Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ми на порозі втрати держави

Re: Ми на порозі втрати держави

Нормальна військова до Калаша (навіть не бронебійна) в залежності від марки йде від двох доларів за одиницю.

Де такі ціни? На заході совєцького сюрпласу як гімна. $200 за 1500.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

1. В Росії не існує опозиції.
2. Як ти думаєш чому вони відкрито так роблять ? А Порошенка навпаки сварять ?
3. Ти вважаєш росіян ідіотами ?
4. А себе ?

1 В Росії є політики як позиціонують себе опозиційними, і російським суспільством саме такими і сприймаються, бо рос. прогпаганда їх суспільству про це постійно розповідає.  Наше суспільство теж дивиться їх пропаганду, а тому теж так сприймає реальність як говорить рос. пропаганда.

2 Бо необхідно мобілізувати   зараз всі сили для недопущення Порошенка на 2 термін.  Наші "корисні ідіоти", до яких ти теж належиш, в числї них теж, зараз їм дуже потрібні.

3  Росіяни - мають професійно промиті мізки пропагандистами. Це не ідіоти - просто в певних питаннях неадекватні люди.

4 Я не дивлюсь рос. тв та не живу в росії. Тому ні, себе таким не вважаю. (Ким вважаю тебе - я вже зазначив).
   
Re: Ми на порозі втрати держави

+======================================================================================+
Оце дебілізм зашкалює! Козк - вільна озброєна людина, що живе власним господарством на власній землі!
Мої предки з боку матері та батька були козаками. І я ЗНАЮ, як вони жили. Я - тринадцята генерація у родоводі.

Ви такий термін як реєстрові козаки чули?
Це ті, що прямо зарплату отримували з королівської казни, чи від царя.
А ще їм давали землі на краю імперії, щоб могли самі себе годувати.
Багата козацька старшина могла купити собі землі і не на краю держави.

І що значить "вільні"? Вони були підданими чи польського короля, чи російського царя.



Останнє редагування: 16 квітня 2019 16:42:32 від Анатоль
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Та тут і Фаріон не потрібно.
Росія ЗАВЖДИ бажала та бажає смерті, дезінтеграції України як окремішньої держави. Хоче увібрати наші землі та асимілювати наших людей, інтегрувати їх на свої території а сюди, на територію України, навезти будь-кого, аби розмити і знищити національні відмінності нашого народу. Перетворити його спочатку в хохлів які сміятимуться зі всього українського - бо їм віб'ють ці тези в їх тупі мізки, а потім в русскіх - які вже люто ненавидитимуть та вбиватимуть нас.

Перефразовуючи відому поговірку, можна сказати:  друг мого ворога - мій ворог.
Як ви можете підтримувати Зеленського, за якого зараз топить весь рос. політикум: і влада і опозиція, і Кісільов і Сукабєєва?  Я звертаюсь не до штабних та промосковських гнид, я звертаюсь до простих українців: ви що справді геть подуріли голосувати за ЗЕ?  :X
+===================================================+
Потрох знищує українців. Ти пропонуєш голосувати за це???
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Фаріон не вірю, одне з двох, або підлість, або тупість.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Здавайте свій гамериканський паспорт, приїжджайте в Україну і власним прикладом продемонструйте Ваші теоретичні дефініції.
Логічно?
До речі. Давно спостерігаю - під час тґавлі ковбасників на хвупі цього пана внєзапно ніхто не зачіпає! І це притому, що рєдчайшей тупості "порад" з нього сипалось і сиплеться, як лайна із носорога.
Соупадєніє?))
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Ви такий термін як реєстрові козаки чули?
Це ті, що прямо зарплату отримували з королівської казни, чи від царя.
А ще їм давали землі на краю імперії, щоб могли самі себе годувати.
Багата козацька старшина могла купити собі землі і не на краю держави.

То яких саме козаків ви більше не любите: державних чи вільних?
   
Re: Ми на порозі втрати держави

До речі. Давно спостерігаю - під час тґавлі ковбасників на хвупі цього пана внєзапно ніхто не зачіпає! І це притому, що рєдчайшей тупості "порад" з нього сипалось і сиплеться, як лайна із носорога.
Соупадєніє?))
нє думаю(с) :)
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Знаєш, згадую твої давнішні дописи на фупі.  Вони і тоді адекватністю не відзначались  (td)
+===============================================================+
Я не сприймаю твою "адекватність": лизання дупи начальству.
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

+===================================================+
Потрох знищує українців. Ти пропонуєш голосувати за це???
Ти осліп чи вижив з розуму? Я тобі бажаю пожити 5 років при Зеленському. Ми всіми силами цього не допустимо, але всяке буває. Отоді і побалакаємо.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

+===================================================+
Потрох знищує українців. Ти пропаонуєш голосувати за це???

хуйло та русскій мір знищують українців.  Ну і свої тупі денаціоналізовані гниди, звісно, теж
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Він атеїст, син гебешника... тому і хоче щоб Україну знищили росіяни.
+========================================================+
Так, атеіст, чим і пишаюся! На відміну від придурків-вірунів.
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

Фаріон не вірю, одне з двох, або підлість, або тупість.
Твої проблеми. Вона каже гірку правду.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

+===================================================+
Потрох знищує українців. Ти пропонуєш голосувати за це???
Українців знищує Хуйло.
ЗЕ - креатура Хуйла.
Ви пропонуєте голосувати за ЗЕ?

ЗІ. Рівень арґументації  - аналогічний :)
   
Re: Ми на порозі втрати держави

+===================================================+
Потрох знищує українців. Ти пропонуєш голосувати за це???
с
Знищують Україну не "потрох" і навіть не стільки кацапські воші, як "українські гниди". Пропонував би позбавляти їх права голосу без отримання довідки про првносправність.
ЗІ. Що тільки не поспливало на фупі в ці дні.... :facepalm1:
Повна мобілізація.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Бовдуре. я до дого. шо 30 центів коштує звичайна цивільна куля до Сайги.
Нормальна військова до Калаша (навіть не бронебійна) в залежності від марки йде від двох доларів за одиницю.
+=========================================================+
Приїдь та купи легально. В Україні!
   
Re: Ми на порозі втрати держави

"ЗЕленьський  - це ВОРОГ, який імплементований в Україну, для того щоб підірвати її зсередини...  МИ,  НА  ПОРОЗІ  ВТРАТИ  ДЕРЖАВИ" - Ірина  Фаріон...
   Фаріон- лінгвіст, але зовсім безграмота у гуманітарному плані, хоча і має радяньску освіту. Можливо прогулювала пари.
Такі  не здогадуються що залякування як метод переконання не дає результат у демократичних виборах. :dirol:
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Ти осліп чи вижив з розуму? Я тобі бажаю пожити 5 років при Зеленському. Ми всіми силами цього не допустимо, але всяке буває. Отоді і побалакаємо.
Він та купа подібних тут просто кацапські суки та зрадники.
Після нього Україну знищать.  Сотні тисяч переб'ють, а мільйони вивезуть у сибір.

САМЕ ЦЕ БУЛО ПАРУ ДЕСЯТКІВ РОКІВ ТОМУ!  :X
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Югославського досвіду мало?
+============================================================+
Вимоги сербів щоб всі були саме сербами і призвели до цього.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

решили не мелочиться а то клоун наркоман а он оказываеться хуйло
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Ми на порозі втрати держави

имно, если держава может сконать из-за одной какой-то не такой гетьманской дупы на троне - то это failed state.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

То яких саме козаків ви більше не любите: державних чи вільних?

А я хіба казав, що когось не люблю?
Я просто казав хто такі козаки.
І що значить вільні?
Їм просто давались певні пільги за службу на границях держав.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Твої проблеми. Вона каже гірку правду.

Українцям дано розум, щоб гірка правда не наробила їм шкоди, а використати цю правду собі на славу.
Коли ця захисниця вживає англійську, щоб зневажити російську, то це глупота.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Фаріон не вірю, одне з двох, або підлість, або тупість.

Фаріон попереджала про Донбас.
Це була дурість чи тупість?
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

Українцям дано розум, щоб гірка правда не наробила їм шкоди, а використати цю правду собі на славу.
Коли ця захисниця вживає англійську, щоб зневажити російську, то це глупота.
Мля, ви з небес спустилися?
Лідіє, повір мені - настала дуже велика скрута для української держави. Розумієш? Нє? Все інше вторинне і навіть десятинне, не до цього зараз.
Я плюнула на все, наступила собі на горло і йду голосувати за Пороха. Бо біда!!!
Так, ми зневажаємо Росію і маємо на це право! В Україні ЩОДНЯ гинуть діти!!!! На війні!!!
Хоч ти і далеко, але ж ти українка! Нема слів :(
   
Re: Ми на порозі втрати держави

+========================================================+
Так, атеіст, чим і пишаюся!
Атеїсти убили тисячі українських священників,
а з церков поробили конюшні.
Пишайся!
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Фаріон попереджала про Донбас.
Це була дурість чи тупість?
Я вжила слово підлість. Про Донбас багато хто міг попереджати, але її позиція не могла запобігти тому, що трапилось.
Порох з себе корчить теж патріота і в мові і в вірі, але чого варті його заяви, які лише прикриття його злочинних дій.
Це підлість. Але є патріоти по тупості.
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

   Фаріон- лінгвіст, але зовсім безграмота у гуманітарному плані, хоча і має радяньску освіту. Можливо прогулювала пари.
Такі  не здогадуються що залякування як метод переконання не дає результат у демократичних виборах. :dirol:
Яка в сраку дерьмократія і які в сраку вибори, коли нашу державу прагне очолити ставленик ворога, з яким ми воюємо???
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Ви такий термін як реєстрові козаки чули?
Це ті, що прямо зарплату отримували з королівської казни, чи від царя.
А ще їм давали землі на краю імперії, щоб могли самі себе годувати.
Багата козацька старшина могла купити собі землі і не на краю держави.

І що значить "вільні"? Вони були підданими чи польського короля, чи російського царя.
+=========================================================================+
Реєстрових було лише до 6000, а всі інші були вільними. І годувалися вони з власної землі,
яку самі й підняли та обробляли.І цю землю ніхто їм не давав - вони самі взяли її у татар та
ногаїв, зорали та захищали. Це вже на оброблені землі пізніше прийшли польські та кацапські
пани. Мій пращур - козачий сотник - оселився в 1763-му в козацькому селі Бране Поле, Київщина.
А ці землі катька-2-а подарувала польському польному гетьману Браницькому за здачу її війську
польського війська. А за нічку з катькою Браницький ще й отримав графський титул. І Таращу та
Богуславщину в кріпатство. Разом з православними попиками та їх сім"ями. Вивчай історію, а не
порохоботський брєд.
І, до речі, Січ Переяславські угоди не прийняла. Тобто, козаки не вважали себе підданими царя.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

А я хіба казав, що когось не люблю?
Я просто казав хто такі козаки.
І що значить вільні?
Їм просто давались певні пільги за службу на границях держав.


гарматне мясо на аутсорсінгу
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Атеїсти убили тисячі українських священників,
а з церков поробили конюшні.
Пишайся!
Ось так і пустили народ як отару по колу. Спершу релігія опіум, боремось з нею. Всі в комуну! Тепер декомунізація, зате маємо Томос і знову опіум...
Стадо перегнали з однієї кошари в попередню.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

до речі, поцікавтесь історією знаменитої картини про козаків, які пишуть листа султану

в росії не дарма ця тема мала таку популярність
   
Re: Ми на порозі втрати держави

имно, если держава может сконать из-за одной какой-то не такой гетьманской дупы на троне - то это failed state.

Це зараз в Америці "не така гетьманська дупа" причому одна  - і то штормить не по дєтскі.
А якщо в нашій  країні, в час війни, коли сусідна держава РЕАЛЬНО бажає захопити нас, коли країна ще в процесі розбудови та формування, коли її громадянам та ворожа країна постіно промиває мізки через джерела пропаганди, коли в самій країні чимало "ворожих агентів"  - "ще один корисний ідіот з своєю "командою кремлівських агентів" можуть прилучитись до втілення мрій хуйло та кремля.
Якщо їм і не вийде це втілити - це приведе ду жахливих наслідків для України та українців....
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Ти осліп чи вижив з розуму? Я тобі бажаю пожити 5 років при Зеленському. Ми всіми силами цього не допустимо, але всяке буває. Отоді і побалакаємо.
+===================================================================+
Будемо жити із Зеленським. А потрох буде на нарах, відповідати "за все хорошее".
Буде наука наступникам: не бреши і не кради на державних посадах!
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Мля, ви з небес спустилися?
Лідіє, повір мені - настала дуже велика скрута для української держави. Розумієш? Нє? Все інше вторинне і навіть десятинне, не до цього зараз.
Я плюнула на все, наступила собі на горло і йду голосувати за Пороха. Бо біда!!!
Так, ми зневажаємо Росію і маємо на це право! В Україні ЩОДНЯ гинуть діти!!!! На війні!!!
Хоч ти і далеко, але ж ти українка! Нема слів :(

Віа, так є вже заяви Кошулинського та Тягнибока про загрозу українській державі і заклик до прихильників йти голосувати за проукраїнського Порошенка?
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Мля, ви з небес спустилися?
Лідіє, повір мені - настала дуже велика скрута для української держави. Розумієш? Нє? Все інше вторинне і навіть десятинне, не до цього зараз.
Я плюнула на все, наступила собі на горло і йду голосувати за Пороха. Бо біда!!!
Так, ми зневажаємо Росію і маємо на це право! В Україні ЩОДНЯ гинуть діти!!!! На війні!!!
Хоч ти і далеко, але ж ти українка! Нема слів :(

Голосуючи за Пороха, голосуєш за війну. Війни виграють розумом, а не зброєю.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

хуйло та русскій мір знищують українців.  Ну і свої тупі денаціоналізовані гниди, звісно, теж
+================================================+
Саме тому і треба турнути потроха!
   
Re: Ми на порозі втрати держави

+============================================================+
Вимоги сербів щоб всі були саме сербами і призвели до цього.

 "...«украинцы» - это те же русские, и выделение их
из русского суперэтноса — это явление искусственное,
инициированное врагами русского народа..."
Знайомо?
   
Re: Ми на порозі втрати держави

+================================================+
Саме тому і треба турнути потроха!
Ні, саме тому не можна допустити до влади підхуйловця ЗЕ!
Шось не так? :)
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

Віа, так є вже заяви Кошулинського та Тягнибока про загрозу українській державі і заклик до прихильників йти голосувати за проукраїнського Порошенка?
Нема і не знаю, чи буде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія