Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тепер без воєнкомата за межі міста чи області ніззя буде ?

його викинуть в мусорку

Тобі натякають, що щоб доїхати до місця, де дають довідку, вже треба довідка.


   
з того що Залужний не піде на перемовини на умовах кремля.Та і повага у суспільстві до нього виросла неймовірно. Тобто ,основний таргет іпсо це Залужний.

Ага іпсо проти Залужного підписана Залужним і придумана його штабом...

Маразм ...


Не шукайте конспірології, там звичайна глупість окремих придурків. І вони всі відомі хто готував той документ на підпис  Залужному і самосу залужному наука не підписувати всяку херню неглядя...
   
У нас війна. 8 років.  З 24 лютого 2022 взвгалі тотальна війна. Постараюсь, як завжди, бути максимально ввічливим і культурним, панове : доволі значна частина нашого шляхетного і вельмишановного суспільства добродіїв повністю охуєла. Дякую за увагу і взагалі.  :give_rose:
Схоже все іде до підписання якоїсь хні.
Війна набридла вже і очевидно пиляльщиків до поставок зброї не пущають.
А тут в повітрі пахне баблом, великим на "відбудову".
Треба військових попустити (вже в процесі), по теліку розповісти про те, що з кацапами все одно якось треба жити, пропаганду війни треба прибрати(Жидков вже стараєтсья, це його цитата) ну і кругом пистіти про охуліарди баксів на відновлення і як ми все круто  забацаєм на західні гроші (особливо доставляє  читати про це під час повітряної тривоги).

ЗІ я пам'ятаю, якпройшов перший шок в 14 і інвесторам і туристам почали розповідати, що насправді війна десь далеко і всього на 5% території. А на інших все ОК і всє усталі ат вайни.
   
Схоже все іде до підписання якоїсь хні.
Війна набридла вже і очевидно пиляльщиків до поставок зброї не пущають.
А тут в повітрі пахне баблом, великим на "відбудову".
Треба військових попустити (вже в процесі), по теліку розповісти про те, що з кацапами все одно якось треба жити, пропаганду війни треба прибрати(Жидков вже стараєтсья, це його цитата) ну і кругом пистіти про охуліарди баксів на відновлення і як ми все круто  забацаєм на західні гроші (особливо доставляє  читати про це під час повітряної тривоги).

ЗІ я пам'ятаю, якпройшов перший шок в 14 і інвесторам і туристам почали розповідати, що насправді війна десь далеко і всього на 5% території. А на інших все ОК і всє усталі ат вайни.
не йде воно ні до якого підписання, що за дурня?  8-:
ЗСУ ще і 10% зброї яку світові виробники хочуть протестувати в протистоянні із зброєю   аналогічної до китайської не "поганяли". Маховик тільки-тільки почав розкручуватися. Тут мова про гроші набагааато більші ніж на відбудову знадобиться :-)o
   
Як що було, вибачайте

   
Схоже все іде до підписання якоїсь хні.
Війна набридла вже і очевидно пиляльщиків до поставок зброї не пущають.
А тут в повітрі пахне баблом, великим на "відбудову".
Треба військових попустити (вже в процесі), по теліку розповісти про те, що з кацапами все одно якось треба жити, пропаганду війни треба прибрати(Жидков вже стараєтсья, це його цитата) ну і кругом пистіти про охуліарди баксів на відновлення і як ми все круто  забацаєм на західні гроші (особливо доставляє  читати про це під час повітряної тривоги).

ЗІ я пам'ятаю, якпройшов перший шок в 14 і інвесторам і туристам почали розповідати, що насправді війна десь далеко і всього на 5% території. А на інших все ОК і всє усталі ат вайни.
Полная конспирологичная хрень.
   
Ага іпсо проти Залужного підписана Залужним і придумана його штабом...

Маразм ...


Не шукайте конспірології, там звичайна глупість окремих придурків. І вони всі відомі хто готував той документ на підпис  Залужному і самосу залужному наука не підписувати всяку херню неглядя...
Сцуко, соглашусь с люксом.
   
Як що було, вибачайте

https://twitter.com/view/status/1544309058634752001

Ой що зараз буде...
   
Як що було, вибачайте

https://twitter.com/view/status/1544309058634752001
Тут про місце проживання а не про перетин кордону областей
   
Кстати, а в чем прикол именно "в границах областей"?
Ухылянту разве сложно упасть на дно в собственной области, зачем ехать в другую?
Некоторые области в Украине попросторнее многих стран.
   
Ой що зараз буде...
Ничего не будет. Там все держится на другом законе.
   
Кстати, а в чем прикол именно "в границах областей"?
Ухылянту разве сложно упасть на дно в собственной области, зачем ехать в другую?
Некоторые области в Украине попросторнее многих стран.
Тут убеждают,что это чтоб ловить ухилянтов слинявших в другую область.
   
Тут убеждают,что это чтоб ловить ухилянтов слинявших в другую область.
Ага. А ухылянт, заныкавшийся в собственной области - он как бы и не ухылянт. :eyes:
   
Тут убеждают,что это чтоб ловить ухилянтов слинявших в другую область.
Для этого прийдется ставить блокпосты на всех проселочных дорогах и желательно колючку между областями
   
Для этого прийдется ставить блокпосты на всех проселочных дорогах и желательно колючку между областями
То ладно, у меня вопрос - а мерам Чернигова нужно получать такое разрешение? :gigi:
   
То ладно, у меня вопрос - а мерам Чернигова нужно получать такое разрешение? :gigi:

Ойц!

Не дай Боже ще й про Колю-Катлєту згадають...
   
тема вичерпана
з+++ли
   
Ойц!

Не дай Боже ще й про Колю-Катлєту згадають...
забанити за критику влади!!!!!
   
забанити за критику влади!!!!!

Мовчу, мовчу! :agree:
   
Нарахував між двома сусідніми областями (в одній живу я, в іншій близькі родичі) 10 доріг, це нормальних, не польових))
ще 2 залізниці з електропоїздами.

   
Ойц!

Не дай Боже ще й про Колю-Катлєту згадають...

Кстатє, Каклєта все ще в Празькому катлє ? Допомогу нє запрашівал ?  :gigi: 
   
Як що було, вибачайте

https://twitter.com/view/status/1544309058634752001

Ну так обмеження щодо зміни місця проживання і обмеження пересування між регіонами-не тотожні поняття. ГШ якраз і намагається ці поняття підмінити.
   
Так чим ця куйня закінчилась ?

Можна чи не можна їздити ?
   
4 млрд $ дефіцит кожного місяця. Партньори не справляються нажаль. Страшно уявити щоб було без них, але ні зброї ні грошей неддостатньо.

=AZVfIyeXRNsw5051RB7icbcA1pqJ07kT7C9zPhYlhwRIzCv0dFrdGXtibNKVOt7-_IC_LkKK5RC1W-khiV5KiQsIprWsadukyJQqxGYAAPfpJY8TvLU-ixKkgqStIxNABuOSXhztVNQGjJOX8YGzK01rY7T5_Y_EFJJrS6_h-3ePGA&__tn__=EH-R]

 Казначейство щоденно публікує дані про те, що після перерахування ЗСУ на його рахунках залишаються копійки. А якщо джерела наповнення обміліють?
   
ну сегодня даже сам президент наїхав ,мол чому без мого відома неподобства робите.аяяй.Якісь стрьомні депутати хайпанули цю тему ,потрібні люди розкрутили в інфопросторі ,а генштаб повинен доказувати що він не жираф.

  ГШ не повинен трактувати закони і робити дії, які виходять за рамки діючого законодавства.Залуж ний-війсковий і думає як військовий. Якщо для мирняка "Азот" і "Азовсталь"-підприємства, які дають робочих місця і купу грошей до бюджету, то для військових це просто "промка", яку потрібно використовувати як укриття. Для того, щоб збалансувати це, є відповідні державні органи. А в інтересах військових може бути і зачинити всіх по квартирах, і мобілізувати весь приватний автотранспорт, і використати ваше житло в якості укриття, і т.п. Якщо це дійсно необхідно, потрібні відповідні зміни до законодавства, а не бажання однієї людини, навіть якщо її прізвище Залужний.
   
ТРО та самая
в каждом городе
да какая такая ТРО в каждом городе?
У нас конечно все не так печально как в 2014. Когда военкомат был закрыт до 2015. Но никакой ТРО и не пахло пока орки не подошли к Вознесенску
Подготовка ТРО заняла где то полчаса
   
Якщо це дійсно необхідно, потрібні відповідні зміни до законодавства, а не бажання однієї людини, навіть якщо її прізвище Залужний.
Справедливо. А уверены, что вся придурь завертелась по желанию одного человека?
И, главное, что фамилия его Залужный?
   
От я читав це все і подумав - а чого військовий облік взагалі має бути прив'язаний до тої дурнуватої реєстрації? Зараз проблема знайти людину через телефон, месенджери, соцмережі? Надіслати ту повістку через СМС а не тикати в двері де її може ніхто і не побачити? Чому не можна  прийти в найближчий доступний військомат і просто дати свої реальні координати а не їхати за 100500 км до місця реєстрації і тратити час на паперову волокиту? Нам важливий результат чи сам процес?

От наприклад моя позавчорашня історія

Прийшла повістка за місцем реєстрації, там проживає по факту сестра, вони мене повідомила, надіслала фото (воєнкомат цього ж не міг зробити, правда? Притому що я там був в 2014 і дав свою реальну адресу і номер телефону).
Я реально проживаю в іншій області, за 120 км. Їхати далеко і самі знаєте що зараз з паливом.
Ми з братом вирішили на військові потреби  передати наш автомобіль ГАЗ-66, який стояв без діла. Там сказали - приганяйте, буде треба то повідомимо. Та машина довго стояла, я її готував, зняв метанові балони які військовим без потреби, ну і інші підготовчі роботи. "Роз'їздити" її не встиг в зв'язку з браком і дорожнечею бензину. Думаю по дорозі виявиться що їй ще бракує.
Вирішив їхати щоб і відігнати машину до брата і відвідати військомат. Дорога затягнулася, не буду перераховувати всі "сюрпризи", але приїхав я вже під обід з засмальцьованими руками, завантажив нові куплені шини, загнав її на шиномонтаж і поїхали ми у військомат. Зареєструвався і мені сказали з моїми документами йти до юриста.  Підходжу  - черга 4 чоловік. Рухається ДУЖЕ  повільно. Дійшло до мене, заходжу. "Ааа, куди ви йдете? Ви що не бачили що до 16-00 прийом". Кажу, їхав до вас 120 км, може якось зробите виключення? Дівчина-юрист - "Ааа, я фізично не можу... в мене навантаження-перевантаження..." і мало що сльози не бризкають з-під окулярів. "Прийдіть завтра... а, ні, в нас вихідний... післязавтра". Так і пішов з нічим. Вона не може папери 15 хв подивитися, а мене корови недоєні чекають дома.
От такі питання
Нафіга виписувати більше повісток ніж реально можуть опрацювати?
Як з цими "навантаженнями-перевантаженнями" вони зможуть ще й ці дозволи видавати?
Який брак резервів якщо там черги? Якщо реально брак то вони б мали попивати каву поки я прийду.
З  якими почуттями я маю звідти йти після такого? Гнав машину для війська з власного подвір'я, прийшов і отак відфутболили  :)
Що мені з тим далі робити? Їхати знову з неясними перспективами 120 км туди-сюди? Поїду, якщо від цього тим хто на фронті буде легше бити москаля...  :)
   
От я читав це все і подумав - а чого військовий облік взагалі має бути прив'язаний до тої дурнуватої реєстрації? Зараз проблема знайти людину через телефон, месенджери, соцмережі? Надіслати ту повістку через СМС а не тикати в двері де її може ніхто і не побачити? Чому не можна  прийти в найближчий доступний військомат і просто дати свої реальні координати а не їхати за 100500 км до місця реєстрації і тратити час на паперову волокиту? Нам важливий результат чи сам процес?

От наприклад моя позавчорашня історія

Прийшла повістка за місцем реєстрації, там проживає по факту сестра, вони мене повідомила, надіслала фото (воєнкомат цього ж не міг зробити, правда? Притому що я там був в 2014 і дав свою реальну адресу і номер телефону).
Я реально проживаю в іншій області, за 120 км. Їхати далеко і самі знаєте що зараз з паливом.
Ми з братом вирішили на військові потреби  передати наш автомобіль ГАЗ-66, який стояв без діла. Там сказали - приганяйте, буде треба то повідомимо. Та машина довго стояла, я її готував, зняв метанові балони які військовим без потреби, ну і інші підготовчі роботи. "Роз'їздити" її не встиг в зв'язку з браком і дорожнечею бензину. Думаю по дорозі виявиться що їй ще бракує.
Вирішив їхати щоб і відігнати машину до брата і відвідати військомат. Дорога затягнулася, не буду перераховувати всі "сюрпризи", але приїхав я вже під обід з засмальцьованими руками, завантажив нові куплені шини, загнав її на шиномонтаж і поїхали ми у військомат. Зареєструвався і мені сказали з моїми документами йти до юриста.  Підходжу  - черга 4 чоловік. Рухається ДУЖЕ  повільно. Дійшло до мене, заходжу. "Ааа, куди ви йдете? Ви що не бачили що до 16-00 прийом". Кажу, їхав до вас 120 км, може якось зробите виключення? Дівчина-юрист - "Ааа, я фізично не можу... в мене навантаження-перевантаження..." і мало що сльози не бризкають з-під окулярів. "Прийдіть завтра... а, ні, в нас вихідний... післязавтра". Так і пішов з нічим. Вона не може папери 15 хв подивитися, а мене корови недоєні чекають дома.
От такі питання
Нафіга виписувати більше повісток ніж реально можуть опрацювати?
Як з цими "навантаженнями-перевантаженнями" вони зможуть ще й ці дозволи видавати?
Який брак резервів якщо там черги? Якщо реально брак то вони б мали попивати каву поки я прийду.
З  якими почуттями я маю звідти йти після такого? Гнав машину для війська з власного подвір'я, прийшов і отак відфутболили  :)
Що мені з тим далі робити? Їхати знову з неясними перспективами 120 км туди-сюди? Поїду, якщо від цього тим хто на фронті буде легше бити москаля...  :)
Може досить свої прйопи перекладувати на державу

Важливо! Якщо метою переїзду є зміна місця проживання або відрядження, навчання, відпустка тривалістю понад 3 місяців, призовник зобов'язаний з'явитися в комісаріат і знятися з обліку для постановки на облік за новим місцем проживання - на що у такого призовника є рівно тиждень, такий же термін для постановки на облік за новим місцем проживання.
Крім цього, якщо не стати на облік у військкомат вчасно, поліція має право розшуку, затримання і навіть доставки осіб, які ухиляються від своїх військових обов'язків відповідно до частини 3 статті 38
   
Ще раз : в законі про воєнний стан чітко прописано що обмежувати пересування має право військове командування з військовими адміністраціями. Про цивільних слуг там нема нічого.
І це стосується не тільки чоловіків, чоловіки за замовчуванням мають сидіти на сраці рівно, а не бігти волонтерити на Буковель .
Окрім того, мають право - відчуджувати майно і транспортні засоби,  залучати на роботи і так далі.
Влаштували просто гидотний, мерзенний цирк.
І ми знаємо хто автор сценарію :(
   
Ще раз : в законі про вожнний стан чітко прописано що обмежувати пересування має право військове командування з військовими адміністраціями. Про цивільних слуг там нема нічого.
І це стосується не тільки чоловіків.
Окрім того, мають право - відчуджувати майно і транспортні засоби,  залучати на роботи і так далі.
Влаштували просто гидотний, мерзенний цирк.
І ми знаємо хто автор сценарію :(

І знаєм хто підписав цей сценарій 100% :-)
   
І знаєм хто підписав цей сценарій 100% :-)
О, дякуємо тобі, що просвітив і підняв вчасно гвалт що нас намагались нагнуть ці...нехароші люди, звернув увагу, а найвеличніший всіх врятував!!!
   
Ще раз : в законі про воєнний стан чітко прописано що обмежувати пересування має право військове командування з військовими адміністраціями. Про цивільних слуг там нема нічого.
І це стосується не тільки чоловіків, чоловіки за замовчуванням мають сидіти на сраці рівно, а не бігти волонтерити на Буковель .
Окрім того, мають право - відчуджувати майно і транспортні засоби,  залучати на роботи і так далі.
Влаштували просто гидотний, мерзенний цирк.
І ми знаємо хто автор сценарію :(

А кто опубликовал на сайте министерства и подписал сценарий?
Ермак Подоляк? Я угадал?
   
А кто опубликовал на сайте министерства и подписал сценарий?
Ермак Подоляк? Я угадал?
ГШ необходимы данные по мобилизационному ресурсу, для дальнейшего планирования войны. Это и ротационные мероприятия и организация учебных центров итд.
 Но воинствующие патриоты вдруг стали на сторону зеленского (довоенного) я не президент (гражданин) войны  :D .
 Ведь замаячила прекрасная перспектива о которой они мечтали, освобождать Крым и Донбасс с оружием в руках.
 Только как обычно, мечта сбылась, и от этого страшно до усирачки (в прямом смысле). И пошли отмазки. Хотя щас проблем пойти в войско нет. Но страшно! Понимаю, всем плять страшно. Только надо или честно сказать про это, или молчать. А то не хорошо получается 
   
ГШ необходимы данные по мобилизационному ресурсу, для дальнейшего планирования войны. Это и ротационные мероприятия и организация учебных центров итд.
 Но воинствующие патриоты вдруг стали на сторону зеленского (довоенного) я не президент (гражданин) войны  :D .
 Ведь замаячила прекрасная перспектива о которой они мечтали, освобождать Крым и Донбасс с оружием в руках.
 Только как обычно, мечта сбылась, и от этого страшно до усирачки (в прямом смысле). И пошли отмазки. Хотя щас проблем пойти в войско нет. Но страшно! Понимаю, всем плять страшно. Только надо или честно сказать про это, или молчать. А то не хорошо получается 
Та да все кругом трусы и вообще редиски. Казалось бы просто исправить "проеб", но нужно народ с навозом смешать.
   
Та да все кругом трусы и вообще редиски. Казалось бы просто исправить "проеб", но нужно народ с навозом смешать.
Чьи ошибки? Человек при смене места жительства обязан был стать на воинский учёт . Но он забил на это! И теперь как зайцев их ловят по всей стране что бы была понятная общая картина.
   
Чьи ошибки? Человек при смене места жительства обязан был стать на воинский учёт . Но он забил на это! И теперь как зайцев их ловят по всей стране что бы была понятная общая картина.
Пусть ловят, кто против. Зачем остальным на ровном месте геморрой устраивать?
   
Пусть ловят, кто против. Зачем остальным на ровном месте геморрой устраивать?
Геморой это когда ты начал воевать почти пять месяцев назад при минус десять, и продолжаешь при плюс 35!
 А это мелкие неудобства
   
Ще раз : в законі про воєнний стан чітко прописано що обмежувати пересування має право військове командування з військовими адміністраціями. Про цивільних слуг там нема нічого.
І це стосується не тільки чоловіків, чоловіки за замовчуванням мають сидіти на сраці рівно, а не бігти волонтерити на Буковель .
Окрім того, мають право - відчуджувати майно і транспортні засоби,  залучати на роботи і так далі.
Влаштували просто гидотний, мерзенний цирк.
І ми знаємо хто автор сценарію :(
тада ,автори за допомогою оборонців ужгородського котла грають в дуже небезпечну гру
   
Та да все кругом трусы и вообще редиски. Казалось бы просто исправить "проеб", но нужно народ с навозом смешать.
нема пройобу ,це війна ,закон прописаний під війну а не під пуканье розами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія