Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

І шо тоді ?
Уже солдату чи громадянину не можна послати «рускій карабль нахуй»?
Чи хуйла хуйлом називати ?  8-:
У вільному просторі кожен сам собі пан, а на форумі треба поважати дописувачів. Це елементарне правило цивілізації. Існують для цього три крапки, якщо вже комусь припече.
Але кацапського духу не повинно бути серед українців, а тим більше на форумі української правди. Треба врешті решт почати себе поважати як націю.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

До твоєї російськомовності. На фупі ти  граєшся в україномовність та робиш вигляд, що російської мови в Україні не існує. Чи якось по іншому?

Коли бракне аргументів в суперечці - переходять на особу опонента.
Моя "російськомовність" полягає тільки в тому, що російська була опанована першою, але рідною для мене не є.

Якщо ви так уважно слідкуєте за долею моєї "недвіги", то і цей факт мали б знати, я про нього неодноразово казав.

Крім того, це не має ніякого відношення до теми.

Те, що ви хочете заборонити власнику форума встановлювати мову форуму за його вибором - і є мовною дискримінацією з вашого боку. Вам у вашій хаті ніхто не вказує, яку мову в тій хаті ви маєте використовувати.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Коли бракне аргументів в суперечці - переходять на особу опонента.
Моя "російськомовність" полягає тільки в тому, що російська була опанована першою, але рідною для мене не є.

Якщо ви так уважно слідкуєте за долею моєї "недвіги", то і цей факт мали б знати, я про нього неодноразово казав.

Крім того, це не має ніякого відношення до теми.

Те, що ви хочете заборонити власнику форума встановлювати мову форуму за його вибором - і є мовною дискримінацією з вашого боку. Вам у вашій хаті ніхто не вказує, яку мову в тій хаті ви маєте використовувати.
Я? Сперечаюся? Та побойтеся бога.
Все що я роблю, висловлюю свою думку, не більше.
   
Добрий вечір, еврібаді. Заборони дописувати на фупі на будь-якій мові не буде.
Для зручності перекладу ви можете використати будь-який онлайн перекладач, наприклад translate.google.com
Зачем это цирк "а-ля демократия"? Модератор считает нас всех дебилами? Если все решает большинство - давайте и модератора выбирать большинством - в чем разница? А уж голосование когда многим запрещено голосовать - это еще и верх цинизма
   
Так.
Але прийміть вже якісь правила , а також бан тим хто буде піднімати ці питання крім модератора. Пора обговорювати справді важливі питання.
Наивный! для серьезных вопросов думать надо. поэтому все о мове и вопят - что о серьезном говорить не умеют
   
Добрий вечір, еврібаді.

ДОРЕЧ, дуже красномовний маркер, хто зарз є наш МОДЕРАТОР :king2:

комон-еврібаді(с) - так каже лише носій реп-культури. Відносно молода або молода людина, точно не з наших.
чужинець.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

ДОРЕЧ, дуже красномовний маркер, хто зарз є наш МОДЕРАТОР :king2:

комон-еврібаді(с) - так каже лише носій реп-культури. Відносно молода або молода людина, точно не з наших.
чужинець.
З допуском від Єрмака. Чи молоде покоління знає, що таке допуск?  :rotate:
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

З допуском від Єрмака. Чи молоде покоління знає, що таке допуск?  :rotate:
…і хто його ввів при совку?
   
ДОРЕЧ, дуже красномовний маркер, хто зарз є наш МОДЕРАТОР :king2:

комон-еврібаді(с) - так каже лише носій реп-культури. Відносно молода або молода людина, точно не з наших.
чужинець.

Крокодил ти вже видно дуже старий

оте "камон-еврібаді" вже мохом поросло як і "реп-культура"

А твоєму "відносно молодому" може бути за 50
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Паланням педдроботів задоволений  [ua]
   
Крокодил ти вже видно дуже старий

оте "камон-еврібаді" вже мохом поросло як і "реп-культура"

А твоєму "відносно молодому" може бути за 50

біля 50 - ще якось може.
більше - навряд.
Ця массова вакханалія "комон-еврібаді" почалась десь з самого початку 90-х. І доволі швидко закінчилась, перейдячи на тєхно. Цю срань памятають і використовують лише репери. Справжні, а не ті, хто тимчасово на че підсів.
   
Паланням педдроботів задоволений  [ua]

тебе тре покохати усраку
   
тебе тре покохати усраку
А за таке неподобство банити не треба, модератор?
   
тебе тре покохати усраку

не, того замало. У всі 3 отвори разом.
   
А за таке неподобство банити не треба, модератор?

за шо?
слово "покохати" є абсолютно цензурним.
   
не, того замало. У всі 3 отвори разом.

Нащо вам мова якщо в голові сміття?
   
за шо?
слово "покохати" є абсолютно цензурним.

За зміст. Довбойоби не кращі за москалів.
   
Довбойоби не кращі за москалів.

удівітєльная самокрітіка :umnik2:
   
удівітєльная самокрітіка :umnik2:
Та можеш не перемикати клавіатуру, і так бачимо що " руський мір"  в голові. З анальними фіксаціями))
   
вигляд, що російської мови в Україні не існує
Ми в курсі що існує. На 90 % мова орди тримається на кацапських танках, на 10% - на корисних для орди ідіотах.
   
Якщо за 2 тижні не буде змін в голосуванні, будемо додавати в правила і відкриємо реєстрацію нових користувачів.

Отож.

Пройшло два тижні і навіть ще дві години від цього допису.
Результати 94 -92 на користь зміни правил.

Питання вже вирішене, я правильно розумію?
   
Отож.

Пройшло два тижні і навіть ще дві години від цього допису.
Результати 94 -92 на користь зміни правил.

Питання вже вирішене, я правильно розумію?
Так, тепер можеш розлогінитись. Всі твої проблеми успішно вирішено.
   
Так, тепер можеш розлогінитись. Всі твої проблеми успішно вирішено.

Для всіх українців форуму українізація ФУПу є чудовою новиною.
Чому Ви настільки цим не задоволені?
   
показательная ветка, кстати
на фупе толчется до 2000 юзеров
проголосовали в этой ветке аж 190
за ужесточение мовной политики высказались 95 юзеров
меньше 5%
может, ничего и не надо улучшать, и так все нормально?
   
треба, мокша, треба
   
треба, мокша, треба
И вам всего хорошего :)
Как дела?
   
Лайти продовжують знущатися з українців.
Очікуємо зміни правил, які це припиять.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Добрий вечір, еврібаді. Заборони дописувати на фупі на будь-якій мові не буде.
Але у пункті правил буде додано що всі дописи, крім української мають дублюватися і виглядати це має так.

Якщо ви хочете написати допис англійською, спочатку має бути переклад оригінального повідомлення на українську, після оригінальне повідомлення меншим шрифтом і іншим кольором (рекомендовано сірим color=#A9A9A9)


Президент Володимир Зеленський провів 8 квітня засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене посиленню захисту Харкова від обстрілів російських військ.
Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy convened a meeting of the Supreme Commander-in-Chief's Staff on 8 April to discuss strengthening the defence of Kharkiv against the ongoing Russian attacks. 

Приклад публікації російською
Президент Володимир Зеленський провів 8 квітня засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене посиленню захисту Харкова від обстрілів російських військ.

Президент Владимир Зеленский провел 8 апреля заседание Ставки верховного главнокомандующего, в основном посвященное усилению защиты Харькова от обстрелов российских войск.
Приклад публікації китайською традиційною
Президент Володимир Зеленський провів 8 квітня засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене посиленню захисту Харкова від обстрілів російських військ.

澤連斯基總統4月8日召開最高統帥會議,主要討論加強保護哈爾科夫免遭俄軍砲擊。
За порушення цього пункту правил буде передачено бан строком 10 діб

Для зручності перекладу ви можете використати будь-який онлайн перекладач, наприклад translate.google.com

Владимир Хуйло добрался и до ФУПа.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Ми в курсі що існує. На 90 % мова орди тримається на кацапських танках, на 10% - на корисних для орди ідіотах.

Сам ты орда.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Добрий вечір, еврібаді. Заборони дописувати на фупі на будь-якій мові не буде.
Але у пункті правил буде додано що всі дописи, крім української мають дублюватися і виглядати це має так.

Якщо ви хочете написати допис англійською, спочатку має бути переклад оригінального повідомлення на українську, після оригінальне повідомлення меншим шрифтом і іншим кольором (рекомендовано сірим color=#A9A9A9)


Президент Володимир Зеленський провів 8 квітня засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене посиленню захисту Харкова від обстрілів російських військ.
Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy convened a meeting of the Supreme Commander-in-Chief's Staff on 8 April to discuss strengthening the defence of Kharkiv against the ongoing Russian attacks. 

Приклад публікації російською
Президент Володимир Зеленський провів 8 квітня засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене посиленню захисту Харкова від обстрілів російських військ.

Президент Владимир Зеленский провел 8 апреля заседание Ставки верховного главнокомандующего, в основном посвященное усилению защиты Харькова от обстрелов российских войск.
Приклад публікації китайською традиційною
Президент Володимир Зеленський провів 8 квітня засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене посиленню захисту Харкова від обстрілів російських військ.

澤連斯基總統4月8日召開最高統帥會議,主要討論加強保護哈爾科夫免遭俄軍砲擊。
За порушення цього пункту правил буде передачено бан строком 10 діб

Для зручності перекладу ви можете використати будь-який онлайн перекладач, наприклад translate.google.com

Это и есть запрет писать на каком-либо языке. А можно модератора извлекать из какой-либо другой части организма, кроме той, которая всем очевидна?
   
Отож.

Пройшло два тижні і навіть ще дві години від цього допису.
Результати 94 -92 на користь зміни правил.

Питання вже вирішене, я правильно розумію?
Точніше, 96/98. А в цілому правильно зрозумів. Питання вирішене
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

не треба нічого забороняти чи перекладати. просто банити за дописи не державною мовою. це як дресирування в цирку: виконує тваринка вказівки - скуштуй смаколик, не виконує - дресирують, поки не виконає.

Типа, соси самаколик, тваринко. Россиянский фашизм в действии.
   
Треба объеднуватись, та чморити їх. Наша біда в тому що ми їх не чмирим

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія