Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новый этап жизни...

Re: Новый этап жизни...

Ніхто нічого нікому не винен.  :D

Тим більше дорослі діти, які живуть в іншій країні.
   
Re: Новый этап жизни...

Обычно после таких событий начинается депресс и теряется смысл жизни
Люди покупают мопсиков, да?
   
Re: Новый этап жизни...

та отож всі думають в подібних місцях райське життя.
райське життя там тільки для нероб.
якщо ти звик щось робити, завиєш вовком через місяць.
та нє..
у мене донька пару тижнів тому повернулася з Канарів - каже, що типова провінція, та ще й з усвідомленням віддаленості від цивілізації
навкруги тільки еспанська мова, тобто місцеві, приїзджих мало
   
Re: Новый этап жизни...

У сина друга - німецька...нуїйонах єр, яка важка...Дійсно - тре було хранцузську другу - якраз для Канадуєвщини  :D
я учила два месяца немецкий с ребенком  потом бросила он сам тянул. Но я влюбилась в этот язык. Супер. А сколько из него слов в русском, атас
   
Re: Новый этап жизни...

Канада больше Украины. И по населению и по территории и как экономика. Даже сравнивать неудобно.
Та там давно все схвачено і забетоніровано, наше кумівство там і рядом не валялось.
Там тільки сунься своїм посконним рилом, отримаєш тільки по мордасам.
   
Re: Новый этап жизни...

Люди покупают мопсиков, да?
да
   
Re: Новый этап жизни...

Та ладно, Турч...ти шо....Они ж еще вернутся ! И не одни вернутся !  :D

Пропил детей  :weep:
   
Re: Новый этап жизни...

Дык это менталитет-с…
Типовий кацап. Увесь світ шукає краще місце для життя, а кацапи у рідній говені.
   
Re: Новый этап жизни...

я учила два месяца немецкий с ребенком  потом бросила он сам тянул. Но я влюбилась в этот язык. Супер. А сколько из него слов в русском, атас

нмд
німецька мова чудова тим що : як написано - так і читається -так і вимовляється.
все чітко і зрозуміло.  (tu)
   
Re: Новый этап жизни...

та нє..
у мене донька пару тижнів тому повернулася з Канарів - каже, що типова провінція, та ще й з усвідомленням віддаленості від цивілізації
навкруги тільки еспанська мова, тобто місцеві, приїзджих мало

Григоренчиха, вдова генерала Григоренко, тоже жаловалась, что в НЙ на русском не говорят. Доебывалась к кассирам в супермаркетах.

Пы.Сы. На Тенерифе русскоязычных полно.
   
Re: Новый этап жизни...

Турч, не страдай херней! Саипеньте с дружиной третьего и места для таких мысле не останется  :D

Танунах... потом в 70 еще раз переживать такое?  :laugh:
   
Re: Новый этап жизни...

Вы теперь empty-nesters. Продавай и переезжай на Канары.

Можно сдать в аренду и хаатит жить на Канарах...
Но зачем, когда есть Кириллоууука???
   
Re: Новый этап жизни...

Забалует. Подружка летать еще к нему начнет, а уж это совсем ни к чему.
Поэтому только Кэнэда.

+ рвать так рвать, да подальше...  желательно.
   
Re: Новый этап жизни...

Я на старість будинок в Карпатах будую. З басейнами і гостьовим будинком.

Так би мовити, щоб заманити дітей і внуків, а поки що з друзями і кумами там бухаємо. :D
Не брешіть! То Ваша "пенсія", а для дітей поміч!  Вітання друзям та кумам та повніше чарки наливайте!
   
Re: Новый этап жизни...

Скоро Калгарі прокинеться і буде читати тему

#фотобегемото
   
Re: Новый этап жизни...

Мда.. так пусто в доме.. тоска просто  йопт

Я саме це й мала на увазі, коли питала, чим плануєте займатись. Бо коли ми отримуємо майже весь вільний час, який з'являється, то губимось і не знаємо, що ж воно робити... Бо жили раніше заради дітей (або будь-кого ще), а заради себе не жили.
   
Re: Новый этап жизни...

мой ребенок пошел учить французский. надеюсь с прицелом на канаду. так что до встреч там!

Краще нехай вчить німецьку. Бо той, хто володіє німецькою, може навчатись у будь-якому виші Німеччині БЕЗКОШТОВНО.
   
Re: Новый этап жизни...

Нам простолюдинам эти граффские проблемы не понятны. Столько всего надо сделать по хозяйству, что депрессировать некогда. Дети приезжают в гости регулярно. А еще сваты стали приезжать. Или мы к ним. Вполне себе нормальная жизнь.
   
Re: Новый этап жизни...

У сина друга - німецька...нуїйонах єр, яка важка...Дійсно - тре було хранцузську другу - якраз для Канадуєвщини  :D


Матиме можливість безкоштовно вчитись у будь-якому університеті Німеччини. І батьків зможе за собою  паротягом підтягнути)
   
Re: Новый этап жизни...

Скоро Калгарі прокинеться і буде читати тему

#фотобегемото

В нас тепер Пан Фома там свій єджент, если шо
   
Re: Новый этап жизни...

Я саме це й мала на увазі, коли питала, чим плануєте займатись. Бо коли ми отримуємо майже весь вільний час, який з'являється, то губимось і не знаємо, що ж воно робити... Бо жили раніше заради дітей (або будь-кого ще), а заради себе не жили.

Пора в велоподорож … куда нить в Южную Америку на месяца три. Велопоход кстати очень сильно отвлекает
   
Re: Новый этап жизни...

Нам простолюдинам эти граффские проблемы не понятны. Столько всего надо сделать по хозяйству, что депрессировать некогда. Дети приезжают в гости регулярно. А еще сваты стали приезжать. Или мы к ним. Вполне себе нормальная жизнь.

Мне кажется это всеобщие проблемы
   
Re: Новый этап жизни...

Пора в велоподорож … куда нить в Южную Америку на месяца три. Велопоход кстати очень сильно отвлекает
та не, Турчиноф.. это все.. Спасти может тока если за ними поедете..
   
Re: Новый этап жизни...

Нам простолюдинам эти граффские проблемы не понятны. Столько всего надо сделать по хозяйству, что депрессировать некогда. Дети приезжают в гости регулярно. А еще сваты стали приезжать. Или мы к ним. Вполне себе нормальная жизнь.

Пан Немо! Ми з Вами це уже прошли... А от у цьго в'юноши тільки початок.. нічо, переживе як й ми з Вами! :drinks:
   
Re: Новый этап жизни...

та не, Турчиноф.. это все.. Спасти может тока если за ними поедете..

Да ну, будет очень недолуго ..
   
Re: Новый этап жизни...

Да ну, будет очень недолуго ..
а шо тут среди недолугих делать??
   
Re: Новый этап жизни...

Не брешіть! То Ваша "пенсія", а для дітей поміч!  Вітання друзям та кумам та повніше чарки наливайте!

Дякую. :-B
   
Re: Новый этап жизни...

Пора в велоподорож … куда нить в Южную Америку на месяца три. Велопоход кстати очень сильно отвлекает

 ну офигенно же! Кака така депрессия??? Апсурт.
   
Re: Новый этап жизни...

Пора в велоподорож … куда нить в Южную Америку на месяца три. Велопоход кстати очень сильно отвлекает

Супер тема  (tu)  і не скиснете... А жінка що робитиме? У неї, мабуть, важче розлука протікає?
   
Re: Новый этап жизни...

А на счет работы - не проблема, у папы офис в Мэриленде … на крайняк. Но ему папин бизнес не нравится. Дочке тоже.
Я даю свободу детям в своем выборе
   
Re: Новый этап жизни...

а шо тут среди недолугих делать??

Ты знаешь сколько там реально недолугих? Их всех перепорверять надо
   
Re: Новый этап жизни...

Шість років тому пережив подібне. Поки єдина донька росла, завжди мріяв про її західну освіту. В 2015, після закінчення школи, вона поступила у Львівську політехніку, поїхала в Німеччину і успішно склала іспити в три місцевих університети. Навчання в Німеччині розпочиналось з жовтня, тому вирішила місяць повчитись в нашій Політехніці, основним мотивом було бажання познайомитись з Фаріон). І ось настав час від’їзду… пам’ятаю, як зараз, її раптові сльози в момент від’їзду, як я ледве стримував себе, щоб вона не бачила, що я теж готовий розплакатися, яким спорожнілим після цього було власне житло…минуло 6 років, дитина вже навчається в магістратурі, підробляє по спеціальності, оволоділа досконало німецькою, англійською та іспанською, має друзів з різних куточків світу…все добре, але той день від’їзду дочки з рідного гнізда запам’ятав на все життя)
   
Re: Новый этап жизни...

Пан Немо! Ми з Вами це уже прошли... А от у цьго в'юноши тільки початок.. нічо, переживе як й ми з Вами! :drinks:

Сразу на велик захотелось - отвлечься. Поеду я через недельку - две в тайгу, прокачусь. Проветрю мозги, осознаю все …
   
Re: Новый этап жизни...

Ты знаешь сколько там реально недолугих? Их всех перепорверять надо
там недолугим даны четкие правила и указания, которые те исполняют.. недолугий там заперт в рамках и не может причинить столько беды, сколько оно делает тута))
   
Re: Новый этап жизни...

я вообще мечтаю о путешествии длиной в месяц-два-три. Но такое возможно только на пенсионе. Вообще-то до пенсиона осталось один год, один месяц и еще несколько дней, но... Но как-то стремно бросать работу.
   
Re: Новый этап жизни...

ну офигенно же! Кака така депрессия??? Апсурт.

Так я к этому и шел… мечта была йопт. А теперь - вот оно - на бери!!! Но че-то как-то тупо …  :weep:
   
Re: Новый этап жизни...

Супер тема  (tu)  і не скиснете... А жінка що робитиме? У неї, мабуть, важче розлука протікає?

Да жена вообще… но у нее работа. С утра до вечера, ее это отвлекает очень сильно и ей нравится ее работа. А мне уже все до жопы стало
   
Re: Новый этап жизни...

Есть люди, что могут жить для других, а для просто самого себя не умеют
   
Re: Новый этап жизни...

Шість років тому пережив подібне. Поки єдина донька росла, завжди мріяв про її західну освіту. В 2015, після закінчення школи, вона поступила у Львівську політехніку, поїхала в Німеччину і успішно склала іспити в три місцевих університети. Навчання в Німеччині розпочиналось з жовтня, тому вирішила місяць повчитись в нашій Політехніці, основним мотивом було бажання познайомитись з Фаріон). І ось настав час від’їзду… пам’ятаю, як зараз, її раптові сльози в момент від’їзду, як я ледве стримував себе, щоб вона не бачила, що я теж готовий розплакатися, яким спорожнілим після цього було власне житло…минуло 6 років, дитина вже навчається в магістратурі, підробляє по спеціальності, оволоділа досконало німецькою, англійською та іспанською, має друзів з різних куточків світу…все добре, але той день від’їзду дочки з рідного гнізда запам’ятав на все життя)

Згоден,
Я десь роки два будив сина у школу под цю музику … тролив його.
Сьогодні послав в телеграм группу цю пісню, жінка просто навзрид… бо тато - мегатроль

   
Re: Новый этап жизни...

Григоренчиха, вдова генерала Григоренко, тоже жаловалась, что в НЙ на русском не говорят. Доебывалась к кассирам в супермаркетах.

Пы.Сы. На Тенерифе русскоязычных полно.
невдала аналогія
про еспанську я зазначила у прив"язці саме до того, що приїзджих практично нема
Лас Пальмас де Гран Канарія
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія