Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

На первых секундах, на кадровой развертке, видно кондер с насечками.
Правда не видно типа кондера, но вроде тогда импортных кондеров еще не ставили, только кинескопы встречались буржуйские.

Выглядит как те, что я встречал с насечкой К50-35А.
https://www.youtube.com/watch?v=zHSIxwgf9Ds

О, згадали про К50-35
Його розробників треба було вбити ще до того, як вони їх розробили чи зідрали.
Гірше конденсаторів за все життя не бачив. Навіть самі уйобищні китайські сучасні
і ті краші. ESR при увімкненні в 5 раз більше чим через 20 хвилин роботи.
А потім щоб його знову перекосило треба пів доби чекати. :X
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

Друзі, а що з старого Упимцт-49 можна витащити корисного і цінного?   :blush2:

Якійсь деталі, або викинути його на смітник і все.

Бачив відео, як дорогоцінні метали з різних плат добувають.
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

О, згадали про К50-35
Його розробників треба було вбити ще до того, як вони їх розробили чи зідрали.
Гірше конденсаторів за все життя не бачив. Навіть самі уйобищні китайські сучасні
і ті краші. ESR при увімкненні в 5 раз більше чим через 20 хвилин роботи.
А потім щоб його знову перекосило треба пів доби чекати. :X
Це, мабуть, після року простою. А хіба вони відрізняться від інших електролітичних алюміневих по цій характеристиці?
Після зупинки виробництва, завод "Катіон'" свою устаноку для напилення фольги для К50-35 продав в Китай за 20000$.
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

Електролітичні також не дуже довго витримують великі струми. Один знайомий в зварювальних інверторах застосував поліпропіленові плівкові, які застосовуються для запуску потужних електричних двигунів.

Це погано чи добре? Поліпропилен зазвичай в двигуно-пускових не застосовують, бо для 50герц воно зайве.
А так, якщо не підйобка, 500КГц свободно витримують, ток звісно ж по товщині виводів рахувати треба.
А що до електролітичних, що не витримують, то задоволення коштує недешево
В мене в бустах інверторів от подібні до таких тиц
вже років по 10 працюють. Витримують 12 ампер в режимі глибокого розряду при промисловій частоті.
В DRSSTC теслах теж непогано себе почувають ;)

Останнє редагування: 15 травня 2018 04:45:44 від б_а_р_с
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

На кожний ампер струму прийнято ставити 1000мкФ ємності. І в керамічних є п'єзоефект - вібрації які попадають на нього з повітря він передає в коло.
в залежності від частоти переторення і якості банок. хоч вір, хоч не вір. щодо вібрацій і п"єзоефекту - у плівки там ще сумніше :gigi:
Наслухався аудіофілів, напевно  :)
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

О, згадали про К50-35
Його розробників треба було вбити ще до того, як вони їх розробили чи зідрали.
Гірше конденсаторів за все життя не бачив. Навіть самі уйобищні китайські сучасні
і ті краші. ESR при увімкненні в 5 раз більше чим через 20 хвилин роботи.
А потім щоб його знову перекосило треба пів доби чекати. :X
50-35 -цілком пристойний ширпотреб.
їх військова інкарнація 50-38. а от ге- це 50-16 та 50-6
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

Це погано чи добре? Поліпропилен зазвичай в двигуно-пускових не застосовують, бо для 50герц воно зайве.
А так, якщо не підйобка, 500КГц свободно витримують, ток звісно ж по товщині виводів рахувати треба.
А що до електролітичних, що не витримують, то задоволення коштує недешево
В мене в бустах інверторів от подібні до таких тиц
вже років по 10 працюють. Витримують 12 ампер в режимі глибокого розряду при промисловій частоті.
В DRSSTC теслах теж непогано себе почувають ;)
Якщо працює і не виходить з ладу, то добре. Марка CBB60  він ставив паралельно з десяток.
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

в залежності від частоти переторення і якості банок. хоч вір, хоч не вір. щодо вібрацій і п"єзоефекту - у плівки там ще сумніше :gigi:
Наслухався аудіофілів, напевно  :)
В звукових трактах плівка CL11 стоїть якщо піти  на барахолку і подивитися на плати поширеної техніки.
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

Це погано чи добре? Поліпропилен зазвичай в двигуно-пускових не застосовують, бо для 50герц воно зайве.
А так, якщо не підйобка, 500КГц свободно витримують, ток звісно ж по товщині виводів рахувати треба.
А що до електролітичних, що не витримують, то задоволення коштує недешево
В мене в бустах інверторів от подібні до таких тиц
вже років по 10 працюють. Витримують 12 ампер в режимі глибокого розряду при промисловій частоті.
В DRSSTC теслах теж непогано себе почувають ;)
Болтові електролітичні  для більшого коефіцієнту пульсацій призначені і витримують. А є під пайку меньші і ті в силовому обладнанні довго не живуть.
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

в залежності від частоти переторення і якості банок. хоч вір, хоч не вір. щодо вібрацій і п"єзоефекту - у плівки там ще сумніше :gigi:
Наслухався аудіофілів, напевно  :)
В мене є можливість вислуховувати аудіофілів так як торгую радіодеталями на радіоринку.  Багато з них застосовують плівкові.
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

маю свіжу, хорошу і повчальну історію про електроніку, живлення, вимірювання, програмування.
якшо буде цікаво, то викладу.
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

маю свіжу, хорошу і повчальну історію про електроніку, живлення, вимірювання, програмування.
якшо буде цікаво, то викладу.
Може бути цікаво.
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

маю свіжу, хорошу і повчальну історію про електроніку, живлення, вимірювання, програмування.
якшо буде цікаво, то викладу.
А про аудіофілів буде?
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

А про аудіофілів буде?
на жаль, ні.
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

на жаль, ні.

От і добре. Давай історію ;)
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

Все з запасом робилось,
наприклад 2000мкф насправді і зараз 2300.
Так, підтверджую. У мене ще зберігся старий ламповий осцилограф. Нещодавно відремонтував. Що цікаво - електролітичні всі живі, а паперові МБМ 0,1 розсипалися. Замінив на сучасні плівкові - працює як новенький.
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

Так, підтверджую. У мене ще зберігся старий ламповий осцилограф. Нещодавно відремонтував. Що цікаво - електролітичні всі живі, а паперові МБМ 0,1 розсипалися. Замінив на сучасні плівкові - працює як новенький.

В мене лежить новенький с1-94. Цікаво, чи живий ще. Кондерам точно гаплик мав би бути
   
Re: ФЗВ: продавці мікросхем на AliExpress

Да самі звичайні К50-12, К50-7.
Просто не жаліли матеріалів.
Все з запасом робилось,
наприклад 2000мкф насправді і зараз 2300.
Це неагадування тим, кому все було погано.
Дещо було добре.
Я говорив з одним знайомим і він говорить, що в старих серіях електролітичні конденсатори з сторони виводів залиті компаундом і не пересихають. А в сучасних там резинка і в ній є зазори і через них випаровується електроліт.
Правда він не хоче роповідати про його роботу в науково-дослідному інституті - говорить що давав підписку і не хоче щоб його посадили за розголошення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія