Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи може держава допомогти Лисенкову стати знову Лисенком?

Справа в тому, що якщо я Лисенков і народився Лисенковим -- то це сталося тому, що колись мого батька притисли за … пальці обставини життя, і його заставили змінити фамілію. Зараз вже 23 роки незалежності, і держава повинна створити умови для тих хто хоче змінитись з Лисенкова на Лисенка. Невже це щось надзвичайне?

Он чехи повертають досі своїх співвітчизників, що 70 років тому переїхали на українські землі -- вони їх не заставляють, а створюють належні умови для повернення.

То чому українська держава не може створити належних умов для тих, хто хоче змінити своє прізвище з Лисенкова на Лисенка? Я не кажу, що це вирішить якісь екзистенційні проблеми -- я кажу, що це єрунда, яка вирішується одним розпорядженням Кабміну чи там Мінюсту, а користь з нього велика: це питання принципу, питання відновлення поваги до роду і тд..

Для цього треба просто зробити так, щоб така зміна проводилася

1) безкоштовно,

2) без проволочок

3) стосувалась синхронної зміни усіх документів, а не тільки паспорту


(змінив ТС і верхній пост, бо щось усім начхати)

Останнє редагування: 14 листопада 2014 22:28:56 від Mura-Kamin
   
 У меня был знакомый, в почтенных годах, с фамилией Мужайло. А его старший брат, уехавший в Россию ещё в 30- е годы, поменял из карьерных соображений фамилию, и стал Мужайлов. И вот тогда младший брат с ним перестал разговаривать. И на похороны к нему отказался идти-грит, у этого человека другая фамилия, он не может быть моим братом. Не мог простить, что брат пренебрег фамилией, доставшейся им от отца. Такие дела.
   
Коваль(ов)
Шербак(ов)
Сердюк(ов)
   
такого дуже багато
ви навіть уявити собі не можете
така зміна прізвиш відбувалась на протязі століть
   
а може почати якось це виправляти?

ну не знаю, приміром, аби РАГСи отримували директиву запропонувати кожному громадянину при отриманні паспорту міняти прізвище назад?
   
Карась(ов)
Кисіль(ов)
Турчин(ов)
Локотко(в)

я навіть зустрічав одного Костюкова
   
ГОрбач(ов)
Рижко(в)
   
І друге -- зрозуміло, що долі в людей різні, і багато-хто був вимушений так змінити прізвище.

на чем основывается тезис о смене фамилии?
   
Між іншим не було ніякого Пугачова
Був малоросійський козака з роду Пугача
але в офіційних хроніках вже пішла слава як про Пугачова
   

на чем основывается тезис о смене фамилии?

на тому що мої батьки і дідусі були свідкaми сотень таких змін
а це все відбувалось на протязі століть!

між іншим, здебільшого цi зміни відбувались добровільно
   

на чем основывается тезис о смене фамилии?

на том же, на чем и Крым!
   

на тому що мої батьки і дідусі були свідкaми сотень таких змін
а це все відбувалось на протязі століть!

між іншим, здебільшого цi зміни відбувались добровільно

бывало, но данный конкретный случай на чем основан? чисто фонетическое совпадение? ну так можно далеко зайти...
   
Российский актер Алексей Шевченков
   
Навальный,

На восстановлении исторической справедливости, матери його ковінька (Щек, даруй!)
   
Российский актер Алексей Шевченков
Показати зображення...Показати зображення...

Ага, ще є/був російський політик Ющенков
   
Российская певичка  Наталья Сенчукова


Останнє редагування: 13 листопада 2014 21:36:29 від ivanov+
   
похЪ! Йа - Б.....ОВ!!! И при том - украинский националист! ВодЪ!  :K
   
У меня был знакомый, в почтенных годах, с фамилией Мужайло. А его старший брат, уехавший в Россию ещё в 30- е годы, поменял из карьерных соображений фамилию, и стал Мужайлов. И вот тогда младший брат с ним перестал разговаривать. И на похороны к нему отказался идти-грит, у этого человека другая фамилия, он не может быть моим братом. Не мог простить, что брат пренебрег фамилией, доставшейся им от отца. Такие дела.
Больные люди. У нас половина родственников через а а не через о. Ну написали так когда-то. А вообще за три века в фамилии половина букв поменялась.
   
про Наташу Королеву промолчу.... ;) бо нормальная баба - бухалЪ с ней в Куйове в 90-е в ночнике...
   
похЪ! Йа - Б.....ОВ!!! И при том - украинский националист! ВодЪ!  :K

И я считаю, что одно другому не мешает, и меньше всего хочу обидеть тех, кто гордо носит новую форму своей фамилии (для многих она уже стала "старой") - просто можно ведь одной директивой дать указание ЗАГСам предлагать в добровольном порядке менять фамилию. Ну и давать сопутствующие услуги: бесплатно менять дипломы, свидетельства о рождении и прочие документы, если человек желает вернуть ту форму, что была изначально.

А нет -- ну и окей… имеет полное право.
 
   
про Наташу Королеву промолчу.... ;) бо нормальная баба - бухалЪ с ней в Куйове в 90-е в ночнике...

так то ж псевдоним
   

И я считаю, что одно другому не мешает, и меньше всего хочу обидеть тех, кто гордо носит новую форму своей фамилии (для многих она уже стала "старой") - просто можно ведь одной директивой дать указание ЗАГСам предлагать в добровольном порядке менять фамилию. Ну и давать сопутствующие услуги: бесплатно менять дипломы, свидетельства о рождении и прочие документы, если человек желает вернуть ту форму, что была изначально.

А нет -- ну и окей… имеет полное право.

хе-хе... я жене перед росписью предложил взять двойную (у нее девичья - ШО ОЙ! УКРАИНСКАЯ!). Не захотела. Кацапка щазз по фамильйо...  :weep:
у мну фамильйо - ну писец кокое кацапское.... ;)
   
похЪ! Йа - Б.....ОВ!!! И при том - украинский националист! ВодЪ!  :K

 :-B  и я Б......ов, в 70-х када паспорт получал, настоял шоб написали "украинец", ибо  ранее в приписном не спрашивая записали "русский"
   
на самом деле это просто русификация

Людмила Гурченко родилась 12 ноября 1935
года в Харькове ( УССР), в семье Марка
Гавриловича Гурченко (настоящая фамилия —
Гурченков) (1898—1973) и Елены
Александровны Симоновой-Гурченко (1917—
1999). По словам актрисы, её мать
происходит из дворян, а отец — из батраков
[5] . Со дня рождения до начала Великой
Отечественной войны жила вместе с
родителями в Харькове в однокомнатной
полуподвальной квартире по адресу:
Мордвиновский переулок, № 17 [6] .
   
у мене навпаки

українське прізвище з чисто російського слова, якого в українській немає..
   
Підлісний - Подлесный
Маркiв - Марков
Васькiв - Васьков
Бiлан - Белан
Бiлик - Белик
   
уявляю:

вратарь Динамо Киев Александр Шелковский
   

так то ж псевдоним

Поривай вона
   

 :-B  и я Б......ов, в 70-х када паспорт получал, настоял шоб написали "украинец", ибо  ранее в приписном не спрашивая записали "русский"

я по малолетству в первом пачпорте записалсо русским...  :weep:
щазз - просто кацап, украинский националист и бандеровец  :weep:  :weep:  :weep:
   
а можна й стимулювати, для збільшення охочих
   
Можна робити навіть так:

давати разову премію за зміну прізвища в таких ситуаціях: приміром, 100 гривень або 500 гривень, не знаю.

або подарунки якісь.
   
Блін, коли прізвища на російський лад перелицьовували - всі обурювались, а коли подумати як цю ситуацію розрулити назад - всім пох.

   

Поривай вона

Перепрошую...

п***а вона ватна, а не поривай

   
Деколи достатньо було змінити в прізвищі тільки наголос -  напр. СенчИна - СЕнчина .
Та і з приколів на цю тему - ВАгіна - ВагІна .
   
У меня был знакомый, в почтенных годах, с фамилией Мужайло. А его старший брат, уехавший в Россию ещё в 30- е годы, поменял из карьерных соображений фамилию, и стал Мужайлов. И вот тогда младший брат с ним перестал разговаривать. И на похороны к нему отказался идти-грит, у этого человека другая фамилия, он не может быть моим братом. Не мог простить, что брат пренебрег фамилией, доставшейся им от отца. Такие дела.

аналогичный пример...
два родных брата приехали на донбасс...
один - простой слесарь Слободчук
другой - коммунист, постоянно какой-то мелкий начальник - Слободчуков
   
одним словом, ідея із приплатками за зміну прізвища на історичне відгуку не знаходить. І навіть невідомо чому...
   
У мого родича брата прийшли чекісти арештовувати,то він з кімнати вискочив через вікно і городами втік до залізниці.А там на поїзді переїхав в Росію.Добре що якраз приїхав з міста і документа мав у кишені.Так на коліні в документі сам дописав -ов в кінці,щоб не знайшли.А коли гребли в армію то не додивлялися що там написано і як-так і залишився на -ов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія