Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

штаты резко смягчают карантин - "экономика страны должны заработать к Пасхе, 12 апреля"

Стаття з сьогоднішнього New York Times під заголовком «я в жаху». Почав читати щож там за жах. З’ясувалось, що якийсь працівник швидкої перевозив якимись людей до госпіталя з симптомами схожими на коронавірус, і це викликало в нього жах. Який це може бути жах - люди не обгорілі, не порізані на шматки, тебе не викликали на місце авіакастрофи де все що ти бачив це 350 розірваних на шматки обгорілі фрагменти тіл, в тому числі дитячі. А перевезти в госпіталь людей з симптомами грипу, це не жах. Проте NYT розмістила статтю під кричущим за голодовкам « ‘I’m Terrified,’ a Paramedic Says«. І це одна з самих респектабельних газет.

Вы действительно прочитали эту статью или больше 1 абзаца не асилили?
Или вам нужна помощь в переводе того что сказал парамедик?

« I’m terrified,” said Mr. Suarez, who has been a paramedic in New York City for 26 years and had assisted in rescue efforts during the Sept. 11, 2001, terror attacks and later served in the Iraq war. “I honestly don’t know if I’m going to survive. I’m terrified of what I’ve already possibly brought home.”

Я не знаю какие средства защиты у него. Но ваш тон по отношению к словам этого человека находящегося на передовой войны с эпидемии явно не уместен.

Хотя чего ожидать от «независимого» сторонника Трампа :(
   
Вы действительно прочитали эту статью или больше 1 абзаца не асилили?
Или вам нужна помощь в переводе того что сказал парамедик?

« I’m terrified,” said Mr. Suarez, who has been a paramedic in New York City for 26 years and had assisted in rescue efforts during the Sept. 11, 2001, terror attacks and later served in the Iraq war. “I honestly don’t know if I’m going to survive. I’m terrified of what I’ve already possibly brought home.”
Я не знаю какие средства защиты у него. Но ваш тон по отношению к словам этого человека находящегося на передовой войны с эпидемии явно не уместен.

Хотя чего ожидать от «независимого» сторонника Трампа :(

Якщо в нього тварин й страх, що він може захворіти, то йому потрібно займатись бальними танцями, а не в EMS. Його виправдовувати, це так само як виправдовувати солдата, який пішов в армію, і несподівано зрозумів, що в нього можуть стріляти під час війни.
   
Якщо в нього тварин й страх, що він може захворіти, то йому потрібно займатись бальними танцями, а не в EMS. Його виправдовувати, це так само як виправдовувати солдата, який пішов в армію, і несподівано зрозумів, що в нього можуть стріляти під час війни.

Если солдата посылают на фронт то его должны обеспечить как минимум каской и бронежилетом.
Вы не хотите занять его место на той передовой? Или предпочитаете из за тёплого дивана издеваться над теми людьми?

Из той же статьи, которую вы не асилили

Like doctors and nurses, many paramedics fear they are already infected and have brought the virus home to their families. On March 18, three members of the Fire Department tested positive for the virus. By Friday, 206 members had positive results.

Officials for the union that represents the city’s paramedics believe the actual number who have been infected is far higher. At a single station in Coney Island, Brooklyn, seven Emergency Medical Services workers were infected, one union official said.

At least one E.M.S. worker with the virus was in an intensive care unit last week and on a ventilator.

   
Извините не понял. Вы маете страховку потому что вас Обамакер заставил ее купить?
Или вы купили страховку из других соображений но против Обамакэр из принципа права свободного человека делать что хочет?
Відповім розлого.
Страховка є звичайним товаром чи послугою, які людина мала б можливість придбати або не придбати, залежить від того чи їй це потрібно.
За весь час проживання в Америці, а це дещо більше як 20 років у мене були дуже різні ситуації і я іноді мав страховку, а іноді вона мені була абсолютно непотрібною навіть за мінімальні кошти. У мене таке житя, що я багато їзжу, маю фінансові запаси і інші чинники.
Більше того, таких людей як я виявилось в країну досить багато, мільйони. Це,я як правило, бізнесмени, фрілансери та багато інших категорій які не є бідні, не живляться з бюджету і не є працівниками великих компаній.
До Обами все було нормально, вільна людина має вільний вибір, чим я постійно користувався при придбанні страховки, автомобіля, штанів.
Обама зробив страховку обов*язковою і вона мені на той момент настільки не була вигідна, що мені дешевше було заплатити штраф 10,000 кожен рік ніж мати будь-яку страховку. І я був такий не один, дуже багато людей таких було і були цілі форуми з таких як я. Тобто, дуже багато людей обрали штраф замість страховки, багато купили страховку, але залишилися невдоволеними.
Проблема Обамакери  в тому, що це була абсолютно непрацююча програма, дорога і приречена на провал, так і сталося. От є таке у социків, коли вони роблять якісь програми, але в результаті програмами незадоволені ні ті що за них платять ні ті що ними користуються. Якщо цікаво, подивіться на абсолюні витрати на медицину до початку програми і на кінець програми, при тому, що це "свято" гуляли одні, а платили інші.
Зараз у мене є страховка і це якраз той момент, коли вона мені потрібна.
До Обами мене все в Америці задовільняло, Обамакера це поки що перше, єдине і неприйнятне з чим я зіткнувся навіть суто світоглядно. Так, я не сприймаю ідей, якщо вони суперечать правилам арифметики, науці, моралі чи економічним законам. Коли я переїздив в Америку (не з України, якщо що, українське громадянство маю, отримав закордоном) то я переїздив саме в капіталістичну Америку, а Обама запровадив утопію. У мене нормальний бекграунд, я для себе абсолютно успішна людина, я сам можу вирішувати що мені потрібне, а що ні і для мене абсолютно неприйнятно, що хтось мені має вказувати який товар чи полугу я маю придбати, якщо цей товар чи послуга є виключно моєю особистою справою.
   
Ещё один пример четкого и уверенного организации войны с эпидемией Додиком.

Он подписал введение в действие закона о производстве во время войны. Но неделю никаких приказов кому что производить не давал. Дженерал Моторс в спулке с компанией из штата Вашингтон (?) проделали большую работу по организации логистики поставок компонентов (700 комплектующих), подготовили фабрику в Индиане к выпуску 100,000 вентиляторов в месяц и обратились к администрации с просьбой дать заказ им и субподрядчикам.
В ответ Додик разразился истерикой в твиттере и приказал ДжиЭм немедленно открыть фабрику в Огайщине и начать там выпускать вентиляторы. Одна беда, они эту фабрику продали.
После этого Додик решил применить закон о производстве и поручил HHS отдать ДжиЭм приказ!
Приказа до сих пор нет. Бо FEMA вдруг задумались или им нужно 80,000 вентиляторов :facepalm:

Так на хрена всю эту кашу заварили? Тем более что Форд начинает готовиться к выпуску этих вентиляторов.
И одна из ведущих фирм по их производству Медтроникс готовы построить дополнительную линию и удвоить выпуск.

Без царя в голове :(
Пару раз зустрічав тексти про ті вентилятори.
Без пояснення
Для чого вони потрібні
Розганяють вірус
Чи сонце припікає .
??
Вентилятори вентилятори
про що йдеться?

   
Если солдата посылают на фронт то его должны обеспечить как минимум каской и бронежилетом.
Вы не хотите занять его место на той передовой? Или предпочитаете из за тёплого дивана издеваться над теми людьми?

Из той же статьи, которую вы не асилили

Like doctors and nurses, many paramedics fear they are already infected and have brought the virus home to their families. On March 18, three members of the Fire Department tested positive for the virus. By Friday, 206 members had positive results.

Officials for the union that represents the city’s paramedics believe the actual number who have been infected is far higher. At a single station in Coney Island, Brooklyn, seven Emergency Medical Services workers were infected, one union official said.

At least one E.M.S. worker with the virus was in an intensive care unit last week and on a ventilator.

Це його робота - бути на передовій боротьби за життя людей. Так само як то була робота пожежників увійти в палаючі башти після тер атак 9/11, і там загинути. Так само як робота лікаря працювати з інфекційними. Якщо лікар боїться заразитись та принести хворобу додому, то йому потрібно звільнитись з цієї роботи. Нікому не потрібні солдати, які тікають з поля битви, бо в них може влучити куля. Таких називають дезертири.нікому не потрібні поліцейські, які замість того щоб захистити громадян від скажених стрілків, тікають за вугол. Мені дивно, що я повинен пояснювати такі прописні істині людині, в якої як вона каже має лікаря в сім’ї.
   
Re: штаты резко смягчают карантин

А Трамп виявився міцним горішком, не істеричка якась
А ты как хотел, ему друг Владимир пообещал мобильные госпитали перебросить в любом количестве в обмен на отмену санкций.
   
Вентилятори вентилятори
про що йдеться?
Про апарати штучної вентиляції легень.
   
Згадаєте моє слово,- карантин в Нью-Йорку із запізненням буде введено, але по великому рахунку вже до дупи буде той карантин.
   
Це його робота - бути на передовій боротьби за життя людей. Так само як то була робота пожежників увійти в палаючі башти після тер атак 9/11, і там загинути. Так само як робота лікаря працювати з інфекційними. Якщо лікар боїться заразитись та принести хворобу додому, то йому потрібно звільнитись з цієї роботи. Нікому не потрібні солдати, які тікають з поля битви, бо в них може влучити куля. Таких називають дезертири.нікому не потрібні поліцейські, які замість того щоб захистити громадян від скажених стрілків, тікають за вугол. Мені дивно, що я повинен пояснювати такі прописні істині людині, в якої як вона каже має лікаря в сім’ї.

Они делают свою работу. Рискуя своей жизнью и жизнью их семей.
И рискуют они потому что мудаки из чиновничьих кабинетов не побеспокоились об их безопасности.
Я понимаю дефицит PPE в январе - никто не был готов к инфекции. Но почему в феврале не была дана команда на производство масок и других средств защиты? Тем более что наш «стабильный гений» сам сказал что «сразу понял что это пандемия». Понял что пандемия и не сделал ничего для защиты солдат.

Сейчас практически во всех госпиталях страны отменили все операции кроме скорой помощи и угрозы для жизни.
Я с удивлением спросил жену - почему? У нас же ещё нет больных этим вирусом.
А ответ простой - берегут маски и защитную одежду. На сутки дежурства ей выдают 1 (одну) маску.
Это страна с самой передовой медициной или страна третьего мира? :facepalm:

Но если завтра они уйдут с работы, то кто приедет к тебе?
   
Пару раз зустрічав тексти про ті вентилятори.
Без пояснення
Для чого вони потрібні
Розганяють вірус
Чи сонце припікає .
??
Вентилятори вентилятори
про що йдеться?

Аппараты искусственного дыхания.
Этот клятый вирус поражает легкие, иммунная система организма начинает с ним бороться, легкие заполняются жидкостью и больной не может дышать. Лечения как такового нет, больного нужно подключать к аппарату искусственного дыхания и просто ждать - либо умрет либо организм сам справится. Как правило минимум 2 недели, а то и больше.
Вот и получается что пока этих аппаратов больше чем больных в тяжелом состоянии то уровень смертности ещё могут сдерживать.
А как только кривая тяжелобольных становится выше числа этих аппаратов все кому они не достались мрут как мухи. Поэтому и возникает резкий скачок смертности как в Италии и Испании.
Боюсь что скоро это произойдёт в Нью Орлине а потом в Нью Йорке.
Бо наш крашеный президент, он же «стабильный гений» сказал что NY не нужны дополнительные 30,000 аппаратов :facepalm:
   
Судя по тому, сколько вентиляторов планируют изготовить в ближайшее время,
прогнозы тревожные и после Easter мы будем сидеть по домам B-)
   
Аппараты искусственного дыхания.
Этот клятый вирус поражает легкие, иммунная система организма начинает с ним бороться, легкие заполняются жидкостью и больной не может дышать. Лечения как такового нет, больного нужно подключать к аппарату искусственного дыхания и просто ждать - либо умрет либо организм сам справится. Как правило минимум 2 недели, а то и больше.
Вот и получается что пока этих аппаратов больше чем больных в тяжелом состоянии то уровень смертности ещё могут сдерживать.
А как только кривая тяжелобольных становится выше числа этих аппаратов все кому они не достались мрут как мухи. Поэтому и возникает резкий скачок смертности как в Италии и Испании.
Боюсь что скоро это произойдёт в Нью Орлине а потом в Нью Йорке.
Бо наш крашеный президент, он же «стабильный гений» сказал что NY не нужны дополнительные 30,000 аппаратов :facepalm:
Алес кла
Зайшло спочатку мені в голову криво
Труднощі перекладу ((

Нмд Трамп не про другий термін має думати а щоб не вляпатися в підручники історіі як през що допустив пандемію що "вбила" сотні а може мільони.  Глобально  є пох що ковід19 косить старих які б самі померли через рік десять. То слабенький захист.
Через покоління той момент підзабудеться цифри закамяніють і катаклізми рівня Катріна поблякнуть на тому фоні.

Не забувайте що сьогоднішні  істерики в мережах нікуди не дінуться.
То не іспанка що покрита плитою мовчання з часів контрольованоі преси.
Без конкретних історій в фб чи твітері.

І тому Трамп має шанс лишитися з короною що запуталася  між його розкішних рижих патлів.

Як на мене
То часи випробування для твітер політиків і коміків "реформаторів"
Докуя вони скакали на екранах в контрах проти "традиційних"


Писи.
Для тих хто втрачає гроші прямо зараз.

Ніхто з нас не знає вартість  умовного бігмака на борту  тітаніка якщо не погуглить спеціально.
Але всі знають що тоді грали скрипочки а кеп падла проігнорив попередження і втопив тисячі людей(
Не судіть з тих властивостей людськоі памяті так жостко теперішніх небожительних політиків.
   
Так огромное количество этих "душещипательных историй" совершенно конкретные утки запущенные штатными пропагандистами вроде этой самой пресловутой NYT - смысл существования которой давно свёлся к совершенно бессовестной пропаганде  любви демократической партии к народу.

Что тот же Редько делает? Голова у человека пуста, своих мыслей нет. Откуда ему знать сколько нужно вентиляторов, сколько и каких нужно защитных средств, сколько и каких лекарств. Какие модели ситуации используются.

Но вот прочитал статейку и пересказывает своими словами. Прочитал другую - опять пересказывает. А все статейки что в газетёнке, что в тивитах её журналистов, что на их странице в ФБ идут в одном русле - Трамп всемирное зло и спасти нас от него может только родная демократическая партия. И визжит Редько уже на крошечном зарубежном форуме о почерпнутой им журналистской мудрости.

Вот только третьего дня беспощадно разгонял утку о двух придурках отравившихся хлоркой, потому как придурки из той самой NYT до последнего утверждали что отравились по совету Трампа.
   
Стаття з сьогоднішнього New York Times під заголовком «я в жаху». Почав читати щож там за жах. З’ясувалось, що якийсь працівник швидкої перевозив якимись людей до госпіталя з симптомами схожими на коронавірус, і це викликало в нього жах. Який це може бути жах - люди не обгорілі, не порізані на шматки, тебе не викликали на місце авіакастрофи де все що ти бачив це 350 розірваних на шматки обгорілі фрагменти тіл, в тому числі дитячі. А перевезти в госпіталь людей з симптомами грипу, це не жах. Проте NYT розмістила статтю під кричущим за голодовкам « ‘I’m Terrified,’ a Paramedic Says«. І це одна з самих респектабельних газет.

мда, парамедик раптом зрозумів що він має працювати з хворими і бувають критичні ситуації

а коли наймався на роботу то він про таке не думав? це капець - дійсно, як пожежник котрий зрозумів шо інколи доведеться бути в критичних ситуаціях і без засобів захисту

ну то хай ставить претензії оцій дамі котра відповідає за охорону здоров"я НуОрка і котра є його по начальником
- ця дама закликала прийти на святкування китайського нового року в лютому і не боятися ніяких епідемій

   
ще той парамедик може виставити претензію де Блазіо коли той писав що не треба перейматися ніяким корона вірусом - і це мейор НуОрка  :facepalm1:

але винен звичайно ж Трамп в ситуації в котрій бідний нещасний парамедик тепер має виконуватис свої обов"язки

   
Вот собственно эта "прелесть"

https://www.nbcnews.com/health/health-news/man-dies-after-ingesting-chloroquine-attempt-prevent-coronavirus-n1167166

Цитувати
Man dies after taking chloroquine in an attempt to prevent coronavirus

The man and his wife thought the ingredient, used to treat sick fish, could prevent the disease.




И журношлюха не подвела. Был бы дедушка живой если бы не проклятый Трамп. :)



Останнє редагування: 29 березня 2020 12:18:36 від Olga Taylor
   
Вакцина от SARS не имела никакого смысла, никто бы ее не согласился колоть.
Никаких проблем в создании самой вакцины нет, уже несколько фарм компаний объявили о готовности прототипа.
Но весь процесс займёт год-полтора, и никак его не ускорить.
К тому времени она и не нужна будет, все уже переболеют но не все выживут  :butcher:

Від готовності прототипа до вакцини - ще дуже довго.
Далі, хто буде виготовляти вакцини - кількість виробників обмежена і переважно вони в Індії.  І зрозуміло, що Індія забезпечуватиме насамперед себе. Масштабувати виробництво вакцин надзвичайно важко.
Я ж написав, що без великого зовнішнього фінансування жодна фарма не буде розробляти вакцину від КОВІД-19.
Набагато перспективніше, НМД, розробляти ліки, які блокуватимуть механіз дії вірусу.
Це я кажу як людина, котра практично щомісяця бере участь в інспекціях фармацевтичних підприємств.
   
А читает на твиттере эту мадам горе-журналистку под 80 тысяч человек. 
   
ще той парамедик може виставити претензію де Блазіо коли той писав що не треба перейматися ніяким корона вірусом - і це мейор НуОрка  :facepalm1:

але винен звичайно ж Трамп в ситуації в котрій бідний нещасний парамедик тепер має виконуватис свої обов"язки



Да тот же парамедик может хоть прямо сейчас уволится, но зарплату и бенефиты ему получать очевидно хочется. Ну и что бы с больными работать не надо было хочется. А то страшно - вдруг они заразные.
   
Классические трамповские троли Масковский Ванька и ТПОТ.
У них все вокруг виноваты только не этот «стабильный гений»

Пожарники должны спасать людей из горящих домов без воды и касок.
А мед работники доставлять и лечить инфекционных больных без масок, защитных костюмов и вентиляторов :facepalm:
   
а рептилоїди :D  Ставлю смайлик ,бо дубова оля ще щось подумає на серйоз :D

Ничего нового. Есть теория о внеземном происхождении митохондрии. :)
   
класичний перевод стрілок від камуністав

як вводити карантин чи  казати коли бізнесам відкриватися то це влада шатату і губерів - фед уряд не має повноважень

як забезпечити медичні заклади свого штату обладнанням, з котрим влади штату обісралися,  так це мля виявляється вже федеральний уряд?  :facepalm1:
   
Угу, это губернатор каждого штата должен разрабатывать тесты против вируса и давать команду фабрикам в каждом штате шить маски и делать вентиляторы.

Бо наш рафик нифчемневинават

Вот такие они трамповские они же масковские троли :facepalm:
   
Страховка є звичайним товаром чи послугою, які людина мала б можливість придбати або не придбати, залежить від того чи їй це потрібно.


В тебе страховка на авто є?
Ти можеж мати авто і легально ним користуватись без страховки?
   
"давать команду фабрикам в каждом штате шить маски и делать вентиляторы" а також виробляти туалетний папір і мило і вирощувати свиней і робити бензин і так далі по списку повиннен лише президент, чи ген секретар чи як в раісі - йухло

от старий пердун-камуніст і спалився - все має рішати "царь" як і було в СРСР і як зараз в параші
   
А ты как хотел, ему друг Владимир пообещал мобильные госпитали перебросить в любом количестве в обмен на отмену санкций.
РФ будет помогать США материально? ;o
Чудны дела твои, Господи!
   
so what about Nancy's initiatve  about corona prevention

- keeping the gender equality
-keeping the race equality



FUCK YOU OUT MORONS
   
Угу, это губернатор каждого штата должен разрабатывать тесты против вируса и давать команду фабрикам в каждом штате шить маски и делать вентиляторы.

Бо наш рафик нифчемневинават

Вот такие они трамповские они же масковские троли :facepalm:

fuck. fuck you, nancy's fucking follower
   
ограничение скорости на хайвеях не устанавливают в десять миль в час и тому подобное. 

В снегопад устанавливают в 35. В гололёд три полицейские машины идут в ряд, 10-15 миль в час, или закрывают вообще.
   
Фактом є те, що медична система НЙ справляється з епідеміє у повному обсязі сьогодні.

Дайте Вы не будете здесь п***а, потому что я знаю, как она справляется из первых рук.
   
Классические трамповские троли Масковский Ванька и ТПОТ.
У них все вокруг виноваты только не этот «стабильный гений»

Пожарники должны спасать людей из горящих домов без воды и касок.
А мед работники доставлять и лечить инфекционных больных без масок, защитных костюмов и вентиляторов :facepalm:

старий пердун-камуніст тіки що звинувати Health Commissioner of New York Oxiris Barbot в тому що вон брехуха, і винна Трампа що він повірив тій жінці,
чи в чому його винна? що він не кинувся замовляти маски коли жінка на чолі системи охорони здоров"я НюЙорка каже буквально наступне - з першої сукунди відео

" ризик від коронивірусу низький і наша підготовка до нього як міста дуже висока ...." і далі по тексту - #всезашибісь, #безпанікі #трампагєнтйухла, #рижийпридурок


а тут раптом - упс, парамедикам не вистачає масок? а якже високий рівень підготовки?  :(



Останнє редагування: 29 березня 2020 15:26:06 від ivan ukrainets1
   
Передайте кто-нибудь последнему животному - у вуханьского гриппа не может не быть сезонности. Оно очевидно просто не понимает что такое вирус.

Это не грипп. Ты не врач. Заткнись.
   
Слава редький с компанией не упустят возможности накинуть говнеца. Даже вирус не помеха...
   
В этой ветке бабуины кидались какашками на трампа, почему мол президент не вводит тотальный карантин. Что скажете на это бабуины?

New York Gov. Cuomo says Trump has no authority to impose quarantine: ‘It would be illegal’

А сам Куомо карантин вводить в штате не собирается. Так нужен тотальный карантин бабуины, или нет?
   
Если солдата посылают на фронт то его должны обеспечить как минимум каской и бронежилетом.
Вы не хотите занять его место на той передовой? Или предпочитаете из за тёплого дивана издеваться над теми людьми?


Это наследник тех, кто посылал «чернофуфаечников» на пулемёты, а сам стоял в загоанотряде.
   
Можна хочаб під час такої епідемії не сратись?

Уряд центральний має працювати разом з місцевими як на  мене
А не кидатись одне в одного що звинуваченнями
   
"давать команду фабрикам в каждом штате шить маски и делать вентиляторы" а також виробляти туалетний папір і мило і вирощувати свиней і робити бензин і так далі по списку повиннен лише президент, чи ген секретар чи як в раісі - йухло

от старий пердун-камуніст і спалився - все має рішати "царь" як і було в СРСР і як зараз в параші

Наш Мацковский Ванька совсем тупой.
Это Трамп принял решение о введении в действие закона по которому он может дать команду любому производству начать выпуск той или иной продукции. Так Ванька считает что Трамп себя «царем» обьявил :gigi:
   
Тот же самый губернатор Нью йорка куомо поднимает волну- штату не хватает вентиляторов. Виноват конечно же Трамп. Но этот же самый губернатор Куомо в 2015 году, когда ему доложили, что штату не хватит вентиляторов в случае эпидемии отказался их закупать. Что скажете бабуины?

After learning that the state’s stockpile of medical equipment had 16,000 fewer ventilators than New Yorkers would need in a severe pandemic, Gov. Andrew Cuomo came to a fork in the road in 2015. He could have chosen to buy more ventilators. Instead, he asked his health commissioner, Howard Zucker, to assemble a task force and draft rules for rationing the ventilators they already had.
   

Це його робота - бути на передовій боротьби за життя людей. Так само як то була робота пожежників увійти в палаючі башти після тер атак 9/11, і там загинути. Так само як робота лікаря працювати з інфекційними. Якщо лікар боїться заразитись та принести хворобу додому, то йому потрібно звільнитись з цієї роботи. Нікому не потрібні солдати, які тікають з поля битви, бо в них може влучити куля.

Совершенно верно. А снабженца, по чьей вине солдат не экипировали касками и боеприпасами, и тех, кто эти средства не доставил на передовую, расстреливали перед строем, или расстреливали чудом выжившие.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія