Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

Якщо подивитись коефіцієнт народжуванності в Європі то це десь 1.2-1.3 на жінку. В США ситуація трохи краще, але за рахунок небілого населення. Якщо нічого не зміниться, то це означатиме що через одне покоління корінних європейців буде майже у два рази меньше ніж сьогодні, а через два покоління в чотири рази меньше. При цьому молоді буде все меньше, а молодь це основний драйвер економіки. Тобто потрібні мігранти і багато.

В той самий час ісламьский світ росте й дуже швидко. Африка також. Індія теж. Ісламська та африканська молодь буде потрапляти у Європу і в інші країни. Як ми бачимо на прикладі Франції де це вже відбувається, яка б не була розвинена культура, але вона не може конкурувати з релігією. Перш за все з ісламом. Ця молодь буде змінювати європейську культуру поки остаточно не поглине її. Скоріш за все це може трапитися навіть швидше, коли кількість представників іншої культури досягне певного критичного рівня. Вони можуть вирішити що годувати європенсіонерів немає змісту та просто відмінять пенсії або й просто виріжуть усіх.

У США ж буде суцільний БЛМ, допоки у інших не урветься терпець.

Чи це осознане рішення західної еліти? Або це просто історичний процесс і так мало статися?
   
Чи це осознане рішення західної еліти?

Yes.
   
Yes.

Які аргументи?
   
"Слішька мноґа людєй!"

Отож світовий уряд та генноцидна терапія на всіх.
   
Які аргументи?

Подивися на хоча б Policy Horizons Canada or Agenda 2030 etc.
   
"Слішька мноґа людєй!"

Отож світовий уряд та генноцидна терапія на всіх.

Людей і справді багато, але навіщо знишувати своє населення а не якесь інше?
   
Якщо подивитись коефіцієнт народжуванності в Європі то це десь 1.2-1.3 на жінку. В США ситуація трохи краще, але за рахунок небілого населення. Якщо нічого не зміниться, то це означатиме що через одне покоління корінних європейців буде майже у два рази меньше ніж сьогодні, а через два покоління в чотири рази меньше. При цьому молоді буде все меньше, а молодь це основний драйвер економіки. Тобто потрібні мігранти і багато.

В той самий час ісламьский світ росте й дуже швидко. Африка також. Індія теж. Ісламська та африканська молодь буде потрапляти у Європу і в інші країни. Як ми бачимо на прикладі Франції де це вже відбувається, яка б не була розвинена культура, але вона не може конкурувати з релігією. Перш за все з ісламом. Ця молодь буде змінювати європейську культуру поки остаточно не поглине її. Скоріш за все це може трапитися навіть швидше, коли кількість представників іншої культури досягне певного критичного рівня. Вони можуть вирішити що годувати європенсіонерів немає змісту та просто відмінять пенсії або й просто виріжуть усіх.

У США ж буде суцільний БЛМ, допоки у інших не урветься терпець.

Чи це осознане рішення західної еліти? Або це просто історичний процесс і так мало статися?
+===========================+
А скільки дітей(онуків) ти маєш?
   
При чому більше всього будуть генноцидити саме захід тому що єдине місце де індивідуалізм є цінністю. За що його і знищують на користь колективізму.
   
Подивися на хоча б Policy Horizons Canada or Agenda 2030 etc.

Я бачив. Навіть якщо це реальний план, це не дає відповідь на питання "навіщо".

Якщо ціль зменьшення насення, то логічніше почати с ісламських країн, Індії та Китайців. Європейці й так вимирають потроху.
   
Я бачив. Навіть якщо це реальний план, це не дає відповідь на питання "навіщо".

Якщо ціль зменьшення насення, то логічніше почати с ісламських країн, Індії та Китайців. Європейці й так вимирають потроху.

І знищити природніх колективістів?

Нє, треба спочатку використати масу силенну колективістів через необмежену іміграцію, дєрьмократично переголосувати закони знищуючі індивідуальні права і знищуючи Захід як такий, а далі вже все піде як по маслу.
   
вона не перша, і сподіваюся не остання
   


Мені здається захід хоче піти шляхом США,це зараз цивілізація,іслам,боротьба і т д. Через років 50 буде те саме що в штатах,вавілон,керований.
   
+===========================+
А скільки дітей(онуків) ти маєш?

До онуків мені ще далеко, дітей поки що двоє. Але у мене досі документи іноді запитують коли алкоголь купую.

А чому одразу перехід на особистості? Мені здавалось що люди науки вміють обговорювати ідеї, а не особистість співрозмовника. Розчарували.
   
І знищити природніх колективістів?

Нє, треба спочатку використати масу силенну колективістів через необмежену іміграцію, дєрьмократично переголосувати закони знищуючі індивідуальні права і знищуючи Захід як такий, а далі вже все піде як по маслу.

То проблема в індивідуалізмі, а не в кількості населення? Так він є не тільки у європейців наспраді.
   
Ач, вже й не шифруються... :X
 
   
Хіба це перший чи останній раз?
Мінялися люди, зникали країни, виникали релігії.
Все було, є і буде.
   
+===========================+
А скільки дітей(онуків) ти маєш?

гарне питання
   
Хіба це перший чи останній раз?
Мінялися люди, зникали країни, виникали релігії.
Все було, є і буде.

 Звичайно. Все тече і все минає.

Але питання в тому куди дивиться західна еліта. Чи їх все влаштовує? Чи її вже немає і ніхто нікуди й не дивиться?

Та ж Римська імперія якось намагалась весь час відтермінувати свою загибель.
   
гарне питання

Насправді погане, але я відповів.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1103992.msg25510098#msg25510098

Народжуваність стрімко падає. І світ до цього не готовий
   
То проблема в індивідуалізмі, а не в кількості населення? Так він є не тільки у європейців наспраді.

Ти багато бачив лібертаріанців в східних країнах?
   
Але питання в тому куди дивиться західна еліта. Чи їх все влаштовує? Чи її вже немає і ніхто нікуди й не дивиться?

Иліта сказала в морг, значить в морг.
   
Сорос, падлюка, придумав презервативи.
   
Насправді погане, але я відповів.

вже побачив


обирають сім'ї. не хочуть зараз мати багато дітей. нецікаво хочуть побільше погуляти, хочуть кар'єру
я сам зацікавлений в онуках. але поки рано каже дочка. десь під тридцять планує. і так майже всі в районі 25. дітей заводять в цьому віці в Україні зараз одиниці.

   
   
Сорос, падлюка, придумав презервативи.
А також гумових бап, вібратори, і ґомосєків. :(
   
Сорос ще античну цивілізацію знищив, нацькувавши на розбещених римлян та греків гунів, вандалів, готів.
   
Треба розуміти що зараз остання стадія знищення заходу. Однією з перших був загін жінок до роботи і підвищене оподаткування. Так-так - соросята будували Державу.
   
Та ж Римська імперія якось намагалась весь час відтермінувати свою загибель.
Асимилюючи варварів?
Те саме робить захід.
   
До онуків мені ще далеко, дітей поки що двоє. Але у мене досі документи іноді запитують коли алкоголь купую.

А чому одразу перехід на особистості? Мені здавалось що люди науки вміють обговорювати ідеї, а не особистість співрозмовника. Розчарували.
+===========================================================+
Це не перехід на особистості - це перехід на ідеї, що реалізує дописувач.
Бо занадто часто тут, на ФУПі, висувають вимоги, які не підкріплені
власними діями. Бо у мене 2 сина та вже 4 онуків та онучок,
а молодший син ще нежонатий...
А моя точка зору на проблему: занадто багато людей там в містах.
В природі при перевищенні деяких норм щільності осіб на площу
вмикається природній механізм захисту від перенаселення.
У людей це ще накладається на виверти "суспільної думки"...
   


Шо? Опять?  :laugh:
   
Сорос ще античну цивілізацію знищив, нацькувавши на розбещених римлян та греків гунів, вандалів, готів.

Сорос та йому подобні це просто паразити які паразитують на системі суспільного паразитизму - Державі.
   
+===========================================================+
Це не перехід на особистості - це перехід на ідеї, що реалізує дописувач.
Бо занадто часто тут, на ФУПі, висувають вимоги, які не підкріплені
власними діями. Бо у мене 2 сина та вже 4 онуків та онучок,
а молодший син ще нежонатий...
А моя точка зору на проблему: занадто багато людей там в містах.
В природі при перевищенні деяких норм щільності осіб на площу
вмикається природній механізм захисту від перенаселення.
У людей це ще накладається на виверти "суспільної думки"...

непогана теорія
правда не працює поки що в Індії наприклад
   
Наприклад. На чому зараз паразитують Ґєйци? На Державних бюджетах які виділяють міл'ярди на зміїну олію.
   
Але питання в тому куди дивиться західна еліта. Чи їх все влаштовує? Чи її вже немає і ніхто нікуди й не дивиться?
Що повинна зробити західна еліта, аби біляві Гретхен на радість тобі почали єбстісь без контрацепції із блакитноокими Свенами? Чим ти переконаєш секулярну освічену Гретхен витратити все своє життя з 16-20 років на виховання дітей, а не на кар'єру та розваги?

Ось Оля Тейлор вважає, що всі одразу забудуть про контрацепцію, як тільки відмінити пенсіонерів. Тобто, працюй, доки не впадеш. Коли я чемно почав вказувати недоліки подібної логіки, у Оля трапився приступ шизи і вона стала мене називати пенсіонеркою, яка смокче гроші майбутнього покоління :gigi:
   
Асимилюючи варварів?
Те саме робить захід.

Так і в цілому хоча Римська імперія і зникла (бо всі імперії занепадають) а от Західна цевілізація ні
   
Сорос
Монгольською навалою знищив розвинену середньовічну арабську цивілізацію, тому що вони стали на небезпечний шлях відкриття радіокомп'ютерів, які Сорос використовує для контролю рівня вітамінів в організмі людей.
   
Все буде Кандагар!  (tu)
   
А критерии разные. Возьмем антялигентную каку брУссельскую сИмью. Ребенок: вырастить до универу: минимум 200 000 евров. Универ, жиЛЛё, биЛЛё ( у некоторых и машинка)- 100 000 евро,с машинкО до 130 000.  (минимум). Ну то да сё. Ну каку поездку подарить,ну помочь хотя бы по минимуму... Самое меньшее 350 000 евро. Под 400 000 долляров, а с легкими понтами ( какой спорт, музыка, балет, гимнастика в детстве) под 500 000 долляров. на 25 лет,ну тык по 18-20 тысяч в год. От 1500 до 2000 евро в месяц. Дороговато так. Ну одного можна. Двух, тут ужО  сумма тянет  от 3000 евров в месяц аж до 5000,если еще и няньки. Все могут потянуть?

  Опять таки,а чего размножаться как кролики? А культурная жисть? А путешествия? А папе Порше на кризЕс среднего возраста? А маме брюлики? Может тоже какой Ягуар? А то сексизмЪ сплошной. Куда столько детей?

 Другое дело,кака умеренно террористическая арапская сИмья, где дети: Ахмет, Абдула, Зулейка, Махмуд, Мухамед, Мойша (ну это мама подгуляла,когда папа паломничал в Медину).  :D  Поделить лепешку, штаны от старшего брата, какой универ? В 19 в шахиды,да и Британия или Германия поможет. B-)  Экономия! Если половину дИтёв взорвать...

Останнє редагування: 26 липня 2021 19:14:52 від Wolter
   
znishennja zahidnoi czivilizaczii, ii czinnostey- se meta zhidiv na shljahu vstanovlennja svitovoi zhidivskoi diktaturi.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія