда полный аншлаг - обхохочешься. :weep:
   
патриотичный гумор кондитера- вира-мова- льгота лохам.Себе бабульки.
   
пока не скинут наркомана, фашиста и мародера зеленского с поста президента (потому как его изберут)  :-)o


Ну так не одно же и то же
   
там в коментах навіть зє-боти пишуть, що в статті фігня і вони проти пороха через "корупцію"
зарано він почав про "нацизм", щоб українці, навіть ті, що за зє, таке з*їли, ще промивати мізки й промивати

Ну так я про це й кажу. Я не маю нічого проти гімну нашого чи мови, чи ПЦУ. Але якщо це не забивання баків під час мародерства. Який з нього вчитель нравственності йопт? Самже мародер вшивий. Висосує гроші звід усіль потоків. Очолив чиновницьку мафію. Який в сраку патріотизм? І цей мародер буде мені розповідати що Марув не така?
   
Ну так не одно же и то же

Хорошие вещи можно смотреть бесконечно, не? ...

Вон, первые сезоны  "Слуга народа" тоже перед выборами снова повторили.
   
   
Ну, якщо прибічники Зеленського асоціюють його з кіношним Голобородько з серіалу "Слуга народу", може, після перегляду цієї нарізки в них теж виникніть певні асоціації?

Тут дві помилки. Й вони стосуються двох різних категорій прибічників Зе:
1. Ті, хто голосує за Голобородька, - вони саме за Голобородька, а не за Зе й тим більше - за якийсь там його інший сценічний образ.
2. Ті, хто про того Голобородько від вас вперше почув, - їм теж до сраки той сценічний образ, оскільки голосують вони за менеджера Зеленського, а не за актора, клоуна тощо.
   
Тут дві помилки. Й вони стосуються двох різних категорій прибічників Зе:
1. Ті, хто голосує за Голобородька, - вони саме за Голобородька, а не за Зе й тим більше - за якийсь там його інший сценічний образ.
2. Ті, хто про того Голобородько від вас вперше почув, - їм теж до сраки той сценічний образ, оскільки голосують вони за менеджера Зеленського, а не за актора, клоуна тощо.

А что, менеджер Зеленский создал какую-то свою мега-империю? Или что-то супер-пупер выдающееся? Например, лучший в Украине банк, как той же Коломойский, к примеру?

Или он просто менеджер добротного шоу, которых тьма - тот же Дизель, например? Шоу, которое просто заняло свою нишу в  шоу-бизнесе?

Что такого необычного в менеджере Зеленском, чтобы водружать его на царствие?

   
Re: «Патріотичний» гумор В.Зеленського і його команди

Ну так не одно же и то же

а про каких-то свинарчуков, на крови было что ли разное?
   
А что, менеджер Зеленский создал какую-то свою мега-империю? Или что-то супер-пупер выдающееся? Например, лучший в Украине банк, как той же Коломойский, к примеру?

Или он просто менеджер добротного шоу, которых тьма - тот же Дизель, например? Шоу, которое просто заняло свою нишу в  шоу-бизнесе?

Что такого необычного в менеджере Зеленском, чтобы водружать его на царствие?

Може, й нічого.
Але "Студія Квартал 95" - це чи не найбільше розважальне творче об'єднання на теренах СРСР. Створено з нуля.
Сам Зе, якщо Ви не в курсі, має біля 20 автоських свідоцтв та декілько патентів, деякий час був генеральним продюсером Інтера.
Тобто мізки у нього працюють. Можливо не найкращий менеджер, але й далеко не найгірший...
При бажанні Ви могли всю цю й багато іншої інфи знайти в Інтернеті. Тоді б дурних запитань було б менше.
   
Re: «Патріотичний» гумор В.Зеленського і його команди

Може, й нічого.
Але "Студія Квартал 95" - це чи не найбільше розважальне творче об'єднання на теренах СРСР. Створено з нуля.
Сам Зе, якщо Ви не в курсі, має біля 20 автоських свідоцтв та декілько патентів, деякий час був генеральним продюсером Інтера.
Тобто мізки у нього працюють. Можливо не найкращий менеджер, але й далеко не найгірший...
При бажанні Ви могли всю цю й багато іншої інфи знайти в Інтернеті. Тоді б дурних запитань було б менше.

ты гля как заговорили, еще полгода назад тут писали, что такой бред не смотрят, и вообще он заипал маячить везде на экране
   
Сколько можно пережёвываться одно и то же?
А що нам залишається?!. :S
Якби ваш кумир з"являвся в прямих ефірах на ТБ, відповідав на питання журналістів, проводив зустрічі з виборцями, тоді б пережовували його програму, відповіді на питання.
А так нам залишається пережовувати лише те, що воно колись говорило.)
   
Може, й нічого.
Але "Студія Квартал 95" - це чи не найбільше розважальне творче об'єднання на теренах СРСР. Створено з нуля.
Сам Зе, якщо Ви не в курсі, має біля 20 автоських свідоцтв та декілько патентів, деякий час був генеральним продюсером Інтера.
Тобто мізки у нього працюють. Можливо не найкращий менеджер, але й далеко не найгірший...
При бажанні Ви могли всю цю й багато іншої інфи знайти в Інтернеті. Тоді б дурних запитань було б менше.

То Ви хочете всю Україну перетворити на розважальне шоу?

Я - ні. Нарозважалася вже.

   
ne, a chjo? 2,5 ljamov zebilov nravitsja. chem ne narodnoe priznanie...

Ім'я користувача: comrad
Дата реєстрації: 6 квітня 2019 06:02:44
Повідомлень: 16 (~2 в день)
Підпис під аватаром: aka mythbuster

еще одна срань вылезла

   
Ім'я користувача: comrad
Дата реєстрації: 6 квітня 2019 06:02:44
Повідомлень: 16 (~2 в день)
Підпис під аватаром: aka mythbuster

еще одна срань вылезла


Та тут і  зелена молода ботва так полізла з усіх шпарин, що вже заморилася дивуватися :gigi: Чого тільки опонентів відслідковуєте?
   
У меня, русскоязычного украинца, у которого лучший друг еврей, осталось чувство омерзения от одного из первых выступлений Зеленского и Ко в 2007 году. Не помните, когда еврей Зеленский одел шаровары и вышиванку, и начал издеваться над понятием крестной матери: " А ты знаэшь, як кажуть коли йдуть до блядей - а підемо до куми! И вот целый скетч в течении 5 минут Зеленский, лысый и жирый в вышиванках изголялись над понятием ""кума" в Украине.
   
Ну так не одно же и то же

До речі. Давайте щось нове, наприклад:

Інтерв'ю с Зеленським.

Зеленський відповідає на питання журналістів.

 Зеленський прийшов на зустріч до виборців.

Прямий ефір с Зеленським.

Що? Ніде немає? А шо такооооє? (це треба казати в ніс і так протяжно...)

   
До речі. Давайте щось нове, наприклад:

Інтерв'ю с Зеленським.

Зеленський відповідає на питання журналістів.

 Зеленський прийшов на зустріч до виборців.

Прямий ефір с Зеленським.

Що? Ніде немає? А шо такооооє? (це треба казати в ніс і так протяжно...)

Порохоговномтам нет ни покоя ни работі  :lol:
   
У меня, русскоязычного украинца, у которого лучший друг еврей, осталось чувство омерзения от одного из первых выступлений Зеленского и Ко в 2007 году. Не помните, когда еврей Зеленский одел шаровары и вышиванку, и начал издеваться над понятием крестной матери: " А ты знаэшь, як кажуть коли йдуть до блядей - а підемо до куми! И вот целый скетч в течении 5 минут Зеленский, лысый и жирый в вышиванках изголялись над понятием ""кума" в Украине.

У меня, как у русскоязычной украинки, пол-родни - евреи, потому что мои родные  дяди и тёти переженились на евреях и у меня теперь есть чудесные еврейские кузины и кузены, которых я очень люблю.
Но они все, как один в шоке от Вовы и за него не голосуют, хотя не мне Вам рассказывать, как еврейская диаспора поддерживает своих.
   
Порохоговномтам нет ни покоя ни работі  :lol:

Вас оскорбляет, что я прошу новые выступления Зеленского? Почему? Может, я за него проголосовать хочу и жажду ознакомиться с его политическим кредо. B-)
   
То Ви хочете всю Україну перетворити на розважальне шоу?

Я - ні. Нарозважалася вже.

Я це навів виключно як один з доказів його менеджерських здібностей: він створює продукти, які мають попит. Й не тільки в Україні, але й у світі.
Якщо Ви не бажаєте сприймати факти, що суперечать Вашій релігії, то я з цим нічого зробити не можу - продовжуйте читати власні молитви.

ЗІ. Я майже не дивлюсь телевізор. Але, якщо вже так виходить, то я віддам перевагу розважальному шоу перед трагедією.
   
Дякую за добірку, дуже прикольна. Треба вміти бачити свої недоліки а не лише чужи. :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія