Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цены на газ в Европе превысили $650

Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

отут помилка
зима тут ні до чого
кацапи зі своїх сховищ у Європі викачували газ по контрактах, тобто спеціально зменшували запаси
обидві причини. і це теж.
але формально, газпром контрактів не порушував.
ці дії газпрому мають більш психологічний ефект на ринки.

див. https://www.ft.com/content/5ec6b18d-c855-408d-acad-cb5779d101a8
(перекладати мені лінь)
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Сразу отвечу, если (когда) у нас будет синхронизирована система с ЕС  , то у ЕС нет излишков что бы нас выручать как РБ и РФ
Кацап, того тижня на Бурштині була глобальна аварія одразу на трьох котлах (привіт Олежці, знав би він як бурштинці 'люблячи' його хазяїна згадують). І Україна запросила екстренну допомогу від Словакії по електриці, і отримала її.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650
den

Хлопці
Закінчуйте ці розмови на основі 3 місячних трендів
Це як обговорювати кризу напівпровідників чи руди
Там теж цінник х2 або  х3 був
Потроху згорнулось  все
Вже руда 115 а не 230
І 3070 невигідно майнервм навіть з нижчими цінами

Тут в Британії траьлв з хавкою більш намущна
Бо для манюпаса в ЄС цінник опалення виросте до 1500 євро на рік
Замість 1200

   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650
den

Нагадаю що треба звернути увагу на події що було після 08 і особливо зими 09

   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

В Британії вже дві кантори здохли і це тіко початок.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

В Британії вже дві кантори здохли і це тіко початок.
газопостачальні?
ходять чутки що уряд може створити державну компанію. якщо почнеться повний піздорєз
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

А как вы собираетесь подерживать давление газа для восточных областей. Где у нас и сейчас просто происходит бухгалтерская операция. В.области берут рос.газ , а добытый газ мы замещаем уже на западной части страны, как вы это технически провернете?
:facepalm1:
Дурцебелло, ти слово 'Шебелинка' колись чув? Донбасянин, де у вас таких дебілів на роботу беруть?
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Всегда мобно найти компромисс.
Я згідний на компроміс - залишаюся в Україні, 'яка скоро замерзне@', а ти упiздуєш в сонячну воркуту
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Нагадаю що треба звернути увагу на події що було після 08 і особливо зими 09
і шо
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

газопостачальні?
ходять чутки що уряд може створити державну компанію. якщо почнеться повний піздорєз
Електро / газо. І ще деякі на грані. У мене, наприклад, тариф до кінця липня, а на даний момент будь-який новий мінімум на 40% дорожче  :facepalm:
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

:facepalm1:
Дурцебелло, ти слово 'Шебелинка' колись чув
а шо Шебелинка?
викачали давно ту Шебелинку,

ти би ще про Борислав згадав...

а зараз мус виходити з того що є зараз.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Кацап, того тижня на Бурштині була глобальна аварія одразу на трьох котлах (привіт Олежці, знав би він як бурштинці 'люблячи' його хазяїна згадують). І Україна запросила екстренну допомогу від Словакії по електриці, і отримала її.

Так этот энергоостров и синхронизирован, а остальная Украина Нет.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Я згідний на компроміс - залишаюся в Україні, 'яка скоро замерзне@', а ти упiздуєш в сонячну воркуту
Ну так себе компромисс

Если вы так с ГП будете договариваться, то забудьте про транизит после 24 и газ до дешевый(хотя я даже не знаю сколько это сейчас)
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

не п-издіть і х-уйню не пишіть.
У 2008-му у нас була місяць перекрита кацапами труба, і нічо - не тіки тиск тримали, а ще й гейропейцям, сцекунам, качали.
Так шо не п-издіть.
Не месяц а по факту транзит полностю прекратился с 7 января, а 20 уже транзит возобновлили.
Тогда многие предприятия которые зависили от гаща уменьшать промпроизводство, а население на уголь перевести. Также там нде могли перенастроли на газ своей добычи. Но 19 уже сдались и согласилисб на все хотелки газпрома.
Сейчас быдо бы еще эпичней
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Не месяц а по факту транзит полностю прекратился с 7 января, а 20 уже транзит возобновлили.
Тогда многие предприятия которые зависили от гаща уменьшать промпроизводство, а население на уголь перевести. Также там нде могли перенастроли на газ своей добычи. Но 19 уже сдались и согласилисб на все хотелки газпрома.
Сейчас быдо бы еще эпичней

кац предлагает сдаваться(с)
а чому так епічно ПРОСТО хуйло не завалив УКРАЇНУ в 2014-2019?!!! не треба і війни і "ихтамнетов заблудших на танках в отпуске в степях лугандона"??!!!
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

ок, війна війною, але ж по факту ти заправляєш авто кацапським бензином
і грєш хату кацапським газом.
тобто торгівля іде, бо мус.

Який смисл одягати рожеві окуляри?

А до чого тут рожеві окуляри?
Кацапи теж купують у ненависних їм пендосів та гейропейців купу всього
І навіть через Україну продовжували качати газ в 2014 році,хоча сам Хуйло говорив,що "с этой страной мы никаких договоров не заключали"
 
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Ну не за россиян а за взаимовыгодные договоренности. Всегда мобно найти компромисс.
Просто пока наши дебидлы введут нас в тупик и позору, пока не поздно наждо договориться

А нагадай:де ти був такий "правильний" в 2014 році,коли кацапи анексували Крим та вбивали українців на Донбасі?
Бо щось я не пригадую твоїх закликів до Росії про домоволеності :facepalm1:
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Ну так себе компромисс

Если вы так с ГП будете договариваться, то забудьте про транизит после 24 и газ до дешевый(хотя я даже не знаю сколько это сейчас)

Газпром залупився по суті не тільки проти України,але і цілої Європи.європейці,звичайно, заплатять,але вони дуже не люблять ненадійних постачальників,які шантажують покупців
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

кац предлагает сдаваться(с)
а чому так епічно ПРОСТО хуйло не завалив УКРАЇНУ в 2014-2019?!!! не треба і війни і "ихтамнетов заблудших на танках в отпуске в степях лугандона"??!!!
Ну хз, наверное он не хочет полноцннной войны.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

А нагадай:де ти був такий "правильний" в 2014 році,коли кацапи анексували Крим та вбивали українців на Донбасі?
Бо щось я не пригадую твоїх закликів до Росії про домоволеності :facepalm1:
Ну я тонда оффлайн больге общался с знакомыми на эту тему. Я всегда считал если обе стороны пошли наткомпромисс, то модно было разрулить конфликт
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Газпром залупився по суті не тільки проти України,але і цілої Європи.європейці,звичайно, заплатять,але вони дуже не люблять ненадійних постачальників,які шантажують покупців

В том то и прикол ГП контракты не нарушает и как говорил министр экономик Германии, у ГП ниразу не был нарушен контракт за 50 лет сотрудничества с Германией Он надежный поставщик. (Это кстати, я так понял алаверды сделал на 09 и 04 год нам еще)
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

А нагадай:де ти був такий "правильний" в 2014 році,коли кацапи анексували Крим та вбивали українців на Донбасі?
Бо щось я не пригадую твоїх закликів до Росії про домоволеності :facepalm1:

Кстати когда Крым был, так сопало что я был у тещи на 8 марта там. Билетв брали зарание за 45 дней. Помню за столом сидели, праздновали,  спросил прямоц вопрос кто из них хочет/будет идти на референдум. Около 15 чел было и все подняли руку. И то что Бендер я не видел в Киеве их не смущало
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Ну я тонда оффлайн больге общался с знакомыми на эту тему. Я всегда считал если обе стороны пошли наткомпромисс, то модно было разрулить конфликт

 :facepalm1:
Який компроміс? РФ порушила туєва купу міжнародних угод.
Чи ти вважаєш нормальним,що російські військові захоплюють урядовий квартал в Симферополі або блокують українські військові частини?
Так само надсилають дрг Гіркіна,Безлера і т.д. для роздмухування війни на Донбасі?
ОК.на який компроміс тоді мала піти Україна,коли захоплювали її територію? Твоя версія?
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Кстати когда Крым был, так сопало что я был у тещи на 8 марта там. Билетв брали зарание за 45 дней. Помню за столом сидели, праздновали,  спросил прямоц вопрос кто из них хочет/будет идти на референдум. Около 15 чел было и все подняли руку. И то что Бендер я не видел в Киеве их не смущало

Питання в тому,що твоя теща і решта колаборантів і близько не мали права розпоряджатись активами Нацбанку України в Криму або активами Львівської залізної дороги в Криму
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

В том то и прикол ГП контракты не нарушает и как говорил министр экономик Германии, у ГП ниразу не был нарушен контракт за 50 лет сотрудничества с Германией Он надежный поставщик. (Это кстати, я так понял алаверды сделал на 09 и 04 год нам еще)

Слухай,ну європейці не такі дурні.
Кацапи і в 2014 розказували "це не наші військові в Криму", коли всі все прекрасно розуміли
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Слухай,ну європейці не такі дурні.
Кацапи і в 2014 розказували "це не наші військові в Криму", коли всі все прекрасно розуміли
Конечно европейцы циники, поэтому и построили сп2
Еще раз это Германия пролабировали СП2 и защищала его и договорилпсь с Штатами.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Питання в тому,що твоя теща і решта колаборантів і близько не мали права розпоряджатись активами Нацбанку України в Криму або активами Львівської залізної дороги в Криму
Это 100%
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

:facepalm1:
Який компроміс? РФ порушила туєва купу міжнародних угод.
Чи ти вважаєш нормальним,що російські військові захоплюють урядовий квартал в Симферополі або блокують українські військові частини?
Так само надсилають дрг Гіркіна,Безлера і т.д. для роздмухування війни на Донбасі?
ОК.на який компроміс тоді мала піти Україна,коли захоплювали її територію? Твоя версія?
Сейчас например мы можем договорится вода в обмен на газ
Газ нам как ресурс нужен, им вода.

Если про 14 год, то я думаю если бы модно было какое-то коалиционное правительство единства сделать, то РФ поняла что ее активы в Украине защишены и далее чем захват квартала не было. Думаю и референдума не было бы
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Конечно европейцы циники, поэтому и построили сп2
Еще раз это Германия пролабировали СП2 и защищала его и договорилпсь с Штатами.

Ну не європейці,а конкретно Німеччина,яка останнім часом на підсосі у Хуйла
І будували хіба своїм коштом чи таки коштом Газпрому?
І це ми ще не почали говорити про газову директиву ЄС,якої наразі Газпром уникнути так і не зміг
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Сейчас например мы можем договорится вода в обмен на газ
Газ нам как ресурс нужен, им вода.

Если про 14 год, то я думаю если бы модно было какое-то коалиционное правительство единства сделать, то РФ поняла что ее активы в Украине защишены и далее чем захват квартала не было. Думаю и референдума не было бы

Ти себе взагалі чуєш? Акуєть.розмова йде про військову інтервенцію проти України з порушенням купи міжнародних угод,а ти пропонуєш домовлятись?
З ким?З кацапами?  :facepalm1:
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Сейчас например мы можем договорится вода в обмен на газ
Газ нам как ресурс нужен, им вода.

Если про 14 год, то я думаю если бы модно было какое-то коалиционное правительство единства сделать, то РФ поняла что ее активы в Украине защишены и далее чем захват квартала не было. Думаю и референдума не было бы

Вже в Харкові свого часу Яник домовлявся з кацапами стосовно ЧФ РФ.нагадати,чим все завершилось?
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Закінчуйте ці розмови на основі 3 місячних трендів
Ну если Китай и Азия решили сокращать выбросы и переходят на газ, то какие месячные тренды? Это надолго будет. Просто нет столько панелей, ветряков и газа пока.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Ну не європейці,а конкретно Німеччина,яка останнім часом на підсосі у Хуйла
І будували хіба своїм коштом чи таки коштом Газпрому?
І це ми ще не почали говорити про газову директиву ЄС,якої наразі Газпром уникнути так і не зміг
В проекте дофига европейских компаний, а то что лобировалла Германия, так а кому? Самый мощный игрок и должен лобировать.
Конечно пока не смог, но думаюьониьвсегда смогут договорится,
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Ти себе взагалі чуєш? Акуєть.розмова йде про військову інтервенцію проти України з порушенням купи міжнародних угод,а ти пропонуєш домовлятись?
З ким?З кацапами?  :facepalm1:

Есть такое как стадии принятия в психологии

Отрицание ...
Гнев ...
Торг ...
Депрессия ...
Принятие

У вас сейчас Гнев. Но хорошо что не вам вести переговоры
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Вже в Харкові свого часу Яник домовлявся з кацапами стосовно ЧФ РФ.нагадати,чим все завершилось?

А как это связано с событиями 14 года когда смена власти произошла(другой вопрос законно или нет)
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

(другой вопрос законно или нет)
О!!!
Кацапчик погнав Лахтинський наратив про законність.
Піди краще сраку поцілуй своєму хуйлу.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

О!!!
Кацапчик погнав Лахтинський наратив про законність.
Піди краще сраку поцілуй своєму хуйлу.
Ну блин чувак, у нас по соц опроспм даже треть населения это считает не законным.
Мне пофигу, я принял реальность.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Ну блин чувак, у нас по соц опроспм даже треть населения это считает не законным.
Мне пофигу, я принял реальность.
І мені пофігу, що і як у вас, кацапів, щітают.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Европа тоже шла на поводу у  [KA] и не искала альтернативные источники. От и мають.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Европа тоже шла на поводу у  [KA] и не искала альтернативные источники. От и мають.
Та Франція і Італія беруть газ з Алжиру та Лівії.
Кацапський ніколи не використовували.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія