Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Впечатление от марша защитников [ua]

Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Это марш порохоботов свезенных за деньги  со всей страны !  Слышал по ТВ от одного вышел на марш  потому что ненавидит эту власть .Не все военные там были не все поддержали  этот марш. Считаю что боьше  в День независимости не должно быть альтернативных парадов ни маршей .У нас есть власть , которая ока не украла ни одно



ще один голос кацапського байстрюка.
Це, щоб знали, то Van, який на форумі весною заявив, що українськам мова не потрібна.
А тепер ще й паплюжить захисників України і, загалом, всіх небайдужих укрраїнців.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А про витрати на організацію мовчать?
Скільки витратили?

тролли, вы палитесь шо капец
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Закінчилося кіно фальшивого патріотизму яке тривало п'ять років. .. …
Для того, чтобы проявился истинный патриотизм на улицах столицы, достаточно было отменить военный парад в воюющей стране.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
van

ваш Хомчак теж вийшов не ушкодженим
але вам то не муляє
У меня принцип не обсуждать боевых офицеров во время войны ни их приказов ни их действий , а Барна не  военный он  депутат причем  нелюбимы и  презираемый .
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Это марш порохоботов свезенных за деньги  со всей страны !  Слышал по ТВ от одного вышел на марш  потому что ненавидит эту власть .Не все военные там были не все поддержали  этот марш. Считаю что боьше  в День независимости не должно быть альтернативных парадов ни маршей .У нас есть власть , которая ока не украла ни одно
ще один голос кацапського байстрюка.
Це, щоб знали, то Van, який на форумі весною заявив, що українськам мова не потрібна.
А тепер ще й паплюжить захисників України і, загалом, всіх небайдужих укрраїнців.
С этим говнюком надо что-то делать. Если он не стесняется вылазить и срать на украинцев в День Независимости, значит это мы, украинцы, ему позволяем срать на нас.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Отак.
Зауваження про гроші споганило таку "красиву" картинку.
І де ж та ІДЕЯ?!
Куди вона відразу ділась?
Пята колона біситься.Що ломка?Не дай Бог заворушки-тепер пята колона не вислизне.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Разберитесь заодно с этим

А як наивати людей, які приймають нагороди з рук людини якій байдуже що вони воювали вмирали? Бо Зеленські саме байдуже Україна і її герої і війна... Він це не раз показував... Люди які беруть у клоуна нагороди не варті поваги.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Для того, чтобы проявился истинный патриотизм на улицах столицы, достаточно было отменить военный парад в воюющей стране.
от хто 'надоумив' зевладу так облажатися? Це ж було так просто зробити все по-людськи, і без зайвого нездорового хайпу.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

У меня принцип не обсуждать боевых офицеров во время войны ни их приказов ни их действий , а Барна не  военный он  депутат причем  нелюбимы и  презираемый .
У вас принцип відкривати рота виключно по команді із Ольгіно. Доречі ви коли з напарником змінюєтесь у вас стилістика міняється... Не допрацьовуєте.

Останнє редагування: 24 серпня 2019 17:54:52 від Agni
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
van

Для того, чтобы проявился истинный патриотизм на улицах столицы, достаточно было отменить военный парад в воюющей стране.
Знаешь что печально из этой истории  что те  кто организовал альтернативный парад  грабил 5 лет  этих людей схемами Роттердам + и Дюссельдорф , поставлял бракованную технику  и минометы которые рвались  в окопах при  стрельбе .Ты сам виде как живет Европа ,  и то что Зеленский сделал это повторение европейского опыта  нового ничего нет доброго и светлого , кроме того сэкономил не мало денег об этом почему то  историки партии умалчивают .

   10-15 тысяч  это не вся  страна , учитывая  что парад поддерживался материально .
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
van

У вас принцип відкривати рота виключно по команді із Ольгіно. Доречі ви коли з напарником змінюєтесь у вас стилістика міняється... Недопрацьовуєте.
Для начало справку покажи что ты не Бартка  и не стукач СБУ 
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

от хто 'надоумив' зевладу так облажатися? Це ж було так просто зробити все по-людськи, і без зайвого нездорового хайпу.
А що їм залишалося робити?
Чи ви вважаєте, Зєлька зміг би дві години військового параду вистояти не місці не підскакуючи та не кривляючись? Подивіться, воно ж міміку та жести не здатне контролювати.
А може ще й боялося військових. Он з тієї жменьких нагороджуваних і то один Воїн честь йому погидував віддати.
А раптом таких було б багато.)
От воно й відмовилося від військового параду.)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
van

Это марш порохоботов свезенных за деньги  со всей страны !  Слышал по ТВ от одного вышел на марш  потому что ненавидит эту власть .Не все военные там были не все поддержали  этот марш. Считаю что боьше  в День независимости не должно быть альтернативных парадов ни маршей .У нас есть власть , которая ока не украла ни одно
ще один голос кацапського байстрюка.
Це, щоб знали, то Van, який на форумі весною заявив, що українськам мова не потрібна.
А тепер ще й паплюжить захисників України і, загалом, всіх небайдужих укрраїнців.

Я такого нигде не писал  что мова не потрибна не ври Вологодский троль! Ух как порохоботов прорвало !
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Знаешь что печально из этой истории  что те  кто организовал альтернативный парад  грабил 5 лет  этих людей схемами Роттердам + и Дюссельдорф , поставлял бракованную технику  и минометы которые рвались  в окопах при  стрельбе .Ты сам виде как живет Европа ,  и то что Зеленский сделал это повторение европейского опыта  нового ничего нет доброго и светлого , кроме того сэкономил не мало денег об этом почему то  историки партии умалчивают .

   10-15 тысяч  это не вся  страна , учитывая  что парад поддерживался материально .
Тобто, АТОвці грабілі людєй?!..
ну це вже взагалі знущання від кацапні.
 :dopovid:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Знаешь что печально из этой истории  что те  кто организовал альтернативный парад  грабил 5 лет  этих людей схемами Роттердам + и Дюссельдорф , поставлял бракованную технику  и минометы которые рвались  в окопах при  стрельбе .Ты сам виде как живет Европа ,  и то что Зеленский сделал это повторение европейского опыта  нового ничего нет доброго и светлого , кроме того сэкономил не мало денег об этом почему то  историки партии умалчивают .

   10-15 тысяч  это не вся  страна , учитывая  что парад поддерживался материально .
Та 5000 чого там?

Ти чого так всрався? Від страху? Чи ти не сподівалося того, що твої очі побачили

Закрий - може попустить ;)
Європейці, Бля
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Військовий має право не віддавати честь цивільному який не служив
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Знаешь что печально из этой истории  что те  кто организовал альтернативный парад  грабил 5 лет  этих людей схемами Роттердам + и Дюссельдорф , поставлял бракованную технику  и минометы которые рвались  в окопах при  стрельбе .Ты сам виде как живет Европа ,  и то что Зеленский сделал это повторение европейского опыта  нового ничего нет доброго и светлого , кроме того сэкономил не мало денег об этом почему то  историки партии умалчивают .

   10-15 тысяч  это не вся  страна , учитывая  что парад поддерживался материально .
Баран ви дядя.Сьогодні захистники побачили,що вони в 2014-2019рр діяли вірно.Народ України побачив,що у них є захист.І ветеранам,і народу це дуже потрібно.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
van

Тобто, АТОвці грабілі людєй?!..
ну це вже взагалі знущання від кацапні.
 :dopovid:
НЕ будь  падонком  , парад поддерживался твоим хозяином Порошенко , я никгде не писал стукач форусный что атовцы когото грабили    !!! Вот до какой подлости дошла  порохотяня вспомнили 1937 год   доносы снова строчат
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
dig

https://twitter.com/view/status/1165221101653417985
Ну и что в этом хорошего? Он не на Президента плюнул, а на страну, которая избрала Президента. Простительно, что он еще молодой ...Сила есть - ума поднаберется
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ванька продолжает срать всюду и везде на способность украинцев проявлять гражданскую ответственность.Над о изучить вопрос, кто и сколько платит ваньке за говнометание в украинцев.

Дивно шо вони ще не написали своє сокровенне : бандеровці фошісти і хунта...
Ше тримаються поки тверезі ;)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ну и что в этом хорошего? Он не на Президента плюнул, а на страну, которая избрала Президента. Простительно, что он еще молодой ...Сила есть - ума поднаберется

Да ні. На тимчасово найнятого Україною менеджера. Президент посада називається.
Країна йому гроші за роботу платить.
Ви цього не знаєте, ми в курсі.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

НЕ будь  падонком  , парад поддерживался твоим хозяином Порошенко , я никгде не писал стукач форусный что атовцы когото грабили    !!! Вот до какой подлости дошла  порохотяня вспомнили 1937 год   доносы снова строчат
падонок ти, а у вільних людей хазяінов нема.
Я перший раз натисла доповідь на ФУПі, і саме на тебе.
Не можу читати, як якесь кацапське лайно ображає Воїнів.  (td)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Это марш порохоботов свезенных за деньги  со всей страны !  Слышал по ТВ от одного вышел на марш  потому что ненавидит эту власть .Не все военные там были не все поддержали  этот марш. Считаю что боьше  в День независимости не должно быть альтернативных парадов ни маршей .У нас есть власть , которая ока не украла ни одно

Горящие штанишки детектед  X(
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

У вас принцип відкривати рота виключно по команді із Ольгіно. Доречі ви коли з напарником змінюєтесь у вас стилістика міняється... Не допрацьовуєте.

 :)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
van

Мне достаточно было слышать комментария участнике  парада  в военизированной форме что он ненавидит эту власть по этому у он на параде ,ну и Барну хоть бы не показывали   Такие  вот у меня впечатления , если кому то не нравится то что пишу , работайте  с электоратом.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
van

падонок ти, а у вільних людей хазяінов нема.
Я перший раз натисла доповідь на ФУПі, і саме на тебе.
Не можу читати, як якесь кацапське лайно ображає Воїнів.  (td)
Ты форумный  свинья и стукач  , и  таким доя меня останешься ,  я не давал тебе повода сплетничать  приписывать то что я не писал  и  меня оскорблять   .
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Я такого нигде не писал  что мова не потрибна не ври Вологодский троль! Ух как порохоботов прорвало !


та ти ще й брехливий.
Я вже один раз цитував твої слова дослівно, але ти оглух и осліп.


   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
van

Еще мне не нравится когда порохоботская свора нападает на президента     он еще фактически не вступил как положено в должность и все успехи и неудачи у него впереди так что прекращайте свою порохоботскую практику нападать стаей  тузиков в шоколаде .
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Я такого нигде не писал  что мова не потрибна не ври Вологодский троль! Ух как порохоботов прорвало !
та ти ще й брехливий.
Я вже один раз цитував твої слова дослівно, але ти оглух и осліп.
Та там, що не пост - то брехня в того ваньки.
Он мені теж доводить, що "я не я, і хата не моя".)
Натисла доповідь, а тепер в ігнор, та й все.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Еще мне не нравится когда порохоботская свора нападает на президента     он еще фактически не вступил как положено в должность и все успехи и неудачи у него впереди так что прекращайте свою порохоботскую практику нападать стаей  тузиков в шоколаде .

Пішло звідси, припіжжене.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

И что, я Вас правильно поняла, что решение не бряцать оружием, а провести народную ходу было правильным, впервые за 5 лет?
ніхрена не паняла. Рішення не проводити військовий парад призвело до народно організованого ВІЙСЬКОВОГО параду
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

зачетно бомбить в прихильники певної політсили
класика прям

И хрюкотали зелюки,
Как мюмзики в мове.(с)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А ... Понятно... Придурок сам себе внушает, что они самые мудрые и разумные. Ещё и манечка проявляется - величает себя во множественом числе))) Мы, Журба, являемся мудрыми и разумными! Это полный 3.14здец!!!)))
Дійсно.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
van

Я такого нигде не писал  что мова не потрибна не ври Вологодский троль! Ух как порохоботов прорвало !
та ти ще й брехливий.
Я вже один раз цитував твої слова дослівно, але ти оглух и осліп.
Смотрю  за всеми конспектируешь точно отряд Барки , только власть  сейчас  другая оставь свои записи доносов на потом  .живи по закону !
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

зедроти можуть себе хіба що за дупу вкусити від відчаю - в них була тільки звезена масовка, а тут люди прийшли самі
скільки б журби тут не тринділи, як і 1 грудня 2013, що всім заплатили - ні-фі-га!
і також без грошей вийдуть битися з кремлюдською свинотою.
жити нізащо, або померти за щось
краще померти в боротьбі за свободу, щоб твої діти жили вільно, ніж споживати продукти та продуцюювати лайно у рабстві.
 






   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

ЖУРБА, cьогодні в 17:10
А про витрати на організацію мовчать?
Скільки витратили?

тролли, вы палитесь шо капец
Таки відповіді нема....
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

падонок ти, а у вільних людей хазяінов нема.
Я перший раз натисла доповідь на ФУПі, і саме на тебе.
Не можу читати, як якесь кацапське лайно ображає Воїнів.  (td)

а своє,рідненьке, може?
Педальки роздав лохам ...

Люди які беруть у клоуна нагороди не варті поваги.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А яке таке там фінансування? Люди самі приїхали, завчасно домовившись, і організувалися в колони.
Наші бувші АТОвці вже давно збиралися, самі за себе платили.
Це ж вам не алану бідонову платити.  :)

Не хочеться тому придурку відповідати, але ж Ви, коли бачили, як воно організовувалось на ФБ, теж могли помітити, що там була запропонована участь людей як особисто (в марші), так і грошами,і транспортом.

Принаймні я пам'ятаю цю форму для заповнення на Захисниках.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А що їм залишалося робити?
Чи ви вважаєте, Зєлька зміг би дві години військового параду вистояти не місці не підскакуючи та не кривляючись? Подивіться, воно ж міміку та жести не здатне контролювати.
А може ще й боялося військових. Он з тієї жменьких нагороджуваних і то один Воїн честь йому погидував віддати.
А раптом таких було б багато.)
От воно й відмовилося від військового параду.)
Ага, воно як песик недодресирований - виконує всі трюки, яким навчився,  одночасно  :weep:
Голос якийсь дратуючий, саме якесь дрібне, тупе, сцикливе
Капец, я на цю ганьбу ні дивитись не можу, ні слухати  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія