Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Уважаемые родители, а как вы боретесь с тем кто не сдает деньги?

В смысле в фонд класса или школы?

Какие методы?
   
игнор и неуважуха ..
   
у нас только одни не сдают, но они малообеспеченние, никак никто с ними не борется.
   
Ніяк. Моя справа була заплатити.
А далі мене не цікавило.
   
В смысле в фонд класса или школы?

Сборы денег в школе незаконны.
Ты спрашиваешь, как бороться с теми кто соблюдает закон?
   
Есть вещи что полюбому требуют дополнительной самоорганизации родителей
   
В Києві Віталік заборонив ніби
   
Сборы денег в школе незаконны.
Ты спрашиваешь, как бороться с теми кто соблюдает закон?

 :pooh_lol:  (tu)
   
Сборы денег в школе незаконны.
Ты спрашиваешь, как бороться с теми кто соблюдает закон?

Школа не имеет отношения к родительским деньгам.

Есть род комитет который организует всякие доп плюшки для учеников.
   
Школа не имеет отношения к родительским деньгам.

Есть род комитет который организует всякие доп плюшки для учеников.

це коли багаті допомагають бідним?
   
у нас только одни не сдают, но они малообеспеченние, никак никто с ними не борется.
Ну,это понятно, когда нет возможности - тут даже говорить нечего, а как быть с теми у кого с горла лезет, ездят на таких машинах что в Киеве таких единицы, хотят все на шару и говорят что у них денег нету?
   
Ну,это понятно, когда нет возможности - тут даже говорить нечего, а как быть с теми у кого с горла лезет, ездят на таких машинах что в Киеве таких единицы, хотят все на шару и говорят что у них денег нету?

а що вони отримують на шару, тобто за рахунок тих хто гроші здає?
   
а що вони отримують на шару, тобто за рахунок тих хто гроші здає?

Ну к примеру, в классе 25 человек - из них 10 сдали деньги на что-то, а остальные - нет.

Это что-то нужно купить и понятно оплатить всю сумму. А ее не хватает.

И что делать?
   
...заёбуют казли камуносоцси ,які мріють за мої гроші зробити мені щястя ...хочеш ,можеш - зроби ,або сиди і непизди
   
а що вони отримують на шару, тобто за рахунок тих хто гроші здає?
В данному конкретному випадку мова йде про дитсадок. Банально на туалетний папір, моючі засоби - там копійки, але сам факт...
Держава дає, але не вистачає, тож доводиться збирати з батьків для їхніх же дітей. Усі мовчки здають, але є досить цікаві нові українці, у которих "нічого нема" і вони принципово ні на що не здають гроші.
   
Ну к примеру, в классе 25 человек - из них 10 сдали деньги на что-то, а остальные - нет.

Это что-то нужно купить и понятно оплатить всю сумму. А ее не хватает.

И что делать?

Ты определись, ето нужно твоим детям или ты хочешь заставить других платить?
   
Ну к примеру, в классе 25 человек - из них 10 сдали деньги на что-то, а остальные - нет.
Это что-то нужно купить и понятно оплатить всю сумму. А ее не хватает.
И что делать?

я б тоже не здавав грошей, щоб купити "что-то"
підходять до тебе з батьківського комітету і кажуть:
- здайтє дєньгі в фонд класа, ми что-то купім
- та я зараз дійду до найближчого супермаркету і сам щось куплю, на біса мені посередники
   
Ты определись, ето нужно твоим детям или ты хочешь заставить других платить?

Это нужно всем ученикам.  И это нужно покупать за деньги.
   
я б тоже не здавав грошей, щоб купити "что-то"
підходять до тебе з батьківського комітету і кажуть:
- здайтє дєньгі в фонд класа, ми что-то купім
- та я зараз дійду до найближчого супермаркету і сам щось куплю, на біса мені посередники

Вообще не вопрос. Валяйте - купите в супермаркете украшение входа школы на 1 сентября.
   
купите в супермаркете украшение входа школы на 1 сентября.
а воно дійсно необхідне для навчального процесу?
   
В данному конкретному випадку мова йде про дитсадок. Банально на туалетний папір, моючі засоби - там копійки, але сам факт...
Держава дає, але не вистачає, тож доводиться збирати з батьків для їхніх же дітей. Усі мовчки здають, але є досить цікаві нові українці, у которих "нічого нема" і вони принципово ні на що не здають гроші.

в даному конкретному випадку твердження автора теми "що ці гроші не мають стосунку до школи/дитсадка" виходить не відповідає дійсності
а ті хто не здають мають рацію, ну не хочуть вони здавати біс зна кому на біс зна що, проконтролювати чого вони не зможуть, не зобов'язані і не здають,
є оплата за дитячий садок, чому б її не збільшити на суму того що "не вистачає"
і тоді ніхто не зможе уникнути такої важливої складової, як фінансування туалетного паперу для своїх діток
   
А коли дітей ведуть на виставу чи організовують якусь поїздку? Однозначно здаємо. Та ще й допомагаємо організувати.
І це добре
   
а воно дійсно необхідне для навчального процесу?

Об этом можно дискутировать, размышлять и говорить бесконечно.

Решение было принято на общешкольном собрании, возражавших не было.

   
Вообще не вопрос. Валяйте - купите в супермаркете украшение входа школы на 1 сентября.

ото украшеніє, як воно так вийшло, що воно не має стосунку до школи якщо воно на вході у школу причеплене
і в чому полягає ота додаткова плюшка для учнів від нього?

Школа не имеет отношения к родительским деньгам.

Есть род комитет который организует всякие доп плюшки для учеников.
   
ото украшеніє, як воно так вийшло, що воно не має стосунку до школи якщо воно на вході у школу причеплене
і в чому полягає ота додаткова плюшка для учнів від нього?


ок


Вы наверное думаете что Вам тут будут что-то доказывать и объяснять?

Ошибочное мнение.
   
якось знайома звернулась за допомогою.
не могла зрозуміти на що саме черговий збір грошей.
звернувся до класного керівника. з'ясувалось, що на новий стіл для вчителя.
ок. який стіл цікавить?
ну, такий і такий.
поліз в інтернет. 800 грн на той момент.
збирали 2000.
коли запитав, чому саме така сума? відповідь - так нарахував батьківський комітет.
   
в даному конкретному випадку твердження автора теми "що ці гроші не мають стосунку до школи/дитсадка" виходить не відповідає дійсності
а ті хто не здають мають рацію, ну не хочуть вони здавати біс зна кому на біс зна що, проконтролювати чого вони не зможуть, не зобов'язані і не здають,
є оплата за дитячий садок, чому б її не збільшити на суму того що "не вистачає"
і тоді ніхто не зможе уникнути такої важливої складової, як фінансування туалетного паперу для своїх діток
Я навіть скажу більше... батьківський комітет знаючи про високу кваліфікацію вихователів, які працють вже більше 30 років з дошкільнятами, та можут у будь-який момент піти на пенсію домовилися доплачувати вихователям, що б ті не йшли, бо пришлють 20 річних імбицилів відробляти практику,то дітей дебілами зроблять. Також можна запропонувати нашій державі підняти ЗП дошкільнятам з трохи більше ніж мінімалки до того рівня, коли на ці гроші можна буде хоча б нормально жити, Ви так не вважаєте?
   
ок
Вы наверное думаете что Вам тут будут что-то доказывать и объяснять?
Ошибочное мнение.

Навіщо мені про це думати,
не тему створював, не я оплачую додаткові плюшки для своїх дітей у вигляді прикрас на вході у школу,
не мене турбують чиїсь гроші чи чиєсь рішення здавати  їх чи ні.

Але ті хто не здають, на мою думку, розмірковують так само:
Ви навєрноє думаєтє что ми будєм на собраніях вам что-то доказивать і об'яснять?
Ошібочноє мнєніє.
Ми просто будєм ваши побори ігноріровать.
   
Я навіть скажу більше... батьківський комітет знаючи про високу кваліфікацію вихователів, які працють вже більше 30 років з дошкільнятами, та можут у будь-який момент піти на пенсію домовилися доплачувати вихователям, що б ті не йшли, бо пришлють 20 річних імбицилів відробляти практику,то дітей дебілами зроблять. Також можна запропонувати нашій державі підняти ЗП дошкільнятам з трохи більше ніж мінімалки до того рівня, коли на ці гроші можна буде хоча б нормально жити, Ви так не вважаєте?

Домовились оплачуйте, зобов'язати когось ваших домовленостей дотримуватись ви не можете.
Мабуть не всі вважають чужих діток імбецилами, що здатні перетворити на дебілів ваших. 
   
Ну к примеру, в классе 25 человек - из них 10 сдали деньги на что-то, а остальные - нет.

Это что-то нужно купить и понятно оплатить всю сумму. А ее не хватает.

И что делать?
не покупать.
они деньгами проголосовали против и они в большинстве.
   
не покупать.
они деньгами проголосовали против и они в большинстве.
а ще можна ту суму поділити на тих 10, якщо вони вважають, що ТЕ дійсно необхідно купити.
але ж ТС задає питання не для того, щоб слухати поради.
   
Навіщо мені про це думати,
не тему створював, не я оплачую додаткові плюшки для своїх дітей у вигляді прикрас на вході у школу,
не мене турбують чиїсь гроші чи чиєсь рішення здавати  їх чи ні.

Але ті хто не здають, на мою думку, розмірковують так само: B-)
Ви навєрноє думаєтє что ми будєм на собраніях вам что-то доказивать і об'яснять?
Ошібочноє мнєніє.
Ми просто будєм ваши побори ігноріровать.

...для камуноссоцсів меценат - классовий враг і чюждая ідєологія ,а колгосп і апщяк - радноє  B-)
   
Это нужно всем ученикам.  И это нужно покупать за деньги.

Ты тупой?

Если ты решил, что ето нужно всем ученикам, то плати за всех. Ето ты так решил.
Причём тут другие родители?
   
а ще можна ту суму поділити на тих 10, якщо вони вважають, що ТЕ дійсно необхідно купити.
але ж ТС задає питання не для того, щоб слухати поради.
неа, так не бывает.
   
Гілка корупціонерів. Які такі гроші мають батьки здавати? Яким законом це визначено? Якою постановою КМ?
Благодійність трішки по другому робиться. І без того щоб хтось брав гроші в руці свої липкенькі.
А ми ще на Пєтра Ляксєїча киваємо.
   
В смысле в фонд класса или школы?

Какие методы?
простой
встаешь на след собрании.достаешь свой гросбух и зачитываешь что куда потратил до копейки
хочешь еще собрать - спрашиваешь мнение.потом голосование руками.
а как ты хотел?...
   
Ніяк. Моя справа була заплатити.
А далі мене не цікавило.

+1
   
простой
встаешь на след собрании.достаешь свой гросбух и зачитываешь что куда потратил до копейки
хочешь еще собрать - спрашиваешь мнение.потом голосование руками.
а как ты хотел?...

И дальше что?

Ну все проголосовали за. Деньги сдали половина. И что?
   
у меня ребенок впервые в среднюю школу идет но мы уже успели купить
какой то шкафчик для обуви
дверную коробку
тетради одинаковые
каравай на 1сентября,какую то выпечку
сегодня в вайбере предложил ктото училке подарить какую то подарочную книгу
остальное не помню
и вс еэто не на собрании, а поставили перед фактом
я только написала в вайбере ебтвоюмать
   
И дальше что?

Ну все проголосовали за. Деньги сдали половина. И что?
не надо было себя выдвигать в родит комитет.
звонишь и спрашиваешь - ты голосовал?деньги сдавай
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія