Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запорожье, пропала девочка, просят максимальный рт :help:

Дивитися треба за дітьми. Не можна такого віку дитину саму залишати ні на хвилину на вулиці. Тепер вже не повернеш..
   
якщо потягнуть раптом силою у машину, ніякі ваші нагадування не допоможуть



та то ясно! може просто дитина внаслідок вашої батьківської профілактики буде уважнішою, і не підійде близько до машини. до речі, тут в відні кілька місяців тому був подібний випадок - хотіли дитину затягнути в машину - дитина почала кричати, і люди швидко підскочили. знайшли швидко їх.
   
у мене цей період швидко закінчився. я і хотіла, шоби вона була самостійна і сама відповідала за себе і за свої вчинки.
Моя у неповних 24 роки одна подалася до далекої чужої країни
   
Как началась война так и пошло такое вот.... Донбассня сучая!
Хлебало своё закрой, генетический урод!
   
У машині обов"язково мають залишитися сліди дівчинки
   
так это не хата не моя
если хата не моя, просто мимо проходят
а нафига было ребенка блядью обзывать? у меня в голове не укладывается

я про всіх кажу. є такі, шо мимо пройдуть, а є такі, шо і каміння подадуть, шоби забити. про всіх уродів.
   
Моя у неповних 24 роки одна подалася до далекої чужої країни

і молодець, хай подивиться на світ і набереться досвіду.
   
та то ясно! може просто дитина внаслідок вашої батьківської профілактики буде уважнішою, і не підійде близько до машини. до речі, тут в відні кілька місяців тому був подібний випадок - хотіли дитину затягнути в машину - дитина почала кричати, і люди швидко підскочили. знайшли швидко їх.

слухайте, як ви це собі уявляєте?
по дорозі до школи дорогу не переходити?
а ця дитина не кричала? то може різниця у тому, як відреагували перехожі?
я вже не кажу, що кричати у такому випадку чи ні - це не вибір людини, там спрацьовує чиста фізіологія, якщо у тебе в стрессі віднімає голос, то ніяка батьківська профілактика цього не змінить
   
Михаил Прасол Номера на машине Донецкие

Михаил Прасол Убийца уроженец Запорожья

Проводятся следственные действия , на который присутствует и контролирует законность их проведения общественный обвинитель Михаил Прасол
   
У машині обов"язково мають залишитися сліди дівчинки

мирослава, ти довіряєш сьогоднішній мусарні? експертизі? я - ні. ноль довіри.
   
слухайте, як ви це собі уявляєте?
по дорозі до школи дорогу не переходити?
а ця дитина не кричала? то може різниця у тому, як відреагували перехожі?
я вже не кажу, що кричати у такому випадку чи ні - це не вибір людини, там спрацьовує чиста фізіологія, якщо у тебе в стрессі віднімає голос, то ніяка батьківська профілактика цього не змінить

ну йомайо! треба тренувати дитину. ясно? тре-ну-ва-ти провсяк випадок. ти зуби дитину навчив чистити? а в туалет ходити? так шо іди подумай.
   
тренувати противитися будь-якому насильству! кричати, царапатися, тікати, звати на допомогу, але не терпіти жодного натяку на _будь-яке_ насильство!
   
і на вербальне в тому числі! тому шо насильство може бути і завуальоване! моббінг, наприклад.
   
За  злочини Чикатило здається чотирьох невинних розстріляли. І слідчі експерименти були. І виїзди на місце злочину....  За Онопрієнка в Львівській тюрмі до смерті закатували випадково схопленого  львівянина Мозола (можу помилитися з призвищем). Ніхто з тих, хто підтасовував слідство не покараний.

У МВД, яке просрало все (вольно чи по наказу  звише) дуже великий соблазн заробити бонус блискавичним слідством... Дай Бог, щоб зловили дійсно винного, а не випадкового чувака, такого собі Мозола. А вести слідство мєнтовські орли вміють. Люди з часів Кучми-Яника залишаються на місцях...

Таке от...

І співчуття батькам дитини.
   
Хлебало своё закрой, генетический урод!

волька, ти забув, як ваша мусарня і ваш запорізький дурдом бабульку позаминулого літа оприходували? так це ж ваші місцеві уроди робили. аж поки історія на увесь світ не розголосилася і аж омбудсменша вмішалася. а скільки таких історій, про які ми не знаємо? отож.
хоча дамбаський кримінальний контингент обстановку там в запоріжжі не покращить, це теж ясно.

Останнє редагування: 13 червня 2015 17:32:01 від Vera
   
За  злочини Чикатило здається чотирьох невинних розстріляли. І слідчі експерименти були. І виїзди на місце злочину....  За Онопрієнка в Львівській тюрмі до смерті закатували випадково схопленого  львівянина Мозола (можу помилитися з призвищем). Ніхто з тих, хто підтасовував слідство не покараний.

У МВД, яке просрало все (вольно чи по наказу  звише) дуже великий соблазн заробити бонус блискавичним слідством... Дай Бог, щоб зловили дійсно винного, а не випадкового чувака, такого собі Мозола. А вести слідство мєнтовські орли вміють. Люди з часів Кучми-Яника залишаються на місцях...

Таке от...

І співчуття батькам дитини.

в этом случае и тело девочки, и урода нашла Самооборона
от них же идет и контроль следственных действий
   
в Киевском зоопарке на майские праздники, пока народ толпился в кассах, малютка 2-3 лет ходила вдоль дороги возле автомобилей, потом увязалась за мной и моим ребёнком. Мне пришлось минут 5 искать ее родителей.
Правильно тут пишут, очень важна бдительность окружающих.
Несколько дней назад девочка лет 10 плакала на остановке. Молодой парень единственный из всех на остановке поинтересовался в чем дело. Девочка забыла на каком номере маршрутки ей ехать, а телефон сел.
ещё наблюдала, как девочка лет 8-9 ехала со школы и все время разговаривала по телефону с мамой, где она проезжает, какая остановка следующая.
   
Дивитися треба за дітьми. Не можна такого віку дитину саму залишати ні на хвилину на вулиці. Тепер вже не повернеш..
На цеп посадити? Треба мати нормальну державу, а не те ліберальне уйобіще, що зараз. Державу, де б працювала міліція та прокуратура, і де б нормальних людей захищав закон від злочинців, а не так як зараз-міліція захищає покидьків від людей.
   
мирослава, ти довіряєш сьогоднішній мусарні? експертизі? я - ні. ноль довіри.
але ж вони мають бути зацікавленими затримати справжнього вбивцю
Бо якщо це липа, то ...боюся таке передбачати...але вбивства можуть відновитися
   
там в запоріжжі ще те кубло. я коли свою "судову справу" витягувала на світ божий, так багато про різні сфери запорізького життя і влади дізналася. та і про людей. може, візьмуться за місто накінець.
   
На цеп посадити? Треба мати нормальну державу, а не те ліберальне уйобіще, що зараз. Державу, де б працювала міліція та прокуратура, і де б нормальних людей захищав закон від злочинців, а не так як зараз-міліція захищає покидьків від людей.

Поки ми не маєм такої держави (а її такої ідеальної ще довго не буде)- треба усвідомлювати небезпеки для власних дітей і максимально дітей убезпечити. Вчити, тут Вера права. Але вона не розуміє різниці між Віднем і Запоріжжям. Ще раз кажу, власних дітей треба контролювати і бути небайдужими до чужих. У батьків нема іншого виходу. Безпечність може дуже дорого коштувати.
   
Ще про деяких батьків. Пару місяців тому очікували потягу з аеропорта Дюссельдорф. Людей на пероні майже не було, бо ми спізнилися - потяг тільки відійшов..
Поруч з нами намалювалася пара з дітьми - хлопчик років двох і малесенька дівчинка на руках у мами...
Досі пам"ятаю як у мене щоразу стискалося серце і обривалося все всередині, коли хлопчик, що невпинно гасав по вільному від людей перону, опинявся в декількох сантиметрах від краю...
Батьки спокійно розмовляли між собою, зрідка покрикуючи на хлопчика...
Розмовляли українською..
   
Поки ми не маєм такої держави (а її такої ідеальної ще довго не буде)- треба усвідомлювати небезпеки для власних дітей і максимально дітей убезпечити. Вчити, тут Вера права. Але вона не розуміє різниці між Віднем і Запоріжжям. Ще раз кажу, власних дітей треба контролювати і бути небайдужими до чужих. У батьків нема іншого виходу. Безпечність може дуже дорого коштувати.

я все чудово розумію. я сама з запоріжжя, і дитина там народилася. в школу в перший клас пішла в києві. в кінці другого класу ми в відень переїхали.

а шо стосується влади, нової вже - так я написала мейлів запорізькому депутату, на всі адреси. і ніякої відповіді. паламався інтернет, мабуть. так нафік така влада, я собі думаю?
   
[quote
Это что. У меня есть знакомая, которую, когда ей было 12 лет, группа мужиков на улице в машину затащила. Она вырывалась, кричала и просила прохожих помочь, так прохожие ее блядью обзывали, как потом оказалось, никто даже в милицию не позвонил.
Групповое изнасилование, чудом осталась жива.
Люди такие уроды.
[/quote]

Мені було десь 15 років. Йшла темним провулком на зупинку і причепилось два пьяні придурки. Вхопили і не відпускали. Я кричати почала і просити. Не відпускали. Метрів за 30 хлопець з дівчиною йшли, головною вулицею. Почули видно мене. Хлопець щось дівчині сказав і пішов прямо в темноту на мій крик. Дівчина лишилась чекати. Негідники побачила що до нас хтось йде і відпустили мене. Я побігла а той хлопець, побачивши що я вже далеко від них, повернувся до своєї дівчини. Вдячна йому дуже. Але що дивує... Я йшла жилим провулком. Прямо під вікнами приватних будинків. І ніхто навіть у вікно не визирнув, не те щоб вийти і допомогти. Навіть 22-ої години ще не було.
   


Як раніше писало “Громадське. Запоріжжя”, в місті було знайдено тіло 8-річної дівчинки.

Вже через 2 години ймовірного підозрюваного затримали бійці Хортицького полку. Власні джерела в Хортицькому полку розказали “Громадському”, чому саме цей автомобіль було заблоковано, а його водія заарештовано:

“Свідки, що бачили, як викрадали дівчинку, говорили про машину, начебто марки «Лада 2109». Проте, модель автомобіля дуже подібна до старого типу іномарки «Nissan». І саме цей автомобіль було зафіксовано відеокамерами 12 червня ввечері на острові Хортиця. Інших подібних машин в ліс не заїжджало. Машина пробула на території заповідника менше 20-ти хвилин. Сьогодні ж машину впізнали за характерною наклейкою на склі «У», а завдяки камерам вдалося розгледіти і номери з літерами «АН», – повідомляє джерело.

Сьогодні ж в визначеній машині було затримано, за попередніми даними, підозрюваного у викраденні та вбивстві 8-річної дівчинки.

UPD:
відео машини після затримання:
   
там в запоріжжі ще те кубло. я коли свою "судову справу" витягувала на світ божий, так багато про різні сфери запорізького життя і влади дізналася. та і про людей. може, візьмуться за місто накінець.

Самое смешное, Запорожье родной город рулевого СБУ Наливайченко, там вроде бы как до сих пор живут его родители, но кубло там действительно адское ....вот про мусоров .... http://zanoza-news.com/?p=48742
   
Поки ми не маєм такої держави (а її такої ідеальної ще довго не буде)- треба усвідомлювати небезпеки для власних дітей і максимально дітей убезпечити. Вчити, тут Вера права. Але вона не розуміє різниці між Віднем і Запоріжжям. Ще раз кажу, власних дітей треба контролювати і бути небайдужими до чужих. У батьків нема іншого виходу. Безпечність може дуже дорого коштувати.
Ваша порада з розряду якщо прорве трубу, то замість перекрити вентіль, треба ганчіркою воду вимакувати. Ви не зможете ПОСТІЙНО контролювати дітей. Просто ви не можете і не хочете визнати, що всі ці 24 роки не було ніякої "незалежності", а був суцільний розвал всього, до чого ліберали дотягнулись. Я ніколи не був ярим фанатом СРСР, але на тлі того уйобіща, що зараз-то був взірець профессіоналізму! Уявляєте, якби в часи Брєжнєва було подвійне вбивство дітей у Запоріжжі? Та це діло зразу б було на контролі в ЦК КПРС, у міністра МВД і глави КДБ. В Запоріжжя б приїхала зразу хрєнова туча слідаків з Москви, місцеве начальство пило б тоннами бром, тримтіло б над своїми партбілетами і рило землю в пошуках вбивць. Знайшли б стопудово, судили відкрито і розстріляли. А шо зараз? Пєтя чи Сєня свою сраку від дерибану відірвуть? Та на хєра воно їм потрібно?! Те саме і з мєнтами. Вони б, якби і хотіли, то ніфіга не знайдуть. Бо всіх профессіоналів за роки "незалежності" вижили, а зосталися ті, хто здатний проституцію та торгівлю наркотою кришувати. А якщо й піймають, то шо? Посадять, вийде, ще когось задушить, ми ж "гуманні"...

Останнє редагування: 13 червня 2015 18:20:22 від Нечай
   
а собачек пустить?
   
а собачек пустить?
До першої автобусної зупинки.
   
схожий
   
Синець на передпліччі як укус виглядає
   
Синець на передпліччі як укус виглядає

это называется плечом. предплечий практически не видно.
   
это называется плечом. предплечий практически не видно.

та пофіг. на правому біцепсі
   
м-дя... так и хочется сказать-ну ее, отмену смертной казни, на фуй. если обнаруживается соотв. днк на теле и вещах девочки, другие неопровержимые доказательства - надо все-таки в руки родителям и родственникам отдавать...

дикость, конечно, но предложить хочется :(((
   


есть вот такие приблуды
жпс трекер

хотя, слышал, их и из старого мобильника можно смастырить
   
Самое смешное, Запорожье родной город рулевого СБУ Наливайченко, там вроде бы как до сих пор живут его родители, но кубло там действительно адское ....вот про мусоров .... http://zanoza-news.com/?p=48742

аналіз текста статті показує, шо її написали почітатєлі сім'ї анісімова. чи вів він дружбу з запорізькими мусорами, чи вони були конкурентами - оце питання.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія