Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ціни на бензин в світі.

Re: Ціни на бензин в світі.

Я рад что у тебя все сложилось. Я пока пессимистически отношусь. Может в будущем, но не сегодня и не в NY.

Не вішай носа. Протягом року я спостерігаю якісь дивні баржі та кораблі у витоці Гудзону, під Верразано містком. А потім у газетці Бей Ньюз (безкоштона місцева газетка) я прочитав, що отут в цій затоці чи десь поблизу планується повстановлювати силу силенну вітряків (роботи проводить якийсь голандський підрядчик) і через пару років начеб-то НЙС буде затарений зеленою (тьху! тіпун мені на язик!  :bueee: )електроенергією по саму зав'язку. Так шо підбирай модель, що подобається - потім не треба буде витрачати на це час.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Не вішай носа. Протягом року я спостерігаю якісь дивні баржі та кораблі у витоці Гудзону, під Верразано містком. А потім у газетці Бей Ньюз (безкоштона місцева газетка) я прочитав, що отут в цій затоці чи десь поблизу планується повстановлювати силу силенну вітряків (роботи проводить якийсь голандський підрядчик) і через пару років начеб-то НЙС буде затарений зеленою (тьху! тіпун мені на язик!  :bueee: )електроенергією по саму зав'язку. Так шо підбирай модель, що подобається - потім не треба буде витрачати на це час.

Так там же корабли в бухту заходят?! Какие ветряки?  Это прямо как "Нью-Васюки" у Ильфа& Петрова.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

:D

Показати зображення...
Дотепно  :lol:

Такий футноут можна було б і під знаками дорожного руху примастирити: типа, стрілка "Поворот направо" і під нею тауа приписка, і т.д.  :laugh:
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Так там же корабли в бухту заходят?! Какие ветряки?  Это прямо как "Нью-Васюки" у Ильфа& Петрова.

Хух! Нє, ну, Валєнтін, ну є ж люди й не дурніші за тебе, допускаєш (хоч звучить, канєшно, оскорбітєльно да)

Кораблики та кораблі там шастають туди-сюди, але десь ті вітряки таки є місце втулити.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Я пока пессимистически отношусь. Может в будущем, но не сегодня и не в NY.
Якщо в тебе є власний гараж де ти можеш заряджати електричку, то і сьогодні проблем в NY немає. По нічному тарифу будеш мати 200-250 миль щодня за 5-8 долларів.
   
Re: Ціни на бензин в світі.
PAL

Якщо би я їздив весь цей час на свому траку, то це 1000 галонів regular gas та маже два рази замінити мастило. По самим дешевим цінам біля мене це 4000 долларів. Проте я витратив максимум 1000 доларів на зарядки включаючи встановлення швидкої зарядки дома в гаражі.

повернемося до теми трошки пізніше. Коли прийде час мінять акумулятор  :gigi:
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Хух! Нє, ну, Валєнтін, ну є ж люди й не дурніші за тебе, допускаєш (хоч звучить, канєшно, оскорбітєльно да)

Кораблики та кораблі там шастають туди-сюди, але десь ті вітряки таки є місце втулити.

Они уже в Техасе тех ветряков натулили будь здоров. И шо? Я не против, хай тулять. Но последнее время все что не делается в NYC все через жопу. Есть подозрение, что и этот проєкт будет рождаться таким же образом.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Якщо в тебе є власний гараж де ти можеш заряджати електричку, то і сьогодні проблем в NY немає. По нічному тарифу будеш мати 200-250 миль щодня за 5-8 долларів.

В частном доме да. Но не в кондо или коооп. Я живу в кондо. Год назад индус, паркуется рядом со мной, задумал себе Теслу купить и решил зарядку попробовать установить у нас в гараже. Как минимум год на все разрешения от города и борда кондо. Плюс $43 000 целковых предварительная смета на пермиты, установку линии, счетчика и зарядки. До сих пор ездит на своем RAV4
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Якщо в тебе є власний гараж де ти можеш заряджати електричку, то і сьогодні проблем в NY немає. По нічному тарифу будеш мати 200-250 миль щодня за 5-8 долларів.

Людей у которых есть власный гараж в Нью-Йорку  как правило не интересует цена на бензин ⛽
   
Re: Ціни на бензин в світі.
lab

Они уже в Техасе тех ветряков натулили будь здоров. И шо? Я не против, хай тулять. Но последнее время все что не делается в NYC все через жопу. Есть подозрение, что и этот проєкт будет рождаться таким же образом.
та ясно що то лохотрон, ті вітряки там нема де ставити це раз, навіть як щось і втулять то толку буде близько до нуля це два. при існуючій електромережі ріхке зростання електроспоживання - це гарантовані блекаути, і някі панелі і вітряки тому не поможуть. а то що є то лохотрон який вже покривається за рахунок платників податків і споживачів так званої "грязної ее".
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Людей у которых есть власный гараж в Нью-Йорку  как правило не интересует цена на бензин ⛽

Та не розповідай, весь Лонг Айленд від Квінса та Брукліна до Хемптонс в переважній більшості приватні будинки. Те саме Стейтен Айленд. Це саме стосується ближнього NJ. Де Valentyn живе я не знаю, тому тут  50 на 50 шанс що він живе в приватному будинку.

А якщо живе в кондо, то це тільки питання часу коли парковочні місця обладнають зарядками, так як це вже зробили в Норвегії.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

 :weep:

Тут ще одна засада:

Експерти звинувачують зростаюче явище, відоме як "глобальне затишшя" - внаслідок чого вимірювана швидкість вітру на всіх континентальних поверхнях світу зменшилася на 15 % з 1980 року




Це Британська енергія:

   
Re: Ціни на бензин в світі.

Та не розповідай, весь Лонг Айленд від Квінса та Брукліна до Хемптонс в переважній більшості приватні будинки. Те саме Стейтен Айленд. Це саме стосується ближнього NJ. Де Valentyn живе я не знаю, тому тут  50 на 50 шанс що він живе в приватному будинку.

А якщо живе в кондо, то це тільки питання часу коли парковочні місця обладнають зарядками, так як це вже зробили в Норвегії.

Ты очень оптимистично смотришь на возможность устройства зарядок в кондо и кооп в городе.  Где-то в новых домах в LIC возможно и поставят парочку, но только потому что модно. В остальном подавляющем большинстве жилого фонда не то что зарядок нет, гаражей то нет.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Та не розповідай, весь Лонг Айленд від Квінса та Брукліна до Хемптонс в переважній більшості приватні будинки. Те саме Стейтен Айленд. Це саме стосується ближнього NJ. Де Valentyn живе я не знаю, тому тут  50 на 50 шанс що він живе в приватному будинку.

А якщо живе в кондо, то це тільки питання часу коли парковочні місця обладнають зарядками, так як це вже зробили в Норвегії.




   
Re: Ціни на бензин в світі.

есть только одна причина по которой жителя лонг айленда может заинетересовать высокая цена на бензин, акции в его портфолио нефтяных компаний идут вверх
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Не плачтесь, перейдете на 1.4 літра як вся Європа їздить, досить просирать копалини.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Правда, у нас большинство бензина из штатов, который они делают из нашей нефти. Лол
Звідки в Канаді нафта, з бітуму?
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Не плачтесь, перейдете на 1.4 літра як вся Європа їздить, досить просирать копалини.
АНАЛітично
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Заправлявся пару тижнів тому назад на BP в Плоцку, там де нафтопереробний завод Орлен.
Заправляю 98
PLN 6,15  (1,35 EUR)
   
Re: Ціни на бензин в світі.

есть только одна причина по которой жителя лонг айленда может заинетересовать высокая цена на бензин, акции в его портфолио нефтяных компаний идут вверх
Мабудь що непотрібно судити про Лонг Айленд по Long Island City development. Бо це так само як судити про Нью Джерсі по Jersey City. Зарядне місце облаштувати великих затрат не вимагає. Ціна питання 200-350 долларів в індивідуальному будинку і пермітів не вимагає.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Мабудь що непотрібно судити про Лонг Айленд по Long Island City development. Бо це так само як судити про Нью Джерсі по Jersey City. Зарядне місце облаштувати великих затрат не вимагає. Ціна питання 200-350 долларів в індивідуальному будинку і пермітів не вимагає.

Dobre, а что делать людям живущим в трейлерах? И таких поселений у вас как говна в Сан-Франциско.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Dobre, а что делать людям живущим в трейлерах? И таких поселений у вас как говна в Сан-Франциско.

Хмм, я не фанат San Francisco Bay Area, але проживши там багато років та буваючи там по 5 разів на рік щонайменьше, я відверто кажучи не знаю де там трейлер парки. Я не заперечую що вони десь є, але це не явно не проблема в Bay Area.

Ти більше я не розумію до чого мешканці трейлер парків до електрифікації транспорту, бо це явно не та демографічна група що визначає розвиток.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Хмм, я не фанат San Francisco Bay Area, але проживши там багато років та буваючи там по 5 разів на рік щонайменьше, я відверто кажучи не знаю де там трейлер парки. Я не заперечую що вони десь є, але це не явно не проблема в Bay Area.

Ти більше я не розумію до чого мешканці трейлер парків до електрифікації транспорту, бо це явно не та демографічна група що визначає розвиток.

Да оно понятно что в Коммифорнии что есть прогрессом определяет исключительно поц Ньюсом. И он хряснет по харе любому кто этого не понимает. Или это была бы не Коммифорния. 

Вы даже Маска умудрились заипать поцы. 
   
Re: Ціни на бензин в світі.

:weep:

Тут ще одна засада:

Експерти звинувачують зростаюче явище, відоме як "глобальне затишшя" - внаслідок чого вимірювана швидкість вітру на всіх континентальних поверхнях світу зменшилася на 15 % з 1980 року

https://twitter.com/view/status/1446883181517549571Це Британська енергія:

Показати зображення...

Ветер им сказал «знаете что, я вам что нанялся? я может быть тоже устал крутить эти ваши пофигени».
   
Re: Ціни на бензин в світі.
den

В Україні теж росте потроку
30-31 грн

Є дешеві заправки ( бєня ) але теж минулого тижня підняли на гривню ціну

Нафта вгору стабільно слід за газом та вугіллям
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Вот почему зеленые не наведут порядк в стране. Все принадлежит или коммунистической номенклатуре или бандитам.Те кидают бабульки волтерам. С мафией может справится только антикоммунистическа я сила, построенная на принципах коммунистов. Но задача которых проста-не дать разбежаться хозяевам вольтеров.А самих волтеров поставитьь на место.Много их.Этих распильщиков общенародного бабла.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

168 den   ковідо-урбаністичний  пiдop-бутилочнік  
169 вантажник , бот
170 бджілка    - членкиня секти урінотерапії 
666  sergey1974007 , піздоротая  #Зaлyпa ; залyпooбразноє с фєфєфтамі фіфції, логопєдік-putzfrau, фєфєфти фіфції замєняєт на тіре, чєловєк----тіре,  ватний поц та гамасєк  , урод генетики, генетичне сміття с глазамі как у вялой грустной лошаді  з анальною затичкою.  Брат-3
171 білий хорват,    він же - гнідий ховрах,  собакойоб,  короткая стрєла, (x)), фляк  ¾ дюйма "
172  толстолобик,  діючий агент ФСБ
173 fboris ,  ватан
174 анабиоз_     covidiot
175 Тернополянин - бот-зєлєноросс, з'явився перед виборами зеленої залупи
176 Serhiyrw   -  ватний пiдop
а де можна побачити повний перелік?
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Ціни виросли на бензин, дизель, природний газ і вугілля по всьому світі, особливо в північній півкулі (де справи ідуть до зими)
Раком стоять всі - від Британії до Китаю і до США
Трильйони доларів, вбуханих за так народу в Ковід, в тому числі на вакцини і тести,
ріст економіки (і попиту) після локдаунів,
тормоза в добуванні копалин це і є
Law of Supply and Demand

Закон попиту та пропозиції - це теорія, яка пояснює взаємодію між продавцями ресурсу та покупцями цього ресурсу.
Теорія визначає залежність між ціною даного товару чи товару та готовністю людей або купувати, або продавати його.
Як правило, у міру зростання цін люди готові пропонувати більше, а попит менше і навпаки, коли ціна падає.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Ветер им сказал «знаете что, я вам что нанялся? я может быть тоже устал крутить эти ваши пофигени».

Та так, але розпил бабла іде повним ходом:

Згідно з планом Байдена, нові вітрові електростанції будуть розташовані на береговій лінії США.

ВАШИНГТОН (АП) - Сім великих морських вітрових електростанцій будуть розроблені на східному та західному узбережжі та в Мексиканській затоці відповідно до плану, оголошеного в середу адміністрацією Байдена.
Проекти є частиною плану президента Джо Байдена щодо розгортання 30 гігават морської вітрової енергії до 2030 року, що вироблятиме достатньо електроенергії для живлення понад 10 мільйонів будинків.
Міністр внутрішніх справ Деб Хааланд заявила, що її департамент сподівається утримати оренду до 2025 року біля узбережжя штату Мейн, Нью-Йорк та середня Атлантика, а також Кароліни, Каліфорнії, Орегону та Мексиканської затоки.

Проекти є частиною плану Байдена щодо глобального потепління і можуть уникнути близько 78 мільйонів тонн викидів вуглекислого газу, що зігрівають планету.



https://apnews.com/article/business-gulf-of-mexico-wind-power-environment-and-nature-e91e930df8b002390da02e524e7f6441
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Та так, але розпил бабла іде повним ходом:

Згідно з планом Байдена, нові вітрові електростанції будуть розташовані на береговій лінії США.

Зо власне тобі не подобається якщо ти не заінвестований в нафтогаз?
   
Re: Ціни на бензин в світі.

FJB! :super:

Сан-Франціско, 4th St. & Bryant St.



   
Re: Ціни на бензин в світі.

FJB! :super:

Сан-Франціско, 4th St. & Bryant St.

Показати зображення...

Однако! Кретины рассматривают вопрос закрытия еще одного трубопровода Line 5. Если закроют, то как быстро бензин подскочит до $7? Владельцы EV думают, что их это не коснётся. Наивные люди.

   
Re: Ціни на бензин в світі.

4.20 за галлон
   
Re: Ціни на бензин в світі.

   
Re: Ціни на бензин в світі.

FJB! :super:

Сан-Франціско, 4th St. & Bryant St.

Показати зображення...

Таки да.

   
Re: Ціни на бензин в світі.

Если закроют, то как быстро бензин подскочит до $7?
Все рівно це дешевше ніж в Європі.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

§3.29
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Все рівно це дешевше ніж в Європі.

Я думаю сравнивать некорректно. Во первых в штатах полно своей нефти, во вторых расстояния несопоставимые, в третьих вне больших городов публичный транспорт отсутствует как класс.
   
Re: Ціни на бензин в світі.

Однако! Кретины рассматривают вопрос закрытия еще одного трубопровода Line 5. Если закроют, то как быстро бензин подскочит до $7? Владельцы EV думают, что их это не коснётся. Наивные люди.
https://twitter.com/view/status/1457784849138282496

В першу чергу це "ощасливлює канадців", так же як і Keystone Pipeline, яку Бідон закрив ще у січні цього року, через цю трубу транспортується канадська нафта.
Найбільше тут "пострадає" хуйло і раша, - тепер хуйло змушений буде продавати більше нафти і дорожче в ту саму Америку і Канаду.

Лінія 5 є частиною мережі, яка переміщує сиру нафту та інші нафтопродукти із західної Канади в Есканабу, штат Мічиган,
і транспортує приблизно 540 000 барелів щодня.


https://www.dailymail.co.uk/news/article-10176399/Biden-administration-considering-shutting-pipeline.html
   
Re: Ціни на бензин в світі.

В першу чергу це "ощасливлює канадців", так же як і Keystone Pipeline, яку Бідон закрив ще у січні цього року, через цю трубу транспортується канадська нафта.
Найбільше тут "пострадає" хуйло і раша, - тепер хуйло змушений буде продавати більше нафти і дорожче в ту саму Америку і Канаду.

Лінія 5 є частиною мережі, яка переміщує сиру нафту та інші нафтопродукти із західної Канади в Есканабу, штат Мічиган,
і транспортує приблизно 540 000 барелів щодня.
Показати зображення...
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10176399/Biden-administration-considering-shutting-pipeline.html

Здесь я даже и не знаю, что это. Предательство собственной страны или идиотизм. Скорее всего, все вместе.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія