Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Роз'їжджаються козаченьки

Re: Роз'їжджаються козаченьки  

Я не знаю як з українцями справа обстоїть, а ось грузин перевіряють жорстко, причому починають перевіряти самі ж грузинські прикордонники. Щоб тебе випустили у країну ЄС ти мусиш показати зворотній квіток, гроші з розрахунку 50 євро на день перебування, заброньований готель, або запрошення від приймаючої сторони з підтвердженням що вони надають тобі житло на такий час. Без цього всього самі грузинські прикордонники тебе завернуть. Бо Грузія вже декілька разів отримувала пистонів від ЄС за невозвращенцев. І тепер грузинські прикордонники самі прискіпливо перевіряють.


те ж саме і по українцям, уже після безвізу
ніде в житті я таку довгу перевірку не проходив, яку Варшаві
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

те ж саме і по українцям, уже після безвізу
ніде в житті я таку довгу перевірку не проходив, яку Варшаві

А можно подробности? У меня пан в люблинском аэропорту взял паспорт, читал, много думал ))) и спросил зачем=то "Безвиз?". На что получил ответ "безвиз". На этом наше общение закончилось. Пан шлепнул печатку и отдал паспорт. Мне стало очень обидно. Ведь у меня был и билет из Польши на следующий день. Из этого же аэропорта. Все пруфы, все дела. А пану пофег. Даже цель визита не спросил. Казёл.
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

А можно подробности? У меня пан в люблинском аэропорту взял паспорт, читал, много думал ))) и спросил зачем=то "Безвиз?". На что получил ответ "безвиз". На этом наше общение закончилось. Пан шлепнул печатку и отдал паспорт. Мне стало очень обидно. Ведь у меня был и билет из Польши на следующий день. Из этого же аэропорта. Все пруфы, все дела. А пану пофег. Даже цель визита не спросил. Казёл.


нц які подробиці,
кожного довго і дотошно: мета візиту, де будете жити, чи є квиток назад, чи є гроші.
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

нц які подробиці,
кожного довго і дотошно: мета візиту, де будете жити, чи є квиток назад, чи є гроші.

В аэропорту?
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

В аэропорту?


так
на паспортному контролі
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

так
на паспортному контролі

а на каком языке разговаривали?
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

в німеччині працюють наші з безвізом (нелегально_, але 90 діб - то святе

Не пишіть тут такі "несінітниці"(((
Коли я вперше відкрив тему про Заробітчанство в Німеччині( і саме нелегальне(()—— мене швидко закидали тапками і назвали "ватою"і "ольгінцем")))
Тут деякі факти життя стараються замовчати((
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

так
на паспортному контролі

для українців вїзд в єс через варшавський аеропорт, певно самий гімняніший варіант, незнаю чому але в жодному іншому аеропорті єс так прискіпливо не перевіряють як в варшаві.
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

У Польщі працює 2 млн і вчиться 40 тисяч українців - глава МЗС
https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/1/7199931/

Три мільйони українців у Росії.
Про це під час візиту в Торонто заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Більше читайте тут:


А Хуйлостан все никак не решится закрыть въезд для украинских заробитчан  ..... наши их провоцируют и въезд только по биометрике, а сейчас закрыли вообще мужикам проход,  рашка только хрюкает про зеркальный ответ .... а ответит зеркально ссыт, ибо оттток такого количества работников для них чреват танжыкским пистецом  ....  :laugh:
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

А Хуйлостан все никак не решится закрыть въезд для украинских заробитчан  ..... наши их провоцируют и въезд только по биометрике, а сейчас закрыли вообще мужикам проход,  рашка только хрюкает про зеркальный ответ .... а ответит зеркально ссыт, ибо оттток такого количества работников для них чреват танжыкским пистецом  ....  :laugh:

Ольгинский кацапский провокатор?
пс. Москали только ждут момента чтобы ответить.( по крайней мере паблики в соцсетях с таким призывом—раскладом находят поддержку у населения).
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

А Хуйлостан все никак не решится закрыть въезд для украинских заробитчан  ..... наши их провоцируют и въезд только по биометрике, а сейчас закрыли вообще мужикам проход,  рашка только хрюкает про зеркальный ответ .... а ответит зеркально ссыт, ибо оттток такого количества работников для них чреват танжыкским пистецом  ....  :laugh:
Таджики - то тупая рабсила, там где нужно думать - без хохлов никак... москали мало того что туповаты, так ещё и руки из жопы...
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

А Хуйлостан все никак не решится закрыть въезд для украинских заробитчан  ..... наши их провоцируют и въезд только по биометрике, а сейчас закрыли вообще мужикам проход,  рашка только хрюкает про зеркальный ответ .... а ответит зеркально ссыт, ибо оттток такого количества работников для них чреват танжыкским пистецом  ....

Если запретить въезд украинцам в РФ в Крыму все стройки остановятся.
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

Если запретить въезд украинцам в РФ в Крыму все стройки остановятся.

А це #Зрада вже((
Тільки не кажи що й бувші АТОшники і в Крим іздять((
( про Москву—— чув)
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

Ольгинский кацапский провокатор?
пс. Москали только ждут момента чтобы ответить.( по крайней мере паблики в соцсетях с таким призывом—раскладом находят поддержку у населения).

Москали могут только тявкать .... для них отток такого количества работников пистец ..... и они это знают .... так же они прекрасно знают что к примеру украинские строители сразу после выдворения из РФ транзитом через Украину поедут в Польшу, Прибалтику  и далее ....
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

Таджики - то тупая рабсила, там где нужно думать - без хохлов никак... москали мало того что туповаты, так ещё и руки из жопы...

 (tu)
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

Животворящий безвиз и ассоциация обломали русне все планы, теперь сценарий когда разъяренные хохлы депортированные из рашки сметают свою власть уже не канает ....  :laugh:
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

Форт лодердейл .

Именно. Они только в помойках и живут. Промышляют медицинским туризмом.
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

Ольгинский кацапский провокатор?
пс. Москали только ждут момента чтобы ответить.( по крайней мере паблики в соцсетях с таким призывом—раскладом находят поддержку у населения).
вже наші в Німеччині зможуть працювати. тому за чарівний пендаль українці потім тільки подякують московитам.
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

Я не знаю як з українцями справа обстоїть, а ось грузин перевіряють жорстко, причому починають перевіряти самі ж грузинські прикордонники. Щоб тебе випустили у країну ЄС ти мусиш показати зворотній квіток, гроші з розрахунку 50 євро на день перебування, заброньований готель, або запрошення від приймаючої сторони з підтвердженням що вони надають тобі житло на такий час. Без цього всього самі грузинські прикордонники тебе завернуть. Бо Грузія вже декілька разів отримувала пистонів від ЄС за невозвращенцев. І тепер грузинські прикордонники самі прискіпливо перевіряють.

Это неправда. Грузинским погранцам абсолютно пох, кто и куда летит. Грузинов в Варшаве действительно долго проверяют, но только в Варшаве. Количество депортированных из Германии или Италии не превышает среднестатистическо е число.
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

вже наші в Німеччині зможуть працювати. тому за чарівний пендаль українці потім тільки подякують московитам.

"Вже" і "зможуть" поки що передчасно ще((
пс. Появився в мене недавно на роботі пацанчик з Заліщиків.
Колись вже був тут—— і в 2014— тому році все кинув і поіхав додому воювати—— пішов на фронт записуватися.
Пройшов якийсь час і його друзі які вже встигли повернутися відговорили його від цієі задумки.
Тепер приіхав знову—— взяв вдома відпустку щоб знайти роботу.
Попрацював 3 неділі десь——десь майже піврічну зарплату свою повезе додому—— напевно буде звільнятися вдома.
З однієі сторони—— добре що в людини знов з"явиться шанс.
З іншоі сторони—— недостатньо його знань німецькоі та навиків праці—— скорше всього буде працювати в іншому місці десь.
пс. Цікаво що мама його живе тут вже довгий час—— і абсолютно нелегально(((
ппс. Я би напружився би вже—— але реально мені конкурентів тут дуже мало)))( наших взагалі немає в принципі)
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

"Вже" і "зможуть" поки що передчасно ще((
ну не в німців, то в поляків з чехами. по-любому краще ніж на мокшах.
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

ну не в німців, то в поляків з чехами. по-любому краще ніж на мокшах.

Мушка нарижка,дивіться—— якби мені запропонували 5 кілоеврів десь в Пітері—— я би навіть задумався чи не проміняти б мені Кьольн на Пітер—— по ходу одне з моіх улюблених міст.
Ну і думаю що я би десь в Москві—Пітері заробляв би більше ніж в Польщі.( але це мова саме про мене)
пс. Ну і взагалі я не люблю поляків за іх зверхність по відношенню до украінців.
І при кожній нагоді розповідаю ім про це)))
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

Мушка нарижка,дивіться—— якби мені запропонували 5 кілоеврів десь в Пітері—— я би навіть задумався чи не проміняти б мені Кьольн на Пітер—— по ходу одне з моіх улюблених міст.
Ну і думаю що я би десь в Москві—Пітері заробляв би більше ніж в Польщі.( але це мова саме про мене)
пс. Ну і взагалі я не люблю поляків за іх зверхність по відношенню до украінців.
І при кожній нагоді розповідаю ім про це)))
ті міліони на мокшах не тисячі єврів заробляють, а менше ніж в польщі.  чомусь ти до німців, а не до кацапів арбайтен їздиш.
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  

Это неправда.

Ну ви краще за мене бачу знаєте. Перевіряють згідно із наказом міністра МВС Грузії, після кількох попереджень від ЄС.
   
Re: Роз'їжджаються козаченьки  
nik

А три мільйони заробітчан в країні-агресорі?

там же нашi  люди!!!  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія