Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський вважає ціну за військове звільнення Криму занадто високою

З того, що ми бачимо,  з динаміки подій та військових поставок, швидкості підготовки резерву, можна робити висновок, що в цьому році таких спроб не буде. В кращому випадку - в наступному. Але, судячи з риторіки макронів, та дій Шольців, коротше, за всіма ознаками - суходольний коридор до Криму це те, чим спробують заткнути хуйлу пащу, аби він "невтративобличчя".
До сраки шольців з макронами. Англосаксонці сказали - Україна сама визначатиме, що буде вважатись кінцем війни. А це ті, чиє слово дійсно має вагу.
Інша справа, якщо ті, хто представляє Україну, знов витягнуть на світ мантри про "компромісні території", а там і усталиє от вайни не забаряться підтягнутися.
   
Це те, що можу роздивитися саме я,  і з тієї інформації - яку я можу добути. Можливо хтось, краще поінформований, розкаже щось інше. Але, як я розумію, головне - посто відбитися, а повернути втрачене, на це прост нема ресурсів. Може вони і з'являться, але я поки їх не бачу.

ну Чернигов и Киев смогли же отвоевать? Кто не дает освободить Херсон? Сумы опять же...
   
ну Чернигов и Киев смогли же отвоевать? Кто не дает освободить Херсон?

Ось саме Київ, Чернігів та Харків - не дають. Бо ми там тримаєм війська, а до того - не маємо авіації та потрібних артилерійських ресурсв  аби воювати у степу. Такі ось реалії на даний момент. Можливо - щось і зміниться до зими. Не виключаю.
   
З того, що ми бачимо,  з динаміки подій та військових поставок, швидкості підготовки резерву, можна робити висновок, що в цьому році таких спроб не буде. В кращому випадку - в наступному.
штааа?
ні, на роки цю війну бажано не затягувати. з різних причин.

контрнаступ і відвоювання Херсонщини почнеться за 1-2 місяці

"коридор в Крим" і дніпровську воду у хуйла заберуть в першу чергу. для науки, щоб не привчався отримувати вигоду від награбованого.
   
Це те, що можу роздивитися саме я,  і з тієї інформації - яку я можу добути. Можливо хтось, краще поінформований, розкаже щось інше. Але, як я розумію, головне - посто відбитися, а повернути втрачене, на це прост нема ресурсів.
"просто відбилися" вже в 2015р
як видно, цього не досить.
отак "просто відбиватися" кожні 7-10 років, то й території не вистачить надовго.

щоб забезпечити безпеку України, а отже її тривкий розвиток, існуючий кремлівській режим має бути зруйновано. а окуповані території повернуто назад, як частина плану перевиховання Росії.
   
дивує, шо люди говорять про якісь такі паліативні цілі війни типу "просто відбитися".
в цій війні неможливо просто відбитися знову віддавши Росії ще якийсь кусок території.

ця війна є за все відразу. ва-банк.
існування, добробут і суверенітет України = поразка Росії і крах сучасного кремлівського режиму.

Росія має і мусить зазнати поразки. позиція України і колективного заходу в цьому єдина.
   
дивує, шо люди говорять про якісь такі паліативні цілі війни типу "просто відбитися".
в цій війні неможливо просто відбитися знову віддавши Росії ще якийсь кусок території.

ця війна є за все відразу. ва-банк.
існування, добробут і суверенітет України = поразка Росії і крах сучасного кремлівського режиму.

Росія має і мусить зазнати поразки. позиція України і колективного заходу в цьому єдина.
з цим я згоден для України це війна на виживання
   
так, їм потрібна війна як повод щоб душити москалів санкціями, отже війна буде довга.

було б інакще було б розблоковане чорне море і військова техніка розвантажувалась би в Одесі тисячами тонн

Аби відкрити морські шляхи, треба:

1. Знищити ЧФ кацапії.

2. Запровадити безполітну зону, як мінімум наж Західною частиною Чорного Моря.

3. Доя цього потрібно аби якісь країни НАТО включилися безпосередньо, як союзники України.

Це станеться десь в серпні і це буде Британія.
   
До сраки шольців з макронами. Англосаксонці сказали - Україна сама визначатиме, що буде вважатись кінцем війни. А це ті, чиє слово дійсно має вагу.
Інша справа, якщо ті, хто представляє Україну, знов витягнуть на світ мантри про "компромісні території", а там і усталиє от вайни не забаряться підтягнутися.
втомленими від війни мають право бути виключно ті,що дивляться смерті в очі кожен день. і тільки вони можуть сказати -ви як хочете,а ми втомилися вмирати. Це моя тверда впевненість ,що тільки ті,хто жертвує найдерожчим має таке право вибору,всім решта тихо сидіти і чекати їх рішення,бо вони тримають країну живою ,жертвуючи своїм життям.
   
Аби відкрити морські шляхи, треба:

1. Знищити ЧФ кацапії.

2. Запровадити безполітну зону, як мінімум наж Західною частиною Чорного Моря.

3. Доя цього потрібно аби якісь країни НАТО включилися безпосередньо, як союзники України.

Це станеться десь в серпні і це буде Британія.
товариш швець ми вас не впізнали під цим ніком :) .
   
ну Чернигов и Киев смогли же отвоевать? Кто не дает освободить Херсон? Сумы опять же...

Чернігів, Київ та Суми втримали, а не відвоювали.....
   
Доя цього потрібно аби якісь країни НАТО включилися безпосередньо, як союзники України.
Ніхто не впишеться, невже досі не зрозуміло.
   
втомленими від війни мають право бути виключно ті,що дивляться смерті в очі кожен день. і тільки вони можуть сказати -ви як хочете,а ми втомилися вмирати. Це моя тверда впевненість ,що тільки ті,хто жертвує найдерожчим має таке право вибору,всім решта тихо сидіти і чекати їх рішення,бо вони тримають країну живою ,жертвуючи своїм життям.
Ага. Щас.
Якраз диванне лайно дуже крепко втомлюється, і дуже швидко. Так було в 2015-2019, так і зараз. Будуть вони "питати права на втому", какжеж.
А от ті, хто під смертю ходив - і досі ходять, дев'ятий рік з короткими перервами.
   
Где война началась, там она и закончится?
«Украинская армия при поддержке украинского народа будет вести боевые действия до полного освобождения всех территорий нашей страны от сапога оккупанта. Мы имеем совершенно уникальную поддержку западных партнеров. Хочу напомнить, что после Второй мировой войны впервые в таком формате собирается антипутинская коалиция (на сегодняшний день в ее составе порядка 42-х стран), которая готова экономически и в военном плане поддерживать действия украинской армии, украинского народа, направленные на освобождения нашей земли от российских оккупантов».
https://ru.krymr.com/a/rossiya-ukraina-voyna-krym-deokkupatsiya-kerchenskiy-most/31860216.html
   
Ага. Щас.
Якраз диванне лайно дуже крепко втомлюється, і дуже швидко. Так було в 2015-2019, так і зараз. Будуть вони "питати права на втому", какжеж.
А от ті, хто під смертю ходив - і досі ходять, дев'ятий рік з короткими перервами.

І я боюсь, що через вже невеликий проміжок часу, нашу армію будуть підтримувати тіж 25%, а решта знову буде вимагати закінчення війни за будь-яку ціну.
   
І я боюсь, що через вже невеликий проміжок часу, нашу армію будуть підтримувати тіж 25%, а решта знову буде вимагати закінчення війни за будь-яку ціну.
а як гадаєш, нахіба кумахуйла витягли?  B-)
   
а як гадаєш, нахіба кумахуйла витягли?  B-)
Розчищають політичне поле від тих, хто може виступити проти неоднозначних рішень влади.
   
І я боюсь, що через вже невеликий проміжок часу, нашу армію будуть підтримувати тіж 25%, а решта знову буде вимагати закінчення війни за будь-яку ціну.
Ну... Може, врешті, стане 30%, і це переломить ситуацію в суспільстві. Є, вважаю, якась критична межа, нижче якої Україна бовталась всю свою історію, наразі дуже хочеться вірити, що точка неповернення буде пройдена врешті, кількість амеб і уставних впаде нижче критичної лінії.
   
+========================================================+
Щоб не було великих втрат потрібно набагато більше потужної зброї.
Щоб з материка весь Крим (окрім татарських селищ) перетворити
на копію Маріуполя...
Чи дати тиждень щоб змилися тим кримським мостиком, а потім
його трошки зламати ЗА нашим кордоном - островом Тузла.
Доведеться доробити з"їзд на цей острів...
Нафіга нам розвалений Крим? Ми ж не кацапи? Відрізавши Крим від постачання з рашки буде набагато легше знищити російську групіровку в Криму не рушили все кругом.
   
з цього питання бажано почути не пiздабола, а вiйськового з Генштабу
   
Дичина
Ще не відомо скільки втратимо до криму
Але хтось вже знає скільки за Крим буде
   
Между прочим. возвращение Крыма под юрисдикцию Украины действительно может и желательно. чтобы так и было, невоенным образом.
 А именно- как результат территориального и политического распада РФ.
Крым в изоляции от Москвы абсолютно не жизнеспособен ни экономически, ни политически, ни военным образом!
 Тоже самое и Кубань.
 Поэтому при определённых условиях логично предъявить Крыму ультиматум-согласиться на мирное возвращение в состав Украины на неких приемлемых условиях.
Вхождение Кубани в состав Украины на Конфедеративных началах дело не слишком далёкого будущего.
   
Между прочим. возвращение Крыма под юрисдикцию Украины действительно может и желательно. чтобы так и было, невоенным образом.
 А именно- как результат территориального и политического распада РФ.
Крым в изоляции от Москвы абсолютно не жизнеспособен ни экономически, ни политически, ни военным образом!
 Тоже самое и Кубань.
 Поэтому при определённых условиях логично предъявить Крыму ультиматум-согласиться на мирное возвращение в состав Украины на неких приемлемых условиях.
Вхождение Кубани в состав Украины на Конфедеративных началах дело не слишком далёкого будущего.

б***ь  :facepalm1:
   
б***ь  :facepalm1:
А что тебя так перепугало? 8-:
   
Нафіга нам розвалений Крим? Ми ж не кацапи? Відрізавши Крим від постачання з рашки буде набагато легше знищити російську групіровку в Криму не рушили все кругом.

Крим нам

Останнє редагування: 24 травня 2022 19:23:04 від St.John
   
Навіть зруйнований вщент Крим - нам потрібен  - для дотримання принципів міжнародного права, але найважливіше, це довела практика - він  потрібен для того, аби звідти не можна було здійснити напад на Україну. І це єдина мета, задля якої він потрібен рашці - чинити тиск на наші південні рубежі та обмежувати наше суднгоплавство.
   
Президент Володимир Зеленський вважає, що деокупація Криму військовим шляхом вартуватиме значних втрат серед українських військових.

Джерело: Зеленський під час розмови в Українському домі в Давосі

Деталі: На питання журналістів, чи може Україна відвоювани Крим, президент зазначив, що такий крок призведе до загибелі великої кількості бійців.

Пряма мова Зеленського: "На сьогодні це, я впевнений, сотні тисяч вбитих військових з нашої сторони". 

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/23/7348089/
А сдача юга Украины главами Запорожской и Херсонской обладминистраций  не привело к гибели мироного населения?
   
Зеленський весь час каже, що Крим ми відвойовувати не будемо в жодному разі.
Але при цьому рік тому казав таке -
Зеленський: «Якби я тоді був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але «зелених чоловічків» не пустили»

Останнє редагування: 24 травня 2022 19:35:09 від Foxic
   
Зеленський весь час каже, що Крим ми відвойовувати не будемо.   
значит надо выбирать иного Президента.
   

 втомленими від війни мають право бути виключно ті,що дивляться смерті в очі кожен день.


Вы наверное думаете, что смерті в очі кожен день смотрят только воины на передовой, а все остальные обречены жить вечно?

У меня для Вас плохие новости...
   
Зеленський весь час каже, що Крим ми відвойовувати не будемо в жодному разі.
Але при цьому рік тому казав таке -
Зеленський: «Якби я тоді був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але «зелених чоловічків» не пустили»

То другое.
   
Копіюю те що написав в сусідній гілці:

Реально, потрібен мораторій на висловлювання державним службовцем думки, іншої ніж «перемога буде за нами». Всі хто порушує цей мораторій, і починає філософствуваня а где сайтісь, а может паделімся, а может замарозім на 1, 2, …. 1500 лет а там пасмотрім, це автоматично провокатор та зрадник що деморалізує військових, союзників що допомагають Україні виграти війну, суспільство.
   
Та вже замахався цитувати Сунь Цзи.

Вдавай слабкого, коли ти сильний. Вдавай сильного, коли ти слабкий.

Най кацапи думають, що межа наших мрій - лише стан на 23.02. Хай всі від кацапського генштабу до останнього приблудного бурята думають, що в нас вже нема нічого аби битися. Тим гірше вони будуть готові і технічно і психологічно до дій наших вояків.
   
Та вже замахався цитувати Сунь Цзи.

Вдавай слабкого, коли ти сильний. Вдавай сильного, коли ти слабкий.

Най кацапи думають, що межа наших мрій - лише стан на 23.02. Хай всі від кацапського генштабу до останнього приблудного бурята думають, що в нас вже нема нічого аби битися. Тим гірше вони будуть готові і технічно і психологічно до дій наших вояків.

Для цього непопотрібно взагалі нічого говорити, а просто «загадочно мовчать». Це знає будь яка дівка 15 років, що веде свою гру з хлопцями, а наші державні службовці цього не знають.

А потім всю Україну та союзників  днями ковбасить, бо вони не знають що завтра очікувати.
   
Великобритания и союзники рассматривают возможность отправки военных кораблей в Черное море для конвоя судов с украинским зерном

«Коалиция желающих» будет стремиться прорвать российскую блокаду за несколько недель, предоставив «защитный коридор» из Одессы через Босфор. Есть опасения, что время для предотвращения мирового продовольственного кризиса истекает, и США также заявили, что направляют ракеты большой дальности для уничтожения российских кораблей», – пишет издание.
   
ну Чернигов и Киев смогли же отвоевать? Кто не дает освободить Херсон? Сумы опять же...
Західна техніка надходить дуже повільно і, за словами Арестовича, поки вона надійде каци сформують вже 30 нових БТГ, формування яких вони вже почали. Тому майбутнє зараз не таке райдужне, як було в квітні.
   
Копіюю те що написав в сусідній гілці:

Реально, потрібен мораторій на висловлювання державним службовцем думки, іншої ніж «перемога буде за нами». Всі хто порушує цей мораторій, і починає філософствуваня а где сайтісь, а может паделімся, а может замарозім на 1, 2, …. 1500 лет а там пасмотрім, це автоматично провокатор та зрадник що деморалізує військових, союзників що допомагають Україні виграти війну, суспільство.
тіко  ця дефініція в кожного своя
   
тіко  ця дефініція в кожного своя

Якщо хтось не розуміє, що означає «перемога буде за нами», і намагатимуться внести своє розуміння, як а по якій границі, а на яких умовах, а не очень лі я жадний, а не висока лі цена, ілі она может очень маленькая, а не сделать лі нам Буркіна Фасо гарантом нашій безопасності, а может виесто Буркіна Фасо впісать Росію, всеравно ніхто не заметіт, то таким людям не місце у владі.
   
Пля, кожної ночі прокидаються войовничі та безкомпромісні ковбасники і рішуче вимагають від українців воювати до повного розгрому кацапії та відвоювання усіх територій включно з Кримом та Кубанню
   
а казав що готовий був костьми лягти, щоб зберегти Крим, правда в той час від повісток бігав ..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія