Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановні прихильники Петра

Шановні прихильники Петра

Чи я серед вас такі, у кого життєвий рівень в порівнянні з 2013 роком знизився. Тобто ви розумієте, що є об'єктивні причини: зовнішня агрессія, лібералізація ринку газа і валюти, краще не могло бути і тому ви готові терпіти заради майбутнього.
   
Re: Шановні прихильники Петра

Так, мій життєвий рівень знизився (я пенсіонер),
але заради майбутнього моїх дітей я готовий терпіти.
Але прихильники певної політсили, який збирається обмежувати українську мову - терпіти не буду.
Якщо почнеться реальне обмеження - готовий до Майдану.
   
Re: Шановні прихильники Петра

Так, мій життєвий рівень знизився (я пенсіонер),
але заради майбутнього моїх дітей я готовий терпіти.
Але прихильники певної політсили, який збирається обмежувати українську мову - терпіти не буду.
Якщо почнеться реальне обмеження - готовий до Майдану.

 :pooh_lol:
   
Re: Шановні прихильники Петра

у кого життєвий рівень в порівнянні з 2013 роком знизився

Мий особыстый ривэнь нэ зминюецця , плюс-минус трохы , з другойи половыны 87-го року и звэцця - "як ниуя нэ мав , у пэршу чэргу здибностэй до "бизьнису" , то ниуя й нэ додасця" , алэ я усвидомлюю , що зминывся маштаб цин - жрачка подорожчала , "играшкы" подэшэвшалы алэ сума залышылась бэз змин .

і тому ви готові терпіти заради майбутнього.

А от таку , як цытованэ , "маячню" ))) , я усвидомыты нэ здатэн , бо кожного ранку просынаюсь у сьогодэнни , а тому й розумию , що майбутнього нэ иснуе и ниуя , ниякойи потрэбы , щось тэрпиты нэ видчуваю , ни в кого ничого нэ вымагаю ,жыву як вмию и увэсь зьвизьдёж из ТБ та интырнэту , занадто блызько нэ спрыймаю . )

Та и взагали , щось загальна всэосяжна "логика" , стартового посту , залышкам мого мозку для спрыйняття нэдоступна . )))
   
Re: Шановні прихильники Петра

тобто, як я і чекав у прихильників Петра все добре матеріально. Ну то й не дивно що вони за нього. Але не треба дивуватись, що хтось втратив і може бути проти.
   
Re: Шановні прихильники Петра

тобто, як я і чекав у прихильників Петра все добре матеріально. Ну то й не дивно що вони за нього. Але не треба дивуватись, що хтось втратив і може бути проти.

да пох. втратили и ще бильше втратять така их доля
   
Re: Шановні прихильники Петра

да пох. втратили и ще бильше втратять така их доля

Женя, щось ти майже не пишеш. Всьо ? Здався цим , пляць, зєлєпухам і зєбілам ?
   
Re: Шановні прихильники Петра

він, лядь, тіко почав виходити на попередній рівень, а мені всяку зелень втюхують.
   
Re: Шановні прихильники Петра

він, лядь, тіко почав виходити на попередній рівень, а мені всяку зелень втюхують.

ну так ти хто стратылы хотят что бы и ты втратыв
   
Re: Шановні прихильники Петра

Втратив - винен Петро!
Здобув - а при чім тут Петро?

Пра-льно? :)
   
Re: Шановні прихильники Петра

Втратив - винен Петро!
Здобув - а при чім тут Петро?

Пра-льно? :)
абсолютно! з точки зору зазеленських.
   
Re: Шановні прихильники Петра

Шановні прикильники ЗЕ..
Ви не можете не розуміти що погіршення стану економіки та падіння гривні це плата за 1. Майдан, та 2. відсіч агресії.
Фактично тоді всі розуміли що для економіки такі потрясіння без наслідків не пройдуть, але свобода важливіша за матеріальне благополучча.
На сьогодні можна констатувати що зроблено неможливе - зарплата майже повернулась на рівень до майдану..

Якщо ви відкидаєте це.. то ви або проти Майдану '14 та ватник за приєднання до Росії.
   
Re: Шановні прихильники Петра

Чи я серед вас такі, у кого життєвий рівень в порівнянні з 2013 роком знизився.


Ви все в своєму житті вимірюєте матеріальним?
   
Re: Шановні прихильники Петра

Так, мій життєвий рівень знизився (я пенсіонер),
але заради майбутнього моїх дітей я готовий терпіти.
Але прихильники певної політсили, який збирається обмежувати українську мову - терпіти не буду.
Якщо почнеться реальне обмеження - готовий до Майдану.
гідно!  (tu)
шкода лише. що коли спливла нагору правда про зухвале розкрадання військового бюджету Петіними кіндерсюрпризами, у вас не спостерігалося найменшого потягу до ...нехай не майдану, а хоча би протесту
   
Re: Шановні прихильники Петра

Ви не можете не розуміти що погіршення стану економіки та падіння гривні це плата за 1. Майдан, та 2. відсіч агресії.
Фактично тоді всі розуміли що для економіки такі потрясіння без наслідків не пройдуть, але свобода важливіша за матеріальне благополучча.
розуміли би, принаймні спроба зрозуміти точно була би..
якби не було тогрівлі з ворогом з зиском для владних кишень, якби не казкове збагачення ахметки, якби не було гонтарєвих, оффшорів, якби не було грановських-кононенків-косюків-свинарчуків...
а так..ну просто не виходить, хоч плач!
   
Re: Шановні прихильники Петра

гідно!  (tu)
шкода лише. що коли спливла нагору правда про зухвале розкрадання військового бюджету Петіними кіндерсюрпризами, у вас не спостерігалося найменшого потягу до ...нехай не майдану, а хоча би протесту
гм... Якби було розкрадання,  то Ви би однозначно вийшли на Майдан.
Оскільки Ви не вийшли, значить розкрадання не було!
Логічно? :)
   
Re: Шановні прихильники Петра

Шановні прикильники ЗЕ..
Ви не можете не розуміти що погіршення стану економіки та падіння гривні це плата за 1. Майдан, та 2. відсіч агресії.
Фактично тоді всі розуміли що для економіки такі потрясіння без наслідків не пройдуть, але свобода важливіша за матеріальне благополучча.
На сьогодні можна констатувати що зроблено неможливе - зарплата майже повернулась на рівень до майдану..

Якщо ви відкидаєте це.. то ви або проти Майдану '14 та ватник за приєднання до Росії.

майдан тут не при чем,  это плата за 4 года правления януковича, до этого премьерства юли, в том плане шо они или не хуя не делали и ли воровали

об этом писал еше в 2012 году шо грядет крыза, янук наверное рассчитывал переизбраться и освободить курс, не сралось
   
Re: Шановні прихильники Петра

гм... Якби було розкрадання,  то Ви би однозначно вийшли на Майдан.
Оскільки Ви не вийшли, значить розкрадання не було!
Логічно? :)
нє-а
я вийшла на Майдан
   
Re: Шановні прихильники Петра

Чи я серед вас такі, у кого життєвий рівень в порівнянні з 2013 роком знизився. Тобто ви розумієте, що є об'єктивні причини: зовнішня агрессія, лібералізація ринку газа і валюти, краще не могло бути і тому ви готові терпіти заради майбутнього.
нет ,  но за последний год , да. По ит ударило снижение курса.  Фактически минус 10%.
   
Re: Шановні прихильники Петра

майдан тут не при чем,  это плата за 4 года правления януковича, до этого премьерства юли, в том плане шо они или не хуя не делали и ли воровали

об этом писал еше в 2012 году шо грядет крыза, янук наверное рассчитывал переизбраться и освободить курс, не сралось

Ну это в том числе, и даже в большей мере.
   
Re: Шановні прихильники Петра

Здесь больше роль играет не материальное а психологическое становище.Много людей не согласны с тем что их тупо обворовывают среди белого дня показательно и изощренно.И это нормальная реакция нормального человека.По этой причине то что порохоботы быдло и дауны даже не обговаривается.
   
Re: Шановні прихильники Петра

нє-а
я вийшла на Майдан
в 2013-2014?
Так тоді всі вийшли....
   
Re: Шановні прихильники Петра

Ви все в своєму житті вимірюєте матеріальним?
+===================================================+
Ти здатен жити обіцянками педри? Я - ні! Бо з них і борщу не
звариш, і сковороді не посмажиш. А взимку в пічку замість дров
не покладеш!
   
Re: Шановні прихильники Петра

+===================================================+
Ти здатен жити обіцянками педри? Я - ні! Бо з них і борщу не
звариш, і сковороді не посмажиш. А взимку в пічку замість дров
не покладеш!
Зеленський проти легалізації зброї!
Це так, для інформації...
   
Re: Шановні прихильники Петра

Зеленський проти легалізації зброї!
Це так, для інформації...
як людина принципу, Ви би зараз мали обкласти ЗЕ конкретними матами. Нє? :)
   
Re: Шановні прихильники Петра

+===================================================+
Ти здатен жити обіцянками педри? Я - ні! Бо з них і борщу не
звариш, і сковороді не посмажиш. А взимку в пічку замість дров
не покладеш!
то шо там стосовно зброї?
   
Re: Шановні прихильники Петра

+===================================================+
Ти здатен жити обіцянками педри? Я - ні! Бо з них і борщу не
звариш, і сковороді не посмажиш. А взимку в пічку замість дров
не покладеш!
прокоментуй і моїй гілочці....
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1039355.0;topicseen
   
Re: Шановні прихильники Петра

в 2013-2014?
Так тоді всі вийшли....
Не всі, Зе сцявся з хати вийти під час Майдану.
   
Re: Шановні прихильники Петра

Не всі, Зе сцявся з хати вийти під час Майдану.
Та то зрозуміло.
Але в даному випадку йдеться не про клоуна, а про шановну Мирославу...
   
Re: Шановні прихильники Петра

Зеленський проти легалізації зброї!
Це так, для інформації...
+========================================================+
Знаю. Будемо разом з УАВЗ довбити йому дірку у черепку щоб перейти
до системи США з 2-ю поправкою.
   
Re: Шановні прихильники Петра

в 2013-2014?
Так тоді всі вийшли....
у 2019
як тільки спливли матеріали про крадіжки на воюючій армії Педриними кіндерсюрпризами
   
Re: Шановні прихильники Петра

Не всі, Зе сцявся з хати вийти під час Майдану.
а Петя не побоявся з мегафоном на трахтора вілізти!
чим надав змогу майданівцям...м-м-м..висловитися з приводу наскільки цінною для них є його поважна "думка"
потім протягом 5 років мстився Україні за те приниження
   
Re: Шановні прихильники Петра

у 2019
як тільки спливли матеріали про крадіжки на воюючій армії Педриними кіндерсюрпризами
Ви вийшли на майдан?
А на який? :)
І скільки ще туди вийшло, крім Вас?
   
Re: Шановні прихильники Петра

Якщо рахувати в доларах - то знизився. По купівельній спроможності - не гірше.
   
Re: Шановні прихильники Петра
Yyu

Так, мій життєвий рівень знизився (я пенсіонер),
але заради майбутнього моїх дітей я готовий терпіти.
Але прихильники певної політсили, який збирається обмежувати українську мову - терпіти не буду.
Якщо почнеться реальне обмеження - готовий до Майдану.
А вот 2/3 украинцев больше не хотят терпеть! И им пох... на каком языке материться, увидев платежки за коммуналку и открыв пустой холодильник!
И справедливости ради, дайте ссылку на заявление Зе "обмежувати українську мову".
   
Re: Шановні прихильники Петра

Шановні прикильники ЗЕ..
Ви не можете не розуміти що погіршення стану економіки та падіння гривні це плата за 1. Майдан, та 2. відсіч агресії.
Фактично тоді всі розуміли що для економіки такі потрясіння без наслідків не пройдуть, але свобода важливіша за матеріальне благополучча.
На сьогодні можна констатувати що зроблено неможливе - зарплата майже повернулась на рівень до майдану..

Якщо ви відкидаєте це.. то ви або проти Майдану '14 та ватник за приєднання до Росії.

Чому відкидаємо? Ми вдячні за це Яценюку, Данилюку та іншим
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія