Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знайомтесь, це Ромео!

Re: Знайомтесь, це Ромео!

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

а шабунин тут причем?
купили участок аж за 15 тыс долл. на осокорках (дачи) километров 7 от метро
деньги дали родители лены в долг. они им потом отдавали.
 потом лена его жена продала квартиру в киеве на борщаге!
 а остаток застройщик что строил дом дал расрочку
дом из дсп! 100 метров кв. (канадская технология)
стоил 80 тысяч со всем. мебелью и тд.
тот кто стоил ему дом мой хороший товарищь
поэтому я все знаю
да и лену с шабуниным я знаю лично
да он истеричный  но человек принципиальный и честный
ездит на старом лансере
цена которого тысяч 5


Останнє редагування: 4 січня 2018 15:06:39 від Изя Шниперсон
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

От ті що бурчать, заздрять, кричать зрада, хай
самі попробують так провернути - мати тата не з кривими руками і з розумом,
не спитись, а підхопити і розкрутити бізнес...
Це постійна, виснажлива робота ...

   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Мінімізація-- це законний спосіб зменшити податки шляхом наприклад зписання видатків підприємства.
Ухилення--це незаконний спосіб не платити податки.
І козли з податковоі уважно стежать і за першим і за другим.

що незаконного зробив той Ромео?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

От ті що бурчать, заздрять, кричать зрада, хай
самі попробують так провернути - мати тата не з кривими руками і з розумом,
не спитись, а підхопити і розкрутити бізнес...
Це постійна, виснажлива робота ...

так и есть
а вот что ты скажешь по поводу пгокугогов, олесика и тд?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

А можно мне два таких бимера ? за 45 000 грн ?
Готова платить сегодня.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

мінімізація це коли в межах закону обираєш найбільш сприятливий метод оподаткування
наприклад працюєш як ФОП на єдиному податку

що поза межами закону зробив цей Ромео? 
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

нене, валюта не подходит. Мне в грн так же сумма :)
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

а вот что ты скажешь по поводу пгокугогов, олесика и тд?
тема притягнута за вуха
пишуть босяки/голота - "...до аснаванья, а затем.."
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

У Заліщук откаий Ленд Ровер і нема ніякого бізнесу  :pooh_lol:

Показати зображення...
Показати зображення...

чесним антикорупцілнерам можна мати елітні квартири і дорогі іномарки.
а от баригам-корупціонерам - не можна!

невже це не очевидно?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

чесним антикорупцілнерам можна мати елітні квартири і дорогі іномарки.
а от баригам-корупціонерам - не можна!

невже це не очевидно?

ти так вважаєш?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Вище почитайте--- батько будував квартири вже дуже давно-- грощі є.
Ці всі моменти з оформленням--- мінімізація оподаткування--- любий нормальний підприємець так робить.
Це чесніше ніж офшори як на мене.
Хоча й офшори-- законна схема.
тогда после продажи он должен заплатить подоходный налог. И где б***ь?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

тогда после продажи он должен заплатить подоходный налог. И где б***ь?

звичайно

У разі коли продавець нерухомості є резиден­том (громадянин України або особа, яка має місце проживання в Україні згідно з підп. 14.1.213 п. 14.1 ст. 14 ПКУ), доходи, отримані від продажу об’єктів не­рухомості, обкладатимуться ПДФО за ставкою 5%. Його платять громадяни України, які продають не­рухомість більше одного разу протягом звітного податкового року, а також ті, хто продає нерухомість що знаходиться у праві власності менше трьох років.


до речі якщо б продавали від юр особи ставка була б вище 

ще і в цьому собака порився
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Не 5% , а  13%
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

мда
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

А можно мне два таких бимера ? за 45 000 грн ?
Готова платить сегодня.
Дайте три
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Звільнився я вже))-- можу побалакати))
Ще разочок))---
Звичайнісінька практика знайти законні шляхи мінімізувати своі податки.
В першу чергу -- його бухгалтер мала би йому порадити як то краще зробити.
Все що він змушений платити по закону-- він платить.
Там де може обійти-- також по закону-- обходить.
Кожна нормальна людина на його місці робила би саме так.
Це-- звичайна справа.
Ті хто тут репетують-- або ніколи бізнеса свого не мали, або ніщєброди)), або лицеміри.
про авто---
Любий більш- менш нормальний нотаріус підкаже вам яким чином купити авто за 45 000 грн по документах і ще якісь кошти дати налом.
Любий--- і це буде законний спосіб.

пс. Скажу більше--- чому ви так дивуєтесь?
В тій самій Німеччині бізнесмени такого рівня роблять абсолютно те ж саме--- всілякими шляхами шукають можливості продати що- небудь за чорний нал, а не за офіційні гроші.
Абсолютно нормальна практика. Єдини що ім там тяжче- важче це зробити.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Любий більш- менш нормальний нотаріус підкаже вам яким чином купити авто за 45 000 грн по документах і ще якісь кошти дати налом.
Любий--- і це буде законний спосіб.

 :facepalm1:
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

:facepalm1:

Таке враження що ви не в Украіні живете?))
Якого хрєна я маю платити податки там де я можу цього уникнути абсолютно законним шляхом?)))
А суки в податковій або в раді будуть видумувати як з мене ще щось взяти-- при цьому користуючись своім положенням вони в порівнянні зі мною катаються і живуть в на порядок кращих умовах.(((
Сукам--- х...)))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Таке враження що ви не в Украіні живете?))
Якого хрєна я маю платити податки там де я можу цього уникнути абсолютно законним шляхом?)))
А суки в податковій або в раді будуть видумувати як з мене ще щось взяти-- при цьому користуючись своім положенням вони в порівнянні зі мною катаються і живуть в на порядок кращих умовах.(((
Сукам--- х...)))

отримувати гроші чорною готівкою не є не те що абсолютно законним
є кримінальним злочином після відповідною суми

Кримінальний кодекс України, Стаття 212. Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)

ч.1 Умисне ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності або особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи чи будь-якою іншою особою, яка зобов’язана їх сплачувати, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у значних розмірах, –
карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ч.2 Ті самі діяння, вчинені за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у великих розмірах, –
караються штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ч.3 Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені особою, раніше судимою за ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), або якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах, –
караються штрафом від п’ятнадцяти тисяч до двадцяти п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.



Останнє редагування: 4 січня 2018 16:51:17 від Potato
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

отримувати гроші чорною готівкою не є не те що абсолютно законним
є кримінальним злочином після відповідною суми

Кримінальний кодекс України, Стаття 212. Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)

ч.1 Умисне ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності або особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи чи будь-якою іншою особою, яка зобов’язана їх сплачувати, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у значних розмірах, –
карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ч.2 Ті самі діяння, вчинені за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у великих розмірах, –
караються штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ч.3 Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені особою, раніше судимою за ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), або якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах, –
караються штрафом від п’ятнадцяти тисяч до двадцяти п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Показати зображення...

Ну і не суки?))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Блін.
Взяв і #Зраду на рівному місці розніс(((
Ромео Скрипа---разом з своім батьком( батько давно почав і не так давно долучив сина)--- співзасновники фірми яка будує багатоповерхівки в Чернівцях.
Те що він записав на себе квартири з нещодавньо побудованого будинку-- така собі своєрідна лазєєчка щоб заплатити менше податків.
Але це-- абсолютно законний спосіб-- і напевно чесніший ніж офшори.
Також Ромео-- меценат і благодійник-- багато коштів витрачається на благодійництво, спортивні заходи у місті.
Фірма велика, грощі великі--- може собі дозволити людина.
пс. Взагалі наскільки знаю від друзів--- нормальний пацан.))
ппс. На весіллі в нього Полякова співала))( тоді ще не така зірка була-- я з нею зписувався на рахунок корпоративу)))
А где можно Х6 купить за 46 тыс. грн.?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

як  порошкаті  захищають свого ,  афуєть
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

 Де купити біемдабі  ото таку  ікс-шість за  45 000 грн ?  Готовий  прямо зараз забрати .Бляху  таку  за 50000 хер купиш

   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Картопля згоріла в антикорупційному вогні квартирооптимізму.
Так буває з індивідуумами які ніяк не можуть , не мислять життя без поводиря.
Ну як донести до мозку бульби, що бізнесмен що купляє на 10 млн.нерухомість - то нормально, а коли це ж робить журналіст - підозріло?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

А где можно Х6 купить за 46 тыс. грн.?

Зрадойоби як тузік кісточку будуть тягати цю дурню.
Ні не можна, бо не буде такої оцінки при видачі рахунка-довідки при переоформленні ТЗ.
Бо є чіткі критерії оцінки, бо з цього платиться мито і внесок у ПФ.
Ні один оцінщик на це не підпишеться.
Ну, гризіть далі цю пустишку. Може хоч власною слиною наїстеся :lol:
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Картопля згоріла в антикорупційному вогні квартирооптимізму.
Так буває з індивідуумами які ніяк не можуть , не мислять життя без поводиря.
Ну як донести до мозку бульби, що бізнесмен що купляє на 10 млн.нерухомість - то нормально, а коли це ж робить журналіст - підозріло?

нащо він це робить?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Його дружині Ользі також дуже щастить з "шаленими розпродажами" - вона придбала BMW X6 за 45 тис грн, ринкова вартість якого 38-46 тис доларів

Тут к слову ничего удивительного. 99% авто на вторичке по бумагам продаются за 45-49 тис грн потому как 50 предел наличного расчета, а забрасывать на счета $ или терять на конвертации никто не хочет, на налоговики забивают на это болт.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Зрадойоби як тузік кісточку будуть тягати цю дурню.
Ні не можна, бо не буде такої оцінки при видачі рахунка-довідки при переоформленні ТЗ.
Бо є чіткі критерії оцінки, бо з цього платиться мито і внесок у ПФ.
Ні один оцінщик на це не підпишеться.
Ну, гризіть далі цю пустишку. Може хоч власною слиною наїстеся :lol:

це ж і питання
виходить він чи продавець підкупили оцінника і той пішов на кримінал
тож виходить вже злочинна група
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Тут к слову ничего удивительного. 99% авто на вторичке по бумагам продаются за 45-49 тис грн потому как 50 предел наличного расчета, а забрасывать на счета $ или терять на конвертации никто не хочет, на налоговики забивают на это болт.

та і податки ніхто платити не хоче. це зрозуміло
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

це ж і питання
виходить він чи продавець підкупили оцінника і той пішов на кримінал
тож виходить вже злочинна група

Ніхто на це не піде. Це втрата ліцензії заради одного клієнта. Нехай і багатого.
Втім, кого я переконую :facepalm1:
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

нащо він це робить?

Хто , Вурст? :weep:
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Ніхто на це не піде. Це втрата ліцензії заради одного клієнта. Нехай і багатого.
Втім, кого я переконую :facepalm1:

читай вище пост Alex677
Тут к слову ничего удивительного. 99% авто на вторичке по бумагам продаются за 45-49 тис грн потому как 50 предел наличного расчета, а забрасывать на счета $ или терять на конвертации никто не хочет, на налоговики забивают на это болт.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Хто , Вурст? :weep:

я б тобі порадив не лізти в такі гілки.
бо вони програшні для таких як ти на 100%
відсидить типу ти гілку не помітив

нафіга ти топиш за якогось забудовника з Чернівців про якого ти до цього не чув ніколи?
тому що він з місцевої фракції БПП? Це ж дурня. Не буває ідеальних фракцій. Петра це ніяк не зачіпає. Не витрачай сил. Забий
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

я б тобі порадив не лізти в такі гілки.
бо вони програшні для таких як ти на 100%
відсидить типу ти гілку не помітив

нафіга ти топиш за якогось забудовника з Чернівців про якого ти до цього не чув ніколи?
тому що він з місцевої фракції БПП? Це ж дурня. Не буває ідеальних фракцій. Петра це ніяк не зачіпає. Не витрачай сил. Вони не зайві 

А нахуя ти топиш за кончіту, бо вона з фракції БПП в ВР? :pooh_lol:
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

А нахуя ти топиш за кончіту, бо вона з фракції БПП в ВР? :pooh_lol:

мені відверто кажучи на нього посрать

він лише гвинтик в руках вашингтонського обкому
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

я б тобі порадив не лізти в такі гілки.
бо вони програшні для таких як ти на 100%
відсидить типу ти гілку не помітив

нафіга ти топиш за якогось забудовника з Чернівців про якого ти до цього не чув ніколи?
тому що він з місцевої фракції БПП? Це ж дурня. Не буває ідеальних фракцій. Петра це ніяк не зачіпає. Не витрачай сил. Забий

Ось глянь))--
Я топлю за Ромео Скрипу -- не тому що він з якоісь партіі, не тому що він депутат--- просто тому що знаю- чув про нього.
А знаю-чув--- що нормальний пацан.
Мені цього досить.
А з якоі він партіі-- абсолютно пофіг.
В мене є друзі майже у всіх наших місцевих партіях.
Я лишень дивуюсь як вони сруться на сесіях, а після сесіі вже каву п"ють і нормально розмовляють)))
пс. Мене більше дивують люди які в житті не мали бізнесів-- і тут -- вжух))-- і він вже мілліонер)))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Ось глянь))--
Я топлю за Ромео Скрипу -- не тому що він з якоісь партіі, не тому що він депутат--- просто тому що знаю- чув про нього.
А знаю-чув--- що нормальний пацан.
Мені цього досить.
А з якоі він партіі-- абсолютно пофіг.
В мене є друзі майже у всіх наших місцевих партіях.
Я лишень дивуюсь як вони сруться на сесіях, а після сесіі вже каву п"ють і нормально розмовляють)))
пс. Мене більше дивують люди які в житті не мали бізнесів-- і тут -- вжух))-- і він вже мілліонер)))

а я топлю за те щоб всі платили податки. і скрипа і той хто купив в нього квартиру і ти і я і бородата жінка

я не кажу що він поганий я кажу що він такий як всі. один з прикладів того чому у нас в державі корупція бо вона сидить в кожному чи то манюпаси чи то мільйонери

он вище пишуть 99% відсотків підробляють оцінку щоб не платити через рахунки


99% тих хто приймає участь в купівлі продажі злочинці 

Останнє редагування: 4 січня 2018 18:23:26 від Potato
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

мабуть крипто шахтар  [ua]
Не інакше, (P)
І таких шахтарів,гать гати.

А що делать?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Бля, куплю такую же беху не за 45, а за 90 тысяч гривен, даже за 190. Скажите где? Не на бляхах конечно. Талантище - все честно как писалось выше. Самим не смешно б***ь?

с автомобильными желаниями к агенту Катерине, а с квартирными к Сиреже Лещенко.
Все забацают по антикоррупционному минимуму.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія