Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку

Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

Десь там плагає скакає стрпер Пшиниця

І бігти можу до-о-овго і швидко.
А ти?  :gigi:

   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

Ось моє новеньке знаряддя скоро вже буду кататися і ловити рибу на безме-е-е-жних канадських озерах:






   
давай іншу частину магазину
показуй
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

давай іншу частину магазину
показуй

Ага, ти вже про сир таке казав.
Пригадати?  :laugh:

Фото дошки зроблене в бейсменті в хаті за 750тис долярів за цінами 2009-2010 року. Вдвічі дорожчої, ніж твій курятник  :gigi:
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку

ловити рибу на безме-е-е-жних канадських озерах:
И чё там клюет?
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

И чё там клюет?

Щука, судак, короп, баси великоротий, малоротий, полосатий/срібляний. Є і окунь.
   
Ага, ти вже про сир таке казав.
Пригадати?  :laugh:

Фото дошки зроблене в бейсменті в хаті за 750тис долярів за цінами 2009-2010 року. Вдвічі дорожчої, ніж твій курятник  :gigi:
Херня питання.  свій дім я можу помацати пообговорювати
він є на фотографіях в гуглі  з самого початку життя 
а ти знайшовся жирна свинюка і почінаєшь писати херню
помятай тебє не існує ти примара  так що кезДи все що хочіш
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
nik

а ти знайшовся жирна свинюка


ну ти ба  :laugh:
   
 :lol:
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

Херня питання.  свій дім я можу помацати пообговорювати
він є на фотографіях в гуглі  з самого початку життя 
а ти знайшовся жирна свинюка і почінаєшь писати херню
помятай тебє не існує ти примара  так що кезДи все що хочіш

Ну, знаєш, тобі ж треба якось психологічно компенсувати свою добровільно надбану фізичну "переВАГУ́"
Ось ти з труханів і вистрибуєш, намагаючись хоч якось довести "форумним примарам" свої "досягнення"
Навіть не завжди розуміючи, що фотки з Волмарту - це йопаний встид, а не крутізна :laugh:


А от незакомлексованим (примарам) навіщо "самоутвєрждаться"?

Нє, ну, інколи можна таких як ти ставити на місце сиром по $20+/kg і фаршем по $15/kg

Хочеш, я зараз сфоткаю
1. надрізану ковбасу по $27/kg, яку я зазвичай їм з
2. сиром по  $18 /kg, запиваючи
3. листовим чаєм з Індії по $34/kg
зранку і вечором. 2 рази на день.

І поруч вставлю твої сосики по 3 чи 4 бакси за кіло і твій чай "Грейт Вел"ю" по 4 чи 5 баксів за пачку?  :laugh:
   
став ціну три мільйони  :lol:
і покажи чужий маєток і верищи що то твоє
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

став ціну три мільйони  :lol:
і покажи чужий маєток і верищи що то твоє

Якби я виставив себе на всєобщєє обозрєніє - як ти - тоді і був би сенс хвалитися-брехати .

А так - навіщо ? Перед ким хвалитися ? Перед такими ж "примарами" ?  :lol:

На, ось я взяв з одного з 3х холодильників (у нас на кожного по одному), що ближче лежало.
Ковбаса по 17, сири від 18 до 24. Тут десь на $120-130




Цей Пармезан, що на фотографії - 5 таких пляшок в холодильнику (на 3 місяці купую одразу) - мала його на спагеті любить сипати.

В інших холодильниках лежать beef tenderloin - свіженьке, курячі грудки без кістки та шкіри (заморозив кіла 3 чи 4), шинка Шнайдерс на кістці (є і свіжа і заморожена).
Є ще сир якийсь для малої - залиті парафіном шматочки грамів по 25 чи 30 - по-моєму $23 чи $24 за кіло.

А гімно, яке купуєш ти - я навіть в ті крамниці, де воно продається - не ходжу: не хочу дивитися на таких, як ти, півторацентнерних лантухів  :gigi:

Десь так.

А ти давай продовжуй відмивати килим в своєму "новому" моторхоумі за 40 тис. від собачої уріни та біжі до Волмарту взяти пару кіл фаршу "Great Value"  :(






Останнє редагування: 22 квітня 2021 06:26:05 від Пшениця
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку

Ну, знаєш, тобі ж треба якось психологічно компенсувати свою добровільно надбану фізичну "переВАГУ́"
Ось ти з труханів і вистрибуєш, намагаючись хоч якось довести "форумним примарам" свої "досягнення"
Навіть не завжди розуміючи, що фотки з Волмарту - це йопаний встид, а не крутізна :laugh:


А от незакомлексованим (примарам) навіщо "самоутвєрждаться"?

Нє, ну, інколи можна таких як ти ставити на місце сиром по $20+/kg і фаршем по $15/kg

Хочеш, я зараз сфоткаю
1. надрізану ковбасу по $27/kg, яку я зазвичай їм з
2. сиром по  $18 /kg, запиваючи
3. листовим чаєм з Індії по $34/kg
зранку і вечором. 2 рази на день.

І поруч вставлю твої сосики по 3 чи 4 бакси за кіло і твій чай "Грейт Вел"ю" по 4 чи 5 баксів за пачку?  :laugh:
8$ За фунт сыра? Так это обычный сыр. Там пармезан или романо.
Фарш $7 за фунт? Это цена обычного неплохого фарша в магазине. В рядовом сепермаркете абсолютно.
$27 кг колбаса?
Самая регулярная и часто жрущаяся ВСЕМИ в калифорнии Коламбус салями $7 - 250 гграмм.
Что за гавно ты ещь?
Ну, чай килограмами я не покупаю и вообще тут чай пьют лузеры и ретрограды.
Бля  ть ну и аудитория... один домом с прописяными коврами другой колбасой для котов хвастаются.

Причем оба суко оба украинца и нет чтобы, как китайцы,  помочь обсирают друг друга.
Сраная нация славяне.
Что москали что хахлы.

   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

8$ За фунт сыра? Так это обычный сыр. Там пармезан или романо.
Фарш $7 за фунт? Это цена обычного неплохого фарша в магазине. В рядовом сепермаркете абсолютно.
$27 кг колбаса?
Самая регулярная и часто жрущаяся ВСЕМИ в калифорнии Коламбус салями $7 - 250 гграмм.
Что за гавно ты ещь?
Ну, чай килограмами я не покупаю и вообще тут чай пьют лузеры и ретрограды.
Бля  ть ну и аудитория... один домом с прописяными коврами другой колбасой для котов хвастаются.

Причем оба суко оба украинца и нет чтобы, как китайцы,  помочь обсирают друг друга.
Сраная нация славяне.
Что москали что хахлы.

Ну да, звичайний. А який ще буває ? Незвичайний ? :D
Азіаго - мій улюблений з цсіх, що пробував. І всього $21,99 за кіло, якщо великими брилами брати. Меншими - дорожче.
Тут на фото ще є подвійно копчений (по-моєму, $12 чи 13 за 500 грамів), якийсь Чеддар 2 роки витримки ( $14? за 750 грамів) і для піци Signature Series Cracker Barrel (1.15kg - $16 чи 17).
Так, для разнообразія.

Чай кілограмами я теж не купую. На вагу. 3.50/100 грамів.
Хто у вас там "лузери" - мені пох. Я чай люблю, а каву на дух не переношу.

А "сир", який їсть Олдвуд на піці і кукурудзяних чіпсах - так то сиром навіть і не назвеш  :bueee:





Останнє редагування: 22 квітня 2021 07:20:52 від Пшениця
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

Причем оба суко оба украинца и нет чтобы, как китайцы,  помочь обсирают друг друга.

Тут ти неправий  :gigi:

   
8$ За фунт сыра? Так это обычный сыр. Там пармезан или романо.
Фарш $7 за фунт? Это цена обычного неплохого фарша в магазине. В рядовом сепермаркете абсолютно.
$27 кг колбаса?
Самая регулярная и часто жрущаяся ВСЕМИ в калифорнии Коламбус салями $7 - 250 гграмм.
Что за гавно ты ещь?
Ну, чай килограмами я не покупаю и вообще тут чай пьют лузеры и ретрограды.
Бля  ть ну и аудитория... один домом с прописяными коврами другой колбасой для котов хвастаются.

Причем оба суко оба украинца и нет чтобы, как китайцы,  помочь обсирают друг друга.
Сраная нация славяне.
Что москали что хахлы.
q

Чувак  :lol:  що ти кездякаєшь які сцяні коври в моторхомах вартістью більше 300 тисяч долярів на коври не сцуть
вдумайся іграшка більше 300 тисяч дол
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

q

Чувак  :lol:  що ти кездякаєшь які сцяні коври в моторхомах вартістью більше 300 тисяч долярів на коври не сцуть
вдумайся іграшка більше 300 тисяч дол

1. Була. 200. Як була нова. 15 років тому.

2. А вже другий і третій власники возили і собачок і котиків - невже їх вдома лишали?
Нє, ну сам подумай своїми мізками.

Ну а ти - четвертий чи вже навіть п"ятий власник - ти то все чисть та внюхуй )
У нас на одному місцевому ділершипі таке одробло автобус стоїть 2005 року із 23 тис миль (30 тис км) - !майже нульовка! і всього за $40K (ціна 50, але казав, що заморився продавати, то скине 20%) :gigi:
   
покажи  2006 класс А дізель  40 футів і мотором  400 коней мотор

перевести на аглійску зможешь чі допомогти ?
   
вдумайся іграшка більше 300 тисяч дол
   
Піздануться, ковбасники ковбасою міряються. :lol:
Кончені люди, як добре що ви уїпали з України.
   
Тут ти неправий  :gigi:

Показати зображення...

Різні варіанти Вудіка:

   
Якби я виставив себе на всєобщєє обозрєніє - як ти - тоді і був би сенс хвалитися-брехати .

А так - навіщо ? Перед ким хвалитися ? Перед такими ж "примарами" ?  :lol:

На, ось я взяв з одного з 3х холодильників (у нас на кожного по одному), що ближче лежало.
Ковбаса по 17, сири від 18 до 24. Тут десь на $120-130

Показати зображення...
Цей Пармезан, що на фотографії - 5 таких пляшок в холодильнику (на 3 місяці купую одразу) - мала його на спагеті любить сипати.

В інших холодильниках лежать beef tenderloin - свіженьке, курячі грудки без кістки та шкіри (заморозив кіла 3 чи 4), шинка Шнайдерс на кістці (є і свіжа і заморожена).
Є ще сир якийсь для малої - залиті парафіном шматочки грамів по 25 чи 30 - по-моєму $23 чи $24 за кіло.

А гімно, яке купуєш ти - я навіть в ті крамниці, де воно продається - не ходжу: не хочу дивитися на таких, як ти, півторацентнерних лантухів  :gigi:

Десь так.

А ти давай продовжуй відмивати килим в своєму "новому" моторхоумі за 40 тис. від собачої уріни та біжі до Волмарту взяти пару кіл фаршу "Great Value"  :(

У меня вопрос. А что в США не покупают мясные изделия и сыры на развес чтобы за один раз съесть? Я вижу одни герметичные упаковки, которые может быть две недели назад сделали. Разве максимальная свежесть продуктов, тем более скоропортящихся, не актуально в США? 
   
Піздануться, ковбасники ковбасою міряються. :lol:
Кончені люди, як добре що ви уїпали з України.

 :lol:  я не міряюся я споживаю
   
У меня вопрос. А что в США не покупают мясные изделия и сыры на развес чтобы за один раз съесть? Я вижу одни герметичные упаковки, которые может быть две недели назад сделали. Разве максимальная свежесть продуктов, тем более скоропортящихся, не актуально в США? 

две недели то свєжак
   
У меня вопрос. А что в США не покупают мясные изделия и сыры на развес чтобы за один раз съесть? Я вижу одни герметичные упаковки, которые может быть две недели назад сделали. Разве максимальная свежесть продуктов, тем более скоропортящихся, не актуально в США? 

Ото позорище от Kraft - некий продукт, почему-то именуемый пармезаном. Приличный пармезан покупают здесь в итальянских магазинах, где его и перемелят в порошок. Или в том же Trader Joe’s. Даже в потном Whole Food. Ну и все остальное - солидол с примесью молока...
   
Просьба ответить Пшеницю, т.к. с ТС никакого желания нет общаться.

Чтобы понятней было. Хлеб, мясные и молочные изделия желательно покупать с минимальным содержанием консервантов и максимально свежими. То есть с минимальным временем поставки от производителя к столу покупателя. Длительное хранение даже в герметичной упаковке вряд ли улучшает качество продуктов. ))
   
Просьба ответить Пшеницю, т.к. с ТС никакого желания нет общаться.

Чтобы понятней было. Хлеб, мясные и молочные изделия желательно покупать с минимальным содержанием консервантов и максимально свежими. То есть с минимальным временем поставки от производителя к столу покупателя. Длительное хранение даже в герметичной упаковке вряд ли улучшает качество продуктов. ))

У нас пекарня в 20 мин езды. И все свежее - от курятины до говядины, мёд и т.д. Прямо с ферм.
   
Просьба ответить Пшеницю, т.к. с ТС никакого желания нет общаться.

Чтобы понятней было. Хлеб, мясные и молочные изделия желательно покупать с минимальным содержанием консервантов и максимально свежими. То есть с минимальным временем поставки от производителя к столу покупателя. Длительное хранение даже в герметичной упаковке вряд ли улучшает качество продуктов. ))
Просьба пройдиое на…ХУЙ
   
Ото позорище от Kraft - некий продукт, почему-то именуемый пармезаном. Приличный пармезан покупают здесь в итальянских магазинах, где его и перемелят в порошок. Или в том же Trader Joe’s. Даже в потном Whole Food. Ну и все остальное - солидол с примесью молока...

Ну Вы правильно поняли мой вопрос. Точно также я препочитаю свежее пиво  баночному или бутылочному с годовым сроком хранения.
   
У нас пекарня в 20 мин езды. И все свежее - от курятины до говядины, мёд и т.д. Прямо с ферм.
У вас б***ь дє
   
Ну Вы правильно поняли мой вопрос. Точно также я препочитаю свежее пиво  баночному или бутылочному с годовым сроком хранения.

Чмочнік валі отсель
   
У вас б***ь дє

В Штатах.
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

У меня вопрос. А что в США не покупают мясные изделия и сыры на развес чтобы за один раз съесть? Я вижу одни герметичные упаковки, которые может быть две недели назад сделали. Разве максимальная свежесть продуктов, тем более скоропортящихся, не актуально в США? 

Все є.
Нема часу, аби за тим їздити на кожне харчування.  :D

Контроль за якістю харчів НВДЗВИЧАЙНО крутий.
Не дай Бог захворієш і знайдуть кишкову паличку в тому, що їв - то буде нічний кошмар для компанії.
Виплати для того, хто постраждав - то буде для мікроба в океані. Перевірки та закриття на цей період, штрафи та втрата довіри у покупців - це багато і багатомільйонні втрати.
По радіо оголошують і попереджують не їсти продукцію поки не розберуться, розповідають скільки людей і як тяжко захворіли, скільки в лікарні, чкільки померло

У нас одна місцева компанія очухувалася щось місяців 7 чи 8. Щось особ 20 чи 30 з"їло їхньої ковбаси. Було це десь 3 роки тому. Після такого "нахлобучування" її продукцію тепер можна брати без страху ))

Я їздю в крамницю десь раз на 3-4 тижні, де-чим затарююся і на півроку - в морозилку.
Мати 3 холодильники і морозилку повністю оплачується збереженим часом; крім того, коли бачиш гарний продукт на гарному розпродажі (типу, 40-50% знижка) - наприклад, tenderloin по 4-5 доларів за кіло, при "нормальній" ціні близько 10 - ну чого 5-6 кіл не взяти в морозилку ? - електрика виходить дарма.
Або морозиво, наприклад, взяв 5 пачок, бо 50% off, а воно за 3 тижні з"їсться.
Або той же сир.
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

Просьба ответить Пшеницю, т.к. с ТС никакого желания нет общаться.

Чтобы понятней было. Хлеб, мясные и молочные изделия желательно покупать с минимальным содержанием консервантов и максимально свежими. То есть с минимальным временем поставки от производителя к столу покупателя. Длительное хранение даже в герметичной упаковке вряд ли улучшает качество продуктов. ))

Все наше життя - баланс комфорту і потенційної небезпеки за цей комфорт. )


Ото позорище от Kraft - некий продукт, почему-то именуемый пармезаном. Приличный пармезан покупают здесь в итальянских магазинах, где его и перемелят в порошок. Или в том же Trader Joe’s. Даже в потном Whole Food. Ну и все остальное - солидол с примесью молока...

Ну, по-1. От не тринди, Крафт підробку не тулить, як би ти тут не пєтушився і не бив себе п"яткою в груди.

По-2. Місцеві "італійські" крамниці мають таке ж відношення до Італії, як і місцеві піцерії до тої ж Італії Он Вуд жере "пепероні піцу", хочеш фотку покажу "італійської піци" ? - не обригайся  :laugh:

По-3 . Продукт якісний, зроблений з натуральних продуктів, про "нафту і синтетику" можеш впарювати свою маячню тим, хто живе в Україні  - вони повірять. Якщо написано - з молока - значить з молока. А не з солідолу на пальмовому маслі  :K

По-4. Чи робився він за технологіями 400 літньої давності ?- так то мені начхать  :laugh: Головне, малій подобається і я знаю, що продукт якісний.

По-5. "У вас купують", але не ти.  :laugh:

По-6. Я взяв і дістав з холодильника що маю на цей момент. Покажи, що в тебе є в холодильнику на цей момент , ніщєта? :laugh:  "Козлячій сир"? (с)-ОлдВуд)  :laugh:

Останнє редагування: 23 квітня 2021 01:01:56 від Пшениця
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

Різні варіанти Вудіка:

Показати зображення...

Там "неслов"янську зовнішність" треба акцентувати  :D

А вообще, він дуже обіжається, коли його фотошоплять. Може натиснути "доповідь". Обідчівий як целка.

Останнє редагування: 23 квітня 2021 01:01:20 від Пшениця
   
Все наше життя - баланс комфорту і потенційної небезпеки за цей комфорт. )


Ну, по-1. От не тринди, Крафт підробку не тулить, як би ти тут не пєтушився і не бив себе п"яткою в груди.

По-2. Місцеві "італійські" крамниці мають таке ж відношення до Італії, як і місцеві піцерії до тої ж Італії

По-3 . Продукт якісний, зроблений з натуральних продуктів, про "нафту і синтетику" можеш впарювати свою маячню тим, хто живе в Україні  - вони повірять. Якщо написано - з молока - значить з молока. А не з солідолу на пальмовому маслі  :K


Parmesan Cheese (Pasteurized Part-Skim Milk, Cheese Culture, Salt, Enzymes), Cellulose Powder To Prevent Caking, Potassium Sorbate To Protect Flavor

Ты клинический идиот... БУГАГАГАГА!




   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

Parmesan Cheese (Pasteurized Part-Skim Milk, Cheese Culture, Salt, Enzymes), Cellulose Powder To Prevent Caking, Potassium Sorbate To Protect Flavor

Ты клинический идиот... БУГАГАГАГА!

І шо далі?

1. А ти що, знаєш складники справжнього пармезану, придурок? Що там в нього кидають, як він ферментується, що в нього додають? Чи ти думаєш в справжньому тільки молоко і сіль? :laugh:  Молоко та сіль - вийде творог, остолоп.
А за целюлозу, що я їм щодня в помідорах, капусті, хлібові, селері і овсянці я плачу 2-3 долари в день, ідіота ти шмат!
Ти в школі взагалі вчився, гідроцефальний ?

2. Ти знаєш, які складники кидають в тих "типу італійських" крамницях, де "хтось" (а не ти) їх купує?

3.  Покажи що в тебе є в холодильнику на цей зараз момент?  :K

Останнє редагування: 23 квітня 2021 01:25:41 від Пшениця
   
Re: Подорож через всю Америку з Орегону до Нью Йорку
Пшениця

Трололо, взагалі, таке, як я їм - тобі і не снилося.  :laugh:

Чорта лисого ти таке хоч в одній крамниці купиш








Останнє редагування: 23 квітня 2021 01:32:05 від Пшениця
   
старі фото прєшь їм років з десять
відкрий свою гілку і там тягни свій силос  :lol:
   
І шо далі?

1. А ти що, знаєш складники справжнього пармезану, придурок? Що там в нього кидають, як він ферментується, що в нього додають? Чи ти думаєш в справжньому тільки молоко і сіль? :laugh:  Молоко та сіль - вийде творог, остолоп.
А за целюлозу, що я їм щодня в помідорах, капусті, хлібові, селері і овсянці я плачу 2-3 долари в день, ідіота ти шмат!
2. Ти знаєш, які складники кидають в тих "типу італійських" крамницях, де "хтось" (а не ти) їх купує?



Ты тупой дегенерат, примерно на одном уровне в бурдюкомЬ. :)

https://altomontes.com

Пы.Сы. “Most Parmesan Cheeses In America Are Fake, Here's Why” Учи матчасть. :)



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія