Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Говорив з ядроним порохоботом...Хто ці люди, що на ФУП голосують за Порошенка? :zrada: :peremoga:

Заглянув у історичні дописи...  І ????? Я є і на Пуфіку і на Цужику... Нема тільки в Дурдомі)))

То за яку я партію?
  намагайся  писати  правду  ,  ти  ж  вмієш  . Але  як  тільки  тема  за  провладних  -  з тобою  щось  коїться .
   
Навіщо ви туя ліпите пліч-о-пліч до юльків? Туй на Юльку гнав ще в ті часи, коли милий вам Порошенко був в уряді милих тую синяків.
Як не дивно (хоча й не дивно, чесно кажучи) - одне діло робите з туйом. І дуже важко повірити, що не помічаєте цього.
   
Знову ж таки - Rambler. Упороті педрята.
У всякому разі, щодо упоротості - тут з вашою сектою годі будь-якому зрівнятися.
Якщо ж замість цього слова вжити "безкомпромісність" чи "переконаність" - то так, я безкомпромісний переконаний противник брехливої продажної політичної шлюхи з косою, котра своїми облудними піснями та інтригами шкодить Україні більше, ніж будь-хто в колишньому і нинішньому укрополітикумі. Відповідно відношусь і до її адептів, бо підтримувати цю нечисть може тільки або така ж безчесна істота, або наївна до патології (цим навіть трохи співчуваю).
   
 :lol:

петя-шоколадный глаз  :laugh:
   
Мабуть самі Туровські з Ватанами ))))  :snoozer1:  :pioneer:  :lol:

А я що казав?

Ватани голосують за Парашенка.

Нічого дивного. Одна свора.  :pooh_lol:

   
У всякому разі, щодо упоротості - тут з вашою сектою годі будь-якому зрівнятися.
Якщо ж замість цього слова вжити "безкомпромісність" чи "переконаність" - то так, я безкомпромісний переконаний противник брехливої продажної політичної шлюхи з косою, котра своїми облудними піснями та інтригами шкодить Україні більше, ніж будь-хто в колишньому і нинішньому укрополітикумі. Відповідно відношусь і до її адептів, бо підтримувати цю нечисть може тільки або така ж безчесна істота, або наївна до патології (цим навіть трохи співчуваю).


Так хто голосував за Парашенка?

Ватани чи свиноботи?  :fool:
   
Так хто голосував за Парашенка?

Ватани чи свиноботи?  :fool:
Звичайні нормальні люди, ті, хто послуговується здоровим глуздом. Не ті, в кого звивина одна, і то від коси.
   
Цитувати
Говорив з ядроним порохоботом...
:facepalm1:  :weep:  :lol:
Пєдріло поспілкувалося з ЛОМом або ЛСД. І отримало вводу... :lol:
таки їду на роботу в гарному настрої!

Останнє редагування: 24 липня 2018 07:59:45 від Ruza
   
Помиляєшся. Всі, в кого є мізки звалили з фупу ще коли тут модерувала бикова.

Тобто у тебе мізків немає, бо ти не звалив.
   
Ну? А я що казала???!!!  :lol:
Турівська це мем, про Юльків... Там був колись їх ШТаба а може і є))) не цікавився...
   
:facepalm1:  :weep:  :lol:
Пєдріло поспілкувалося з ЛОМом або ЛСД. І отримало вводу... :lol:
таки їду на роботу в гарному настрої!
Це ти судиш по собі)))) Я спілкувався з звичайною людиною... Як є ярим вболівальником Петра Олексійовича))))
   
Педро Илловайский мастерски слил все надежды, порожденные майданом. Сейчас молодежь уже просто бежит отсюда. В стране вечный кризис везде, где нет интересов шоколадной иуды и его партнеров.
   
В стране вечный кризис везде, где нет интересов шоколадной иуды и его партнеров.
Пі3дьож. В нашій конторі нема кризи, ледве встигаємо замовлення виконувати, і шоколадний іуда не числиться в партнерах.
Криза - вона в головах, і з точки зору мухи - все навколо купа лайна.
   
У всякому разі, щодо упоротості - тут з вашою сектою годі будь-якому зрівнятися.
Якщо ж замість цього слова вжити "безкомпромісність" чи "переконаність" - то так, я безкомпромісний переконаний противник брехливої продажної політичної шлюхи з косою, котра своїми облудними піснями та інтригами шкодить Україні більше, ніж будь-хто в колишньому і нинішньому укрополітикумі. Відповідно відношусь і до її адептів, бо підтримувати цю нечисть може тільки або така ж безчесна істота, або наївна до патології (цим навіть трохи співчуваю).
ууууууууууууууууууууууууу
яка калірована упороість!
я таке явище ще називаю юлькозомбацтвом
 
Як не дивно (хоча й не дивно, чесно кажучи) - одне діло робите з туйом. І дуже важко повірити, що не помічаєте цього.
одне діло з путлєром робить ваше наскрізь фальшиве шоколадне ідолище, хіба що у інший спосіб, а ви йому усіляко допомагаєте
   
А хто тут "порохобоцький дебіл" рівня перечислених?
навскидку - Южанин, Птах 4см, Леся, Вени-Види, та десяток мусарских еще.
   
Турівська це мем, про Юльків... Там був колись їх ШТаба а може і є))) не цікавився...
сам це і я мала на увазі
подивися вище
питали, якщо на ФУПі майже немає педряток, як дехто тут стверджує, то хто тоді 120 наголосував за кучерявого мальдівчянина
   
сам це і я мала на увазі
подивися вище
питали, якщо на ФУПі майже немає педряток, як дехто тут стверджує, то хто тоді 120 наголосував за кучерявого мальдівчянина
То не пали штаб, який створює юлюзію що героїчно бориться з полчищами рошенків.
   
навскидку - Южанин, Птах 4см, Леся, Вени-Види, та десяток мусарских еще.
там 120 проголосувало ((( 120 (((
   
ууууууууууууууууууууууууу
яка калірована упороість!
я таке явище ще називаю юлькозомбацтвом
Що поробиш, називаю речі і явища своїми іменами. За кохану вашу вону давно б всі забули, як і за сотні інших паскуд в українській політиці, якби упориші-сектанти не пхали цю нечисть людям в очі з ентузіазмом, годним кращого застосування.
Кохайтеся з нею тихо, і ніхто вам кривого слова не скаже, є й гірші збочення.
   
там 120 проголосувало ((( 120 (((
человек спрашивал об откровенно упоротых... хотя да, ты прав, голосовать за политика, а не за идеи, тем более на форуме - уже признак упоротости.
   
навскидку - Южанин, Птах 4см, Леся, Вени-Види, та десяток мусарских еще.
Щодо Вєні і Лесі точно брехня абсолютна, решта бувають надто емоційні, але одвертої дурні рівня Д. не пишуть.
   
тимати таки совсем тупой поц стал((((
   
Тобто у тебе мізків немає, бо ти не звалив.

Я себе дуже скромно оцінюю. Але я і інших  оцінюю критично.

ЗІ Якщо хтось хоче роками товкти воду в ступі і при цьому  вважати себе Людиною з Мізками - бажаю удачі.
   
Порошенко не найгірший президент що був в Україні. А як порівняти з прямими конкурентами то можна сказати що він найкращий.
   
Що поробиш, називаю речі і явища своїми іменами. За кохану вашу вону давно б всі забули, як і за сотні інших паскуд в українській політиці, якби упориші-сектанти не пхали цю нечисть людям в очі з ентузіазмом, годним кращого застосування.
Кохайтеся з нею тихо, і ніхто вам кривого слова не скаже, є й гірші збочення.
Що поробиш, називаю речі і явища своїми іменами. За кохане ваше ідолище давно всі забули, забули навіть про те як воно валило помаранчеву команду, як підсунуло Дрищу універсали-меморандуми, щоб повернути на політарену СВОЮ ПР, як плазувало потім перед Янучарою, аж поки це опудало не полізло на трактора, а потім раптово не побажало влізти  ще й у крісло,попередньо домовившись про  підтримку з Фірташом.
   
Що поробиш, називаю речі і явища своїми іменами. За кохане ваше ідолище давно всі забули, забули навіть про те як воно валило помаранчеву команду, як підсунуло Дрищу універсали-меморандуми, щоб повернути на політарену СВОЮ ПР, як плазувало потім перед Янучарою, аж поки це опудало не полізло на трактора, а потім раптово не побажало влізти  ще й у крісло,попередньо домовившись про  підтримку з Фірташом.
Брехня в першій тезі, і брехня в кожному наступному слові. Голослівна тріскуча пафосна брехня.
Та й чого ще можна сподіватись від міньйонів патологічної брехуха?
Амінь, проповідуйте дурнішим.
   
мне нравится что даже уже ебанашки осознали шо у петрика только штабные порохоботы :weep: , а у косатой прихильники
за косатую тут топят по несколько человек под одним ником сутками без перерывов, ага, зато они ни разу не штабные
а за петю только штабные, ведь "обычный человек за петю топить не может"

твой манямирок ахуенен  :weep:

Останнє редагування: 24 липня 2018 10:51:48 від Засіб
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія