Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: холодильник с No Frost :S

ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Стоит ли брать холодильник с No Frost, или все же лучше с обычным капельным авторазмораживанием?
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Стоит ли брать холодильник с No Frost, или все же лучше с обычным капельным авторазмораживанием?
Геморою менше.
Але фрукти-овочі висушує.
НМД ідеально нофрост морозилка і крапельна холодилка. І два компресора.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S
PAL

НМД звичайний холодильник проти nofrost - "как плотнік супротів столяра" (с)
Не бачу сенсу брати звичайний.
Так, висушує - але все одно продукти треба зберігати у окремих упаковках, які й звебрігуть вологу. Зате не воня, температура розподілена значно рівномірніше по камері, про роморозку можна забути, як про страшний сон
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

НМД звичайний холодильник проти nofrost - "как плотнік супротів столяра" (с)
Не бачу сенсу брати звичайний.
Так, висушує - але все одно продукти треба зберігати у окремих упаковках, які й звебрігуть вологу. Зате не воня, температура розподілена значно рівномірніше по камері, про роморозку можна забути, як про страшний сон
Шоб не "воняло" тра в чистоті тримати, чи шо?
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

НМД звичайний холодильник проти nofrost - "как плотнік супротів столяра" (с)
Не бачу сенсу брати звичайний.
Так, висушує - але все одно продукти треба зберігати у окремих упаковках, які й звебрігуть вологу. Зате не воня, температура розподілена значно рівномірніше по камері, про роморозку можна забути, як про страшний сон

дык у меня сейчас без ноуфростов, жена его может раз или два в год размораживает.

А овощи фрукты высушивает, даже если они непорезанные и непочищенные?

А сливочное масло на блюдце — с ним что-то будет в ноуфросте? Его тоже крышкой накрывать?
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S
PAL

дык у меня сейчас без ноуфростов, жена его может раз или два в год размораживает.

А овощи фрукты высушивает, даже если они непорезанные и непочищенные?

принцип работы nofrost - воздух принудительно прогоняется через испаритель, где, согласно всем законам физики, отдает часть содержащейся влаги (вспомни, как работает кондиционер и почему он капает). А эта влага берется из того, что внутри холодильника, в т.ч. и из продуктов. Ложишь продукт в кулечек и не заморачиваешься, и гигиеничней, и влага никуда не денется

Цитувати
А сливочное масло на блюдце — с ним что-то будет в ноуфросте? Его тоже крышкой накрывать?


А ты оставляешь масло неприкрытым?  ;o Оно ж запахи поглощает! Низзя так!
Но с ним ничего не станется, это ж жир
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

У родителей Самсунг ноу фрост уже лет двадцать. Бомба. 600 долларов платили в 1996году.Не воняет, только все закрывать нужно. Пластмассовые родные полки до сих пор живы.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Но-фрост висушує відкриті продукти та більше шумить (вентилятор). У мене зараз морозилка Но-фрост, а холодильне відділення - крапельна система. Лібхєр. Подивимося, як буде.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

НМД ідеально нофрост морозилка і крапельна холодилка. І два компресора.

в мене такий бош, морозилка ноуфрост, холодилка крапельна, але з одним компресором,
працює вже 10 років, працює тихо,
розморожувати не треба, тільки мити, мені подобається  (tu)
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S
LSD

Коли робив ремонт мені порадили  придбати звичайний  замість ноуфрост який у мене був. Працює з 2006 р.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

дык у меня сейчас без ноуфростов, жена его может раз или два в год размораживает.

А овощи фрукты высушивает, даже если они непорезанные и непочищенные?

А сливочное масло на блюдце — с ним что-то будет в ноуфросте? Его тоже крышкой накрывать?

фрукты и овощи наверно года за два высушит. масло не высушит. Овощи и фрукты хранятся в ящике с небольшой щелью.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Самсунг ноуфрост сушив рік-півтора, поки новий був, зараз - чудово, (тьху-тьху), тільки ледь-ледь підсушує, якщо довго лежить.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

No nofrost!!!
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

А морозилка с Ноуфрост не высушивает то, что внутри, если к нему есть доступ воздуха? Или в морозилке тоже все надо герметично паковать?
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Но-фрост висушує відкриті продукти та більше шумить (вентилятор). У мене зараз морозилка Но-фрост, а холодильне відділення - крапельна система. Лібхєр. Подивимося, як буде.
Когда у меня пошабашил второй по счету Либхер, вызвал мастера с их оф.сервиса... Так он мне сказал, что с но-фростом в морозилке лучше еще  и по той причине, что они хотя бы ремонтопригодны... В моём случае, хоть гарантия и закончилась давно, но у Либхера, оказывается, если шабашит испаритель, то на эту фигню у них гарантия 10 лет... Если конечно все бумаги остались... У меня остались... )))Поэтому жду когда привезут уже третий по счету...
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S
Svitlana Bykova

дык у меня сейчас без ноуфростов, жена его может раз или два в год размораживает.

А овощи фрукты высушивает, даже если они непорезанные и непочищенные?

А сливочное масло на блюдце — с ним что-то будет в ноуфросте? Его тоже крышкой накрывать?
зберігай в кульочках, і все
я півроку живу з новим нофростом - і тепер оцю капельну галіматью згадую як страшний сон

земля і небо
і продукти свіжі значно довше
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S
Svitlana Bykova

Но-фрост висушує відкриті продукти та більше шумить (вентилятор). У мене зараз морозилка Но-фрост, а холодильне відділення - крапельна система. Лібхєр. Подивимося, як буде.
ніхрєна падобнава!
я свій взагалі не чую. А він у мене стоїть просто посеред кімнати
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S
PAL

А морозилка с Ноуфрост не высушивает то, что внутри, если к нему есть доступ воздуха? Или в морозилке тоже все надо герметично паковать?

во-первых, лед у меня там нормально так себе хранится в льдогенераторе  :laugh:
Во-вторых, категорически не рекомендую хранить в морозилке без герметичной упаковки независимо от технологии. Снаружи снегом покрывается, верхний слой продукта портится.
Идеально - вакуумная упаковка, но то больше для долгострочного хранения, да и дороговастенько получается, аппарат плюс расходники. Просто в кулечек заворачиваешь, внутри тогда снега практически нет, он снаружи на кулечке появляется. Основной источник влаги в морозилке - это наружный воздух, попадающий от открытия дверок
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

в мене нофрост. нічого ніби не висушує і зовсім безшумний. і не пожалкувала, що взяла Лібхер з двох однакових окремих частин  - морозилка і холодильник. коли буду кухню міняти, та, що морозильна камера переміститься на віранду.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Стоит ли брать холодильник с No Frost, или все же лучше с обычным капельным авторазмораживанием?

Бери и не парься..только фрукты держи в кулечках или в таре ..у меня тупо в кульках.

Рекомендую холодильник фирмы горенья ..жинка  довольна,а это главный судья :)

Кстати у этого класса холодильников и расход электроэнергии гораздо меньше чем у обычных...а это в наше время немаловажно...и да забыл..не очень они и сушат. .это если что

Останнє редагування: 11 листопада 2017 21:21:48 від кноп
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

ніхрєна падобнава!
я свій взагалі не чую. А він у мене стоїть просто посеред кімнати

У мене, коли в морозилці вмикається вентилятор, то трохи чутно (Лібхер). Але цей звук не "напрягає". Чую, бо часто сиджу біля холодильника. Холодильне відділення - крапельне.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

только фрукты держи в кулечках или в таре ..у меня тупо в кульках.
дивно, в мене навіть в відкритих мисках ні ягоди, ні тим більше фрукти, ні лимони не сохнуть. сир твердий тільки підсихає, в масленці тримаю.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

У мене, коли в морозилці вмикається вентилятор, то трохи чутно (Лібхер)
я в морозилці взагалі не бачу вентилятора. а де він там знаходиться?

глянула. це в самому верху під дисплеєм плоскі щілини? взагалі ніколи їх не чую.


Останнє редагування: 11 листопада 2017 21:27:11 від myshka naruzhka
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Короче бери и не задавай себе глупый вопрос что лучше..
Поверь сдесь наверное у многих они уже есть дурного не посоветуют..
И да они не шумят как обычные холодильники
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

я в морозилці взагалі не бачу вентилятора. а де він там знаходиться?

глянула. це в самому верху під дисплеєм плоскі щілини? взагалі ніколи їх не чую.

У мене інша модель (CN 4005). Зверху. Чутно, коли вмикається (але це як звук кулера на компі). Він зовсім не заважає. Я просто чую, коли вентилятор працює.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

дивно, в мене навіть в відкритих мисках ні ягоди, ні тим більше фрукти, ні лимони не сохнуть. сир твердий тільки підсихає, в масленці тримаю.
у меня тоже..просто мы уже привыкли ...фрукты всегда держать в кульках,и в отделении для фруктов..а просто в холодильнике...да подтверждают не сохнет
Понятно, если долго...то подсыхает чуток и сохнет
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Короче бери и не задавай себе глупый вопрос что лучше..
Поверь сдесь наверное у многих они уже есть дурного не посоветуют..
И да они не шумят как обычные холодильники

так обычный холодильник же наоборот долженбыть тише, так как там нет вентилятора. Не?
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Стоит ли брать холодильник с No Frost, или все же лучше с обычным капельным авторазмораживанием?

я уже даже забыл что такие есть )))
но фрост с 2006 года
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

всем сенкс за фидбэки :) пешите еще, если че
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

дуже раджу холодильник зі фреш зоною для овочів та не тільки,
дійсно подовжує термін зберігання 

Останнє редагування: 11 листопада 2017 21:39:38 від Foxic
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

у меня самсунг сайд бай сайд 11 лет ноу фрост
отлично работает )))
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

так обычный холодильник же наоборот долженбыть тише, так как там нет вентилятора. Не?
.
Не..
Это новые технологии..работае т тихо..я его вообще не слышу ,а старый иногда заебывал ...про электро сбережение я уже писал...у меня здоровенная горения наверное меньше электрички потребляет чем моя морзильная камера ,я про холодильники старые умолчу тоже
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

.
Не..
Это новые технологии..работае т тихо..я его вообще не слышу ,а старый иногда заебывал ...про электро сбережение я уже писал...у меня здоровенная горения наверное меньше электрички потребляет чем моя морзильная камера ,я про холодильники старые умолчу тоже

да холодильники современные вообще децл потребляют. Разница между А+ и А++ — 50 кВт/ч за год
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Но-фрост висушує відкриті продукти та більше шумить (вентилятор). У мене зараз морозилка Но-фрост, а холодильне відділення - крапельна система. Лібхєр. Подивимося, як буде.
В мене такий же Лібхер з електронним управлінням  працює вже більше десяти років. Холодильна камера без ноуфроста, але є два відділення Біофреш Там завжди свіжі овочі та фрукти  Забув коли останній раз розморожував, бо взагалі  немає потреби. В холодильнику закриваєм тільки те що на довгий строк зберігання. Те що приготовлене до споживання на день-два не закриваєм тому що так зручніше.
P.S.Спеціально прочитав інструкцію. виявляється і морозилка(ноуфрост) і звичайна камера розморожуються автоматично. А то я вже думав, що щось не так роблю.
На мій погляд купувати хол камеру з ноуфростом немає сенсу.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

У мене ЛиЖа А++ нофрост.
Наче й не шумить якщо не прислуховуватися

У батьків теж ЛиЖа чотирирічна. НоФрост. Чутно шум наче десь за вікном хурделиця. Не напружує.

Останнє редагування: 11 листопада 2017 23:18:32 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

хм. я думав, що крапельні холодильники почили в бозі ще років 10 тому...
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Снайге 350 літрів та мороз на 150  .. дуже добре працює вже 9 років без зупинки .. лише  два рази на рік зняти лід
До того був Снайге теж .. дуже подобався.. тому й придбав

Останнє редагування: 11 листопада 2017 23:43:05 від Анетум
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Бери тока Вирпул. Единственный холодильник куда можно ставить горячее, например борщ стразу с плиты.
Основной прикол в том чтобы быстро преодолеть температуру 37 градусов при охлаждении. Такой борщ можно хранить год и он не пропадет.
   
Re: ФЗВ: холодильник с No Frost  :S

Стоит ли брать холодильник с No Frost, или все же лучше с обычным капельным авторазмораживанием?
конечно стоит. Неделя уйдет чтоб разобраться какие продукты в нем сохнут какие нет
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія