Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

получається, що в києві ще повно сепарів, які виявляють точки ППО

куда ж они денутся, например знаю одну участницу референдума, которая теперь декларирует себя волонтером всу
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

знаю одну участницу референдума, которая теперь декларирует себя волонтером всу

Кажи вже і Бе...
П.І.Б... :-)o
   
80% нашого ппо-це с-300 і буки. Ракети до них закінчуються в кінці місяця. Зараз знімають з переднього краю і перекидають на Київ-бо його треба в першу чергу  захистити. а як тим на передку йти в контрнаступ? без ппо. російські літаки все винесуть.

Шо ти пистиш, йолопе?
   
куда ж они денутся, например знаю одну участницу референдума, которая теперь декларирует себя волонтером всу
а як вона опинилась в києві?
здай її в сбу через бот https://t.me/Traitor_Search_bot
   
а як вона опинилась в києві?
здай її в сбу через бот https://t.me/Traitor_Search_bot

приїхала та живе, як і інші "внутрішньо переміщені особи", фільтрації сбу немає.
   
Вони як відстежують мене:  тільки я повертаюсь в тил на Павлоград, так тут прильоти недалеко від розташування. Тільки но 3 прильоти, ціль та же, що і прошлий раз. Але прошлий раз майже перед кожним прильотом було чутно звук реактивного двигуна; а зараз тиша і бабах ...
Так і є: пишуть в телегах що тривога через загрозу застосування балістичного. Тому тиша і бабах ..
   
В області теж попадало трохи уламків
   
Вони як відстежують мене:  тільки я повертаюсь в тил на Павлоград, так тут прильоти недалеко від розташування. Тільки но 3 прильоти, ціль та же, що і прошлий раз. Але прошлий раз майже перед кожним прильотом було чутно звук реактивного двигуна; а зараз тиша і бабах ...
не заморочуйтесь, пане. Всіх нас відстеєжують. Бабах кожен тиждень, не в одного, так в їньшого.
   
не заморочуйтесь, пане. Всіх нас відстеєжують. Бабах кожен тиждень, не в одного, так в їньшого.
Та то ясно, я шуткую. Однак за рік по Павліку було 5-6 атак і кожен раз коли я на ратації тут ...
   
Та то ясно, я шуткую. Однак за рік по Павліку було 5-6 атак і кожен раз коли я на ратації тут ...
бережить себе та відпочіньте добре. Не кожен день на вашої вулици інкасація.
   
80% нашого ппо-це с-300 і буки. Ракети до них закінчуються в кінці місяця. Зараз знімають з переднього краю і перекидають на Київ-бо його треба в першу чергу  захистити. а як тим на передку йти в контрнаступ? без ппо. російські літаки все винесуть.
от же казкар , пише хню, і знає що хню пише, а зупинитись не може  :facepalm1:
   
Вантажника зрадойоби можуть заслужено коронувати. Позрадойобив пару днів і в бан,позрадойобив і знову в бані на місяць ))
   
Атаракс - таблетки хороші.
І прояви алергії весняної зникли, і сон міцьний. Але зранку якесь дивне відчуття. Наче і виспався але стан сонний :)
   
Вантажника зрадойоби можуть заслужено коронувати. Позрадойобив пару днів і в бан,позрадойобив і знову в бані на місяць ))

то по дописах явний медведчуківець
   
Боже, благослови таблєточки! Проспала всю дискотеку.

Я не розумію сенсу цих атак. ЩОБИ ЩО?
як вибите скло і спалені автівки в києві зупинять контрнаступ?

чи вони вважають, що він почнеться з борщаговки?
ПОО тримають для захисту міст. А моглиб тримати для захисту наших підрозділів на передовій.
   
Атаракс - таблетки хороші.
І прояви алергії весняної зникли, і сон міцьний. Але зранку якесь дивне відчуття. Наче і виспався але стан сонний :)
пий  не перед сном - а за годину-2 до сну
ну і спи хоча б 8-9 годин. Тоді все норм буде
   
ПОО тримають для захисту міст. А моглиб тримати для захисту наших підрозділів на передовій.

клон вантажника - ?...
   
80% нашого ппо-це с-300 і буки. Ракети до них закінчуються в кінці місяця. Зараз знімають з переднього краю і перекидають на Київ-бо його треба в першу чергу  захистити. а як тим на передку йти в контрнаступ? без ппо. російські літаки все винесуть.
інколи краще жувати, ніж говорити. С-300 не призначені і ніколи не використовувались для оборони військ. Із систем середньої дальності війська використовували С-300В, що взагалі геть інша система і з таким самим успіхом могла називатись Пісюній-44, бо спільного там майже ніхуя.
   
Тут щось подумав. А чого не було тривоги коли збили той Кінжал?От зараз мить вилетіла і по всій Україні тривога..
   
Коли збивали той сраний Байрактар, я щось не відчула дефіциту ракет для систем ППО. Гатили з усього.
   
Тут щось подумав. А чого не було тривоги коли збили той Кінжал?От зараз мить вилетіла і по всій Україні тривога..
драсьтє, була.
мопєди тоді якраз збивали
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

https://t.me/ssternenko/15898

Зфрки кажуть що сьогодні з ним щось станется... паламається на завжди. :-)o
   
драсьтє, була.
мопєди тоді якраз збивали

Ні, західні області не врубали точно. Можете по карті alerts перевірити.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   


Останнє редагування: 8 травня 2023 12:22:15 від африканский_йож
   
Щось Кличко каже, що вночі було 60 мопездів. З них 36 на Київ. У зведенні загальна кількість 35 і всі збиті.
   
?single
 :(
   
В війни різні є боки. Единий добрый бік - всім насрать на той ковід.
   
В війни різні є боки. Единий добрый бік - всім насрать на той ковід.
я бачу єдиний позитив - нікому в Україні вже не треба пояснювати яке паРаша гівно
   
я бачу єдиний позитив - нікому в Україні вже не треба пояснювати яке паРаша гівно

в умовах миру на це б пішли десятки років.  І ще невідомо, чи усвідомила б це більшість громадян...

Але ціна такого усвідомлення - десятки тисяч загиблих,  зруйновані міста....   Прокляті кацапи і їхня держава-гівно!
   
Пистец. В святошинском районе Это прилетело в дом сына моего сотрудника.
Сын на 15 -ом этаже живет. Прилетело на 11-ый. По той же стороне дома.
Сын только недавно ремонт закончил делать.
Жесть.

Останнє редагування: 8 травня 2023 13:06:41 від Камрад
   
пий  не перед сном - а за годину-2 до сну
ну і спи хоча б 8-9 годин. Тоді все норм буде
Оно минут через 40 начинает действовать. Меня часа на 3 успокаивает, не больше.
   
В війни різні є боки. Единий добрый бік - всім насрать на той ковід.
з грудня 2021, як з'явився омікрон, стало насрать.
   
"Щодо недавнього удару "точно в цєль" по містянам і решті "ой, недобрий ранок".

Ви шо верзете? Чому це ранок недобрий? Тому що в новинах написали про атаку десь? І людей вбило? Шановні, так це відбувається вже 14 місяців, кожного дня, а в деякіх місцях вже 9 років. Шо вам ранок, "добрий" тільки коли в новинах все контрнаступ, бавовна і тєлємарафон?

Найліпший спосіб не розчаровуватись - це не зачаровуватись. І б***ь годі нити вже, змінювати треба ставлення до реальності. Скигління, сльози і "ангелочек-свічечка-молимось" не покращують реальність і нічому не допомагають. Допомагають влучні постріли, донати і постійний саморозвиток.

А ранок... РАНОК ЗАВЖДИ ДОБРИЙ, ЯКЩО ВІН ДЛЯ ВАС НАСТАВ.

Добрий ранок - це коли після сну розплющив очі і подякував війську. Бо щоб ти очі розкрив багато хто їх добами не закриває."

(с) Варяг
   
я бачу єдиний позитив - нікому в Україні вже не треба пояснювати яке паРаша гівно
згоден. То другий добрий бік.
   
А нас щепили завзято. Спочатку ковішилдом, а потім поверх вакциною, що і всіх. Все одне перехворів. Не важливо. Живий же. Щеплень маю купу. Ніякого від того неподобства.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія