Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До 2006-го 99% фільмів у кінотеатрах України були з російським дубляжем

Нині 90% прокату звучить українською.

   
А скільки тоді було стогонів від лаптів про смерть кінотеатрів в Україні
   
Так у всіх галузях, де кацапоязик - там все повна деградація, бо все бабло тече до власника кацапоязика - в паРашу.
   
Колись в юності подивився піратку гобліна 'Не погрожуй южному централу, попиваючи сік у себе в раоні'. Подивився 20 хвилин і виключив. Через рік на якомусь телеканалі подивився з укр. Озвучкою - сміявся півтори години
Пс Зараз, черз 20 років не дивився би з любою озвучкою
   
И больше я в кинотеатры не хочу.
Сами смотрите свою мову
   
не знаю, мені якось більш уютніше вдома дивитися на проекторі.

по перше скільки щас квиток? гривень 200? так за це в морі пива можно непоганий набір взяти на двох і жерти, пити до кінця фільму, а не ущербне міні-відерце попкорну яке треба економить

по друге не заважають рагулі які зі всіх кутків шолушать чи базікають чи лазять між рядами, чи дурнуваті дітлахи яких беруть на дорослі фільми і воно весь фільм квакає на весь зал.

по третє коли надоїсть можно поставити на паузу і зайнятись поцілунками чи піти ще за пивом )))

Останнє редагування: 10 листопада 2019 00:19:43 від DeL1T
   
И больше я в кинотеатры не хочу.
Сами смотрите свою мову

ну це твої проблеми, що ти не хочеш інтегруватись
   
не знаю, мені якось більш уютніше вдома дивитися на проекторі.

по перше скільки щас квиток? гривень 200? так за це в морі пива можно непоганий набір взяти на двох і жерти, пити до кінця фільму, а не ущербне міні-відерце попкорну яке треба економить

по друге не заважають рагулі які зі всіх кутків шолушать чи базікають чи лазять між рядами, чи дурнуваті дітлахи яких беруть на дорослі фільми і воно весь фільм квакає на весь зал.

по третє коли надоїсть можно поставити на паузу і зайнятись поцілунками чи піти ще за пивом )))

100
   
100

ну дуже різниться від часу та залу. ось проспект (самий близчий до мене із пристойних) на сьогодні

https://multiplex.ua/cinema/kyiv/prospect#10112019
   
ну дуже різниться від часу та залу. ось проспект (самий близчий до мене із пристойних) на сьогодні

https://multiplex.ua/cinema/kyiv/prospect#10112019

те що цікаво
Доктор Сон в топ години 125 грн.

і цей фільм ти в найближчі місяці через проектор не подивишся. Хіба що це буде екранка жахливої якості
   
те що цікаво
Доктор Сон в топ години 125 грн.

і цей фільм ти в найближчі місяці через проектор не подивишся. Хіба що це буде екранка жахливої якості


головне, щоб нашару і 125грн "ЗЕкономити"
   
не знаю, мені якось більш уютніше вдома дивитися на проекторі.

по перше скільки щас квиток? гривень 200? так за це в морі пива можно непоганий набір взяти на двох і жерти, пити до кінця фільму, а не ущербне міні-відерце попкорну яке треба економить

по друге не заважають рагулі які зі всіх кутків шолушать чи базікають чи лазять між рядами, чи дурнуваті дітлахи яких беруть на дорослі фільми і воно весь фільм квакає на весь зал.

по третє коли надоїсть можно поставити на паузу і зайнятись поцілунками чи піти ще за пивом )))

навіть на ящику 55 дюймів піратки з інтернету неможливо дивитись. Для проектора фільм має бути в HD однозначно. А такі появляються лише через пів року.
   
И больше я в кинотеатры не хочу.
Сами смотрите свою мову
коли вже цього кацапа репатріюють нах в паРашу
   
не знаю, мені якось більш уютніше вдома дивитися на проекторі.

по перше скільки щас квиток? гривень 200? так за це в морі пива можно непоганий набір взяти на двох і жерти, пити до кінця фільму, а не ущербне міні-відерце попкорну яке треба економить

по друге не заважають рагулі які зі всіх кутків шолушать чи базікають чи лазять між рядами, чи дурнуваті дітлахи яких беруть на дорослі фільми і воно весь фільм квакає на весь зал.

по третє коли надоїсть можно поставити на паузу і зайнятись поцілунками чи піти ще за пивом )))

нищеброд детектед :lol:
   
не знаю, мені якось більш уютніше вдома дивитися на проекторі.

по перше скільки щас квиток? гривень 200? так за це в морі пива можно непоганий набір взяти на двох і жерти, пити до кінця фільму, а не ущербне міні-відерце попкорну яке треба економить

по друге не заважають рагулі які зі всіх кутків шолушать чи базікають чи лазять між рядами, чи дурнуваті дітлахи яких беруть на дорослі фільми і воно весь фільм квакає на весь зал.

по третє коли надоїсть можно поставити на паузу і зайнятись поцілунками чи піти ще за пивом )))
грець з тим море пива  :facepalm1:
Якою мовою озвучені фільми що ти дивишся вдома?
   
нищеброд детектед :lol:

Та воно скупе жахливо. Податки і за проїзд не платить. Навіть дівчину свою відправив до поляків на заробітки.
От таке прихильники певної політсили бидло нам вибрало владу
   
90% - російською  :(
от що тут було до Зеленського  :(
   
Я на усі українські фільми хожу. Окрім попси від 95 району
По-перше, підтримати гривнею і совість не дозволяє дивитися піратське.
По-друге, якість картинки і озвучка українською
   
Навіть дівчину свою відправив до поляків на заробітки.
Так вигідно ж: раніше на 2х набір у морі пива треба було брати, а так можна на одного, але трохи краще, за 150. І 50 покласти на депозит.  [ua]
   
Так вигідно ж: раніше на 2х набір у морі пива треба було брати, а так можна на одного, але трохи краще, за 150. І 50 покласти на депозит.  [ua]

 :laugh:
   
Так вигідно ж: раніше на 2х набір у морі пива треба було брати, а так можна на одного, але трохи краще, за 150. І 50 покласти на депозит.  [ua]
може це другий нік Паши?
   
може це другий нік Паши?
По рівню жлобства вони схожі, дійсно.  :facepalm: Боже боже, бідна дівчина якій показують кіно на проекторі маючи 200к баксів у статках  :facepalm:
   
може це другий нік Паши?

Павло не один такий на весь Київ
   
По рівню жлобства вони схожі, дійсно.  :facepalm: Боже боже, бідна дівчина якій показують кіно на проекторі маючи 200к баксів у статках  :facepalm:
та ладно дівчина, але ж чого себе так не любити
Хіба обов‘язко топтати той поп-корн, я вже не кажу про море пива.
   
Ех ви))) заздрісники))

Насправді ціна виходить аналогічною, тож мова не в ціні. Люблю зосередитись на кіно а не слухати квакання малечі чи розмови ділових пролетаріїв які по телефону рішають діла "тихенько". Всі вимикають звук але ж воно бля ділове йому можна.

І польский конвеєр вона витримала аж 5 місяців і вернулась) я їй казав що то дурня, але хотіла буть самостоятєльной, думала раз всі селянє туди пруть то там медом намазано. Привезла аж 10т грн і новий ноут. Зараз працює телефоністкою в медикомі. І жодної копійки я в неї небрав, тільки давав, причому уже перший місяць в польщі попросила на аренду   :facepalm1:

Останнє редагування: 10 листопада 2019 11:54:22 від DeL1T
   
грець з тим море пива  :facepalm1:
Якою мовою озвучені фільми що ти дивишся вдома?

Кацапською здебільшого, бо українці дійсно дуже повільно зливають піратки. В каців уже через пару тижнів все є в якості

https://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=1950
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія