Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

повторюю потрібно цє мати пофотографувати і потім обговорювати
піскажу ці дві системи різні обьєктиви беззеркалки єлектроні
Секунду. Я вже "пофотогрофував", примеры выложил, первое, что под руку попалось за последние 2 недели. Ну покажите почему у Никона объектив под зеркало плохо работает через переходник. Пример фото. Просто интересно, неужели у этих лабухов все настолько плохо, что даже переходник нормальный слепить не смогли.
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

єто все бизнесс  и не более
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Ну, накинути на вентилятор Нікон/Канон це настільки баян, що дивно, що на таке в 2021р. ще хтось ведеться.
думаю заради таких забав краще заводити окрему тему, бо ось людина цікавилася конкретним питанням і навряд хоче шукати відповідь у безкінечних суперечках
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Шо-то или с руками не так, или Никон говно. Определись, что ли ;)

Вот Sigma 180mm f/3.5 EX DG IF HSM APO Macro через переходник EF-RF

Показати зображення...
Показати зображення...
Вот Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM C через переходник EF-RF

Показати зображення...
Так что если у тебя через переходни "не працюе" - или Никон говно, или руки выправлять надо.
лев та стрибунець неймовірні  (tu)
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

повторюю потрібно цє мати пофотографувати і потім обговорювати
піскажу ці дві системи різні обьєктиви беззеркалки єлектроні
тобі вже пофотографували.
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Цікава думка фотографів щодо Canon EOS 80D, які на вашу думки в ньому плюси та які мінуси? Та, ще б цікаво почути, які ідеальні світлочутливі обєктиви (бажано зі стабілазацією) для нього? Цікавлять, як для портретів та груп людей, зйомок великих планів природи, так і для нічної зйомки взагалі. Та й узагалі почути про досвід користування саме таким фотиком, на що він здатний
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

тобі вже пофотографували.

незрозумів
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

повторюю потрібно цє мати пофотографувати і потім обговорювати
піскажу ці дві системи різні обьєктиви беззеркалки єлектроні

В мене z5 з рідними Z та перехідник ftz з F.
Все нормально фоткає.
Я ще не пробував свої кропнуті лінзи, але впевнений що буде ок також.

По тому як ти ви викладували тонни незкомпресованих фото на форум, можу порадити вам взяти декілька курсів по фотографії, а не говорити, що щось не працює.
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

незрозумів
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105866.msg25643590#msg25643590
тут очевидно, що справа виключно в радіусі кривизни рук
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

я чіпляв на Z6 через переходник всю оптику найкона - херня херньой
не працює нізя приростити
оптіка для зіркалкі цє оптіка для зіркалки а оптіка для безіркалки цє тіки для неї
Колеги, хочу наголосити, що фірми називаються не так.

Японці кажуть:

КА-НОН
НІ-КОН.

Там наголос на кожному складі і жодних англійських Ай. І то є І.
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Шо-то или с руками не так, или Никон говно. Определись, что ли ;)

Вот Sigma 180mm f/3.5 EX DG IF HSM APO Macro через переходник EF-RF

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Вот Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM C через переходник EF-RF

Показати зображення...
Так что если у тебя через переходни "не працюе" - или Никон говно, или руки выправлять надо.
(tu)  (tu)  (tu)
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

думаю заради таких забав краще заводити окрему тему, бо ось людина цікавилася конкретним питанням і навряд хоче шукати відповідь у безкінечних суперечках
Так "спєци" не зрозуміли, що людина, скоріш за все, шукає компакт чи ультразум.
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

хто його знає хто що шукає
але до кожного фотіка є своя лінза
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

хто його знає хто що шукає
але до кожного фотіка є своя лінза
Оригінально. :laugh:
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

лев та стрибунець неймовірні  (tu)
Дякую
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Цікава думка фотографів щодо Canon EOS 80D, які на вашу думки в ньому плюси та які мінуси? Та, ще б цікаво почути, які ідеальні світлочутливі обєктиви (бажано зі стабілазацією) для нього? Цікавлять, як для портретів та груп людей, зйомок великих планів природи, так і для нічної зйомки взагалі. Та й узагалі почути про досвід користування саме таким фотиком, на що він здатний
Полу-профессиональный зеркальный кроп очень хорошего уровня. Наверное один из лучших у Кэнон именно из зеркальных кропов на сегодняшний день. Вопрос в другом - он достаточно дорогой, как для кропа. Или речь идет о покупке б/у за пол-цены? Или наоборот хочется покупать к нему сразу полнокадровую оптику (а он это позволяет, на него можно ставить как недорогие EF-S, так и дорогие полнокадровые EF объективы), чтобы потом перейти на полный кадр?

Останнє редагування: 18 серпня 2021 17:10:09 від Aleksandr_1
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Ivanseed, а слабо показати своє плівкове?
   
Дякую

цифра ?
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

цифра ?
Ессесвенно ;) Canon R
   
Ессесвенно ;) Canon R

не можу одного зрозуміти в цифрі :
матриця стендартного розміру.
як вдається на такий розмір нарізати все більше і більше мільйонів пикселів . і фото майже без шумів виходить.
шо це нова технологія ?
бо років 10 тому менше пикселів на  тій самій матриці давало кращі фото.
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Цікава думка фотографів щодо Canon EOS 80D, які на вашу думки в ньому плюси та які мінуси? Та, ще б цікаво почути, які ідеальні світлочутливі обєктиви (бажано зі стабілазацією) для нього? Цікавлять, як для портретів та груп людей, зйомок великих планів природи, так і для нічної зйомки взагалі. Та й узагалі почути про досвід користування саме таким фотиком, на що він здатний
По объективам. Ото для панорам/шманорам, групп людей, и.т.д., при этом светосильный и со стабилизацией, я бы посмотрел на это: Sigma AF 18-35mm f/1.8 DC HSM Art Canon EF-S - на сегодняшний день по ходу один из самых резких объективов начиная с открытой диафрагмы, по резкости взувает многие фиксы. Перекроет практически все твои задачи кроме портретов.
На портреты для кропа идеальное ФР - в районе 50 мм. Это может быть либо Sigma 50mm f/1.4 DG HSM (Art) за Canon, либо если хочется дешево и сердито (и для начала вполне хватит и его) - родной блинчик Canon EF 50mm f/1.8 STM
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

не можу одного зрозуміти в цифрі :
матриця стендартного розміру.
як вдається на такий розмір нарізати все більше і більше мільйонів пикселів . і фото майже без шумів виходить.
шо це нова технологія ?
бо років 10 тому менше пикселів на  тій самій матриці давало кращі фото.
Мегапикселы в основном это рекламная замануха ;) поскольку большинство объективов имеют РЕАЛЬНУЮ разрешающую способность (при приведении к матрице) - 12-18 мегапикселов. Именно поэтому насколько мне известно жутко профессиональный Canon R3 будет иметь аж 20 МПа. Да и при съемке видео многомегапиксельная матрица больше греется.
   
Мегапикселы в основном это рекламная замануха ;) поскольку большинство объективов имеют РЕАЛЬНУЮ разрешающую способность (при приведении к матрице) - 12-18 мегапикселов. Именно поэтому насколько мне известно жутко профессиональный Canon R3 будет иметь аж 20 МПа. Да и при съемке видео многомегапиксельная матрица больше греется.

я логікою це десь здогадувався...
шо більше ніж 15- не наріжеш. фізично.
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Ivanseed щось злився... Де "теплі" плівкові фотки? Чекаємо  :)
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Спеціально для вудіка, його улюблені помідорчики.
Адаптер з af-s Nikkor 50 f/1.8
Якби я це робив з z лінзою, краї ь були чіткіші (це би було видно на комп'ютері під зумом тільки) і це б коштувало мені додатково 700 доларів.

   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Де "теплі" плівкові фотки?
Аналогове фото потрібно переглядати в реалі, "аналогово". Скани по суті та ж цифра з плівковим присмаком, тобто - не більше, ніж прев'юха.
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Секунду. Я вже "пофотогрофував", примеры выложил, первое, что под руку попалось за последние 2 недели. Ну покажите почему у Никона объектив под зеркало плохо работает через переходник. Пример фото. Просто интересно, неужели у этих лабухов все настолько плохо, что даже переходник нормальный слепить не смогли.

по аершє мені похер твої секунди
по другє фото не твої
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

по аершє мені похер твої секунди
по другє фото не твої
З чого ти це взяв?
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Полу-профессиональный зеркальный кроп очень хорошего уровня. Наверное один из лучших у Кэнон именно из зеркальных кропов на сегодняшний день. Вопрос в другом - он достаточно дорогой, как для кропа. Или речь идет о покупке б/у за пол-цены? Или наоборот хочется покупать к нему сразу полнокадровую оптику (а он это позволяет, на него можно ставить как недорогие EF-S, так и дорогие полнокадровые EF объективы), чтобы потом перейти на полный кадр?
Тоді з вибором не помилився. Можливо і дорогий, як для кропа, але нових фуллфреймів за ті гроші не бачив.  Напевно для початку дешевші, але на майбутнє цікаві будуть й дорожчі. В планах хотілося би перейти на фуллфрейм, але не буду загадувати на майбутнє. То ж було добре, якби розписали найкращі варіанти  в двох цінових категоріях.  В мене вже є фікс EF 50mm f/1.8 stm - хоча звісно й простенкий, але дуже радує якістю за свої гроші.
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

по аершє мені похер твої секунди
по другє фото не твої
фото його... ну, може, жінка знімала
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1071828.msg25573799#msg25573799
   
маю Нікон д5000 дзеркалку цифрову.
старенький.
продав усі обєктиви які мав раніше.
є кітовий. непоганий.
порадьте обєктив "на усі випадки життя" крім дальнобоя...
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

по аершє мені похер твої секунди
по другє фото не твої
Все, понял. Очередной мудак
Свободен, иди дальше рассказывай про стекла которые каждое к своему фотоаппарату ;)
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

порадьте обєктив "на усі випадки життя" крім дальнобоя...
Ну ты же в курсе, что на все случаи жизни - это зум, а зумы похуже фиксов будут. Если уж зум и "на все случаи жизни" - это 24-70. Они все отличные, что у Кэнона, что у Никона, что у Сигмы. У Сигмы это Sigma 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art Lens for Nikon, у чистого Никона - такой же Никон 24-70 f/2.8
   
Re: ФЗВ: допоможіть вибрати фото камеру

Можливо і дорогий, як для кропа, але нових фуллфреймів за ті гроші не бачив.
Прежде чем влезть в кроп, приценись к миррорлессу Canon RP. Почти те же деньги, но за полный кадр. Их сейчас сняли с производства в пользу более новых R6, так что допродают по довольно таки гуманной цене. Неплохой фотоаппарат.
   
Ну ты же в курсе, что на все случаи жизни - это зум, а зумы похуже фиксов будут. Если уж зум и "на все случаи жизни" - это 24-70. Они все отличные, что у Кэнона, что у Никона, что у Сигмы. У Сигмы это Sigma 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art Lens for Nikon, у чистого Никона - такой же Никон 24-70 f/2.8

2,8 мислиш вистарчить  майже на все ?
при недостачі світла без спалаху тре 1.4... ну то інакший обєктив тре...

пісєц. 35 тисяч гривень коштує :))))
про що і йде мова в суперечках тут.
по факту :)
   
Все, понял. Очередной мудак
Свободен, иди дальше рассказывай про стекла которые каждое к своему фотоаппарату ;)

та Пєльмєнь дупля не дає. не трать свій час на це чудо взагалі.
   
Тоді з вибором не помилився. Можливо і дорогий, як для кропа, але нових фуллфреймів за ті гроші не бачив.  Напевно для початку дешевші, але на майбутнє цікаві будуть й дорожчі. В планах хотілося би перейти на фуллфрейм, але не буду загадувати на майбутнє. То ж було добре, якби розписали найкращі варіанти  в двох цінових категоріях.  В мене вже є фікс EF 50mm f/1.8 stm - хоча звісно й простенкий, але дуже радує якістю за свої гроші.

в лінійці Кенона Олександр_1 компетентний.
я не один раз пересвідчився.
рекомендую прислухатись до порад.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія