Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Сейчас Дружинники работают на первый тур для Джулии Владимировны. Цлью ставят любыми путями сбить рейтинг Гетьмана и провести ее во Второй тур, где она уже будет играть на противопоставлении на "Я или клоун-идиот".
Шатун в Киеве направляется чисто на подавление рейтинга Порошенко, чтоб минимально сократить процентный разрыв. В действительности, посадка Свинарчуков никому не интересна, а даже выбьет у них карты из рук. Начальство отдает отчет, что до аудита, расследовния и суда никто никого садить и отрубать руки не будет Если старуха не пройдет во Второй тур, то будут раскачивать акции, мотивируя тем, что Гетьмана протащили с фальсификациями, как аргумент, маленький разрыв между Ю и П. Цель -  отменить результаты выборов, и устроить переголосование, где Гетьман точно проиграет.
С деньгами у них сейчас туго, зарплаты сильно задерживают, все ушло на акции и подвоз людей из регионов.

Останнє редагування: 23 березня 2019 11:14:20 від Полярная лисичка
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Ну-у-у-у-... Можливо.
   
Юля пообіцяла Білецькому пост мініста оборони
   
Можно подумать что Свинарчуков собрался кто то садить. :facepalm1: В том то и дело что педрошобла держится зубами за табуретку,чтобы таких свинарчуков не пересажали по всей стране по тыячам эпизодов.А что там с убийством Гандзюк?А с делом на Медведчука?Про остальных и напоминать лень.Но то что Пидра не пускают во второй тур никто и не скрывает.Попадались призывы в группе Зе голосовать за Юлю,если вам не нравится Зе.Да и в рекламе Юли с Тарутой тоже об этом открыто говорилось
   
Юля пообіцяла Білецькому пост мініста оборони

Я думаю не только ему.  :weep:
   
запасаймось попкорном. гризня свинарчуків ріних банд входить в стадію загострення (tu)  [ua]

зімбвабве
   
Якось ви дивно завернули.

Тобто під носом ходять свинарчуки, але садити треба Білецьких та Бігусів

Звичайно, що тільки дурень не скористається цією підставою, що влаштували куми Порошенку...то чому не посадити кумів? І підвищити свій рейтинг? Чому воно мямлить про те що це інформаційна атака на "довіру до армії" (  :facepalm1:  ) і захищає кумів неначе кабаниха своїх дитинчат? він україну так лютов не захищає, як своє кодло.

Останнє редагування: 23 березня 2019 11:20:03 від DeL1T
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Юля обіцяла дешевое мясо на рынке в Херсоне. Торгаши прятали мясо и после того как она уехала поставили опять свои высокие цены. (Когда она еще премьером пиезжала в Херсон)
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

ее обещания = 0
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

запасаймось попкорном. гризня свинарчуків ріних банд входить в стадію загострення (tu)  [ua]
зімбвабве

Пугает не то, что в краине идет политическая борьба, мы же не пидараха, а то, что в ход пойдет все что угодно, с шансами прощелкать еще кусочек страны
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Звичайно, що тільки дурень не скористає ться цією підставою, що влаштувал и куми Порошенку ...то чому не посадити кумів? І підвищити свій рейтинг? Чому воно мямлить про те що це інформаці йна атака на "довіру до армії" (    ) і захищає кумів неначе кабаниха своїх дитинчат? він україну так лютов не захищає, як своє кодло.

Что значит посадить? Мы же претендуем на цивилизованную страну, а не на такую, где сажают или расстреливают по телефонному звонку
   
Пугает не то, что в краине идет политическая борьба, мы же не пидараха, а то, что в ход пойдет все что угодно, с шансами прощелкать еще кусочек страны

ну оскільки петро олексійович порошенко - гарант конституції і верховенства права - не гарантував і не гарантує верховенство права а є звичайним брехуном коурпціонером казнокрадом і запроданцем - то хай вигрібає. супсільство з зимами  з допапуансим номінальнми подушним ввп не може бути стабільним .
битва буте на смерть. оскільки втративши табуретку петро і його банда свинарчків  втрачає ВСЕ. свинарчуки-конкуренти - юлі зелі - теж на карту поставили все .

 :gigi:

а за потєрятькусочєкстра ни - не турбуйтесь - петро олексійович і кожен петроутюг каже що петру вдалось свинарчуками на порядок найбоєздатнити армію)) тобто армія у нас зараз в 10 разів сильінша - і якщо в 10 разів слабша арммія просрали крим і доонбас - то в 10 разів сильніша армія точно не втратить

так що заспокойтес. попкорн  пепсікола і . головне - ті хто мислять - НЕ ВТРУУЧААТИСЬ В ЦЮ МИШИНУ ВОЗНЮ КОНКУРУЮЧИХ СВИНАРЧУКІВ ЗА КОРИТО.

ваше там не мелеться
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

ваше там не мелеться

Це правдесенька правда
   
Что значит посадить? Мы же претендуем на цивилизованную страну, а не на такую, где сажают или расстреливают по телефонному звонку
звісно на цивілізовану. В цивілізованих корупціонерів садять
   
Фінансує Білецького зараз - Портнов.
Портнов приміщення своїх приймалень віддав їм, його колишні помічники працюють на команду Білецького.
І так - все це заради перемоги ЮВТ.
   
В действите льности, посадка Свинарчук ов никому не интересна


Вы ебанулись шоле?

Какая посадка?
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Юля пообіцяла Білецькому пост мініста оборони

Ну тоді усі ЗСУ стануть боєздатними як "Азов".
Хтось проти цього?
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Ну тоді усі ЗСУ стануть боєздатними як "Азов".
Хтось проти цього?
Я проти цього. Я проти того, щоб воякам ЗСУ засирали голови по методичках РНЕ. Навіть якщо паралельно проводити інтенсивну підготовку.
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Фінансує Білецького зараз - Портнов.
Портнов приміщення своїх приймалень віддав їм, його колишні помічники працюють на команду Білецького.
І так - все це заради перемоги ЮВТ.

Оце так спалились !

Де Мінстець, чому про це нема відео на ТБ в прамтайм? Давайте фото, відео, ловіть тих помічників Портнова і примушуйте говорити!

Андрюшка Портнов, відвертий ворог України і давній помічник  Юльки, а широкі маси виборців і не здогадуються хто він такий - треба щоб всі знали, що Портнов=Медведчук+Хуйло
   
Під час підрахунку голосів, якщо ЮВТ буде програвати, то чекайте заворушень на дільницях від нацжон.
   
А что там сегодня, верує?
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Я проти цього. Я проти того, щоб воякам ЗСУ засирали голови по методичках РНЕ. Навіть якщо паралельно проводити інтенсивну підготовку.
Не знаю що таке РНЕ, але бачив ефективність заступників по РОС,
беспробудний аватаризм на усіх ланках та заробітчанство.
Саме тому Порох йде на дембель, як мінімум, а краще на яму, заслуговує сповна.
   
А что там сегодня, верує?
якраз початок
   
Есть стрим?
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Не знаю що таке РНЕ, але бачив ефективність заступників по РОС,
беспробудний аватаризм на усіх ланках та заробітчанство.
Саме тому Порох йде на дембель, як мінімум, а краще на яму, заслуговує сповна.
Ви добре знаєте, що таке рнє, і його зв'язки з верхівкою нацкорпусу, але волієте випадати на мороз і переводити стрілки.
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Ви добре знаєте, що таке рнє, і його зв'язки з верхівкою нацкорпусу, але волієте випадати на мороз і переводити стрілки.
Я, нажаль, не в "Азові" служив, тому пишу про те, що бачив і знаю.
Тому і йду зараз підтримати Білецького
   
Це все чудово перегукуються з плітками і панікою
на  рівні низових  штабів Батьківщини. Кілька днів тому одна активістка одного з районних штабів робила ґвалт: "фсьо пропало, шеф!", і що будуть приймати радикальні рішення)). Тобто будуть буянити.
   
запасаймось попкорном. гризня свинарчуків ріних банд входить в стадію загострення (tu)  [ua]
зімбвабве

Ти диви, як воно в житті буває.
І не думав кацап Аеліт, що доведеться під бандерівця косити...
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Билецкого и Авакова давно пора закрывать. Эти гниды пошли ва-банк и поставили на старуху. После выборов им будет п***а и они это знают.
   
Я, нажаль, не в "Азові" служив, тому пишу про те, що бачив і знаю.
Тому і йду зараз підтримати Білецького

Основатель «Национальных дружин» служил в КГБ и был неонацистом

Руководителем так называемых Национальных дружин, которые были представлены 29 января в Киеве, является некий Сергей Коротких, уроженец Тольяти,прошедший ранее службу в школе КГБ России, а также воевавший на Донбассе в составе «Азова».

Останнє редагування: 23 березня 2019 12:55:03 від colibri
   
Істерикою свиноферми задоволений.  :pooh_lol:
   
Ну тоді усі ЗСУ стануть боєздатними як "Азов".
Хтось проти цього?
а може корисними ідіотами як нацжони?
   
Ти диви, як воно в житті буває.
І не думав кацап Аеліт, що доведеться під бандерівця косити...
бартко- не тужся - всеришся. всы вже в курсі що ти бивший комуняка та навозний кацап   ))))) на злодієві і шапка горить)
ти зара на заданнії москви роздмухувати галицький сепаратиззм))то що там вєлікохорватія?скоро? 
   
барткоо - то які там плани у кремля по відокремленню галичини -- що там з вєлікохорватією га? чим ти відрізяєшся від захерченка чи плотніцького? теж сепаратист теж кацап)))
   
барткоо - то які там плани у кремля по відокремленню галичини -- що там з вєлікохорватією га? чим ти відрізяєшся від захерченка чи плотніцького? теж сепаратист теж кацап)))
Захарченко з плотніцким не сепаратисти, а ірредентисти. Та і взагалі - де ви кацапа - сепаратиста бачили, вони ж усі імперці ))). Навіть ті що "украінци" працюють по тих самих лекалах, тільки центр кацапської імперії у них зміщений і назву поміняв.
   
ірреденти сти
круто
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Мені у Білецькому ось що цікаво.
Як він, займаючи цю посаду

2 жовтня в користь Андрія Білецького зняв свою кандидатуру радник глави МВС України Арсена Авакова Зорян Шкіряк, який вирішив також стати довіреною особою свого колишнього політичного опонента. Андрій Білецький переміг набравши 33,75 % (31445 голосів). Станом на листопад 2017 року є заступником голови комітету з питань національної безпеки і оборони

навіть не знає розмір бюджету МО України?
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Ну і ще.
Чи не є Білецький такий же "свинарчук", тільки не на бюджеті МО, а на бюджеті МВС?
Тобто увесь його перформанс - це не гра на випередження?
   
Re: Бимба из офиса Андрея Евгеньевича Билецкого :bomb:

Мені у Білецькому ось що цікаво.
Як він, займаючи цю посаду

2 жовтня в користь Андрія Білецького зняв свою кандидатуру радник глави МВС України Арсена Авакова Зорян Шкіряк, який вирішив також стати довіреною особою свого колишнього політичного опонента. Андрій Білецький переміг набравши 33,75 % (31445 голосів). Станом на листопад 2017 року є заступником голови комітету з питань національної безпеки і оборони
навіть не знає розмір бюджету МО України?

не удивлен что сей комитет вообще удален и от обороны и от безопасности
   
А за кого прихильники певної політсили будуть голосувати в другому турі?
Зеленський - Тимошенко

Невже за Тимошенко?  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія