Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Так это ж суперполезная вещь! В салаты ее, от всего вылечитесь :)
Вывести можно, но долго и нудно надо уничтожать, как только видити малюсеньктй побег. Эта зараза даже листочками размножается, вроде бы

Та ну нафиг)) я без таких салатов обойдусь) При мне садовник летом  рвал с корнями и ведрами в поле вывозил.. с корнями рвал… до дупы…какая то просто космическая рослына.Через неделю вылазит.) как будто и не рвали…
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Та ну нафиг)) я без таких салатов обойдусь) При мне садовник летом  рвал с корнями и ведрами в поле вывозил.. с корнями рвал… до дупы…какая то просто космическая рослына.Через неделю вылазит.) как будто и не рвали…
Оброби вапно землю або добривом з кальцієм.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

У меня проблема… в земле очень много портулака. Хрен знает как выводить. Садовник посоветовал весной пласт земли снять. Удивительная хрень… практически неубиваемая)))

На салат!
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Та ну нафиг)) я без таких салатов обойдусь) При мне садовник летом  рвал с корнями и ведрами в поле вывозил.. с корнями рвал… до дупы…какая то просто космическая рослына.Через неделю вылазит.) как будто и не рвали…
зря  :)

Навіщо нам треба їсти портулак?

"Портулак широко відомий як бур'ян, який нещадно викорчовують всі городники. При цьому багато хто не знає, що ця рослина дуже корисна і її можна вживати в їжу. Виживаючи у складних умовах, дикорослі трави володіють сильним імунітетом, який охоче передадуть тим, хто їх їсть! Тепер детальніше про властивості", – каже Валентина Яковлєва.
Портулак – "рибна рослина". І ось чому:

Це прекрасне джерело Омега-3 жирних кислот і його навіть називають "рибною рослиною" – у 100 грамах свіжого листя портулаку міститься цілих 400 мг альфа-лінолевої кислоти, а це вп'ятеро більше, ніж у морепродуктах!

Але це ще не все. Портулак багатий на вітаміни С, РР, А і бета-каротин. У ньому багато клітковини і рослинного білка. Є цинк, селен, багато заліза і калію.

А ще портулак містить норадреналін, який покращує настрій і сприяє збільшенню м'язової сили.

Для тих, хто худне, портулак швидко створює відчуття ситості і при цьому низькокалорійний.

Як їсти портулак, щоби було смачно

Портулак можна і треба їсти в свіжому вигляді, насамперед навесні до початку цвітіння, просто додайте його в різні салати
Можна загорнути портулак у вірменський лаваш разом з молодим сиром і часником
Щедро посипати листям портулаку бутерброд з вершковим маслом
З початку червня та до пізньої осені, коли портулак стає грубішим, його тушкують, додають у супи або в різні другі страви
Портулак можна маринувати

і т.д. сцилка
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

У меня проблема… в земле очень много портулака. Хрен знает как выводить. Садовник посоветовал весной пласт земли снять. Удивительная хрень… практически неубиваемая)))
раундап убивает все, пару раз и не будет там портулака

а у меня к сожалению он не растет(
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

хурма вроде есть морозоустойчивая - Виргинская к примеру

но надо пару тройку зим ее укутывать так пишут. Я бы посадила, но саженцы дорогие конечно и знать бы где не обманут и там купить  8-)
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

О, то виявляється в мене є той портулак.
Не знав, що він такий корисний
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

трапляється у мене іноді той портулак, але проблеми не складає.
газонній траві точно не конкурент, не пробивається мабуть просто через щільність

а от як пирій чи мишій вбереться то біда
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

О, то виявляється в мене є той портулак.
Не знав, що він такий корисний
Його користь в тому, що не дає рости іншому бур'яну.  Я його тупо кошу десь в липні  маю чисту землю.
Відносно раундапу. Після нього взагалі роками нічого не росте. Обробив один раз кусок - аж через 4 роки трава прижилася. Його можна тільки проти широколистого бур'яну, щоб хімія до землі не долітала. Попаде в землю - мертва земля. Недаремно гербіциди заборонили в світі.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Його користь в тому, що не дає рости іншому бур'яну.  Я його тупо кошу десь в липні  маю чисту землю.
Відносно раундапу. Після нього взагалі роками нічого не росте. Обробив один раз кусок - аж через 4 роки трава прижилася.


його бажано не розливати, а тряпочкою акуратно на листочки намазувати, або піпеткою капати

щоб не на землю а прицільно на рослину. вона уже насіння не дасть
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

У меня проблема… в земле очень много портулака. Хрен знает как выводить. Садовник посоветовал весной пласт земли снять. Удивительная хрень… практически неубиваемая)))
Несколько лет назад было полно.
Даже в цветочных горшках вылазил.
Последние пару лет нет вообще.
Имхо, последствия применения комплексных удобрений - может, кислотность изменилась
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

У кого є досвід вирощування ківі, хурми, інжиру, фісташок і т.п. в наших умовах?
Хочеться спробувати, але які шанси?
бамбук.
буде не більше 30см висотою (як трава вобщем), якшо не поливати стимуляторами. Якшо поливати, то вимахає може навіть метра на півтора.
На зиму просто пригорнути листям і чимось накрити.
Виглядає красиво і екзотично. І шелестить прикільно.

Ще був баобаб, але він подох зимою, причом стояв зимою у кухні, але все одно подох бідняга. :(
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

У кого є досвід вирощування ківі, хурми, інжиру, фісташок і т.п. в наших умовах?
Хочеться спробувати, але які шанси?

Фісташки
Три роки росли, минулого вимерзли, можливо треба було вкривати
Зараз сусіди граються хурмою, я з попкорном
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

зря  :)

Навіщо нам треба їсти портулак?

"Портулак широко відомий як бур'ян, який нещадно викорчовують всі городники. При цьому багато хто не знає, що ця рослина дуже корисна і її можна вживати в їжу. Виживаючи у складних умовах, дикорослі трави володіють сильним імунітетом, який охоче передадуть тим, хто їх їсть! Тепер детальніше про властивості", – каже Валентина Яковлєва.
Портулак – "рибна рослина". І ось чому:

Це прекрасне джерело Омега-3 жирних кислот і його навіть називають "рибною рослиною" – у 100 грамах свіжого листя портулаку міститься цілих 400 мг альфа-лінолевої кислоти, а це вп'ятеро більше, ніж у морепродуктах!

Але це ще не все. Портулак багатий на вітаміни С, РР, А і бета-каротин. У ньому багато клітковини і рослинного білка. Є цинк, селен, багато заліза і калію.

А ще портулак містить норадреналін, який покращує настрій і сприяє збільшенню м'язової сили.

Для тих, хто худне, портулак швидко створює відчуття ситості і при цьому низькокалорійний.

Як їсти портулак, щоби було смачно

Портулак можна і треба їсти в свіжому вигляді, насамперед навесні до початку цвітіння, просто додайте його в різні салати
Можна загорнути портулак у вірменський лаваш разом з молодим сиром і часником
Щедро посипати листям портулаку бутерброд з вершковим маслом
З початку червня та до пізньої осені, коли портулак стає грубішим, його тушкують, додають у супи або в різні другі страви
Портулак можна маринувати

і т.д. сцилка

Віддам самовивозом ) багато, можна Африку нагодувати  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія