Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ми на порозі втрати держави

Re: Ми на порозі втрати держави

паспорт можна й не здавати...
Поправка приймається
   
Re: Ми на порозі втрати держави

+==============================================================+
Їду та голосуватиму за Зе, щоб викинути ворога України - потроха, на нари.
...і обрати "Україну-повію"!
Ну, це Ваш вибір... :(
   
Re: Ми на порозі втрати держави

З розвитком суспільства воно ставатиме все більш структурованим, керованим, інтегрованим.
Окремі люди ставатимуть все більш спеціалізованими, а тому все більш залежними від суспільства.

Інша справа, можливо буде менше прямого примусу, а більше ідеологічного, через краще виховання.
Але анархії не буде.
В окремих випадках можливі такі експерименти, але вони приводитимуть до руйнування суспільства.
+===================================================================+
Не плутай сспільство та державу. Людина, як і всі вищі примати, суспільна тварина.
Це вже зашито в генах. А держава - це метода грабунку більшості невеличкою
частиною всього суспільства, яке називає себе "илітою".
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Знищ кацапа хоча б в собі. Цього буде досить.
З анархістами дискутувати мені не цікаво.
Анархій ніколи ніде не було, нема і не буде.
Тож і говорити нема про що.
+=================================================================+
Злив зараховано - аргументи відсутні. Держави утворили люди, люди їх і знищать.
Бо стане краще жити без держав. У вільному суспільстві без державного гноблення
на користь иліти.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Ох, бачу "українство" з вас так і пре.  :gigi:

Козаки не будували своєї держави, а тільки дивились до кого б на службу найнятись.
До короля, царя чи турків.
А якщо й піднімали бунти, то лише через власні амбіції чи образи ватажків з боку їхніх хазяїв.
Тому ні до чого іншого крім як до руїни і розділу територій українського етносу між сусідніми державами це не могло привести.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Всі розвинені суспільства існують в формі держав.
Іншої моделі людство поки-що не винайшло.
Все решта - це релігійні утопії.
+===============================================+
Держава - це лише один з епізодів розвитку суспільства.
Люди, як створили державу, так і знищать її.
Бо зникає потреба в державі.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Визначення кацапа - той хто обожнює державу.
+=============================================+
Ну, так для кацапа - тягла держава - це єдиний метод
існування росіянців. Кацапи так прямо про це й пишуть.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Тобто якщо ваш ЗЕ не виправдає Ваших очікувань, то...2.70 грн
Я пра-льно зрозумів? :)
+=================================================+
Так. Захисти себе сам! Від держави та інших бандитів.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Козаки не будували своєї держави, а тільки дивились до кого б на службу найнятись.
До короля, царя чи турків.
А якщо й піднімали бунти, то лише через власні амбіції чи образи ватажків з боку їхніх хазяїв.
Тому ні до чого іншого крім як до руїни і розділу територій українського етносу між сусідніми державами це не могло привести.

так буває завжди коли перемагає люмпен, а в нас це символ національної гордості...
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Визначення українця  - той, хто руйнує свою державу. Чи й будувати її не хоче.
+===================================================+
То нащо ти її руйнуєш??? Замість відбудови?
   
Re: Ми на порозі втрати держави

+===============================================+
Держава - це лише один з епізодів розвитку суспільства.
Люди, як створили державу, так і знищать її.
Бо зникає потреба в державі.
Анархізм чи класичний(не сталінський!) марксизм?
Нє, я не заперечую Ваше право мати такі погляди - просто не зовсім зрозуміло:
нахрена Вам ті вибори?! :)
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Козаки не будували своєї держави, а тільки дивились до кого б на службу найнятись.
До короля, царя чи турків.
А якщо й піднімали бунти, то лише через власні амбіції чи образи ватажків з боку їхніх хазяїв.
Тому ні до чого іншого крім як до руїни і розділу територій українського етносу між сусідніми державами це не могло привести.

Тільки от саме з такою бездержавною епохою пов'язані базові українські цінності - мова, традиції, свобода.
   
Re: Ми на порозі втрати держави


Не плутай сспільство та державу. Людина, як і всі вищі примати, суспільна тварина.
Це вже зашито в генах.

Це не так.
Людина - стадна тварина, як і вищі примати.
В її генах зашито можливість жити стадами до 100-150 особин.
Всі інші - чужаки.

Обєднують людей в великі спільноти ідеології.
Лише ідеології здатні творити суспільства.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Ну, в жопу Хуйла я повзти не збираюся!
+=========================================================+
Я - також! Будемо виповзати в бік незалежності.  :-B
   
Re: Ми на порозі втрати держави

+=========================================================+
Я - також! Будемо виповзати в бік незалежності.  :-B
:-B
Тому голосуємо за Петра! :)
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Стріляйте вже - потім не дадуть!
+===================================+
Стріляю. При потребі. Навчений цьому...
   
Re: Ми на порозі втрати держави
van

12 срамница ни о чем  ого написали сколько пока меня не было . :D
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Тільки от саме з такою бездержавною епохою пов'язані базові українські цінності - мова, традиції, свобода.

Ну не козаки ж придумали українську мову.
Це атрибут українського етносу.
Як і традиції.
А щодо свободи...
Як нема своєї держави, то буде тобі "свобода" в чужій.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

С лулемета Дегтярева со спилянным бойком под патроны от Калаша? :)
Или вернее купленные цивильные необолоченные по 2,70 по курсу 4,6 . а не 8 . как вы снова соврали. , которые в военке совершенно не годятся? :)
+================================================================+
Який-же ти невіглас! Мабуть і не тримав різні набої в руках. І не стріляв ними...
При швидкостях 715 м на секунду свинцева куля без оболонки зривається з нарізів.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Ну не козаки ж придумали українську мову.
Це атрибут українського етносу.
Як і традиції.
А щодо свободи...
Як нема своєї держави, то буде тобі "свобода" в чужій.

А етнос український в якій державі виплекав рідну мову/культуру?
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Козаки - це сторожові пси королівства чи імперії на їх службі для захисту периферії.
+======================================================================================+
Оце дебілізм зашкалює! Козк - вільна озброєна людина, що живе власним господарством на власній землі!
Мої предки з боку матері та батька були козаками. І я ЗНАЮ, як вони жили. Я - тринадцята генерація у родоводі.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Та тут і Фаріон не потрібно.
Росія ЗАВЖДИ бажала та бажає смерті, дезінтеграції України як окремішньої держави. Хоче увібрати наші землі та асимілювати наших людей, інтегрувати їх на свої території а сюди, на територію України, навезти будь-кого, аби розмити і знищити національні відмінності нашого народу. Перетворити його спочатку в хохлів які сміятимуться зі всього українського - бо їм віб'ють ці тези в їх тупі мізки, а потім в русскіх - які вже люто ненавидитимуть та вбиватимуть нас.

Перефразовуючи відому поговірку, можна сказати:  друг мого ворога - мій ворог.

Як ви можете підтримувати Зеленського, за якого зараз топить весь рос. політикум: і влада і опозиція, і Кісільов і Сукабєєва?  Я звертаюсь не до штабних та промосковських гнид, я звертаюсь до простих українців: ви що справді геть подуріли голосувати за ЗЕ?  :X
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Де написано. шо він із шкільного музею?  :facepalm:
Відкрию тобі довбню великий секрет - чого чого. а калашів ПКМів з нульовими стволами на складах вистачить ше на кілька світових воєн...
Замість того. шо б одиночними пуляти з спижженого десь Дегтярьова з вбитим стволом - краще купив би нарізну Сайгу під патрон Калаша - коритсі і точності було б на порядок більше
+==================================================================+
Ти такий розумний, то чого ти цього не зробив сам? Вони використали ті можливості,
 що були тоді. І таки зупинили коцабів!
   
Re: Ми на порозі втрати держави

...і обрати "Україну-повію"!
Ну, це Ваш вибір... :(
+=========================================================+
Ну, а твій вибір: Україна без українців! Бо потрох та українці - несумісні.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Козаки не будували своєї держави, а тільки дивились до кого б на службу найнятись.
До короля, царя чи турків.
А якщо й піднімали бунти, то лише через власні амбіції чи образи ватажків з боку їхніх хазяїв.
Тому ні до чого іншого крім як до руїни і розділу територій українського етносу між сусідніми державами це не могло привести.
+====================================================================+
Таки повний невіглас - історії України та козацтва ніц нічого не знає. А ще триндить...
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Ну, а твій вибір: Україна без українців! Бо потрох та українці - несумісні.

Знаєш, згадую твої давнішні дописи на фупі.  Вони і тоді адекватністю не відзначались  (td)
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Знаєш, згадую твої давнішні дописи на фупі.  Вони і тоді адекватністю не відзначались  (td)

Ad hominem == f*ck you.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Анархізм чи класичний(не сталінський!) марксизм?
Нє, я не заперечую Ваше право мати такі погляди - просто не зовсім зрозуміло:
нахрена Вам ті вибори?! :)
+=====================================================+
Це метода з мінімальними витратами турнути потроха з табуретки
головного бандита.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Анархізм чи класичний(не сталінський!) марксизм?
Нє, я не заперечую Ваше право мати такі погляди - просто не зовсім зрозуміло:
нахрена Вам ті вибори?! :)
Він атеїст, син гебешника... тому і хоче щоб Україну знищили росіяни.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Це не так.
Людина - стадна тварина, як і вищі примати.
В її генах зашито можливість жити стадами до 100-150 особин.
Всі інші - чужаки.

Обєднують людей в великі спільноти ідеології.
Лише ідеології здатні творити суспільства.
+==============================================================+
Наведу велику цитату з поясненям:

Общество это наглядный пример самоорганизации в хаосе. Сначала люди строят связи и получаются групповые семьи, типа хаусхолдов. Но у каждого отдельного человека есть связи и вне хаусхолда. Удачные связи закрепляются. Дальше чистое самоподобие, то есть принцип построения фрактальной сети. Хаусхолды соединяются в локальные общины, затем в первобытные племена…
- Первобытное племя это оптимальная форма организации людей. Ничего лучше не придумаешь, потому что это такая же константа человеческого устройства, как бег на двух ногах. Ну не сможешь ты хорошо бегать на четвереньках. И, что важно: племя не надо создавать, люди самоорганизуются в ходе добычи хавчика, устройства быта и защиты. Это естественная кооперация, она у людей в генах. Кстати, эффективная команда для решения практически важных задач, это всегда нечто вроде первобытного племени. Научный коллектив, разведывательная экспедиция, экипаж корабля, группа быстрого реагирования, и так далее…
- … Первобытное племя имеет только один недостаток: при росте его фрактальной сети, начинает теряться устойчивость. Первобытные механизмы успешно работают, где-то до трех уровней вложенности и до несколько сотен узлов сети, то есть, людей. Если где-то есть тысячи людей, то начинается новый шаг самоорганизации. Тут есть два варианта. Первый: это государство. Появляются оффи, как дополнительный уровень саморегуляции общества. Они силой сгоняют людей в стадо и принуждают их к общественным работам. При государстве эффективность людей в десять раз ниже, чем на свободе, но их можно заставить работать 12 часов в сутки, жрать говно и жить в бараках. Если считать людьми только оффи, а остальных рассматривать, как скот-рабсилу, то это экономически выгодно. На следующем шаге возникает священная трудовая мораль, мистические табу и прочие институты регулирующей духовной культуры, благодаря которой скот-рабсила сам себя принуждает, без физического насилия. Это еще выгоднее…
- С государством понятно, а второй вариант?
- Демон, - ответил Акела, - Не в оккультном смысле, а в кибернетическом. Это регулятор, который обслуживает запросы, поступающие от клиентов, и больше ничего не делает. Если активных запросов нет, то демон висит в фоновом режиме, потребляя минимум ресурсов. Демон на порядок эффективнее, чем государство. Нет дорогостоящей пирамиды оффи, не надо морализировать жителей до полного отупения. Демон срабатывает, только если его вызывают, или если в каком-то месте сети появляется риск перенапряжения. Он служит только для устранения неустойчивости фрактальной сети первобытного образца. В остальном люди живут свободной жизни, никто к ним не лезет с глупостями.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Та тут і Фаріон не потрібно.
Росія ЗАВЖДИ бажала та бажає смерті, дезінтеграції України як окремішньої держави. Хоче увібрати наші землі та асимілювати наших людей, інтегрувати їх на свої території а сюди, на територію України, навезти будь-кого, аби розмити і знищити національні відмінності нашого народу. Перетворити його спочатку в хохлів які сміятимуться зі всього українського - бо їм віб'ють ці тези в їх тупі мізки, а потім в русскіх - які вже люто ненавидитимуть та вбиватимуть нас.

Перефразовуючи відому поговірку, можна сказати:  друг мого ворога - мій ворог.
Як ви можете підтримувати Зеленського, за якого зараз топить весь рос. політикум: і влада і опозиція, і Кісільов і Сукабєєва?  Я звертаюсь не до штабних та промосковських гнид, я звертаюсь до простих українців: ви що справді геть подуріли голосувати за ЗЕ?  :X

1. В Росії не існує опозиції.
2. Як ти думаєш чому вони відкрито так роблять ? А Порошенка навпаки сварять ?
3. Ти вважаєш росіян ідіотами ?
4. Вони завжди кажуть правду ?


Останнє редагування: 16 квітня 2019 16:28:47 від Людас
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Як всі промосковські гниди активізувались.
Хєр вам а не Україна  :K
   
Re: Ми на порозі втрати держави

:-B
Тому голосуємо за Петра! :)
+================================================+
Нах педру! Він своїм грабунком веде в дупу!
   
Re: Ми на порозі втрати держави

І таки зупинили коцабів!

 :facepalm:
Ахметов їх зупинив своїми договорняками.
Подивись відео з Маріуполя восени 2014-го, коли козаченьки з клункаеи вже здриснули з міста. Місто було фактично вже нічиє.
Здогадайся з першого разу. чому ДНРовці далі околиць Маріка не пішли?
   
Re: Ми на порозі втрати держави

А етнос український в якій державі виплекав рідну мову/культуру?

Етнос - це до держав. Як раса. Тільки дрібніше.
Мова і культура етносу складаються в результаті спільного проживання на якісь території в відносній ізоляції від інших етносів.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Як всі промосковські гниди активізувались.
Хєр вам а не Україна  :K

Згоден! Нарешті куми Медведчука втратять владу в Україні!  (tu)
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Етнос - це до держав. Як раса. Тільки дрібніше.
Мова і культура етносу складаються в результаті спільного проживання на якісь території в відносній ізоляції від інших етносів.

Не треба копирсатися в носі. В якій державі утворився українській етнос з українською мовою і культурою?
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Ну не козаки ж придумали українську мову.
Це атрибут українського етносу.
Як і традиції.
А щодо свободи...
Як нема своєї держави, то буде тобі "свобода" в чужій.
+=============================================================+
Не бреши! В нашому селі, звідки мати та жінка, не було кріпатства! Це було
єдине таке село на всю Звенигородщину. Свобода і воля варті того, щоб за них воювати!
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Який-же ти невіглас! Мабуть і не тримав різні набої в руках. І не стріляв ними...
При швидкостях 715 м на секунду свинцева куля без оболонки зривається з нарізів.

Бовдуре. я до дого. шо 30 центів коштує звичайна цивільна куля до Сайги.
Нормальна військова до Калаша (навіть не бронебійна) в залежності від марки йде від двох доларів за одиницю.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

+============================================+
Злив зараховано - аргументи відсутні.

Югославського досвіду мало?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія