Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос наш

Re: Томос наш

Мож кацапи полізуть знов полізуть коли Томос дадуть?

Кацапы полезут не раньше результатов выборов в Верховну Раду осенью 2019.
У кацапов готовность к войне к весне 2020 года нарисовывается по всей системе.
   
Re: Томос наш

:lol:
Твоя Тимошенко - ніхто, нуль без палички, симулякр суцільний.
А ти - упоротий штабний дятел.
Розумію, робота така.
ніпрощо
та й загалом, ти якось розслабився останнім часом
уявляєш, скільки Українців ще залишилося неохопленими знанням сектантської установки з мого підпису?
ти таки безпринципна потвора... цей дяк МП розвалить МП, всі б їхні дяки такими були
тільки чомусь цей дяк ще зовсім недавно усіляко підтримував саме МПЪ, зокрема, і матеріально теж (хто б йому безплатно видав ризу і хоругві? :)
так що щодо "безпринципних потвор" кому-кому, а педрючкам точно варто було б скромно помовчати у куточку  :gigi:
та невже?
вже
може ви мені поясните притомно, чому Педро підписав прохання про автокефалію аж зараз, а не наприклад, у червні -липні 2014 року ?
адже холодна війна між цими конфесіями триває вже дуже давно, періодично набуваючи ознак гарячої
   
Re: Томос наш

вже
може ви мені поясните притомно, чому Педро підписав прохання про автокефалію аж зараз, а не наприклад, у червні -липні 2014 року ?

Ващета Порох обратился за томосом ешо в 2015 году :о)
   
Re: Томос наш

Ващета Порох обратился за томосом ешо в 2015 году :о)
тоді це зняло би моє питання
але на жаль, я не знайшла в інтренеті свідчень про подібне прохання
не допоможете? :)
бо все що я знаходжу, датується квітнем цього року
   
Re: Томос наш

тоді це зняло би моє питання
але на жаль, я не знайшла в інтренеті свідчень про подібне прохання
не допоможете? :)
бо все що я знаходжу, датується квітнем цього року

начало процесса было положено еще в 2014 - тока тихо и без огласки, поэтому когда вышло на финишную прямую кацапам уже было поздно что либо делать
   
Re: Томос наш

начало процесса было положено еще в 2014 - тока тихо и без огласки, поэтому когда вышло на финишную прямую кацапам уже было поздно что либо делать
беріть вище
я думаю, що початок було закладено ще у 2012, а то й у 2009 році  :D
   
Re: Томос наш

тоді це зняло би моє питання
але на жаль, я не знайшла в інтренеті свідчень про подібне прохання
не допоможете? :)
бо все що я знаходжу, датується квітнем цього року

Може вам ще й розвідка та спецслужби повинні звітувати і викладати все у відкритий доступ в Інтернет?
   
Re: Томос наш

начало процесса было положено еще в 2014 - тока тихо и без огласки, поэтому когда вышло на финишную прямую кацапам уже было поздно что либо делать
Так тихо, что об этом знают только штабные педробрехуны?
   
Re: Томос наш

Може вам ще й розвідка та спецслужби повинні звітувати і викладати все у відкритий доступ в Інтернет?
ви зараз стверджуєте, що проголошене Пролом звернення Педра до Варфоломія за томосом ще у 2015 році було виключно у веденні спецслужб ???  ;o
а чому у 2018 було публічно???  ;o
   
Re: Томос наш

Так тихо, что об этом знают только штабные педробрехуны?
та я в шоці від почутого...
у 2015 звернення виключно через спецслужби і розвідку, а у 2018 раптом відкрито і во всєуслишаніє
   
Re: Томос наш

беріть вище
я думаю, що початок було закладено ще у 2012, а то й у 2009 році  :D

Я би починав з 1989 року.  Коли утворювалась УАПЦ в Україні.  Вже тоді слались листи і до Вселенського і до Предстоятелів інших Церков про поміч і підтримку...
Не з Філарета починалось, як це зараз завжди пдкреслюється.  Філарет був жорстоким гонителем сторонників автокефалії та української мови в церквах на службах чи проповідях...   Надіюсь, що зараз він правдиво стоїть на проукраїнських позиціях, хоча це мабуть тільки кому, що вони співпадають з його особистими.
В любому випаду - чекаємо Томосу
   
Re: Томос наш

Я би починав з 1989 року.  Коли утворювалась УАПЦ в Україні.  Вже тоді слались листи і до Вселенського і до Предстоятелів інших Церков про поміч і підтримку...
Не з Філарета починалось, як це зараз завжди пдкреслюється.  Філарет був жорстоким гонителем сторонників автокефалії та української мови в церквах на службах чи проповідях...   Надіюсь, що зараз він правдиво стоїть на проукраїнських позиціях, хоча це мабуть тільки кому, що вони співпадають з його особистими.
В любому випаду - чекаємо Томосу
та я теж чула що зверталися неодноразово, отримували відмову
а зараз коцапи зірвалися з рейок, втратили зв"язок з реальністю, побили глеки з Константинополем, напевно найвдаліший момент для нас
   
Re: Томос наш

Так тихо, что об этом знают только штабные педробрехуны?

а куда за зарплатой заходить?  :D

читаем:
http://www.romfea.gr/oikoumeniko-patriarxeio/2523-proin-proedroi-tis-oukranias-sto-oikoumeniko-patriarxeio%20

и это уже скажем официальная часть
   
Re: Томос наш

ви зараз стверджуєте, що проголошене Пролом звернення Педра до Варфоломія за томосом ще у 2015 році було виключно у веденні спецслужб ???  ;o
а чому у 2018 було публічно???  ;o

Питань більше не маю...
   
Re: Томос наш

ви зараз стверджуєте, що проголошене Пролом звернення Педра до Варфоломія за томосом ще у 2015 році було виключно у веденні спецслужб ???  ;o
а чому у 2018 було публічно???  ;o


В 2015 по поручению Пороха уже вовсю шла работа с Константинополе по подготовке томоса.
В 2018 обратилась Рада от имени украинского народа. Ето протокольное обращение, необходимое формально.
   
Re: Томос наш

може ви мені поясните притомно, чому Педро підписав прохання про автокефалію аж зараз, а не наприклад, у червні -липні 2014 року ?
адже холодна війна між цими конфесіями триває вже дуже давно, періодично набуваючи ознак гарячої

ви тільки зараз прокинулись?

ен плюс перший раз розжовуємо
негласні переговори стосовно томосу вели ВСІ президенти, (крім янука), петро в тому числі
АЛЕ
офіційне прохання подається тоді, коли питання вирішене позитивно під килимом
немає сенсу грюкати у наглухо зачинені двері

коню ясно, що у 2014 двері були зачинені наглухо

оскільки ви не кінь, поясню детальніше
у 2014 варфоломій готовий був цілуватись з кирилом
бо справою його життя було зібрати вселенський собор - вперше з 8 століття
переговори з цього приводу велись з 1961 р
з 1999 року робота підготовчої комісії була призупинена через ускладнення між константинополем та москвою через естонію
у 2009 р вони відновили стосунки, у 2010 варфоломій навіть відвідав кирила
на майже фінішну пряму підготовка собору вийшла у березні 2014, коли у стамбулі зустрілись предстоятелі православних церков і прийняли рішення утворити міжправославну комісію по підготовці собору
отже чи був сенс у 2014 р просити автокефалію? риторичне питання

вищезгадана комісія почала роботу у вересні 2014
наступне зібрання предстоятелів православних церков - у січні 2016, у шамбезі (швейцарськи митрополія константінопольсько го патріархату)
мантрою фанару було, що ВСІ православні церкви візьмуть участь у соборі, тобто собор буде насправді вселенським
чи був сенс на початку 2016 офіційно просити автокефалію? риторичне питання

але у червні 2016 ситуація змінилась
ідіот кирил прокинув варфоломія: рпц і ще декілька церков перед самим собором відмовились від участі
саме з цього моменту неможливе стало можливим
собор розпочався 17 червня - а 16 червня вр прийняла звернення до варфоломія і собору
в липні петро зустрічався з представником собору іовом (гечею) саме з цього питання
собор, звісно, українське питання не розглядав - але черговий синод прийняв його до вивчення та постановив створити з цього приводу постійну комісію

тоді процес і пішов
у візантії здавна спочатку все вирішується під килимом
потрібно було, як ви знаєте (чи не знаєте? чи робите вигляд, що не знаєте?), утрясти питання ще з ердоганом, який спочатку був категорично проти (а фанар від нього залежить)
після переговорів з петром ердоган дав отмашку

і вже після цього - коли всі питання були вирішені по суті - всі офіційні звернення від україни

я відповіла на ваше питання?
ви більше не будете питати "тату, а де море"чому петро не звертався офіційно по томос у 2014?


   
Re: Томос наш

а куда за зарплатой заходить?  :D

читаем:
http://www.romfea.gr/oikoumeniko-patriarxeio/2523-proin-proedroi-tis-oukranias-sto-oikoumeniko-patriarxeio%20

и это уже скажем официальная часть
читаю
мені теж дуже подобається грецька мова - милозвучна, мелодійна, неповторна
але я її ніфіга не розумію  :weep:
   
Re: Томос наш

Кацапы полезут не раньше результатов выборов в Верховну Раду осенью 2019.
У кацапов готовность к войне к весне 2020 года нарисовывается по всей системе.
Кацапи хіба не бачать, що їхні кандидати пролітають?
   
Re: Томос наш

ще раз підкреслюю
можливо не всім зрозуміло, що вселенський собор означав для варфоломія
це мегакруто, це стати врівень з візантійськими імператорами, увійти в історію
відмовитись від цього заради україни?
тільки коли кирил прокинув варфоломія (ось ідіот!) - повернення фанару до українського питання стало можливим
до цього це було грюкання у зачинені двері
вже як ющенко майже не облизував варфоломія...
   
Re: Томос наш

бла-бла-бла
що за дурню ти написало?
ой, виженуть тебе з роботи, штабне  B-)
   
Re: Томос наш

читаю
мені теж дуже подобається грецька мова - милозвучна, мелодійна, неповторна
але я її ніфіга не розумію  :weep:

короче Кучма и Ющенко еще в августе 2015 официально топтали дорогу к томосу  :)
   
Re: Томос наш

короче Кучма и Ющенко еще в августе 2015 официально топтали дорогу к томосу  :)
ющенко ще за свого президентства мало не облизував варфоломія
чи то медаль, чи то пам*ятну монету в його честь випустив
   
Re: Томос наш

ви тільки зараз прокинулись?

ен плюс перший раз розжовуємо
негласні переговори стосовно томосу вели ВСІ президенти, (крім янука), петро в тому числі
АЛЕ
офіційне прохання подається тоді, коли питання вирішене позитивно під килимом
немає сенсу грюкати у наглухо зачинені двері

коню ясно, що у 2014 двері були зачинені наглухо

оскільки ви не кінь, поясню детальніше
у 2014 варфоломій готовий був цілуватись з кирилом
бо справою його життя було зібрати вселенський собор - вперше з 8 століття
переговори з цього приводу велись з 1961 р
з 1999 року робота підготовчої комісії була призупинена через ускладнення між константинополем та москвою через естонію
у 2009 р вони відновили стосунки, у 2010 варфоломій навіть відвідав кирила
на майже фінішну пряму підготовка собору вийшла у березні 2014, коли у стамбулі зустрілись предстоятелі православних церков і прийняли рішення утворити міжправославну комісію по підготовці собору
отже чи був сенс у 2014 р просити автокефалію? риторичне питання

вищезгадана комісія почала роботу у вересні 2014
наступне зібрання предстоятелів православних церков - у січні 2016, у шамбезі (швейцарськи митрополія константінопольсько го патріархату)
мантрою фанару було, що ВСІ православні церкви візьмуть участь у соборі, тобто собор буде насправді вселенським
чи був сенс на початку 2016 офіційно просити автокефалію? риторичне питання

але у червні 2016 ситуація змінилась
ідіот кирил прокинув варфоломія: рпц і ще декілька церков перед самим собором відмовились від участі
саме з цього моменту неможливе стало можливим
собор розпочався 17 червня - а 16 червня вр прийняла звернення до варфоломія і собору
в липні петро зустрічався з представником собору іовом (гечею) саме з цього питання
собор, звісно, українське питання не розглядав - але черговий синод прийняв його до вивчення та постановив створити з цього приводу постійну комісію

тоді процес і пішов
у візантії здавна спочатку все вирішується під килимом
потрібно було, як ви знаєте (чи не знаєте? чи робите вигляд, що не знаєте?), утрясти питання ще з ердоганом, який спочатку був категорично проти (а фанар від нього залежить)
після переговорів з петром ердоган дав отмашку

і вже після цього - коли всі питання були вирішені по суті - всі офіційні звернення від україни

я відповіла на ваше питання?
ви більше не будете питати "тату, а де море"чому петро не звертався офіційно по томос у 2014?
Зрозуміло, дякую
це все загальновідомі речі, але все одно незайве було нагадати, адже у форуму є читачі, так що - ще раз дякую
вибачте за запізнілу відповідь..справи..
я обожнюю історичні паралелі-аналогії
як би ви поставилися, якби я зараз заявила, що незалежність Україні принесла конкретна людина - Леонід Макарович Кравчук?
а чому нє? Свій підпис під актом про незалежність поставив? Поставив. А міг же і не поставити!
Нє, так не годиться..
Може мені зараз приблизно у тому ж обсязі накидати коротеньку  історичну хронологію про боротьбу Українців за незалежність?
Ні, неглибоко, а хоча би від часів УНР, Січових Стрільців, ОУН-УПА, потім шістдесятники (які, до речі, у вашій термінології якраз і грюкали у наглухо зачинені двері!), лук"яненки-чорноволи-стуси-горині...
але Акт проголошення незалежності підписав саме Л.М.Кравчук! І дарма що раніше, практично все своє свідоме життя ця людина працювала ПРОТИ незалежності...Але ж з Єльциним перемовини вів, а потім ще й до Біловезької Пущі їздив! А ето нє как-нібудь чьто!...
І мудрий український народ проголосувавши за незалежність, віддав владу саме цій людині, народ відкинув усіх тих хто "грюкав у наглухо зачинені двері", часто ризикуючи життям..
А потім - "маємо те, що маємо"..отака нєтлєнка
   
Re: Томос наш

тільки коли кирил прокинув варфоломія (ось ідіот!) - повернення фанару до українського питання стало можливим
до цього це було грюкання у зачинені двері
ЧТД
   
Re: Томос наш

Зрозуміло, дякую
це все загальновідомі речі, але все одно незайве було нагадати, адже у форуму є читачі, так що - ще раз дякую
вибачте за запізнілу відповідь..справи..
я обожнюю історичні паралелі-аналогії
як би ви поставилися, якби я зараз заявила, що незалежність Україні принесла конкретна людина - Леонід Макарович Кравчук?
а чому нє? Свій підпис під актом про незалежність поставив? Поставив. А міг же і не поставити!
Нє, так не годиться..
Може мені зараз приблизно у тому ж обсязі накидати коротеньку  історичну хронологію про боротьбу Українців за незалежність?
Ні, неглибоко, а хоча би від часів УНР, Січових Стрільців, ОУН-УПА, потім шістдесятники (які, до речі, у вашій термінології якраз і грюкали у наглухо зачинені двері!), лук"яненки-чорноволи-стуси-горині...
але Акт проголошення незалежності підписав саме Л.М.Кравчук! І дарма що раніше, практично все своє свідоме життя ця людина працювала ПРОТИ незалежності...Але ж з Єльциним перемовини вів, а потім ще й до Біловезької Пущі їздив! А ето нє как-нібудь чьто!...
І мудрий український народ проголосувавши за незалежність, віддав владу саме цій людині, народ відкинув усіх тих хто "грюкав у наглухо зачинені двері", часто ризикуючи життям..
А потім - "маємо те, що маємо"..отака нєтлєнка
ще шухевич говорив-ми воюємо за незалежну українську державу,але ми свідомі,що максимум,що ми там отримаємо то подяку і місця для відпочинку по старості,бо керувати прийдеться колишнім ,в силу їх досвіду і нашого не вміння.Ми борці а не керівники......Чи то "урбан легенд" чи таки правда,але суть тої сентенції-кухарки керувати ЗРАЗУ з кухні не здатні. Інша специфікація,хоч і колишня кухарка може,але потрібний час для навчання.якщо вік дозволяє і залишиться бажання.
   
Re: Томос наш

що звідти чутно?
   
Re: Томос наш

я обожнюю історичні паралелі-аналогії
як би ви поставилися, якби я зараз заявила, що незалежність Україні принесла конкретна людина - Леонід Макарович Кравчук?
а чому нє? Свій підпис під актом про незалежність поставив? Поставив. А міг же і не поставити!
Нє, так не годиться..
Може мені зараз приблизно у тому ж обсязі накидати коротеньку  історичну хронологію про боротьбу Українців за незалежність?
Ні, неглибоко, а хоча би від часів УНР, Січових Стрільців, ОУН-УПА, потім шістдесятники (які, до речі, у вашій термінології якраз і грюкали у наглухо зачинені двері!), лук"яненки-чорноволи-стуси-горині...
але Акт проголошення незалежності підписав саме Л.М.Кравчук! І дарма що раніше, практично все своє свідоме життя ця людина працювала ПРОТИ незалежності...Але ж з Єльциним перемовини вів, а потім ще й до Біловезької Пущі їздив! А ето нє как-нібудь чьто!...
І мудрий український народ проголосувавши за незалежність, віддав владу саме цій людині, народ відкинув усіх тих хто "грюкав у наглухо зачинені двері", часто ризикуючи життям..

я б не сказала, что незалежність україні приніс кравчук - так само як ніколи не казатиму, що автокефалію україні приніс (якщо це станеться) петро
є люди, які задля цього (це стосується і незалежності, і автокефалії) зробили значно більше
але кравчук чи порох - це люди, які в певний час були на певному місці і зробили якусь певну дію, що від них вимагав час
не треба ні перебільшувати їх значення, ні применшувати: вони зробили те, що мали зробити
   
Re: Томос наш

я б не сказала, что незалежність україні приніс кравчук - так само як ніколи не казатиму, що автокефалію україні приніс (якщо це станеться) петро
є люди, які задля цього (це стосується і незалежності, і автокефалії) зробили значно більше
але кравчук чи порох - це люди, які в певний час були на певному місці і зробили якусь певну дію, що від них вимагав час
не треба ні перебільшувати їх значення, ні применшувати: вони зробили те, що мали зробити

+100500.
   
Re: Томос наш

я б не сказала, что незалежність україні приніс кравчук - так само як ніколи не казатиму, що автокефалію україні приніс (якщо це станеться) петро
є люди, які задля цього (це стосується і незалежності, і автокефалії) зробили значно більше
але кравчук чи порох - це люди, які в певний час були на певному місці і зробили якусь певну дію, що від них вимагав час
не треба ні перебільшувати їх значення, ні применшувати: вони зробили те, що мали зробити
+100500
тільки не були на певному місці, а скоріш волею долі опинилися на тому місці
і не схибили, відмовившись поставити того підписа
а так все вірно, погоджуюся
і не дай бог щоб зараз зірвалося з автокефалією, бо тоді вже невідомо скільки Україні чекати наступного "зручного моменту"
   
Re: Томос наш

я б не сказала, что незалежність україні приніс кравчук - так само як ніколи не казатиму, що автокефалію україні приніс (якщо це станеться) петро
є люди, які задля цього (це стосується і незалежності, і автокефалії) зробили значно більше
але кравчук чи порох - це люди, які в певний час були на певному місці і зробили якусь певну дію, що від них вимагав час
не треба ні перебільшувати їх значення, ні применшувати: вони зробили те, що мали зробити
(tu) Умнічка.
   
Re: Томос наш

Умнічка.
як наче я не те ж саме намагаюся довести вже 47-му сторінку поспіль  :)  :weep:
   
Re: Томос наш

Прикольно.
На стартовій ВП крайнім оновленням лежить таке.  :)
   
Re: Томос наш

як наче я не те ж саме намагаюся довести вже 47-му сторінку поспіль  :)  :weep:
Я знаю , що ви теж, нічого так... :)
В гарному розумінні...
   
Re: Томос наш

Шо тут? томос чи не томос? тука написав, що томос.
   
Re: Томос наш

Україна отримала томос!
 [ua]

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на джерела в АП.

Сьогодні, 9 жовтня, на зібранні Синоду Вселенського патріархату було вирішено надати майбутній помісній Українській православній церкві томос про автокефалію.

   
Re: Томос наш

Євстратій Зоря

Лише сьогодні (09.10) Екзархи Вселенського Патріарха відбули з Києва до Стамбулу. Завтра (10.10) звітуватимуть, лише після цього можливе обговорення питання Томосу. Тому повідомлення, ніби «Томос вже є» - не відповідають дійсності, а інформаційно - шкідливі, бо після хвилі «перемоги» піде хвиля «зради», коли виявиться, що питання Синод ще не обговорив.

Боролися за автокефалію 100 років - тож можемо ще трохи побути стриманими!
   
Re: Томос наш

 [ua]  [A]
   
Re: Томос наш

Ну, і?
   
Re: Томос наш

Лише сьогодні (09.10) Екзархи Вселенського Патріарха відбули з Києва до Стамбулу. Завтра (10.10) звітуватимуть, лише після цього можливе обговорення питання Томосу
   
Re: Томос наш

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія