Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

 Перші 15 хвилин.

 
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

 Як хто подивився уважно хоча б початок, то байки нашої влади про "санкції", війну, перспективи повернення територій постають у зовсім іншому світлі.
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

 Такий дисонанс з піріможними реляціями, що нікому не цікаво?

 Мені от цікаво, чому ми свій титан не робимо, хоча АЕС і прокатні заводи поруч.

 На нікопольському  ПТЗ уся заготовка з Салдів іде, і усе виробництво титанової труби належить цапам.
   
Російський ліберал дуже спокійно і аргументовано довів,
що сподівання на труп ворога, який ось-ось пропливе
занадто перебільшено-оптимістичні,
і сидіння на бережку нічого не дасть.
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Як хто подивився уважно хоча б початок, то байки нашої влади про "санкції", війну, перспективи повернення територій постають у зовсім іншому світлі.

Та ти що, у нас тут всі знають правду, що санкції на Росію не діють і лише на користь.  Так що, пропагадончику рашистський, заспокойся, ви перемогли і України взагалі більше немає, єдиний шанс для нас то стати на коліна та просити могутнього старшого брата взяти нас під своє крило. Ми це всі чудово розуміємо.
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Та ти що, у нас тут всі знають правду, що санкції на Росію не дують і лише на користь.  Так що, пропагадончику рашистський, заспокойся, ви перемогли і України взагалі більше немає, єдиний шанс для нас то стати на коліна та просити могутнього старшого брата взяти нас під своє крило. Ми це всі чудово розуміємо.
  Де Ви побачили пропаганду?
  Га?
  Свій лизальний рефлекс до офшорного застосовуєте, це правильно.
  Решті потрібно знати справжній стан речей.
   
і сидіння на бережку нічого не дасть.
А никто и не сидит.
Ми йдемо своим шляхом
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Де Ви побачили пропаганду?
Га?

Та заспокойся вже пропагандончику, думаєш не видно хто ти є насправді? Вже твої рашистські хазяява скиглять, що санкції їм заважають, збитки Росії від санкцій багато десятків мільярдів доларів, а у тебе санкції вважаються байками, ніби то щось незначне. Цитую твою дурнувату пропаганду: " то байки нашої влади про "санкції", війну, перспективи повернення територій постають у зовсім іншому світлі".  Час реально працює на нас і так як СРСР розвалився до того ві Росія йде, а міці в ній значно менше.

Цитувати
Решті потрібно знати справжній стан речей.

Справжній стан речей, що спочатку Росія сміялася над санкціями, потім вони були на користь, а зараз виявилося, що вони не зовсім корисні. Зі структурою експорту Росії вони залежні від західних технологій, зокрема від технологій для нафтогазового сектору, але про це упороті рашистські пропагандони не згадують.
   
А никто и не сидит.
Ми йдемо своим шляхом

ти ж не на нараді у виборчому штабі Петра
тут можна гаслами не кидатись,
грошей все одно не дадуть
   
Треба добувати газ і нафту, ось і весь висновок.
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Та заспокойся вже пропагандончику

  Як цікаво Ви себе називаєте. ;o

 
Цитую твою дурнувату пропаганду: " то байки нашої влади про "санкції", війну, перспективи повернення територій постають у зовсім іншому світлі".

  Почніть з АТО за години. :shuffle:
  Ворога тре реально знати, а не волати "шапкамі закідаєм" і  торгувати тихцем.

   
в Крємлє єсть такой діскурс, єслі говорят о том, что плохо, оні отвєчают: а ви в Украінє смотрєть нє пробовалі?

 8-)
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Треба добувати газ і нафту, ось і весь висновок.

У них більше 50% експорту на нафтогазову галузь, а технологій видобутку сучасних майже немає. Санкції перекривають їм доступ до західних технологій, але Топа називає санкції "байками". Оцінили "красту гри" пропагандончика. Їм стає все важче видобувати нафту та газ, важче утримувати окуповані території, але санкції то байки і марно сподіватись що щось з того буде. Ще про іскандери, що сміються, забув сказати і про ракету з ядерним двигуном та про таке інше.

 :lol: 
   
  Де Ви побачили пропаганду?
  Га?
  Свій лизальний рефлекс до офшорного застосовуєте, це правильно.
  Решті потрібно знати справжній стан речей.


та там як горохом об стіну
буде обзивати кацапом, звинувачувати в тупості, вимагати забиратись до себе в Москву і т.д.  весь набір порохоботського тупняка   :laugh:
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Як цікаво Ви себе називаєте. ;o

Можливо ти просто погано розумієш українську мову, коли я писав "рашистський пропагандончик", то це я писав саме про тебе.
Не переплутай наступного разу.

Цитувати
Почніть з АТО за години. :shuffle:

То була райдужна популістська маячня, а реальність дещо складніша.
Ми вас давимо іншим шляхом - зміцнюємо та переозброюємо свою армію, а західні партнери душать вас корисними санкціями.

Цитувати
Ворога тре реально знати, а не волати "шапкамі закідаєм" і  торгувати тихцем.

Згоден, треба знати. Ну то може представишся?
У нас на миротворці багато чого є, може і такому місце знайдеться.
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

в Крємлє єсть такой діскурс, єслі говорят о том, что плохо, оні отвєчают: а ви в Украінє смотрєть нє пробовалі?

 8-)

 У нас свій "дискурс". Очікувати що Європа миттєво відмовиться від імпортованого з мордору газу та нафти - бо "санкції" - то марна справа.
   
"Економіка мордору" - це тільки  інтенсифікація розпродажу ресурсів, яких там багато. Поки є ресурси і війни за них, мордор буде існувати. Те  ж саме намагається зробити Порошенко в Україні, але масштаби ресурсів не ті. Нічого більш прогресивного Головсвин не здатний і не може  запропонувати.
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

байки нашої влади про "санкції"

Більше 50% експорту Росії то нафтогазова галузь.
А тепер цитую статтю з рашистської преси, то є просто чудове паоливо пропагандонських мантр, що санкції то байки нашої влади.

Цитувати
Санкции Запада против российских добывающий компаний "создают серьезные проблемы" для сектора добычи нефти и газа, который попал в зависимость от зарубежных технологий.

Как сообщает "Интерфакс", об этом в пятницу заявил секретарь Совета безопасности России Николай Патрушев.

"Введенные США и их союзниками финансовые и технологические санкции в отношении российских энергетических компаний обозначили проблему уязвимости и зависимости отечественной энергетики от иностранного капитала и иностранных технологий, оборудования, программного обеспечения", - сказал Патрушев на совещании с главами регионов Центральной России.

"По ряду направлений эта зависимость создает серьезные проблемы. В первую очередь это касается нефтегазового сектора", - отметил он. В связи с этим "целесообразно" проработать "дополнительные механизмы", которые бы побуждали нефтяников переходить на отечественное оборудование, добавил Патрушев.

Проблема, однако, заключается в том, что зачастую такого оборудования просто нет.

   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Можливо ти
 Ви від цицьки ху..ла не віривайтеся.
  Узбагойщік хрєноф.
  Нічого я не переплутав.


То була райдужна популістська маячня, а реальність дещо складніша.
Ми вас давимо іншим шляхом

  За райдужну популістську маючню ППП відповідати не хочуть, годують навою хєрньою.
  І нам, українцям, перш за все з п'ятою жополизною  колоною слід розібратися... тоді і переможемо.
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Топа, ти спалився. Твій мессідж про "санкційні байки" видав тебе з головою.
Не дуже розумний ти рашистський пропагандончик.
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

та там як горохом об стіну

Ти здається з прихильників Тимошенко?
Ну так що вона там про санкції каже? Може вже час закликати світову спільноту знімати санкції з Росії, бо вони не діють?
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

 
Більше 50% експорту Росії то нафтогазова галузь.
Варто було з топіком таки познайомитися. 2.30-2.50 - "Пачти весь експорт састаіт из сирья".
Може і не довелось би верещати по дурному.

Останнє редагування: 18 березня 2019 10:40:48 від Топа
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Топа, ти спалився. Твій мессідж про "санкційні байки" видав тебе з головою.
Не дуже розумний ти рашистський пропагандончик.

 Розкажи ще щось, тільки цього разу цікаве.
 Бо пєдротне гівноплюйство мене не обходить.
   
Та ясно что Россия самодостаточная может существовать даже в полной изоляции. А полная изоляция будет только при желании самоизолироваться, то есть ее не будет.
   
У нас свій "дискурс". Очікувати що Європа миттєво відмовиться від імпортованого з мордору газу та нафти - бо "санкції" - то марна справа.


позиція порохоботів дивним чином співпадає із позицією Кремля
адже Кремль теж зацікавлений у збереженні нинішніх декоративних санкцій

тому вигідно просувати тезу, що нинішня політика є ефективною і треба лише трохи зачекати, доки "анаконда" додушить Мордор.
Тим часом іде, всі звикають до ситуації, принцип вікна Овертона діє
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.



менi булоб бiльш цiкаво якщо Грося так само в картинках розповiв про економіку України
а стагнацiя мордору мене хвилює мало

   
Ти здається з прихильників Тимошенко?
Ну так що вона там про санкції каже? Може вже час закликати світову спільноту знімати санкції з Росії, бо вони не діють?


отут ти спалився, кацапчику
українець би сказав, що треба вводити дієві санкції замість декоративних, а ти бач пишеш знімати

скажи товаріщу майору, хай когось розумнішого замість тебе пришлють  (td)
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Варто було з топіком таки познайомитися. 2.30-2.50 - "Пачти весь експорт састаіт из сирья".

Ти не тільки рашистський пропагандон, але і брехливе лайно, дурнувате брехливе лайно і може це довести. Моя заява, на яку ось зараз ти надав "відповідь" і яку ти сам процитував була така: "Більше 50% експорту Росії то нафтогазова галузь". У викладеному тобою відео з 1.57 сказано таке: "это нефть, нефтепродукты и газ, это примерно 50 с копейками процентов от всегно экспорта". А тепер, ти, брехливий покидьок, спробуй звинуватити мене, що я хоч в чомусь збрехав? Я сказав конкретно - більше 50% експорту Росії то нафтогазова галузь і саме це сказано і показано у викладеному тобою відео. Крити тобі нічим, брехун довбаний.
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

отут ти спалився, кацапчику
українець би сказав, що треба вводити дієві санкції замість декоративних, а ти бач пишеш знімати

Ось така закорлючка ? - це називається знак питання.
Тепер ти це знаєш, то можеш зможеш зрозуміти про що був мій пост. Там до тебе поставлені деякі питання.

   
Та ти що, у нас тут всі знають правду, що санкції на Росію не діють і лише на користь.  Так що, пропагадончику рашистський, заспокойся, ви перемогли і України взагалі більше немає, єдиний шанс для нас то стати на коліна та просити могутнього старшого брата взяти нас під своє крило. Ми це всі чудово розуміємо.


 (tu)
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

  Я фахівець з обробки металів тиском.
  Цю галузь по заводам СРСР добре знаю.
  І який "свинарчук" продав виробництво титанової труби цапам дуже хочу дізнатися.
  Як пан "Раха" дивився ролік, то знає, що рашковани руду із Запоріжжя везуть у Верхні Салди, а потім продають титан Штатам, або роблять на території України трубу і знов женуть на експорт.
  Що завадило нам виробляти власний титан(критична військова галузь!) - знають тільки свиноботи, що за п'ять років і простенької патронної лінії поставити не спромоглися.
 
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Топа, ти з теми не зіскочиш. Що неправильне ти побачив у твердженні, що "більше 50% експорту Росії то нафтогазова галузь"?
Ти не подивився викладене тобою самим відео?
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Що завадило нам виробляти власний титан(критична військова галузь!

Завод з виробництву титану в Україні є, потужний завод, але він на окупованій території.
Я так думаю, що зацікавлені особи побудують новий, на вільній території. Бо то економічно вигідно.

Останнє редагування: 18 березня 2019 11:01:54 від Raha
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

У викладеному тобою відео з 1.57 сказано таке: "это нефть, нефтепродукты и газ, это примерно 50 с копейками процентов от всегно экспорта"

 З 2.50 "фактічєскі єслі ми убєрьом із расіі пріродниє рєсурси із експорта, то ми получім страну которая почті нічєво нє експортіруєт".

  У Вас дуже маленька оперативна пам'ять.
  Альцгеймер чи це фахова хвороба порохобота?

Останнє редагування: 18 березня 2019 11:03:44 від Топа
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Завод з виробництву титану в Україні є, потужний завод, але він на окупованій території.
Я так думаю, що зацікавлені особи побудують новий, на вільній території. Бо то економічно вигідно.
   :lol: А я не знав.  Про свинарчуків прошу докладніше. Хто продав стратегічне виробництво москалям?
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Я завжди казав, що кіндратій Росії буде не ресурсний. З іжою вони картофанчиком наїдяться, бо зараз його й їдять та брагу з боярою, нафта яка не яка буде, метал там буде, навіть алмази...  Але Росія вже повністтю лишилася потенціалу розвитку. Вони не спроможні вирішувати технічні та наукові задачи, навіть у обороні. Все що вони роблять-це поодинокі сирі недоведені зразки,які навіть не спроможні запустити у серію. Навіть свою срату Армату ніяк не запустять. Нові літаки незграбні, та й не в серії. Про флот я вже мовчу. Та як розібратися-нічого в них нема. І не буде. Не випадково вони намагаються повернутися до прожектів 60-х минулого сторічча.... дурна крилата ракета з ядерним двигуном,яка так і не літає і не зрозуміло кому вона нах потрібна. Якесь тупе цунамяобразуюче одоробло в вигляді ядерної торпеди та все таке дурне-дурніше не буває. А вся нахабність мокши  тримається лише на віськовій техніці. Коцмас вже фактично просрали. Союзи вже літати на МКС не будуть,та й що "Союз"? Ракета початку 70-х....

Все... це змусить їх незабаром таки засунути язик у дупу. Економічно вони не розвиваються. І це вже видно неозброєним оком. Звісно,що,як я і казав,буде картофанчик, болота,берьозки,люлі-люлі,ай люлі  вовки тьолку увЄлі.... Коли зміниться іх політична реальність-незабаром. А так чого ж...так якось жити будуть.... B-)
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

У Вас дуже маленька оперативна пам'ять.

Тир забув головне - пояснити що не правильне в моєму твердженні "більше 50% експорту Росії то нафтогазова галузь". Проти чого ти, брехлива пропагандонська потвора, сперечалась? Я зробив конкретну заяву яка буквально підтверджується викладеним тобою відео. А ти ще чимось незадоволений. Ну то що ти бачиш у цій фразі, що тебе засмучує? З чим ти не згоден, а?
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

:lol: А я не знав.  Про свинарчуків прошу докладніше. Хто продав стратегічне виробництво москалям?

Завод НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ.
Тобі це ні про що не каже?
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

нафта яка не яка буде

Так і з цим намічаються проблеми, бо родовища складні, а власних технологій видобутку майже немає. Одні з найбільш дієвих санкцій то якраз санкції по нафтогазовому сектору, по технологіях. Топа дуже засмутився, що ці корисні санкції ніяк не вийшло до байок віднести, бо навіть його рашисти це підтверджують.
   
Re: Якісно. Коротко. В картинках. Економіка мордору.

Завод НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ.
Тобі це ні про що не каже?
  Ти "смердюча шоколадна потвора" доводиш те,що я і не заперечував, за принципом "сама прідумала, сама абідєлась, сама гавном плююсь"

 

  Поперди ротом ще. B-)
 
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія