Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..
Я что-то не помню, в каком году его выбрали.

   
справді, керівник патронатної служби, виходить - навіть не державний службовець...
   
справді, керівник патронатної служби, виходить - навіть не державний службовець..
Але це тягнеться з давніх-давень.
І тільки звернення до суду може покласти край цим перекосам.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

тс читає дурдом? ;)
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

В сентябре ещё Богдан говорил Зеленскому « до Нового Года поработаем и все» , видимо так решили кукловоды
   
Президенти ви всі (с/2) Вже дядька Аваков побував тепер черга консєрв єрмаків
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Суд відкрив справу через неподання Єрмаком декларації
https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/26/7245155/
Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом позафракційного нардепа Антона Полякова до голови Національного агентства з питань запобігання корупції через неподання Андрієм Єрмаком декларації.

Джерело: пресслужба суду

Деталі: Йдеться про декларацію за 2019 рік, яку Єрмак мав подати, як кандидат на посаду голови Офісу президента.

Від голови НАЗК Олександра Новікова вимагають надати припис президенту Володимиру Зеленському щодо проведення службового розслідування. Поляков хоче, щоб НАЗК змусило Зеленського з’ясувати причини неподання декларації Єрмаком.

Також нардеп вимагає визнати протиправною бездіяльність Новікова.

Суд вирішив розглядати справу за правила спрощеного позовного провадження.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

А подскажите, давно у нас президентом Ермак?.
Ну как.. с тех пор как поменяли КМ и силовиков. Типичный пассаж для каждого нового презедента.
   
Це почалося ще з Кучми (а може раніше) - командували і Табачнік, і Медведчук
   
А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..
Я что-то не помню, в каком году его выбрали.
Показати зображення...
Показати зображення...

 8-:
   
А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..
Я что-то не помню, в каком году его выбрали.
Показати зображення...
Показати зображення...

По-перше, не Єрмак, а хуйло. А по-друге - з моменту інаугурації ширмочки на прізвище Зеленський.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Дурник не Зеленський. Він же не за просто так зіграв роль президента в "Сватах" і в реалі. Дурниками є 73%
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Шоколадні знов "над сутичкою". :weep:
   
Шоколадні знов "над сутичкою". :weep:

А что, шоколадные виноваты, что избрали клоуна ?
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

А что, шоколадные виноваты, что избрали клоуна ?
нет, они виноваты что выпхали непроходную свыню. Куча ж кандидатов была.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Це почалося ще з Кучми (а може раніше) - командували і Табачнік, і Медведчук
Не так! Займалися підкилимними справами, кадровими перестановками, ще усілякими мутками, але не пригадую аби Кучма чи Януковіч делегували хоч якісь ВЛАСНІ повноваження! Табачнік "зустрічався з послами"??? Хіба з протокольних питань.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Сейчас президент заболеет вирусом на нервной почве , а тут уже и все готово
   
Шоколадні знов "над сутичкою". :weep:

Топа, Ви колись пробували дивитися у дзеркало?

 Ніхто ж ще не забув, як несамовито Ви волали спочатку за Зеленського, а потім, коли той почав на кожному кроці робити дурню, Ви миттєво встали у третю позицію, перевзулися,  і зробили вигляд, що Ви за нього не голосували!

А тепер Ви дуже намагаєтесь бути "над сутичкою", критикуючи і шоколадних, і зелених.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

А что, шоколадные виноваты, что избрали клоуна ?

  Де 54% шоколюбів?;o  Де, я Вас питаю?  :D
   
нет, они виноваты что выпхали непроходную свыню. Куча ж кандидатов была.

Любителі яблук винні, що любителі персиків нажерлися лайна, бо не пробивали завезення персиків на базар.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Топа, Ви колись пробували дивитися у дзеркало?

 Ніхто ж ще не забув, як несамовито Ви волали спочатку за Зеленського, а потім, коли той почав на кожному кроці робити дурню, Ви миттєво встали у третю позицію, перевзулися,  і зробили вигляд, що Ви за нього не голосували!

А тепер Ви дуже намагаєтесь бути "над сутичкою", критикуючи і шоколадних, і зелених.

  Я зараз відповім "по-домашньому для шуш", бо інше Ви не сприймаєте.
 
  Не пи..діть!
  Не пи..дііть!!
  І ще раз не пи..діть!!!
  Бодай один пост за Зе, де я його вихваляю!
  Га?
  І не кривіться "ліньки шукати".
  Бо НЕ БУЛО.

  У першому турі я голосував за Юлю, у другому - за Зе.
  Свій вибір вважаю правильним і зараз.
  "При пєці було б краще" і "з неба посипляться доляри" - рівнозначні вислови.

  А вереск "ти куйовий, бо за Зе голосував " доводить тільки одне - шоколизам і зєбуінам одна задача - зчиняти гвалт, аби суспільство не спромоглося на спротив.

  ШОНІЯСНА???

Останнє редагування: 26 березня 2020 10:14:18 від Топа
   
  Я зараз відповім "по-домашньому для шуш", бо інше Ви не сприймаєте.
 
  Не пи..діть!
  Не пи..дііть!!
  І ще раз не пи..діть!!!
  Бодай один пост за Зе, де я його вихваляю!
  Га?
  І не кривіться "ліньки шукати".
  Бо НЕ БУЛО.

  У першому турі я голосував за Юлю, у другому - за Зе.
  Свій вибір вважаю правильним і зараз.
  "При пєці було б краще" і "з неба посипляться доляри" - рівнозначні вислови.

  А вереск "ти куйовий, бо за Зе голосував " доводить тільки одне - шоколизам і зєбуінам одна задача - зчиняти гвалт, аби суспільство не спромоглося на спротив.

  ШОНІЯСНА???

Ніясно мені, чому Ви завжди  прикидуєтесь цнотливою дівою, та дуже зобіжаєтеся, коли до Вас звертаються не на "Ви" з великої літери та щось різко відповідають, і потім Ви довго  та настирно вимагаєте вибачень, адже самі  не гребуєте з першої ж фрази почати відповідати опоненту матом?

Ви або труси вдягніть, або хрестик зніміть, бо виглядаєте дурнувато. Особливо для особі чоловічого роду.

Останнє редагування: 26 березня 2020 10:19:26 від шуша
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Ніясно мені, чому Ви завжди  прикидуєтесь цнотливою дівою, та дуже зобіжаєтеся, коли до Вас звертаються не на "Ви" з великої літери та щось різко відповідають, і потім Ви довго  та настирно вимагаєте вибачень, коли самі   не гребуєте з першої ж фрази почати відповідати опоненту матом?

Ви або труси вдягніть, або хрестик зніміть, бо виглядаєте дурнувато. Особливо для особі чоловічого роду.
  Тобто по суті заперечень нема. Так і запишемо.

  ПиСи. Я до усіх на Ви звертаюся, поки не відчую нормальних дружніх(або недружніх, але нормальних) стосунків.
            Себто людина, як мінімум, при спілкуванні не пересмикує. B-)
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..
tyv

Це 3,14здєц, секретутка займається вирішенням державних справ, а Зьєбанан сидить в бункері
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Це 3,14здєц, секретутка займається вирішенням державних справ, а Зьєбанан сидить в бункері
По моїм спостереженням, реальних важелів управління Зе не має. Зіц прєдсєдатєль Фунт.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

73% выбрали на пост президента полного идиота а теперь удивленно так: президент а ты где? А вот там откуда вы его и достали... в квартале репетирует новые хохмы.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

73% выбрали на пост президента полного идиота а теперь удивленно так: президент а ты где? А вот там откуда вы его и достали... в квартале репетирует новые хохмы.

 Що збираються робити 27%?
 Ну так, "чіста по-жизні"?
 Співати сумних пісень про дебільних 73?
 Сильно допомагає? :facepalm:
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Ермак самозванец! Настоящий монарх Арсэн Единственный.
   
Що збираються робити 27%?
 Ну так, "чіста по-жизні"?
 Співати сумних пісень про дебільних 73?
 Сильно допомагає? :facepalm:

Ніфіга не збираються робити. Ну, у кого вийде, на лижі стануть або вже стали. А так між лузганням насіннячка прихильники певної політсили ліниво мордякою у лайно потикувати. бо більше вже нічого не зробиш, а так трошки моральної втіхи. І чого це Ви апелюєте до 27%, начебто це їх обов'язок - за Вами проблеми розгрібати? Відмовтесь від політичних прав, а тоді кличте, а то як якусь фігню створювати, то самі, а як рятувати, то "27%, допоможіть!", щоб на врятованому плацдармі знову щось дебільне утинати.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Ніфіга не збираються робити. Ну, у кого вийде, на лижі стануть або вже стали. А так між лузганням насіннячка прихильники певної політсили ліниво мордякою у лайно потикувати. бо більше вже нічого не зробиш, а так трошки моральної втіхи. І чого це Ви апелюєте до 27%, начебто це їх обов'язок - за Вами проблеми розгрібати? Відмовтесь від політичних прав, а тоді кличте, а то як якусь фігню створювати, то самі, а як рятувати, то "27%, допоможіть!", щоб на врятованому плацдармі знову щось дебільне утинати.
  Ну, може до Вас починає трохи доходити, що відчували люде, коли через три місяці Майдану більшість обрала засновника ПР.
  Процес пішов.
  Скільки відкриттів у Вас ще попереду! B-)
   
  Ну, може до Вас починає трохи доходити, що відчували люде, коли через три місяці Майдану більшість обрала засновника ПР.
  Процес пішов.
  Скільки відкриттів у Вас ще попереду! B-)

А до мене зразу дійшло після першого туру у 2019 році, що країни вже немає. Бо якщо самі мешканці валять свою хату, не даючи її відбудувати жодним чином, її не буде. Ми всі вже впали з обриву і летимо, які ще відкриття на мене чекають? Як відбувається сам процес смерті?
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

А до мене зразу дійшло після першого туру у 2019 році, що країни вже немає. Бо якщо самі мешканці валять свою хату, не даючи її відбудувати жодним чином, її не буде. Ми всі вже впали з обриву і летимо, які ще відкриття на мене чекають? Як відбувається сам процес смерті?

  Це стадія розпачу. Ми це пройшли у 14. Не думайте, що дно є.  B-)
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

 Порошочки вкотре демонструють позицію клінічних інфантилів.

    Ніфіга не збираються робити. Ну, у кого вийде, на лижі стануть або вже стали. А так між лузганням насіннячка прихильники певної політсили ліниво мордякою у лайно потикувати. бо більше вже нічого не зробиш, а так трошки моральної втіхи.

  Це логічно, з огляду на  їх вибір. B-)
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

  Я зараз відповім "по-домашньому для шуш", бо інше Ви не сприймаєте.
 
  Не пи..діть!
  Не пи..дііть!!
  І ще раз не пи..діть!!!
  Бодай один пост за Зе, де я його вихваляю!
  Га?
  І не кривіться "ліньки шукати".
  Бо НЕ БУЛО.

  У першому турі я голосував за Юлю, у другому - за Зе.
  Свій вибір вважаю правильним і зараз.
  "При пєці було б краще" і "з неба посипляться доляри" - рівнозначні вислови.

  А вереск "ти куйовий, бо за Зе голосував " доводить тільки одне - шоколизам і зєбуінам одна задача - зчиняти гвалт, аби суспільство не спромоглося на спротив.
  ШОНІЯСНА???
нє,  ну голосувати за нього,  то була дійсно ознака недалекості)
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Порошочки вкотре демонструють позицію клінічних інфантилів.

    Ніфіга не збираються робити. Ну, у кого вийде, на лижі стануть або вже стали. А так між лузганням насіннячка прихильники певної політсили ліниво мордякою у лайно потикувати. бо більше вже нічого не зробиш, а так трошки моральної втіхи.
  Це логічно, з огляду на  їх вибір. B-)
Як можемо бачити більшість мокакофілів з радістю та захватом топлять  за зеленого Віслюка.
   
  Це стадія розпачу. Ми це пройшли у 14. Не думайте, що дно є.  B-)

Навіщо розпач, що він дасть? Це стадія спокійного пофігізму. Бо ми мертві, нас вже немає і ніколи не буде. України немає і ніколи не буде (історія показує, що шанс створити країну надається пррблизно раз на сто років, я не доживу).  Хто зможе, нехай емігрує, хто не зможе, підуть у нові НКВСькі табори, вмруть від нових голодоморів, загинуть іхтамнєтами у якихось Сіріях, Лівіях чи Анголах. І нічого з тим вже зробити не можна.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

Як можемо бачити більшість мокакофілів з радістю та захватом топлять  за зеленого Віслюка.

 Вождізм - це хвороба.
 Порошки цього не розуміють.
 Просто давляться ненавистю до тих, хто не хворіє на обожнювання Пєці.
 Пігулок, щоб вилікувати це, нема.
   
Re: А подскажите, давно у нас президентом Ермак?..

нє,  ну голосувати за нього,  то була дійсно ознака недалекості)

 Одна звивина у мозку "пєцю верніть". :(
   
Порошочки вкотре демонструють позицію клінічних інфантилів.

    Ніфіга не збираються робити. Ну, у кого вийде, на лижі стануть або вже стали. А так між лузганням насіннячка прихильники певної політсили ліниво мордякою у лайно потикувати. бо більше вже нічого не зробиш, а так трошки моральної втіхи.
  Це логічно, з огляду на  їх вибір. B-)

Звичайно, логічно. Країни немає і ніколи не буде, будувати нема чого і немає як, тут же набігає натовп прихильники певної політсили, тимошенківців і так далі, вони у різні часи по-різному називаються, але суть одна, і стирають все на порох, а потім співають сумних пісень. От і залишається насіннячко лузгати та раз по разу вкидувати: "А ми ж казали".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія