Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дівчина зайшла в цьому в літак. Команда відмовилася летіти

А в Бірмінгемі літаки прямо в аеропорт всередину закочуються, щоб забрати пасажирів? А як вона збирається повертатися назад? А як вона взагалі в тому ліфчику у себе з будинку випхалася в 15-градусний мороз? Це питання вас не цікавить?

це де так зимно, в бірмінґемі?  :facepalm:
 видно що той свій топ для знимки спеціально в низ натянула щоб живіт не такий голий виглядав  :laugh:
а загалом яке їхало таке здибало, обоє не праві, компанія, тому що почала качати права там де це не було необхідним і дівчина, що вкурвилась на це і не накинула щось на верх, в результаті селфі не з тенерифів, а з аеропорту бірмінґема
   
це де так зимно, в бірмінґемі?  :facepalm:
 видно що той свій топ для знимки спеціально в низ натянула щоб живіт не такий голий виглядав  :laugh:
а загалом яке їхало таке здибало, обоє не праві, компанія, тому що почала качати права там де це не було необхідним і дівчина, що вкурвилась на це і не накинула щось на верх, в результаті селфі не з тенерифів, а з аеропорту бірмінґема


А ти думаєш, +8 - це якраз та температура, при якій треба лазить по вулиці в ліфчику?

Birmingham 8°C

https://pogoda.interia.pl/miasta-europa-wielka-brytania,cLtr,b,ctId,212,cPack,12
   
А ти думаєш, +8 - це якраз та температура, при якій треба лазить по вулиці в ліфчику?

Birmingham 8°C

https://pogoda.interia.pl/miasta-europa-wielka-brytania,cLtr,b,ctId,212,cPack,12

... а тому дівчат треба знімати з літаків?...
   
А ти думаєш, +8 - це якраз та температура, при якій треба лазить по вулиці в ліфчику?
а вона вулиці?
пс. якось смішно стало про 7-й розмір карофкі) візуалізував ;) )))
   
Якщо  тіло виглядає естетично, одяг чистий, охайний а особа - повнолітня, не бачу жодної причини дискримінувати за формою одежі. Незалежно, мужчина це чи жінка.
Ну звісно ж, статеві органи мають бути прикриті.
   
Якщо  тіло виглядає естетично, одяг чистий, охайний а особа - повнолітня, не бачу жодної причини дискримінувати за формою одежі. Незалежно, мужчина це чи жінка.

навпаки. феміністки повинні зтерти в порошок тих пілотів.
   
... а тому дівчат треба знімати з літаків?...

А тому їх треба надівати на літаки?
   
А тому їх треба надівати на літаки?

Хто кого куди надів?
   
а вона вулиці?
пс. якось смішно стало про 7-й розмір карофкі) візуалізував ;) )))


І шо тобі не таг? Ну, покажи своє хазяйство, більше за середньостатистичне . СлабО похвастацця 24 сантиметрами?
   
Хто кого куди надів?

 :gigi: А хто кого звідки зняв?
   
... а тому дівчат треба знімати з літаків?...

і дерти в ачько 8-)
   
І шо тобі не таг? Ну, покажи своє хазяйство, більше за середньостатистичне . СлабО похвастацця 24 сантиметрами?
о, так ти ще й сексуально заклопотана ;))
чи просто заздриш тій пасажирці? ;)
   
:gigi: А хто кого звідки зняв?

Знімають не лише надіте. У вас проблеми з семантикою.
   
і дерти в ачько 8-)

 :punish:
   
о, так ти ще й сексуально заклопотана ;))
чи просто заздриш тій пасажирці? ;)

Та ні. Я просто не можу зрозуміти, з чого тобі так стало смішно - того і подумала, шо тобі є чим похвастацця. А ти просто пустишка.
   
Знімають не лише надіте. У вас проблеми з семантикою.
там набагато гірше
   
Знімають не лише надіте. У вас проблеми з семантикою.

Це у вас проблеми із прочитаним. Проблема не в тому, що зняли чи наділи. Проблема в тому, що не захотіли летіти.
   
Та ні. Я просто не можу зрозуміти, з чого тобі так стало смішно - того і подумала, шо тобі є чим похвастацця. А ти просто пустишка.
не заздри героїні теми. на відміну від тебе я не писав про 24 см.
а от в підтвердження твого сьомого розміру можна вимагати доказу ;)
   
 В Харькове клиентка ресторана не смогла оплатить счет и полностью разделась перед приехавшими копами. Видео
18:56, 12 марта 2019

В Харькове клиентка ресторана отказалась платить, а перед прибывшими сотрудниками полиции обнажилась, ходила по залу и рассматривала себя в зеркале. Об этом сообщает в Facebook местное издание Харьковский перелом.

По данным издания, инцидент произошел 11 марта, в "Якитории" на ул. Квитки-Основьяненко. Молодая клиентка отказалась платить, из-за чего пришлось вызвать патрульных. Но перед полицейскими она сняла с себя всю одежду. "Девушка устроила настоящую истерику – мол, вот вам, забирайте все. При этом она то любовалась собой в зеркале, то садилась на пол, то выбегала из заведения. Успокоить девушку не удалось, поэтому патрульные вызвали специальную бригаду медиков", – говорится в сообщении. Пользователи соцсетей отмечают, что, вероятно, харьковчанка находилась в состоянии наркотического опьянения.

Как сообщает NewsRoom, в патрульной полиции подтвердили инцидент. По словам патрульных, "поведение женщины не соответствовало обстановке", поэтому была вызвана специальная бригада скорой помощи. Медики увезли девушку в больницу.

В Харькове клиентка ресторана отказалась платить, а перед прибывшими сотрудниками полиции обнажилась и станцевала стриптиз
   
там набагато гірше


 :gigi: Шо такоє? Чого верещиш? Немає чого показать? А нахера ж ти тоді в залупу ліз - іржать питався. Перш ніж свистіть із "візуалізував", спочатку треба подумати, шо і твоє хазяйство хтось може візуалізувати, і тоді ще не ясно, чи у вигідному положенні ти опинишся. Невже 4-см?
   
не заздри героїні теми. на відміну від тебе я не писав про 24 см.
а от в підтвердження твого сьомого розміру можна вимагати доказу ;)

Мій доказ був у гілці "давайте ділитись фотками". А твій? там висів? Чи стояв?
   
Це у вас проблеми із прочитаним. Проблема не в тому, що зняли чи наділи. Проблема в тому, що не захотіли летіти.

Та ні, не в мене.

А тому їх треба надівати на літаки?
   
А нахера ж ти тоді в залупу ліз
жіночко, це твоя прерогатива ;)
   
Мій доказ був у гілці "давайте ділитись фотками". А твій? там висів? Чи стояв?
і це дівчина пише?)
   
жіночко, це твоя прерогатива ;)

Та ні, наразі тут займався цим ти. Але слів засчітан.
   
і це дівчина пише?)

 ;o а шо не так? Не вішав у тій гілці свою фотку - так і скажи, а не ламаєш із себе пріхожанку інстітута благародних дєвіц.
   
і це дівчина пише?)

це недівчина а каровка 8-)
   
Та ні, наразі тут займався цим ти. Але слів засчітан.
не відволікайся від ... ;)
   
не відволікайся від ... ;)
від чого? від розглядання того, чого у тебе немає?
   
від чого? від розглядання того, чого у тебе немає?

Ви хочете, щоб вам показали хyя?!  ;o
   
Ви хочете, щоб вам показали хyя?!  ;o
звісно. адже давно не бачила згідно дописам ;)
типу, хоча б тут ))))
   
це недівчина а каровка 8-)
я би останню К викинув, згідно сьомого розміру ;) )))
   
знаєш в чому твоя проблема, каровка?
в тому, що нормальна жінка захищає іншу від посягань. а ти підтримуєш посягання.

   
Судячи з дописів деяких "розумників" вчинком екіпажу не здивований.
Ви млять, ті кому пече думка мусульман, або зривайте з них к чортям
собачим хіджаби по прильоту в Бориспіль або припиніть патякати про
толерантність. Бо звинувачувати дівчину що летить на юга не в норковій
шубці, мотивуючи що де-кому при +22 морозить це вже за межами здорового
глузду. Вони так не контролюють себе, ті що летять разом з нею, що їм
xyй за штурвал зачипати буде? А ті пакси що разом летять часом не виіпуть її
коли на пляжі побачать? Скільки вже можна цих тупих ханжеських псевдотолерантних
розмов. Та нехай летить хоч гола, аби під час раптових місячних крісло не зіпсувала.
Аке ваше собаче діло всіх як вона летить. Краще б від крадіжек Петра так збуджувались.
Це вибачте звичайно не всім, але Барткам на замітку точно. Не тим збуджуєтесь.
Якій крівцею? Вона не проходила металошукач? В неї під штанями бімба?
Так під довгою сукнею більше вміщується.
   
Думаю что причина запрета не в морали а в гигиене:
- неприятно соседям;
- пот больше пачкает кресло и в идеале его потом нужно обрабатывать.
   
Ви хочете, щоб вам показали хyя?!  ;o

Та ні, я хочу, щоб сиділи тихо, якщо немає чого показати.
   
Думаю что причина запрета не в морали а в гигиене:
- неприятно соседям;
- пот больше пачкает кресло и в идеале его потом нужно обрабатывать.

Проблеми поту вирішені на Заході пару десятиліть тому, з появою дезодорантів.
   
Та ні, я хочу, щоб сиділи тихо, якщо немає чого показати.

А чому так має бути?
   
звісно. адже давно не бачила згідно дописам ;)
типу, хоча б тут ))))

Це ти про кого? про свою маму?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія