Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки

Для польського Папи Йоана Павла ІІ аборт був наймерзеннішою формою вбивства.

Папа в Evangelium Vitae писав, що ,,серед усіх злочинів проти життя, які людина може зробити, аборт має характеристики, що робить його особливо серйозним і гідним засудженню. Ватиканський Собор окреслює аборт як дітовбивство і жахливий злочин. Плюгавість цього злочину полягає в тому, що того, кого вбивають, є людською істотою на порозі життя, тобто істотою найбільш невинною, яку тільки можна собі уявити - її не можна назвати ні агресором, ні несправедливим нападником. Це є істота настільки слабка і вразлива, що вона навіть не може сама оборонятися ні плачем, ні криком, так як може це робити вже народжена маленька дитина в небезпеці. Безпека такої істоти повністю довірена жінці, яка носить її в утробі.  Але іноді саме ця жінка, матір, вирішує вбити цю істоту".

 

Йоан Павел ІІ не знаходив виправдання для аборту.

У своїй енцикліці Evangelium Vitae він заявив, що ,,свідоме рішення позбавити невинну людську істоту життя є завжди з моральної точки зору злом, і ніколи не може бути дозволеним і прийнятим як кінцева мета або засіб до доброї кінцевої мети. Це є насправді акт серйозного непослуху щодо морального закону, а також акт непослуху щодо самого Бога, автору і гаранту цього закону, воно суперечить основним фундаментам чесності, справедливості і милосердя. Ніщо і ніхто не може дати вам право вбити невинну людину, будь то плід або ембріон, дитина чи доросла людина, або старий чоловік, чи невиліковно хворий або вмираючий. Крім того, ніхто не може вимагати від інших доконати цей акт вбивства над собою, чи над іншою людиною, яка знаходиться під вашою опікою, не може дати пряму або побічну згоду на це. І не може на це дозволити ані не рекомендувати це будь-який державний орган".

"Нація, яка вбиває своїх дітей - немає майбутнього" Йоан Павел ІІ

Останнє редагування: 30 березня 2017 21:06:23 від білий хорват
   
Тобто спільно виховувати дитину улюбленої людини (с)? ))

Та в тому й річ, що це не завжди дитина улюбленої  людини, скоріш, дитина палкої ночі кохання. :rotate:
Але вона не перестає бути від того дитиною чи трохи гіршою за інших дітей, правда ж?

Але щось мовчать наші чоловіки. Ніхто спільно не бажає виховувати. Або хоч допомогти матеріально.

Мабуть, побігли транспаранти готувати "Ні-абортам"
   
як не хоче одружуватися, то треба аборт робити?
Так чого жінки вимагають від чоловіка такої самої відповідальності за незахищений секс, як то їй потім доведеться приймати рішення та нести відповідальність? Хіба це не дурість ?

Асті, я не знаю, як там у інших, але, по-перше, я ніколи не робила аборт і я не можу сказати, що оце я така розумна, але, скоріше, завдяки своєму чоловікові, котрий теж дбав про це. Авжеж, напевно, то дурість.

І по-друге, не знаю, як там у інших, кого перш за все цікавить пружні груди, гнучка талія та шкіра без розтяжок, але більшість жінок (я не кажу про співачок, моделей, спортсменок та інших жінок, краса та статура яких  - це професійна необхідність,) але більшість жінок, що погоджувалися на аборт без медицинських покажчиків, біли стурбовані саме матеріальним питанням - як самій, без підтримки, виростити, прогодувати, навчити дитину?

І Ви не станете заперечувати, що процент самотніх  жінок, які зробили аборт, набагато більш ніж процент сімейних  жінок, які зважилися на  аборт?

Я тут десяту сторінку намагаюсь запитати у дорогих чоловіків, а що саме ви зробили для того, щоб ваша жінка не робила аборт?

Бо поки получається, що кохатися - це  справа двох, а коли доходить до аборту, то це вже справа суто жінок та чоловіки тут ні при чому та гнівно засуджують таку жінку.

Відповідь поки дав тільки один.

Зате інші тут смердять про жінок-убивць.

Я вже не  кажу про те, що правильно написали тут на перших сторінках, перш ніж забороняти, треба самому навчитися вимовляти слова "пеніс" та "вагіна" не соромлячись та давати дітям повні знання ще у школі про статеве виховання.

А потім вже щось забороняти, коли ти точно знаєшь, що твоя дитина знає все про своє ж тіло та захист від запліднення.

Тобто скорочування абортів без мед. показників та потім повне їх зникнення  - це , як не дивно, спільна справа жінки та чоловіка, а не тільки жіноча  проблема.

Останнє редагування: 30 березня 2017 21:11:49 від шуша
   
Шуша не передьоргуй. До "виховати" взагалі справа не доходить. Противники (чи противниці) виношувати не хочуть...
   
Для польського Папи Йоана Павла ІІ аборт був наймерзеннішою формою вбивства.

Папа в Evangelium Vitae писав, що ,,серед усіх злочинів проти життя, які людина може зробити, аборт має характеристики, що робить його особливо серйозним і гідним засудженню. Ватиканський Собор окреслює аборт як дітовбивство і жахливий злочин. Плюгавість цього злочину полягає в тому, що того, кого вбивають, є людською істотою на порозі життя, тобто істотою найбільш невинною, яку тільки можна собі уявити - її не можна назвати ні агресором, ні несправедливим нападником. Це є істота настільки слабка і вразлива, що вона навіть не може сама оборонятися ні плачем, ні криком, так як може це робити вже народжена маленька дитина в небезпеці. Безпека такої істоти повністю довірена жінці, яка носить її в утробі.  Але іноді саме ця жінка, матір, вирішує вбити цю істоту".

 

Йоан Павел ІІ не знаходив виправдання для аборту.

У своїй енцикліці Evangelium Vitae він заявив, що ,,свідоме рішення позбавити невинну людську істоту життя є завжди з моральної точки зору злом, і ніколи не може бути дозволеним і прийнятим як кінцева мета або засіб до доброї кінцевої мети. Це є насправді акт серйозного непослуху щодо морального закону, а також акт непослуху щодо самого Бога, автору і гаранту цього закону, воно суперечить основним фундаментам чесності, справедливості і милосердя. Ніщо і ніхто не може дати вам право вбити невинну людину, будь то плід або ембріон, дитина чи доросла людина, або старий чоловік, чи невиліковно хворий або вмираючий. Крім того, ніхто не може вимагати від інших доконати цей акт вбивства над собою, чи над іншою людиною, яка знаходиться під вашою опікою, не може дати пряму або побічну згоду на це. І не може на це дозволити ані не рекомендувати це будь-який державний орган".

"Нація, яка вбиває своїх дітей - немає майбутнього" Йоан Павел ІІ

Це ті шо казали що земля плоска  :facepalm1:
   
Асті, я не знаю, як там у інших, але, по-перше, я ніколи не робила аборт і я не можу сказати, що оце я така розумна, але, скоріше, завдяки своєму чоловікові, котрий теж дбав про це. Авжеж, напевно, то дурість.

І по-друге, не знаю, як там у інших, кого перш за все цікавить пружні груди, гнучка талія та шкіра без розтяжок, але більшість жінок (я не кажу про співачок, моделей, спортсменок та інших жінок, краса та статура яких  - це професійна необхідність,) але більшість жінок, що погоджувалися на аборт без медицинських покажчиків, біли стурбовані саме матеріальним питанням - як самій, без підтримки, виростити, прогодувати, навчити дитину?

І Ви не станете заперечувати, що процент самотніх  жінок, які зробили аборт, набагато більш ніж процент сімейних  жінок, які зважилися на  аборт?

Я тут десяту сторінку намагаюсь запитати у дорогих чоловіків, а що саме ви зробили для того, щоб ваша жінка не робила аборт?

Бо поки получається, що кохатися - це  справа двох, а коли доходить до аборту, то це вже справа суто жінок та чоловіки тут ні при чому та гнівно засуджують таку жінку.

Відповідь поки дав тільки один.

Зате інші тут смердять про жінок-убивць.

Я вже не  кажу про те, що правильно написали тут на перших сторінках, перш ніж забороняти, треба самому навчитися вимовляти слова "пеніс" та "вагіна" не соромлячись та давати дітям повні знання ще у школі про статеве виховання.

А потім вже щось забороняти, коли ти точно знаєшь, що твоя дитина знає все про своє ж тіло та захист від запліднення.

Тобто скорочування абортів без мед. показників та потім повне їх зникнення  - це , як не дивно, спільна справа жінки та чоловіка, а не тільки жіноча  проблема.

коли доходить до аборту, то це вже справа суто жінок +мільйон

навіть якщо це мега класна сім'я і турботливий чоловік і купа матеріальних і духовних благ

Це тільки справа жінки
   
Шуша не передьоргуй. До "виховати" взагалі справа не доходить. Противники (чи противниці) виношувати не хочуть...

Логічно. А чому не хочуть?

Причин, як правило, дві: одна - це дійсно фігура, але таких жінок не так вже й  багато. Саме цікаве, що серед таких зустрічаються дуже забезпечені леді.

А друга - це матеріальне забезпечення майбутньої дитини, коли жінка не може, чи їй здається, що вона не зможе забезпечити дитину необхідним.

До речі, багато молодих дівчат, які стали жінками чи коханками дуже забезпечених чоловіків часто-густо намагаються одразу ж народити йому дитину, логічно вважаючи, що саме цим вони забезпечили себе матеріально років на двадцять вперед, адже, навіть якщо такий чоловік розлучиться з  жінкою чи кине коханку, він все рівно буде забезпечувати свою рідну дитину та його матір...
   
8 страниц без религии продержались. рекорд
   
Стільки жінок вбивць тут в на ФУП, і головне за що за КРАСУ , чим ви кращі за моральних уродів маньяків, коли так легко за красу тіла вбиваєте живе???  :(

Замість виховання і навчанню контрацепції, вони готові вбивати, от дай вам керувати державами, то ви б задля своїх примх, не залишили б нікого на землі живого, так і наступає суцільний мир, на пустинній землі після правління кровожерливих жінок. :(
блт когда же ты успокоишься то наконец? кто ж тебя так обидел?
" женщин надо любить со всеми их недостатками"
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

Я сказав що я думаю. Не хоче мадам дітей - хай перев`язує трубки

 вже собі семенники перев"язав? B-)
бажано зробити це одразу як почав жити статевим життям.
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

до речі, чому чоловіки не перев"язуються одразу? їм це зробити набагато простіше, і на подальшому здоров"ї ніяк не відіб"ється
на відміну від тих-таки жінок, для яких функціонування яєчників це запорука гормонального здоров"я

а сперму можна одразу здати в банк на зберігання. І за потреби робити собі гарантовано своїх дітей, від гарантовано "тієї самої" жінки

мм?...
   
Так яєчники нікуди не діваються і функціонують собі, просто ооцити не потрапляють до матки... Більше того, корковий шар яєчників, який відповідає за синтез естрогенів можна підсадити в інші місця, і він буде собі забезпечувати гормонами. Жінкам після оваріоектомії таке можна робити...
   
Сперму, до речі, можна взяти навіть постмортально! Були випадки в світі, коли молода коханка відразу після смерті багатого дядечка зробила собі вагітність методом ДРТ, чим залишила його дітей частини спадку...) Навіть у нас в Україні була така спроба!)))
   
до речі, чому чоловіки не перев"язуються одразу? їм це зробити набагато простіше, і на подальшому здоров"ї ніяк не відіб"ється
на відміну від тих-таки жінок, для яких функціонування яєчників це запорука гормонального здоров"я

а сперму можна одразу здати в банк на зберігання. І за потреби робити собі гарантовано своїх дітей, від гарантовано "тієї самої" жінки

мм?...
до чого тут яєчники?..
   
ну то що, вдалося відволікти?
чи не спрацювало?
   
А вирішити питання з абортами дуже просто.
Треба, щоб держава цю проблему врегулювала з іншого, так би мовити, кінця. Зобов*язати усіх половозрілих чоловіків здати сперму у банк та зробити вазектомію. Легка операція майже без ускладнень, з абортом і тим паче пологами не порівняти. Відповідно, вагітності будуть лише бажаними, кількість абортів скоротиться майже до нуля, залишаться якісь рідкісні випадки раптових проблем із здоров*ям.
Власне, державного примусу тут буде суттєво менше, ніж у випадку із регулюванням державою абортів, бо наслідки для здоров*я вагітності та пологів і вазектомії незрівнянні.
   
А вирішити питання з абортами дуже просто.
Треба, щоб держава цю проблему врегулювала з іншого, так би мовити, кінця. Зобов*язати усіх половозрілих чоловіків здати сперму у банк та зробити вазектомію. Легка операція майже без ускладнень, з абортом і тим паче пологами не порівняти. Відповідно, вагітності будуть лише бажаними, кількість абортів скоротиться майже до нуля, залишаться якісь рідкісні випадки раптових проблем із здоров*ям.
Власне, державного примусу тут буде суттєво менше, ніж у випадку із регулюванням державою абортів, бо наслідки для здоров*я вагітності та пологів і вазектомії незрівнянні.

А що робити з секс-туристами та мігрантами?
   
я фигею
некоторые всерьез ратуют за запрет абортов, потому что аборты - это плохо
давайте тогда запретите зимы, потому что зима - это брр...холодно...
или законодательно запретите неурожаи,  стихийные бедствия...

я против абортов, я также против засух
но я стараюсь быть реалистом и понимаю, что если в небесной канцелярии так решат - то засуха будет независимо от моего желания;
а если женщина категорически не настроена рожать - то беременость прервет независимо от запретов; искалечит себя на всю жизнь у бабки, орудующей спицей - но от ребенка избавится

моралисты хреновы

   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки

А вирішити питання з абортами дуже просто.
Треба, щоб держава цю проблему врегулювала з іншого, так би мовити, кінця. Зобов*язати усіх половозрілих чоловіків здати сперму у банк та зробити вазектомію. Легка операція майже без ускладнень, з абортом і тим паче пологами не порівняти. Відповідно, вагітності будуть лише бажаними, кількість абортів скоротиться майже до нуля, залишаться якісь рідкісні випадки раптових проблем із здоров*ям.
Власне, державного примусу тут буде суттєво менше, ніж у випадку із регулюванням державою абортів, бо наслідки для здоров*я вагітності та пологів і вазектомії незрівнянні.


 ;o П-ць  :facepalm:
   
Те, що пропонує outsider, і є жіноча кастрація.

На чоловічу він ніяк не згіден :D

Чому це? Вам вільно каструвати свого чоловіка, якщо він згоден.
   
вже собі семенники перев"язав? B-)
бажано зробити це одразу як почав жити статевим життям.

І ще раз, я дітей люблю і хочу. Скільки Бог дасть. Мені перев`язувати не треба.
   
З моєї точки зору в Україні з`явився наступний президент а не черговий клоун.
   
З моєї точки зору в Україні з`явився наступний президент а не черговий клоун.

 :lol:  :lol:  :lol:
   
Це той за кого я проголосую, людину що вірить в життя з момента зачаття.
   
Це той за кого я проголосую, людину що вірить в життя з момента зачаття.

т.е. 100% шанс получить ваш голос имеет любой дебил в рясе - он по долгу службы обязан верить
   
Мій голос точно не отримає дебіл який за те що мадам може викинути свою дитину на хєр на смітник, бо він недоносок їй талію псує.
   
Це ж  так просто. Перев`язуємо трубки. Повідомляємо коханому що хрін йому на губу а не діти і живемо щасливо бо він в захваті)))
   
Мій голос точно не отримає дебіл який за те що мадам може викинути свою дитину на хєр на смітник, бо він недоносок їй талію псує.

дебил, за которого вы проголосуете, не исключено, что сотню бывших подружек на аборт отправил: главное ведь громко озвучить красивый тезис
так голосуйте за попов: они лучше всех богоугодные речи толкают, вам понравится
   
дебил, за которого вы проголосуете, не исключено, что сотню бывших подружек на аборт отправил: главное ведь громко озвучить красивый тезис
так голосуйте за попов: они лучше всех богоугодные речи толкают, вам понравится

Мадам, при всій повазі, ви хоч чимось можете підтвердити свій напад на Любомира Гузара?
   
Це ж  так просто. Перев`язуємо трубки. Повідомляємо коханому що хрін йому на губу а не діти і живемо щасливо бо він в захваті)))

вы в реальном мире живете?
женщины, знающие, что такое трубки, обычно знают и что такое спираль и что такое презерватив
а среди залетевших огромный процент юных дурочек, которые про трубки какие-то слыхом не слыхивали
   
В ефірі «Живого радіо. Воскресіння», «Радіо Марія» й «Живого Телебачення» Блаженніший Любомир Гузар наголосив: «Для всіх існує один і той же закон — Десять Заповідей Божих».
Справа абортів – не нова. В останній час їх кількість значно зросла. Пригадую, статистику України, де йдеться, що аборти вже вимірюються не в тисячах, а в мільйонах. Проблема в тому що діється навколо. Існує бажання догодити собі. А ще життя ненародженої дитини легковажно трактується так, ніби його немає.
Та від самого запліднення плід є людиною. Життя цієї людини є беззахисним, бо жінка нехтує своїм покликанням бути матір’ю. Шкода, що ми докотилися до того, що ще Митрополит Андрей називав «білою смертю». Якби люди усвідомили, яке вони чинять велике лихо, заперечуючи таким чином гідність людини?!


Джерело: CREDO

http://www.credo-ua.org/2016/06/159587
   
вы в реальном мире живете?
женщины, знающие, что такое трубки, обычно знают и что такое спираль и что такое презерватив
а среди залетевших огромный процент юных дурочек, которые про трубки какие-то слыхом не слыхивали

Так, цілком в реальному. Поліпшуйте секс освіту а не полегшуйте аборти на замовлення.
   
Мадам, при всій повазі, ви хоч чимось можете підтвердити свій напад на Любомира Гузара?

а я что, называла какие-то имена?

но я не мешаю вам витать в облаках и свято верить, что все дающие обет безбрачия свято его чтут
но ведь несоблюдение обета не будет препятствием в том, чтобы заполучить ваш голос - главное красиво сказать

пысы если вы навели справки и знаете, что голубов содержит десять детей от бывших подружек - то прошу меня извинить, не знала
   
Так, цілком в реальному. Поліпшуйте секс освіту а не полегшуйте аборти на замовлення.

это вы мне? ха-ха
счастливо оставаться в своем средневековье

   
Так, цілком в реальному. Поліпшуйте секс освіту а не полегшуйте аборти на замовлення.

Сер, скажіть, будь ласка, а яке Ваше відношення до контрацепції?
   
Середньовіччя це ставитися до дітей як до сміття. Крапка.
   
Сер, скажіть, будь ласка, а яке Ваше відношення до контрацепції?

Позтивне, доки воно запобігає заплідненню а не убива нову людину.
   
Тут вже була мантра про "тєло жєнсчіни - что хачу то і дєлаю"?

Якщо ще ні, то тим, хто збирається помантрувати треба повчити трохи біологію.
   
Позтивне, доки воно запобігає заплідненню а не убива нову людину.

Та шо ж такоє??? :facepalm:

Тут ми читаємо, а тут рибу загортаємо?

Сподіваюсь, що Ви чули відношення Любомира Гузара до контрацепції?
Він є стійкий противник будь-якої превентивної контрацепції, та каже, що це веде до внутрішнього розбещення та безповідальності. Треба самодисципліну виховувати.

А контрацепція - це оправдання своєї недисциплінованості B-)

І шо секса немає, а є відповідальний акт, після котрого народжуються діти і до цього треба підходити зі всією відповідальністю.

Що скажете? Чи Ви вибірково прислухаєтесь до Любомира?


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія