Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

“Батальйон Іспанія”. УП навідалась в гості до одеського воєнкома

та інших українських мільйонерів

таке
   
НОРМАЛЬНО ТАК НАПИЗДИВ, ЗАРОБИВ.
   
Та що й казати "Іспанський сором"
   
та інших українських мільйонерів

таке
https://youtu.be/Z0Fs7tTyJ6E
всі воєнкоми призначені владою теперішньою,тому нічого дивного.Цей воєнком безмозгий просто і тому спалився,через Одесу ,на Молдову білет коштує(вав) від 6 доларів,кажуть зараз від 10
   
президенту про це нічого не відомо
   
A.I. знов накличете, буде називати УП "жyрнашлюхами" та вимагати вагомих доказів.
   
.

Останнє редагування: 22 червня 2023 14:26:00 від Organik0208
   
A.I. знов накличете, буде називати УП "жyрнашлюхами" та вимагати вагомих доказів.
він на місяць паритись поїхав тож можна "глумитися"  X(
   
Це пекельний пистець

Як будуть дивитися на це іноземні партнери які дають зброю на міляьрди

Це ж скільки треба народу відкосити за рік щоб так прибарахлитися?
   
А тем временем в ИФ (правда военком уже сказал, что его не так поняли)

\
   
Це пекельний пистець

Як будуть дивитися на це іноземні партнери які дають зброю на міляьрди

Це ж скільки треба народу відкосити за рік щоб так прибарахлитися?
та не він один прибарахлився, багато хто бабло подняв. цей просто спалився
   
Красиво там в тій Іспанії, нам так не буде....

ЗІ а ви донатьте, донатьте
   
А воєнком все пояснив.
Що там моя мама з жоною мутять я не в курсі, а єслі придбали то було за що  X(
   
(правда военком уже сказал, что его не так поняли)


тупі люди просто, ото і на ФУПі так пишуть
   
Красиво там в тій Іспанії, нам так не буде....

ЗІ а ви донатьте, донатьте
ну и более мелкие крадуны

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо двох військовослужбовців з Донеччини, які вирішили продати 15 тисяч пачок цигарок, призначених для бійців, що боронять нашу країну.

Обвинувальні акти направлено до суду.

Встановлено, що начальник продовольчої служби та начальник складу продовольства однієї з військових частин Донецької області вирішили збагатитися на продажі військового майна.

Начальник продовольчої служби виготовляв фіктивні відомості про начебто видачу військовослужбовцям и цигарок, які надходили до військової частини протягом 2022 року.

За матеріалами ДБР судитимуть посадовців, які намагалися продати цигарки, призначені військовим
   
ну более и мелкие крадуны

Добре що засуджують. Але ФУП все одно напише що це клоунада і усунення конкурентів.
   
Пане Президенте, конче необхідно взяти цей випадок під особистий контроль!
   
Я все добре разумію, але як воні це все купляють. Це ж Евросоюз.
Треба надавать походження грошей. Наприклад у Німеччені ви не купите просто так нерухомисть , верніше купите,
але ви сразу підпадаете під суровий нагляд Штоерамт. А там уже треба буде докази що все легально.
В ці закони явно дійсни для всього ЕС.
   
Треба надавать походження грошей

Воєнком так і казав. Шо вони там мутять не знаю але як купили отже надали походженнч
   
всі воєнкоми призначені владою теперішньою,тому нічого дивного.Цей воєнком безмозгий просто і тому спалився,через Одесу ,на Молдову білет коштує(вав) від 6 доларів,кажуть зараз від 10
100%  мери сери пери,  очільники  ОТГ  Київська обл  більшість не зелені,  скажу  більше  - їм  похуй  на колір прапору  чи ... сраки
   
синок мера заїхав на камеру воїну  ЗСУ  і нічого.
А чому?
 Мер  той синяк,  як  пі тарасік перефарбувався, звісно вчасно,  сидить вже  дев'ять років  воєнкомів міняє як  хоче   Ага,  зелені  йому  вказівки дають,  бгггг
   
та інших українських мільйонерів

таке
https://youtu.be/Z0Fs7tTyJ6E
это невыносимо. вступление длилось 2 минуты
за это время я успела передумать километр мыслей про работу, загрузиться ими и решить посмотреть легкую дораму
   
Красиво там в тій Іспанії, нам так не буде....

ЗІ а ви донатьте, донатьте
при чому тут донатьте ?   :X   кацапський  п и д о р г!  Доповідь.
   
кацапський  п и д о р г!

А я Богкуз.
   
это невыносимо. вступление длилось 2 минуты
за это время я успела передумать километр мыслей про работу, загрузиться ими и решить посмотреть легкую дораму
верно, это не стоит внимания - такой пустяк, пусть вернут военкома обратно в тцк, надо еще и правнукам будущее обеспечить
   
надо еще и правнукам будущее обеспечить

Ну він ж пояснив. Приїде жона і покаже бомаги. Може в неї там магазин в Болгарії, хз. Він не в курсі.
   
Я все добре разумію, але як воні це все купляють. Це ж Евросоюз.
Треба надавать походження грошей. Наприклад у Німеччені ви не купите просто так нерухомисть , верніше купите,
але ви сразу підпадаете під суровий нагляд Штоерамт. А там уже треба буде докази що все легально.
В ці закони явно дійсни для всього ЕС.

Ну вони навряд чи на себе купують. Роблять компанію десь на острові Мен чи в Гібралтарі й на неї купують.
Фізична особа, що іспанець, що іноземець, зобовʼязана довести легальність коштів і сплату податку з них у власній країні.
   
Ну він ж пояснив. Приїде жона і покаже бомаги. Може в неї там магазин в Болгарії, хз. Він не в курсі.
мамы жаны, мама точно тайный миллионер. повезло дядьке - удачно женился
   
Ну вони навряд чи на себе купують

Там саме на фізичні особи зареєстровано.
Журналюги давали запит в іспанії.
   
мамы жаны, мама точно тайный миллионер. повезло дядьке - удачно женился
Нічого нового у всіх держслужбовців талановити родичі які мають бізнес жилку, втім я не бачу теми для обговоренняя якщо держава обісралалася навіть з діамантовими прокурорами, то про що казати вже у цьому випадку?

Повоняють та розійдуться (ц)
   
Ну вони навряд чи на себе купують. Роблять компанію десь на острові Мен чи в Гібралтарі й на неї купують.
Фізична особа, що іспанець, що іноземець, зобовʼязана довести легальність коштів і сплату податку з них у власній країні.

можна припустити, що таку довідку наша некорумпована податкова видала при чому на цілком законних підставах  (tu)
   
Нє, ну батальйони "Монако" та "Дубай" вглядають потужнішими... Видно, що це третій ешелон  (P)
   
можна припустити, що таку довідку наша некорумпована податкова видала при чому на цілком законних підставах  (tu)


Так, с переводом и апостилем. Була фопом, заробила за все своє життя. Всі налоги сплачені. Твари.
   
Зараз є анонімна крипта, я б радо донатив активістам які б взялися вирішувати ці питання у приватний спосіб 8-)

Ну там до прикладу проводили мітинги та показували цицьки воєнкому через паркан...
   
Нічого нового у всіх держслужбовців талановити родичі які мають бізнес

Про це навіть Лі Кван Ю птсав в своїй книжці.
То куди вже нам.
   
можна припустити, що таку довідку наша некорумпована податкова видала при чому на цілком законних підставах  (tu)

Ну тоді українська податкова має звернутися до іспанської по ту довідку, а потім СБУ має перевіряти хто її видав і чи реально були сплачені податки в повному обсязі.
   
Так, с переводом и апостилем. Була фопом, заробила за все своє життя. Всі налоги сплачені. Твари.

Для воєнкома з Одеси такі папери зовсім не проблема
зробить інвалідом потрібну людину та отримає які хоч папери на всіх родичів
   
Ну вони навряд чи на себе купують. Роблять компанію десь на острові Мен чи в Гібралтарі й на неї купують.
Фізична особа, що іспанець, що іноземець, зобовʼязана довести легальність коштів і сплату податку з них у власній країні.
----
Для того,щоб відкрити таку офшорну компанію треба довести легальність статків.
   
Красиво там в тій Іспанії, нам так не буде....

ЗІ а ви донатьте, донатьте
то шо не донатить?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія