Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

Ну так в штатах непряма система - обирають виборці, ще й кількість голосів різна в різних штатах

Виборці голосують так, як проголосувала більшість штату.
Кількість виборців пропорційна кількості населення штату.
Тобто як і при мажоритарці, переможець забирає все.
Тільки округи розміром у штат - данина федералізму.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Виборці голосують так, як проголосувала більшість штату.
Кількість виборців пропорційна кількості населення штату.
Тобто як і при мажоритарці, переможець забирає все.
Тільки округи розміром у штат - данина федералізму.

амери у своїй "демократії" зупинилися років 200 тому.
світ набагато дінамічніший і мінливий.
і їхніми "дірками" у законодавстві і виборчій системі ловко користуються шахраї.
як унутрішні так і зовнішні.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Американці якось вирішать свої проблеми самі, а ось чому українці не вирішують свої, а чекають на вирішення Америки не зрозуміло.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Американці якось вирішать свої проблеми самі, а ось чому українці не вирішують свої, а чекають на вирішення Америки не зрозуміло.

ковбасникам хтось слово давав?
коли  вони віджимали в нас ядерку їх не іпала наша корупція.


так шо - сидіть мовчки і їжте свою просрочку!

Останнє редагування: 13 квітня 2024 21:34:17 від kleynod
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ковбасникам хтось слово давав?
коли  вони віджимали в нас ядерку їх не іпала наша корупція.


так шо - сидіть мовчки і їжте свою просрочку!
попрошайка, тебе чекають на фронті, ухилянт :D
   
Re: Гарні новини з Конгресу

коли  вони віджимали в нас ядерку їх не іпала наша корупція.


Саме тому і відбирали.  :shuffle:
А тебе іпало тоді що Україна задурно віддала ЯЗ?
Хоч один українець - фупчег чи політик чи журналіст протестував тоді?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Саме тому і відбирали.  :shuffle:
А тебе іпало тоді що Україна задурно віддала ЯЗ?
Хоч один українець - фупчег чи політик чи журналіст протестував тоді?

а де ти тоді був?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

"і деми і респи не дадуть Україні стільки  зброї, аби вона перемогла рашу"  - Піон нарешті дозрів. :)


https://www.youtube.com/watch?v=REy3m9H_jq8
"... а байден буде душити Україну мєдлєно і торжєствєно"

Саме про це я вище і написав.
Дурні слухають піона :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

попрошайка, тебе чекають на фронті, ухилянт :D

тебе старого задрота вже ніде не чекають.

твоя задача - не прогавити роздачу просрочки

   
Re: Гарні новини з Конгресу

а де ти тоді був?

В Канаді. А тепер ти скажи - де ти був і чи воно тебе іпало?
Чи іпало коли Кравчук без всякого БМ віддав кацапам тактичну ЯЗ?

Я тоді приїхав до батьків і сказав - Кравчук мудак, це була зброя яка могла б стримати кацапів.
З протестом нікуди не виходив а просто пізніше голоснув ногами
   
Re: Гарні новини з Конгресу

амери у своїй "демократії" зупинилися років 200 тому.
світ набагато дінамічніший і мінливий.
і їхніми "дірками" у законодавстві і виборчій системі ловко користуються шахраї.
як унутрішні так і зовнішні.

Не робіть з демократії фетиш. Це всього-на-всього спосіб вибрати владу.
І які виборці, такий і їх вибір.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Саме тому і відбирали.  :shuffle:
А тебе іпало тоді що Україна задурно віддала ЯЗ?
Хоч один українець - фупчег чи політик чи журналіст протестував тоді?
я тебе не розумію, ці твої постійні звинувачення в сторону українців.
Ну добре, а якби ти, а також татусь, Трололо і пан цинік не виїхали (уявімо) - щось би змінилось?
Ви б не дозволили розпродати радянську зброю, зупинили руйнування промисловості, повпливали на зміст БМ, знизили рівень корупції….
Так?
Чи ні?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я тоді приїхав до батьків і сказав - Кравчук мудак, це була зброя яка могла б стримати кацапів.


п***а будеш де інде.
то ти зараз вумний "як Сара вчора".
а тоді ти хуя лисого смоктав і голосував за кучмо!
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Саме тому і відбирали.  :shuffle:
А тебе іпало тоді що Україна задурно віддала ЯЗ?
Хоч один українець - фупчег чи політик чи журналіст протестував тоді?
Відбирали тому, що зросійщення населення голосувало за колишню окупаційну адміністрацію і повернення під Москву було питанням часу.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Саме тому і відбирали.  :shuffle:
А тебе іпало тоді що Україна задурно віддала ЯЗ?
Хоч один українець - фупчег чи політик чи журналіст протестував тоді?
ну не скажи, я і сам дурнем був. А чому? Масована американська пропаганда кінця історії і чудових міжнародних інституцій де добрі американські дяді тримають все під контролем, а тому папуасам не потрібна ні ядерна зброя, да і армія не потрібна і є просто марнотратством замість того щоб макдональдси будувати. Америка лягла єблом в лайно, глибина падіння буде зрозуміла через десятиліття друге. У США було досить ресурсів щоб світ не скотився в ідіотство масованої гонки озброєнь в самий хєровий момєнт історії гомо. Сша вмили руки, і вирішили хуйляндизуватись замість виконання формальних і просто адекватних зобов'язань перед людством. Сша це карлик в порівнянні з маштабом викликів перед гомо, карлик що тільки спромігся на культ і масований психоз навкруги шахрая що обіцяє все взад і голову в пісок.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

п***а будеш де інде.
то ти зараз вумний "як Сара вчора".
а тоді ти хуя лисого смоктав і голосував за кучмо!

Накуа мені пистіти? Я часто їздив в Москву по бізнесу і знав відношення кацапів до України - єто жє фсьо нашє і скоро будєт нашє апять.

За Кучму не голосував бо поїхав до виборів
Більше того, тоді банк Україна давав «сільгосп» кредити під фантастично маленькі відсотки. З однією умовою 10% від тіла перерахувати в виборчий фонд Кучми.
Мені пропонували - я їх нах послав.
Нагадати хто тоді керував банком Україна чи сам здогадаєшся?

А тепер повторю запитання - хто з українських політиків, журналістів, патріотів протестував проти віддачі ЯЗ кацапам?

Хто пізніше протестував коли Кучма віддав кацапам купу ракет і літаків «за газ»?

Хто в 2009 році, коли пірати захопили Фаіну з танками сказав - люди, припиніть це роззброєння бо буде лихо?

Жодного не чув. А тепер всі стали вчорашніми Сарочками :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Відбирали тому, що зросійщення населення голосувало за колишню окупаційну адміністрацію і повернення під Москву було питанням часу.

Не логічно. Штати не відібрали ЯЗ собі. Україна віддала її кацапам.

Але ти раніше написав що були люди проти.
Поки що жодного підтвердження цьому нема
   
Re: Гарні новини з Конгресу

от і мені вдалося при житті доторкнутись до мудрості ковбасних провидців та пророків
все було передбачено і закарбовано у мармур та бронзу
   
Re: Гарні новини з Конгресу

«А тепер повторю запитання - хто з українських політиків, журналістів, патріотів протестував проти віддачі ЯЗ кацапам?»

Відповідь очевидна.
Ти протестував, а також татусь, Трололо, і пан цинік.
Всі інші не протестували, тому нехай тепер вигрібають
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Пророків вигадують люди без аналітичного мислення. Віруни

Я був в шоколаді порівняно з 95 відсотками українців в 90-х, але зрозумів що від тої корумпованої влади («хатинка в Австрії» Плющ t.m.) нічого доброго моїй дитині не світить. Тому і прийняв рішення

В 2005 зʼявилась надія що Україна стане на вірну дорогу.
Але не надовго. Універсал з Меморандумом від Юща повернув все назад.

Про зброю я на ФУПі не писав, але не раз писав що корупція знищить Україну.
На що мені відповідали - не треба нас вчити, ковбаснику…
Сильні і розумні українці люблять корупцію бо вона допомагає бізнесу!
Допомогла :facepalm:

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Пророків вигадують люди без аналітичного мислення. Віруни

Я був в шоколаді порівняно з 95 відсотками українців в 90-х, але зрозумів що від тої корумпованої влади («хатинка в Австрії» Плющ t.m.) нічого доброго моїй дитині не світить. Тому і прийняв рішення

В 2005 зʼявилась надія що Україна стане на вірну дорогу.
Але не надовго. Універсал з Меморандумом від Юща повернув все назад.

Про зброю я на ФУПі не писав, але не раз писав що корупція знищить Україну.
На що мені відповідали - не треба нас вчити, ковбаснику…
Сильні і розумні українці люблять корупцію бо вона допомагає бізнесу!
Допомогла :facepalm:
ну ти ж розумієш, що значить 10-20-30 років незалежності і демократії, нехай і відносної?
Це навіть не дитячий вік.
Це раннє дитинство. Немовля, яке вчиться повзати і сидіти.
По іншому бути, мабуть, не могло
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А ти тепер те трирічне дитя, яке ледве навчилось ходити і говорити (нехай навіть із затримкою) пихаєш американським чоботом.
Не добре робиш.
Ще чекай, карма, вона така
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ну ти ж розумієш, що значить 10-20-30 років незалежності і демократії, нехай і відносної?
Це навіть не дитячий вік.
Це раннє дитинство. Немовля, яке вчиться повзати і сидіти.
По іншому бути, мабуть, не могло

Молодий вік демократії тут не до чого.
Штати в перший рік заснування написали Конституцію яка досі працює. З 27 поправками (технічно 25 при чому 10 прийняли зразу).

І корупція не є результатом демократії.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

я тебе не розумію, ці твої постійні звинувачення в сторону українців.
Ну добре, а якби ти, а також татусь, Трололо і пан цинік не виїхали (уявімо) - щось би змінилось?
Ви б не дозволили розпродати радянську зброю, зупинили руйнування промисловості, повпливали на зміст БМ, знизили рівень корупції….
Так?
Чи ні?
я б тихо сидів і не п***а на тих,хто хоч щось дає,тоді коли у нас нема нічого(посуті відсічі серйозної) без навіть тої допомоги. І не грозився-помиємо чобогти в атлантиці. Бо чим такі від каців відрізняються-менталітет то один-нагнути,помститися хоч і під кацівським фюрером. а в ждуші проклинав би себе за "моя хата скраю" і "дайте пожити.а потім вже почнемо".
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Твою рідну країну знищують, а ти заряджаєш, як фанати на стадіоні: «самі винні! Самі винні! Самі винні!»
Бо ти вболіваєш за демократичну партію США, а не за свою країну тобі болить.
Для тебе інша країна вже своя.
   
Re: Гарні новини з Конгресу


Штати в перший рік заснування написали Конституцію яка досі працює. З 27 поправками (технічно 25 при чому 10 прийняли зразу).


ти особисто долучився до написання Конституції США?
А, я забув, ти податки платиш)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

я тебе не розумію, ці твої постійні звинувачення в сторону українців.
Ну добре, а якби ти, а також татусь, Трололо і пан цинік не виїхали (уявімо) - щось би змінилось?
Ви б не дозволили розпродати радянську зброю, зупинили руйнування промисловості, повпливали на зміст БМ, знизили рівень корупції….
Так?
Чи ні?

Це не звинувачення а факти. Можеш хоча б один спростувати?
А звинувачення ідуть від фупчегів (кацапських тролів і їх корисних ідіотів) - Гамерика дафай зброю, дафай, бо винна нам як земля колгоспу.
А потім ще й харкають в руку того хто дав - малувато-крапельно
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ну ти ж розумієш, що значить 10-20-30 років незалежності і демократії, нехай і відносної?
Це навіть не дитячий вік.
Це раннє дитинство. Немовля, яке вчиться повзати і сидіти.
По іншому бути, мабуть, не могло
але кричати ,що всі їм винні можна? ;)  та ще і грозитися по тупому і фантастичні плани " любого бінладена з кахане" постити тут на форумі про брудні бомби.ОР і БЗ? Причому самими сидячи на канапі і готовими чкурнути як тільки наші б то послали в подарок хуйлу. бо знають що прилетить у відповідь.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ну не скажи, я і сам дурнем був. А чому? Масована американська пропаганда кінця історії і чудових міжнародних інституцій де добрі американські дяді тримають все під контролем, а тому папуасам не потрібна ні ядерна зброя, да і армія не потрібна і є просто марнотратством замість того щоб макдональдси будувати. Америка лягла єблом в лайно, глибина падіння буде зрозуміла через десятиліття друге. У США було досить ресурсів щоб світ не скотився в ідіотство масованої гонки озброєнь в самий хєровий момєнт історії гомо. Сша вмили руки, і вирішили хуйляндизуватись замість виконання формальних і просто адекватних зобов'язань перед людством. Сша це карлик в порівнянні з маштабом викликів перед гомо, карлик що тільки спромігся на культ і масований психоз навкруги шахрая що обіцяє все взад і голову в пісок.

+100
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Твою рідну країну знищують, а ти заряджаєш, як фанати на стадіоні: «самі винні! Самі винні! Самі винні!»
Бо ти вболіваєш за демократичну партію США, а не за свою країну тобі болить.
Для тебе інша країна вже своя.

Ти таки довбойоб. Бо в цій гілці десяток разів пояснювали чому припинилась допомога. А ти знову про «вболіваєш за демократичну партію» :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

але кричати ,що всі їм винні можна? ;)  та ще і грозитися по тупому і фантастичні плани " любого бінладена з кахане" постити тут на форумі про брудні бомби.ОР і БЗ? Причому самими сидячи на канапі і готовими чкурнути як тільки наші б то послали в подарок хуйлу. бо знають що прилетить у відповідь.

А ти пропонуєш спокійно тихенько дати загеноцидити себе?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

я б тихо сидів і не п***а на тих,хто хоч щось дає,тоді коли у нас нема нічого(посуті відсічі серйозної) без навіть тої допомоги. І не грозився-помиємо чобогти в атлантиці. Бо чим такі від каців відрізняються-менталітет то один-нагнути,помститися хоч і під кацівським фюрером. а в ждуші проклинав би себе за "моя хата скраю" і "дайте пожити.а потім вже почнемо".
хоч щось давати не треба, типу «навід‘ібись».
Під час бійки (війни) треба давати стільки, скільки необхідно для перемоги.
Про чоботи в Атлантиці ти щось взагалі загнув, форуми не переплутав?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

«я б тихо сидів і не п***а»

Отож!
Сиди тихо, і не п***а!
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Твою рідну країну знищують, а ти заряджаєш, як фанати на стадіоні: «самі винні! Самі винні! Самі винні!»
Бо ти вболіваєш за демократичну партію США, а не за свою країну тобі болить.
Для тебе інша країна вже своя.
твою теж між іншим чи "для тебе інша країна вже своя"? І що ТИ зробив,щоб не киздіти тут на форумі а відбити атаку підлого ворога там? Бо крім активності тут нічого не видно(донати на то все що тут бажають явно не тягнуть. не ті порядки,бо їх у тебе нема і не було та буде. а отже ККД у тебе крім киздіння тут,такий же як у нас з редко-О. Тому дай руку брат :)  ми однакові.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти таки довбойоб. Бо в цій гілці десяток разів пояснювали чому припинилась допомога. А ти знову про «вболіваєш за демократичну партію» :facepalm:
я не про те, і ти чудово все розумієш.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

«я б тихо сидів і не п***а»

Отож!
Сиди тихо, і не п***а!
ати п***а і більше нічого. тому не вказуй кому що робити і тобі не вкажуть куди іти -------->






   
Re: Гарні новини з Конгресу

твою теж між іншим чи "для тебе інша країна вже своя"? І що ТИ зробив,щоб не киздіти тут на форумі а відбити атаку підлого ворога там? Бо крім активності тут нічого не видно(донати на то все що тут бажають явно не тягнуть. не ті порядки,бо їх у тебе нема і не було та буде. а отже ККД у тебе крім киздіння тут,такий же як у нас з редко-О. Тому дай руку брат :)  ми однакові.
ми не однакові.
Ти значно старший, і воювати вже не можеш, навіть якби виявив бажання. Твоє майбутнє, майбутнє твоїх дітей, і внуків - у США.
В мене трохи по іншому
   
Re: Гарні новини з Конгресу

хоч щось давати не треба, типу «навід‘ібись».
Під час бійки (війни) треба давати стільки, скільки необхідно для перемоги.
Про чоботи в Атлантиці ти щось взагалі загнув, форуми не переплутав?
Ти видно не читав тут на форумі наших"месників",що готові разом з кацами після поневолення піти ті показати геям Європи де раки изимують і помити чоботи в атлантиці. Наш форум всім форумам ще покаже як кращі бійці дивану помстяться (звичано кимись чи чимись життями чи зброєю тим клятим бюргерам). B-)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти видно не читав тут на форумі наших"месників",що готові разом з кацами після поневолення піти ті показати геям Європи де раки изимують і помити чоботи в атлантиці. Наш форум всім форумам ще покаже як кращі бійці дивану помстяться (звичано кимись чи чимись життями чи зброєю тим клятим бюргерам). B-)
це Арестович звиздів, ну може кілька фупівців в емоціях таке написали.
Не показник
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ми не однакові.
Ти значно старший, і воювати вже не можеш, навіть якби виявив бажання. Твоє майбутнє, майбутнє твоїх дітей, і внуків - у США.
В мене трохи по іншому
ти кинь там про мацйбутнє. Сьогодні ти на тому ж рівні що я і редько-емігрант і далеченько від театру дій та власної участі у тих подіях. так.що трохи не рахується-це просто відмазка перед собою і совістю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія